94802
  • Zorboy
    #6744
    Hali ! Új vagyok mivel érdemes kezdeni ?
  • tutuhawer #6743
    Szevasztok. nagyon aktív vagyok, mégpedig az ügyben, hogy meghoztam a döntést, miszerint a TutuHawer002 profilomat nem folytatom, mert az nem engem tükröz, és csak a TutuHawer-t nyomom, elvégre, ez a nevem, és nem valami 002. Ezért kérem, hogy a fejlécemet módosítsa a házigazda a TutuHawer profilra, köszönöm.
  • chris1997
    #6742
    Mikor Jelenik meg a Team Escape????
  • illesgergely
    #6741
    Naná, hogy csal az ilyen. El kell küldeni a k*rva nénikéjébe az ilyet, majd blokkolni és reportolni. Aztán meg reménykedni hátha törlik. Bár ha már blokkoltad akkor utána elvileg nem futhatsz vele versenyen össze. Mást nem nagyon tudsz csinálni.

    Azt már észrevettem, hogy az ilyeneknek szar T1-es kocsijuk van legtöbbször, úgy mennek be nagyobb versenyekre -> ha vki ilyet lát az tuti gyanús. Sajna már verseny előtt nem lehet megnézni ellenfelek statját, ott hamar kiderülne ki csal.
  • tutuhawer #6740
    szevasztok! A kérdésem az, hogy a teleportálós gyilkosokról mit tudunk. Hogyan csinálják (how do the do it?) - a Discovery Channel is megválaszolhatná... Szóval hogy ugranak végig a pályán mondjuk 4 lépésben a tök utolsó rajt után? A pálya bizonyos szakaszain megejelenik az autó, majd már tovább is ugrik, és egy irreálisan rossz idővel nyer, kivéve, ha a final countdown előtt utolérem. Nekem ma 2 versenyen is 2 másodpercen múlott, hogy nyerjek, majd harmadszorra szóltam az embernek, hogy jelenteni fogom, de kinevetett, én meg elkaptam, erre lefagyás lett belőle. Tudhatnak valakik valami trükköt? Hogy merészel nevetni, ha a jelentéssel megfenyegetem? Nem is csalt?
  • tutuhawer #6739
    Mindenestre: Úgy várom a reggelt, hogy végre hazaérjek már... és kipróbáljam a Skyline-t.
  • tutuhawer #6738
    Amellett, hogy örülök, hogy + 1 autóhoz már én is hozzáférhetek, ami tetszik is ráadásul, azt én se értem, miért kell beérnünk ennyivel, ilyen kevéssel. Nem tudom, hogy működik pontosan az autók textúrája, meg egyéb fizikai paramétere, de legalábbis furának tartom, hogy a kevesebb, mint 1 hónap múlva megjelenő SHIFT 2-ből semmit sem lehet beletenni a World-be, hogy itt is játszható legyen. Ha szándékosan nem teszik, akkor szánalmas. Ha nem tudják beletenni, az is szánalmas, ha meg nem akarják, az meg főleg szánalmas... Egyetértek
  • RYO21
    #6737
    Új patch: 1 új autót lehet bérelni, és a skyline ingame pénzért megvásárolható.

    Eléggé szánalmas az amit az EA művel.
  • tutuhawer #6736
    Köszönöm az engedélyt.
  • tutuhawer #6735
    Haligali. Most nézem, skyline-t lehet majd venni pénzért, amire várt a sok ember - mondjuk én is. Gondolom 400K lesz az ára. A reggeli patch-ben érkezik majd. Mentem dolgozni.... Szasztok.
  • illesgergely
    #6734
    Felőlem nyugodtan.
    Én meg a T-mobilos Mazdáról vettem az ötletet.
  • tutuhawer #6733
    Azon filóztam, honnan jött az ötlet a vodafone-festésű mazdámhoz, de most jöttem rá. A fenti képröl álmodtam meg. Kár, hogy nem a saját álmom, de remélem a fenti képen látható tulaj engedélyezi, hogy használjam az ötletét...
  • tutuhawer #6732
    Valóban jó lenne már. Akárminek tudnék örülni, ami bíztató.
  • bboyatty
    #6731
    Mennyi időközönként váltakozik a napszak?
    Azért kérdem, mert eddig nálam csak akkor volt éjjel amikor beléptem a játékba és miután kinappalodott többet nem is lett este csak szürkület.
  • Lupous
    #6730
    Mivel nincs semmi új a játékban...remélhetőleg mosmá jön egy normális frissítés lassan (ami ingyenes jó dolgokat is tartalmaz persze)
  • chris1997
    #6729
    na ja mostanában alig írnak a fórumban legalábbis a legutóbbi 2-3 napban.
  • tutuhawer #6728
    Gondoltam, bedurrantom ide a gépem, hogy véleményezzétek. Nem egy JAGER87-féle remekmű a festés, de indulóra szerintem nem is rossz. Nem azért tettem be, hogy mutogassam magam, csak hogy színesebb legyen a fórum.
  • tutuhawer #6727
  • tutuhawer #6726
  • chris1997
    #6725
    leguttóbi szerzeményeim:D Igaz egyik se pro


  • illesgergely
    #6724
    Na hátha most sikerül.

