94802
  • chris1997
    #6384
    Monster Energy drink. Kb 1000-ik ilyen autó amit látok
    De attól még jól néz ki
  • tutika14
    #6383
    Vélemény? :D
  • chris1997
    #6382
    lehet. Sőt szerintem biztos.
    Még a levelem sincs átállítva 24-re.
    egy nagy kérdésem lenne.Lotus vegyek Speedboostal vagy pénzel?
  • High end PC #6381
    lehet a HG állítja?
  • chris1997
    #6380
    az biztos hogy nem az utolsó megvett autót fogja megjeleníteni
    nekem már a kezdetektől fogva a Skyline-t írja ki pedig azóta már Suprát Cayman-t Z4-et meg egy Silviát is vettem és nyomtam update-et is.
  • Lupous
    #6379
    Asszem mindig a legutóbb vett autódat fogja kirakni :D
  • High end PC #6378
    nem, most M3 van

    de multkor mikor Viper volt, akkor se jelenítette meg azt se...
  • RYO21
    #6377
    NISSAN 370z-t kell h írjon?
  • High end PC #6376
    Érdekes, nem frissül a fejlécben a kocsim. Pedig a World honlapján a statot frissítgetem állandóan.
  • High end PC #6375
    lol
  • Szabi1991
    #6374


    #6373:
  • Lupous
    #6373
    Hát...kabbe :D am... csináltam egy új matricát a kocsimra :D egész pro lett szerintem :D
  • chris1997
    #6372
    ezért fájdalmamban vettem 1-2 silver packot.
    legalább volt olyan is hogy 4 part volt 5 kártya közül és az egyik 3 csavarhúzós cucc volt


  • chris1997
    #6371
    ez k***a szar nem is tom hány multiversenyt nyertem de egyiknél se kaptam part-ot még egy utcai szart se
  • Lupous
    #6370
    Ehh...időközben én meg túljutottam az ezredik multi győzelmemen is :D
  • tutuhawer #6369
    Szasztok. Most kezdek észbe kapni: ahogy a web deals oldalról átnavigálok a t-mobile.ea.comra, látom, ki van bontva darabokra a t-moobile pack, ilyen formán lehet külön igényelni - már nekem is - a sok szarságot, amit tartalmaz. Ugyebár, eddig én nem tudtam elérni. Szóval, újra játszom egy kicsit hamarosan
  • tutuhawer #6368
    Szasztok. Pár napja offline vagyok, nem volt kedvem játszani. ami az érdekes, hogy nyilván akkor kapnak a játékosok cuccot, ahogy ti írtátok, amikor pont nem játszom pár napig. Ilyen az én formám ezzel a játékkal, úgyhogy elküldöm magam a p....ba! Majd holnap játszom kicsit, szasztok
  • lorci
    #6367
    Többnyire csak Pro volt egy baj volt velük, hogy már volt olyan a raktárba
  • Lupous
    #6366
    És miféléket nyertél?...volt közte pro?
  • lorci
    #6365
    Nekem is a Patch után 9 tuning alkatrészet adott a tegnap.
  • Alien69
    #6364
    A profilomnál, ahol elvileg jelezné a plusz növelőket egyértelműen NINCSEN ott egyik növelő sem, hanem felajánlja, hogy "megvehetem" 400-rt. Asszem, írni kellene a supportnak, vagy mittomén hova.
  • Alien69
    #6363
    Szerintem nincs. Pontosabban nem egyértelmű. Külön nem írja, vagy, nem látom. Bár, mintha több pontot és/vagy repüt kapnék.
  • chris1997
    #6362
    de van neked 10 napos növelés?
  • Lupous
    #6361
    Ehh most mizu van a játékkal?...az eheti ragtapasz előtt szinte nem adott tuningot...most meg ma nyertem eddig 5öt...igaz nem valami überek de...ez kicsit fura :S.
  • Alien69
    #6360
    Én is megvettem! Ami a kocsikat illeti, ha van belőlük, akkor sincs gond. ha van üres helyed, meg tudod venni, és el tudod adni. kapsz értük 100E dodót. Mondjuk, én csak a Porche-t adtam el, mert abból volt egy. A BMW-re pedig ráköltöttem a boostert, amit kaptam. Kijött belőle pár arany-ezüst csomi. Bár, még hiányzik ennek ellenére pár jobb fejlesztés, nem is rossz. Ha szigorúan nézzük, így megvéve, és akár többször is aktiválva ilyen csomagot, jobban megéri, mint amúgy neten megvenni. Hiszen, a boosteren kívül kap az ember 3 autót, amit szintén el lehet adni, és az egyébb bónuszok miatt majdnem fél áron kapja meg az ember ezeket.
    Már szerintem.
  • illesgergely
    #6359
    Azért hátha...
    A cheat oldalt reklámozó is minden nap más néven tűnik fel a chat ablakban.
  • chris1997
    #6358
    nem is tudtam:D
    nem tudom hogy hogyan is kell aktiválni ezt a 10 napos rep meg cashnövelést?!
  • Ztech
    #6357
    neked
  • chris1997
    #6356
    kinek van dobozos worldje?
  • Darkspell
    #6355
    Hol van ez pontosan? Nem találom :S
  • Alien69
    #6354
    Szokd meg, vagy szökj meg! AZ EA games szereti, és maximálisan ELFOGADJA a csítereket! Minden játékában ugyanis a nyomigyökér sz*rt se érő (legalábbis elég keveset) Punkbuster-t hasznája, arra támaszkodik. Ahelyett, hogy fenntartana egy admint, aki esettleg szúró próba szerüen ellenőrzi a versenyeket, embereket, stb. Igaziból, amíg az adott játékból ki nem kopnak, addig sajna el KELL fogadni őket, ez van. Persze, vannak, akik le-le buknak, de az EA/DICE-nek nem az az érdekük, hogy ne is legyenek, mert ugye kitől veszik meg a hack dolgokat? Na kitől? Nem, NEM az Oroszoktól! :-) Pontosabban, közvetlenül tőlük, de ugye tuti, hogy tejelnek az EA-nak IS! EA Games=
  • RYO21
    #6353
    Felesleges reportolni, úgyse csinálnak vele semmit.
  • illesgergely
    #6352
    Reportoljátok EZT a gyökeret. Nem elég hogy pofátlanul csal a célba teleportálásával, még jól a képedbe is röhög utána, ráadásul ruszki.
  • illesgergely
    #6351
    Szerintem lépj be az NFS oldalon a profilodba, hátha ott kell aktiválni azokat, mint a t-mobilos ajándékoknál.
  • chris1997
    #6350
    megvettem a dobozos world-öt megkaptam a 3 autót speedboostot és ennyi.
    De hol vannak a pénz meg a rep növelök?
  • RYO21
    #6349
    Amúgy láttátok h egy cheater vezeti a világranglistát? Ennyira leszarja az EA a csítereket?
  • illesgergely
    #6348
    Így már nekem is jó. Azért ezt odaírhatták volna a t-mobilos oldalra is, mert kocsinál elég a t-mobilos oldalon bejelölni hogy kell és hopp már van is.
  • RYO21
    #6347
    Na megvan, hogy mi volt a probléma. A weboldalon a gift részben ott volt a cucc. Aktiválam, és most működik.
  • illesgergely
    #6346
    Jó kérdés.
    Szóval hol látszik, hogy be van kapcsolva a Rep vagy Money boost?
  • RYO21
    #6345
    Csináltam fake accountokat, de azokkal se birok amplifierezni. De kocsit birok bérelni. Valszeg a holnap délelőtt újra letöltöm majd a játékot.