94802
  • Blint
    #6504
    Btw, még csak megértem, hogy a játékosok retardok és azon van ha ő nem nyerhet, hogy más életét is megkeserítse, de a civilek! Ők miért jönnek az ember elé direkt? Ő jön szemben a jobb oldali sávban, én megyek a balban és bevág elém! És nem akkor amikor traffic magnet van rajtam, csak úgy néha. Direkt úgy kerülöm ki, hogy tudom, épeszű autós nem vág elém, hacsak nem látja a tökéletes öngyilkosságot a szitúban amit már évek óta keres...
    Komolyan, ez engem jobban idegesít mint bármelyik bug. Húzódjon le az út szélére ha fél, vagy adjon gázt és meneküljön.
  • Pongyi
    #6503
    Hali. Biztos kérdezte már más is, mert gondolom h ez nem egyedi probléma. Szal miért van az h kidob a játék? Vagy kilép vagy mit csinál. Akkor szokta amikor tölti a mapot.
  • Lupous
    #6502
    Nos akinek van már ilyen "csíkja" annak ott van rajta hogy nfs world profil. kattt...beadja a statodat (csak a versenyekről)...az oldalon van egy kis nyilacskás gomb amivel tudod frissíteni (A csíkod nem azonnal fog frissülni...de kb naponta fog....és mindig az utoljára vett autódat fogja mutatni.)
  • hifiman12
    #6501
    én is lécivek kérnék ilyen csokiot a játékba a nevem:XXHIFIMANXXkösszi:P
  • Blint
    #6500
    Hát oké, akkor én is kérek egy ilyen csíkot. Játékbeli nevem: Blintux
    Ez automatikusan frissül is egyébként, vagy manuális updetet kell kérni néha?
  • hifiman12
    #6499
    jo az igaz h diszta bugos az tény. de sose fogják megcsinálni mint 1 másik mmorpg-t mert az ilyen jellegü játékot sokkal nehezebb meg hát az nfs-nek nem ez az lesö mmorpg.-je!
  • Lupous
    #6498
    Ohh az szép :D...turbónyomásmérő...lefosom a bokám...tiszta bug az egész de neked egy ilyen lófaszság kell...nemmondom tudhatsz valamit :D
    Am az ötleteket a suggestion fórumban tudod megosztani kevés a valószínűsége (a tapasztalatok szerint) de talán felfigyelnek a dologra és orvosolják.
    LINK

    (Am a neveket NE nekem küldjétek...félreértés ne essék...csak szépen itt írjátok meg :D)
  • davis98
    #6497
    doki09 a nevem a gameben
  • davis98
    #6496
    Hehe jó ötlet
  • hifiman12
    #6495
    jojo köszi szépen a válasz am nem tudja valaki az EA- emalil cimét vagy iylesmit mert kéne nekik irni hogy rakjanak már be a játékba 1 turbo nyomás mérüt mert eddig szinte mindegyik nfs-be volt csak ebbe nem:D
  • Lupous
    #6494
    Eddig csak ahhoz a két autóhoz van ...szerintem a későbbiekben talán lesz lehetőség tuningolni a kocsin ezen a téren is.

    Davis: Igazán nincs mit.

    Am ha árki aki szeretné hogy itt a fejléce szép nfs es legyen az postolja a nevét a játékból és Szabi megcsinálja jól. (Engem zavar ha ilyen összevissza a cucc :S)
  • Blint
    #6493
    Egyébként, neon csak az új két kocsihoz jár szériatartozékként, vagy van lehetőség saját építésű autóra is szerelni?
  • davis98
    #6492
    Hali mindenki ! Lupous barátomnak köszönhetően játszok megint a játékkal :):) köszönöm neki !
  • illesgergely
    #6491
    Azt senki se tudja mi lehet. Talán még az EA se.
  • hifiman12
    #6490
    de én nem arra gondoltam ami jobb oldalt van hanem ami bal oldalt és a kerék tuning alatt van és oda van irva h misc te arrol beszélsz???:O:O
  • Blade76
    #6489
    hifiman!ott lehet az alkatrészeket eladni.
  • Blade76
    #6488
    Hali!Miért van az,hogy a versenyekért nem kapok semmit?
    Rep:0 money:0 kártya:0 ?????
  • hifiman12
    #6487
    hello! nekem olyan kérdésem lenne felétek hogy amikor tuningolom az autot és legalul ott van hogy MISC- oda mit kell berakni mert erre még nem tudtam rá jönni:D
  • Alien69
    #6486
    Fogadd el, vagy nyugodj bele, kb ennyi a választási lehetőséged. Másfelől, a "támadók" nem szoktak akkorát bukni, mint azok, akiket szétbarmol. Ez nem bug, features!
  • Blint
    #6485
    Ahh, igen, az URL után biggyesztett még egy http://-t. Amikor az oldalak intelligensek próbálnak lenni ugye...

