94802
  • chris1997
    #6664
    Options Video és ott windowed mode off-ra kell tenned
  • Ryanxx18
    #6663
    Sziasztok.!
    Valahogy windows ablakban került a játék és most abban fut(fölül-alul kék csík) a játék, és nem tom hogy kell vissza állítani, légyszi irjátok meg hogy csináljam vissza!!
    Köszi!
  • chris1997
    #6662
    mohito hogyan kell ezt kezelni?
  • chris1997
    #6661
    JUHÚÚ nyertem partot de mit??? csak annyit tok hogy egy gumi. EZ MIÉRT VAN??

    Na megvan mit kaptam egy SZUPER FELNIT!!!

  • Ryanxx18
    #6660
    hello, valahogy windows ablakban került a játék és most abban fut(fölül alul kék csik) a játék és nem tom hogy kell vissza állítani, légyszi irjátok meg hogy csináljam vissza,
    köszi
  • m0hit0
    #6659
    Kanyarokat jobb bevenni vele :) már kipróbáltam, s működik "igényessen" :)

    Innen leszedhetitek a programot, amivel a billentyűket lehet hozzárendelni a gamepad gombjaihoz:
    http://www.electracode.com/4/joy2key/JoyToKey%20English%20Version.htm

  • bboyatty
    #6658
    Nekem is mehet egy update, BBATTY az új nevem, mert a BBOYATTY-ra azt írta, hogy használatba van de viszont ha belépni próbálok a régire azt írja, hogy nem létezik ilyen. Na mind1 már level 7 vagyok egy kettő elérem a szintet amin voltam.
  • puntohu
    #6657
    köszönöm!
  • Lupous
    #6656
    Frankón jobb gamepaddal? vagy ...nemtoom, autós játékot még sose toltam GP controlerrel. (Motorosat azt jah...az jó is volt vele...de valahogy autós téma az valahogy más lehet :S)

    Pongyi: hát hirtelen nem toom...(suliban vagyok)...de asszem /join 3...ha ez nem akkor/channel 3 (Valamelyik a kettő közül, értelemszerűen a 3as helyére 50ig minden szám jöhet.)
  • Pongyi
    #6655
    Hali. Hogyan lehet chanelt választani? Köszönöm a fejlécet.
  • barack1997
    #6654
    Na és hogyan ?
  • m0hit0
    #6653
    Ha már ilyen jó kedvetek van, elhintem nektek, hogy sikerült -VÉGRE- Gamepaddal játszanom ezzel a fenomenális játékkal.
    A különbség leírhatatlan.
  • barack1997
    #6652
    Na csősztök dobjatok nekem is egy fejlécet! RUSZKII a nickem lvl 10 és beast-emm van :) 3 as channelen leszek
  • Szabi1991
    #6651
    kérhetsz, de nem kapsz..
  • puntohu
    #6650
    Szabi!

    Én is kérhetek ilyen fejlécet? Egyszer már kértem!

    Puntohu

  • m0hit0
    #6649
    Most már igazán érdekel a dolog. Szóval kipróbálom :)
  • Pongyi
    #6648
    Am kérhetnék én is fejlécet?:) Pongyi néven tolom.
  • Pongyi
    #6647
    http://screenshot.xfire.com/s/111135587-4.jpg A büszkeségem:)
  • bboyatty
    #6646
    Sziasztok, újra feltettem a játékot és mivel rég nem voltam, a régi profilom törölték szóval a nulláról kezdek megint. Látom sok az újdonság, remélem élvezetesebb is mint volt.

    Üdv.
  • Ryder62
    #6645
    Asszem csak annyi hogy a tuning elemek deaktíválódnak. Tehát egy full tuningolt verda ilyenkor olyan mint egy gyári.
  • m0hit0
    #6644
    Én miért nem kaptam menő fejlécet? Biztosan elsiklottatok felette. Akkor most ismét kérek szépen :) nick: m0hit0
  • m0hit0
    #6643
    Passzolom. De szerintem ugrik a járgányod :(
    Viszont annak örülök, hogy Update után végre nincsenek láthatatlan falak és tereptárgyak.
  • chris1997
    #6642
    valaki tudja hogy mi történik amikor a kocsi 0%-os épséggel rendelkezik?? én nem merem kipróbálni
  • chris1997
    #6641
    ja sikerült egy uninstallal
  • illesgergely
    #6640
    Na, sikerült már elindítani?
  • chris1997
    #6639
    Mikor kezdi már a játék nekem is adogatni a pro partokat??
  • Blint
    #6638
    Igen, azt tervezek venni. :)
    Btw, a rendőrös üldözéssel szerezhető reputáció, egyenes arányossággal nő a játékos szintjével? Nem sokat foglalkoztam még ezzel a fejlődési módszerrel, de majd megcsekkolom mennyire jövedelmező a versenyekhez képest.
  • hifiman12
    #6637
    öö nem tudom az már téllek rossz lehet vegyél akkor 1 lotust vagy valami jobb fajta autot ami már alapbol jo szerintem igy járnál a jlegjobban de am most senki nem kap cuccokat
  • Blint
    #6636
    Huh, ez már nagyon szenvedős nekem:
    22-es szint környéki pályákon örülök ha utolsó előtti vagyok, de így azért jön egy ezer repu. Pár szinttel kisebb pályákon megvan az esélye, hogy nyerek is, de már elég kevés reput ad.
    Mindenki aki a szintem körül van, már jóval gyorsabb nálam. Hogy fejlesztik már fel az autójukat? Én lvl10-en vettem az RX7-est, most leszek 23, de csak 2 cuccot nyertem összesen ami jobb valamivel az alapnál...
    Ez ennyire szerencse dolga?
  • hifiman12
    #6635
    de de lehet valahogy beirod a chatbe és oda jönnek v ilyesmi én hallotam már róla nem is egyszer
  • chris1997
    #6634
    hívní??? nem is lehet olyat szerintem
  • hifiman12
    #6633
    ne mtudjátok hogy lehet rendört hivni?:O
  • illesgergely
    #6632
    Nem biztos, hogy másnak is szarok a matricák, de nálam igen.
    Eltűnik a matrica, másik autón van nem az eredetin, vagy verseny közben látom ellenfelet ugyanazzal a matricával mint nekem van, stb...




  • chris1997
    #6631
    én szerintem a játékot hanyagolom egy ideig amíg ezt ki nem javítjákHa nem játszok a játékkal akkor is el lesznek szaródva a vinylek??
  • illesgergely
    #6630
    Sőt, az még semmi, hogy szarok a matricák, de a kis Mazdámnak minden üldözés után 1-re esik vissza a körözöttsége, pedig el se kapnak.
  • chris1997
    #6629
    Egy uninstall megoldja??
  • hifiman12
    #6628
    kösszi a rajzot dccmista!!:d csak ne mhasonlit rá:D:P nah de majd következönek jobb lesz:D:Pprobálkozni szabad:D
  • illesgergely
    #6627
    Nekem elindult, de vmi elb*szódott benne mert a versenyen egyáltalán nem látszanak az autóim matricái. Ha meg bemegyek a menübe autót venni, akkor minden autón ott díszeleg az éppen aktuális kocsim festése meg matricái. Szóval kafa.
  • chris1997
    #6626
    Sűrgös válasz lenne
  • chris1997
    #6625
    REMEK az új "patch" miatt nem lehet a játékot elíndítani
    van még valakinek ilyen problémája???