94802
  • Alien69
    #6784
    De akkor milyen ottóval? Ami a fejlécedben van? Corvette?
  • barack1997
    #6783
    Nem rúg labdába??? xD engem még egy m3 nem előzött meg priváton
  • Alien69
    #6782
    Köszi, akkor most ezt kihagyom. versenyre kellene, de ugye BMW-t csak tier2-ben lehet venni. A chevrolet/viper páros gondolom nem nagyon rúg labdába a BMW-kel szemben. Lehet, maradok a kártya vásárlásnál, elvégre -25% akkcijó van.
  • chris1997
    #6781
    Szerintem elég jó mivel nekem is egy R8-am van de a shiftes változat.
    Szerintem sok különbség nincs köztük.Az enyémnek a végsebessége 332km/h.
    A gyorsulása kicsit olyan mintha hátsókerék meghajtású lenne. De az irányíthatósága katasztrófa. Versenyekre nem olyan jó de üldözésekre annál inkább. Suvokat úgy hatástalanítja mint állat.
  • Alien69
    #6780
    Véleményt kérnék az Audi Police-s autóról. Tetszik a többi audihoz képest is magas "értékei" miatt, de ugye ez nem annyira mérvadó.
  • tutuhawer #6779
    Hát nekem nem... fekete kép a world-féle egérmutatóval, és semmi egyéb
  • chris1997
    #6778
    mind1 exe fájltörléssel mükszik p
  • chris1997
    #6777
    BAZZEG MEGINT NEM MÜKÖDIK A JÁTÉK!!! Ugyanaz a fekete kép a worldös nyillal mint ami múlt héten volt!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • chris1997
    #6776
    ÁÁÁÁÁÁ TE VAGY A TETTES!!!!:D
  • tutuhawer #6775
    Közeben rájöttem a hiba okára. Benyomtam a lóvé bónuszt, és ezzel kinyírtam a szervereket. egyértelmű, nem?
  • tutuhawer #6774
    Kiírták, hogy technikai nehézségeik vannak. Pont amikor M3-mal és lové bónusszal megyek. :(
  • chris1997
    #6773
    na ja. Multizni tudtam képzeljétek:D. d csak 1-et
  • illesgergely
    #6772
    A főoldalon írják is, hogy mennek a szerverek, csak bajok vannak vele.
  • tutuhawer #6771
    Nekem is egyfolytában hibázott reggel. Lassú volt a szerverhez a csatlakozás, a multi verseny nem indult, és ALT+F4 lett a vége.
  • puntohu
    #6770
    Nekem is hibát ír ki rá és a rendőrségi üldözés sem megy.
    Mi van most ezzel?
  • chris1997
    #6769
    Ki az aki tud multizni?? mert én nem!!!
  • Zorboy
    #6768
    Elegem van már a csalókból 1re többen vannak . Akkor már inkább azok játszanak akik nem tudnak vezetni csak lögdösődnek de legalább nem csalnak !!!!!!
  • modelcar
    #6767
    http://nfshl.com/topic/818-found-a-speed-hacker/
  • Szabi1991
    #6766
    jól néz ki, de qva drága :D
  • chris1997
    #6765
    mondjuk ez igaz.
  • illesgergely
    #6764
    Az lehet. De minek nekik a sok part, ha mindig csalnak?
  • chris1997
    #6763
    vagy partok miatt
  • illesgergely
    #6762
    Engem is reportoltak már (elvileg) tavaly, amikor egy kis mitugrász Lotust elvertem szerény Z4-emmel. Azóta is bent vagyok még.

    Csak tudnám mi az élvezet ezeknek a gyökereknek abban, hogy beteleportálnak a célba. Elépzelem, hogy rajtnál vad kattingatásba kezd, hogy a csaló progijával minél hamarabb beteleportáljon a célba, majd pedig jót recskázik egyet a monitorra, hogy óóóóóóóóó igennnnnnnnnnnnn megint kib*asztam pár emberrel. Mert jobbat nem tudok. Ha sok győzelmet akar inkább keressen olyan csaló progit amivel átírhatja a statisztikáját. És akkor legalább mással nem b*szik ki.
  • chris1997
    #6761
    Az már megvolt:D
  • RYO21
    #6760
    Írd meg neki, hogy egy nolifer gyökér, és hogy súlyos problémái vannak. Mennyen el orvoshoz, mert ez az elmebaj első jele. :D
  • chris1997
    #6759
    Hát kb így volt az undercover multinál is. bugattival mentem de egy gallardos lenyomott.Akkor 100 Reportot írok ennek a rohadéknak.
  • modelcar
    #6758
    EA-nál nagyban leszarják hogy ki csal. Felesleges reportolni, max akkor basznák ki ha olyan 50-100 report menne rá.
  • chris1997
    #6757
    Ha ez a paraszt is reportol engem bosszúból akkor mi lesz?
    SŰRGŐS VÁLASZT!!!
  • chris1997
    #6756
    EZT A PARASZT GYÖKERET REPORTOLJÁTOK LÉGYSZI!!! 49%-NÁL BETELEPORTÁLT A CÉLBA!!!!! RÁADÁSLU MÉG KI IS RÖHÖG!!!
  • chris1997
    #6755
    Na legalább jó a TTRS.Eléggé jól megy a gépezet.286KM/H a végesessége.Hát akkor milyen lehet a TT Pro alkatrészekkel??!!
  • bboyatty
    #6754
    Ha át is tennék olyan ára lenne amit nagyon kínkeservesen tudnák összeszedni.
  • tutuhawer #6753
    Pedig mennyiből állna a shift2-ből áttenni ebbe a játékba...
  • bboyatty
    #6752
    Jó a szó, én is imádom az e30-at, de nem látok rá sok esélyt, hogy bekerüljön...
  • tutuhawer #6751
    Avagy a silvia is jó választás, ahogy elhangzott korábban, de nekem az nem tetszik, mert csúnya. Inkább BMW M3 E30, kár, hogy az nincs...
  • tutuhawer #6750
    Szevasztok. Mennyi newman van ma...
    Én megvenném a skyline-t mindig, mert jó
    Ha új accounttal(email cím is új) kezdenék, akkor a 3 napos porsche caymannel, majd a t-mobile audival, majd a t-mobile lamborghinivel mennék, aztán utána ráérek kitalálni, hogy a sok megnyert cuccot milyen autóba tegyem bele(pl. skyline). Én ezt tenném.
  • Dunna
    #6749
    Megéri Nissan skyline-t venni?
  • bal5
    #6748
    mit csináljak akkor ha egy játék indításakor az ezt írja ki 'a SecuROM launcher hibát észlelt ezért leáll"
  • tutika14
    #6747
    JAJA! Nálam már megvolt :D
  • RYO21
    #6746
    unis000.exe FTW!!
  • bboyatty
    #6745
    Hmmm Mazdával kezdtem, de szerintem a Silvia jobb válazstás.