    Huh, de mérges vagyok egyébként. Sorozatban azért vesztek, mert másoknak a vezetésről még csak sejtelmük sincs. Ilyen, hogy jön a kanyar és próbáljuk már szépen bevenni, figyelni a szögre, hogy még be is csúszhatunk a másik előtt, áhhh... Nyomja 200-al még a nitrót is benyomja, és mint a rakéta becsapódik, sodorva magával az egész mezőnyt. Én meg hiába próbálom rendesen bevenni a kanyart, ha hordat magával.
    Komolyan, startnál már akkor leizzadok, ha az első rajtkockára tesz. Most már inkább, hagyom akkor, had elüzenek ott le.
    És a hülyék abba bele sem gondolnak, hogy magukkal is kiszúrnak? Egy rossz bukás és egész végig az utolsó helyen kulloghatnak. Mért nem megy az ilyen valami Destruction Derby-t játszani?
    Remélem ezeknek IRL nem lesz jogsijuk, meg kocsijuk soha.


  • KaBuTo666
    #6484
    Belehet, csak nézd meg a kép linkjét (amit megpróbáltál beszúrni) és rá fogsz jönni te magad is a hibára.
  • Blint
    #6483
    Jó, akkor marad a sima link:

    Mazda RX7
  • Blint
    #6482
    Hát, csak nem sikerült beszúrni Picasarol... Talán most:

  • Blint
    #6481
    Tudom, nem nagy szám, de imádom a Mazda RX7-et, meg az egyszerűség híve is vagyok. Így született meg az első Tier 2-es autóm a játékban :)


  • Blint
    #6480
    Ismerősök közül, nekem is sikerült regeltetni párat és megvan a matrica csomag:) Hab a tortán, hogy még játszanak is vele a haverok:) Végre nem csak vad idegenek ellen játszok így!

    Egyébként arról tud valaki, hogy terveznek-e a játékba klánokat, bandákat?

    Illetve, lehet-e váltogatni a chat channelek között? Nekem sehogy nem sikerült, szóval feltételezem, hogy nem lehet. Jó lenne egy magyar, de legalább egy english channel, mert elég frusztrálóak azon szövegelések, amiknek még a nyelvére sem tudok rájönni :S

  • Lupous
    #6479
    21 matrica van a csomagban, ennek egy része szerintem szar, nem lehet színezni, vagy szívecskés....a cucc fele pedig felirat. olyan sponsormatrica szerű téma, szal ezért érdemes megszerezni.
  • chris1997
    #6478
    persze egy egész kategória nyílik ki(valentine)
    Na végülis nekem is sikerült megszerezni
  • illesgergely
    #6477
    Szép.
    Hány matrica van a csomagban? Megéri megszerezni?
  • Lupous
    #6476
  • Lupous
    #6475
    Nah már meg is van a matricacsomag :D
  • Lupous
    #6474
    nos...nem, nem magamnak küldtem. Am ezzel az eggyel elég kevés vagyok még.
  • modelcar
    #6473
    Gondolom le is kell töltenie:)
  • chris1997
    #6472
    hogyan?
    Kit hívál meg? magadat mi?
  • Lupous
    #6471
    Nemtoom nálam 1en van :D
  • chris1997
    #6470
    Valakinek ez már sikerült?
    Én 5 facebook accountomat is hozzáadtam a world-höz mégis még 0-án van a meghívottak listája. MIÉRT???
  • chris1997
    #6469
    Valaki tudja hogy miért csak 16 friend-et ír ki a meghívásban?
    Bakker így nem lesz meg a matrica
  • illesgergely
    #6468
    Szerintem bele, bár konkrétan nem írják. Ha belépsz az nfs oldalra, ott balra refer a friend résznél ott a számláló mennyi embert hívtál meg eddig. Szerintem nem csak 3-ig megy fel a számláló.
  • Lupous
    #6467
    akkor egy uccsó kérdés :D....ha most hívok több embert akkor az beleszámít a következő akcióba is? :P
    (Am ez egy egész jó marketingfogás a fejlesztőktől :D)
  • illesgergely
    #6466
    Minél több embert hívsz meg, annál nagyobb lesz majd a jutalmad elvileg.
    Az első ilyen ajándék ez a valentin napi matrica csomag, amit 3 ember után kapsz. Később lesz elvileg több ilyen csomag is, most csak ez van egyelőre.
  • Lupous
    #6465
    LOL...hát nekem csak egyszerűen kell...ha nincs meg a 3 ismi nincs meg nem fogok öngyi lenni :D..(Am tutter meglesz :D)