    Itt a volt Nissanom:



    Szépnek szép, de nem igazán lehetett vele nyerni. Rendőrözni viszont jó, úgy megy át a kordonon, mint kés a vajon.
  • illesgergely
    #6723
    Képet akartam berakni szöveggel együtt, de egyik se jelenik meg.
  • illesgergely
    #6722
    Na nem küldte el???

    ILYENEM volt és hááát nem volt valami nagy szám sajnos.
  • illesgergely
    #6721
    Nekem ILYENEMvolt és háááát nem volt valami nagy szám.
  • chris1997
    #6720
    Az öcsémnek volt GTR-e elég jó volt. Igaz nontuning-gal. Mennyi cashed van?
  • hifiman12
    #6719
    hello szerintetek a nissan gt-r(r35) joó?mert valaki azt mondaj gh igen valaki meg azt hogy nem és nem tudok dönteni hogy vegyek vagy ne
    szerintetek?:O
  • chris1997
    #6718
    Mázli!!!:D
  • Ryanxx18
    #6717
    Hello!lenne 1 kérdésem; ha megnézem a profilomat az nfs-s.com on akk hogy jelentkezzek be?mi a felhasználó nevem
    Csak mert ha nfs.com-on bejelentkezek, ott kér e-mail cimet és jelszót ezt értem;, de mi a felhasználónév és hol találom??Lehethogy én vagyok a hülye de nem értem.Légyszi mondja meg ha tudja valaki!!
  • chris1997
    #6716
    Na Ezt a hibát is elköveték már!!!


  • Lupous
    #6715
    Még annak is örülhetsz hogy piros :D (Ez a széria a legjobb a fékekben :D)
  • barack1997
    #6714
    lotus de am az instant cooldownra hiába nyomok nem akar működni -,-
  • chris1997
    #6713
    Melyik a jobb kocsi a versenyzésre a Lotus vagy a Cayman S?
  • Dunna
    #6712
    Jó nagy mákód van .Én sajna nem kaptam mostanában egy tunedpackot sem .
  • chris1997
    #6711
    BAKKKEEERRRR!!!!!!!!!!!!! EZT NEM HISZEM EL! VÉGRE NYERTEM EGY PRO FÉKET RÁADÁSUL SPORTFAJTA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
  • barack1997
    #6710
    Én nem nyerek alkatrészt sem XD
  • chris1997
    #6709
    Na ja főleg mert reportoltam az EA nek(még az 5.11.1-es gyorsjavítás elött), hogy amikor aklatrészt nyerek, akkor a kép hogy mit nyertem nem jelenik meg. Mi a francnak nem javították ki ezt is mint a vinyles bugot??!!


    annyira nem rosszak amit kaptam a fék 2 kulcsos t2-es(0-0-4)
    A sport gumi is 2 kulcsos t2-es(3-3-8)
  • bboyatty
    #6708
    Unalom űzőnek nagyon megfelel, mikor kint ilyen fos idő van úgysincs mit csinálni.
  • angel308
    #6707
    ahogy olvasom már mindig szar ez a játék.. bár ingyen ne is várjunk többet ahogy látom már a ide is alíg írnak azok akik pl. a fejlécen vannak és akik régebb óta játszanak(játszottak), köztük én is. nincs jövöje ennek a játéknak.
  • barack1997
    #6706
    Nekem nincsenek ilyen gondjaim. :) köszönöm a fejlécet
  • Pongyi
    #6705
    Na nekem most működött. Most jöttem le. Ha vkinek nem jó ajánlom Mohito módszerét, az exe fájl kitörölgetését. Az nálam bevált. (C:doku and settings-all users-application data-elektronicarts-nfs world-data) Ha nincs application data akkor a mappa beállításainál kikell pipálni h rejtett mappák mutatása. Data mappában nfsw-exét kitörlöd és launcherrel indítod gémet. Akkor letölti megint az exét és talán jó lesz. Ha nem lehet próbálkozni megint. Nekem 3 kitörlés után indult el!!
    Sok sikert. Remélem tudtam segíteni.