94802
  • hifiman12
    #6544
    hát igen de én most 1 mazdával tolom hát nem a elggyorsabb de igy is 10-böl 5-ször elsö vagyok ha jol siekrül szerintem nincs rossz auto mert mindegyiknek van elönye :D:P
  • tutuhawer #6543
    És itt a hiba a mátrixban: azért vesz az ember silviát, mert a baromi jó? De akkor mi van, ha neked nagyon nem tetszik? Nagyon nem szereted a hangját esetleg? Akkor fejre állsz, mert a többi autó használhatatlan? Mert én sosem szerettem a silviát, meg még pár autót, de hát csak azokkal lehet menni, és nyerni, mert ugyebár a dobogó alsó fokai nem fizetnek cuccokkal (legalábbis nekem). Én ezek elleenére is eladtam a silviát, a nagyon komoly mazda rx7-est. Ezek ellenére is régi chargerrel, meg EVO X-zel megyek, még ha nem is olyan fasza. Kész. Ha nem lesz BMW M3 E30 vagy valami egyéb nem boostos gép, nem térek vissza szívesen, inkább spórolok egy kormányra.
  • hifiman12
    #6542
    mind1 ez csak 1 tipp volt majd össze futhatunk megkukantom a dodgédat:D:p
  • m0hit0
    #6541
    És monddá XXHIFIMANXX, hogy legyen nekem inkább NISSAN SILVIA(S15)-öm (felpakolva minden felhalmozott Paradicsomi Tuniggal és kiegészítőkkel) a Dodge helyett, s lőn úgy is lészen :)
  • hifiman12
    #6540
    a legjobb a nissan silvia hidd el vegyél 1-et és abbba pakold a cucokat a dodge nemjol kanyarodik stb... nekem volt mind a 2 és a nissna jobb sokkal
  • m0hit0
    #6539
    Melyik a legjobb T1-es verda szerintetek? Nekem a dodge bejött (mivel vertem vele a T2-eseket is), de nem vagyok benne biztos, hogy arra verem rá a speckó tuningokat.
  • illesgergely
    #6538
    Én úgy tudom, hogy ez a probléma csak a virágbolti verzióval fordul elő.
    Amúgy tedd fel a legújabb patch-et és ugyanazt a verziójú cracket. (Ha szabad ilyet mondani itt)
  • davis98
    #6537
    Hehe tök jó a fejlécem :D:D thx !!!
  • Atesz91
    #6536
    Lenne egy OFF kérdésem is ha szabad: Carbon karrierjét akarnám végig vinni, de miután legyőztem Kenji-t kapnék két új csapattársat, viszont ilyenkor hibaüzenetet kapok, és persze a főnökversenyt kezdhetem újra, win7-em van, próbáltam xp kompatibilisként futtatni, de akkor el se indul, vista sp2-re állítva működik a dolog, de a hiba ugyanúgy fent áll. Nem lehet vmi programmal átugrani ezt a részt? Vagy milyen kompatibilitási módban futtassam, hogy ne lépjen ki?

    Bocs a hosszú szövegért, de sztem így érthető.
  • Atesz91
    #6535
    Tudom, hogy még le kell szedni, tegnap este próbáltam először, illetve mikor írtam a szöveget akkor is ezt írta, és még most is.
  • m0hit0
    #6534
    Ne aggódj. Ha tudsz kapcsolódni, még előtted van 2,2Gb letöltés :)
  • Lupous
    #6533
    szerintem lehet hogy pont a mai karbantartás alatt próbáltad. próbáld meg most...asszem már mennek a szerverek. Ha nem megy akkor nemtoom mi lehet a probléma...ilyen baj nálam is szokott néha lenni de akkor disznaj lassú a netem is...ezt pedig általában egy vírusirtás vagy egy egyszerű újraindítás (modemmel együtt) meg szokta oldani.
  • Atesz91
    #6532
    Sziasztok!

    Ki szeretném próbálni a gamet, de miután letöltöttem a 9 megás fájlt és azt feltettem, problémába ütköztem, indítanám a programot, de egy ideig nem történik semmi sem, majd kiír egy hibaüzenetet: There has been an error connecting to the server. Please check your network connection and try again.

    Eszerint nem tud kapcsolatba lépni a szerverrel, de a netemmel nincsenek gondok, tudtak vmi gyógyírt?
  • davis98
    #6531
    Köszi ! a lamborghini jól jött :P:P
  • hifiman12
    #6530
    jaja lécives én is kérnék ilyen fejlécet mert nekem még nincs:nevem:XXHIFIMANXX
    (nagyal)
  • m0hit0
    #6529
    Szívesen megosztottam veletek :)
    Van még rá mód, hogy kérjek ilyen szupergigamenő fejlécet? Már csak hogy emelkedjen a egó faktorom :) nick: m0hit0 (azok nullák)
  • Blint
    #6528
    Köszi!
    A 25%-al több Rep nagyon jól jön :)
    Következő a Cash lesz
  • hifiman12
    #6527
    kösszi...:P
  • m0hit0
    #6526
    Szal felnéztek hátétépé://t-mobile.ea.com/en_US/content?db=0&hi=2] oldalra, majd bejelentkeztek EA accounttal. Csak az NFS legyen kipipálva, így csak azokat a bónuszokat mutatja. Válasszatok ki egyet, s "Claim Content". jelszó: getconnected
    Fontos: Egy ajándék feloldása után a következőt csak 24 óra elteltével lehet aktiválni.
    Ezután csak be kell jelentkezni az NFS World oldalán, s elfogadni az ajándékot.

    Have Fun!
    [Sajna nem tudok még linket beszúrni, frissen regisztráltam!]
  • m0hit0
    #6525
    3 rental cart, cash és rep amplifi-t
  • Blint
    #6524
    Mit tartalmaz a T-Mobileos ajándék?
  • hifiman12
    #6523
    hello engem érdekel de nem tudom h mi hogy müködik stb...
  • m0hit0
    #6522
    Sziasztok! Látom vannak szép számmal, akik játszanak ezzel a játékkal. Már megnyugodtam, mert kezdtem belezakkanni a cirill betűk áradatába :)

    Érdekel itt valakit a T-Mobilos ajándék aktiválás?
  • Ztech
    #6521
    ez a grafika bazd ez kemény na...:D
  • chris1997
    #6520
    Komolyan mondom a Bestia irányíthatóbb mint az R8-am
    De azért érdekes hogy nitró nélkül az R8 megy 332KM/H-val.
    De a Corvette csak 328-al pedig a számok alapján a Corvette-nek gyorsabban kéne mennie mint az audinak.
  • Lupous
    #6519
    Hát jah pl ez is de a magyar népmesékben is rengeteg a 3as szám :D
  • Lupous
    #6518
    Hát kb mindenhova ki kéne baszkodni hogy a 3as channel a magyar. (Reklámozni kéne a magyar oldalakon, fórumokon...)
  • chris1997
    #6517
    de hogy?
  • chris1997
    #6516
    jó akkor be kéne népesíteni a channelt
  • davis98
    #6515
    3 a magyar igazság..erre gondoltál
  • Lupous
    #6514
    Részemről a 3as a magyar :D...Kb mindig azon vagyok. és ha vannak haverok fenn általában azok is oda jönnek :D (+az olyan magyaros szám is :D)
  • illesgergely
    #6513
    Sajnos nincs, csak orosz van 1-től 50-ig.
    Viccen kívül: Nincs, de csinálhatunk. Ki kéne sajátítani egyet, ahogy a többiek is csinálják.
  • chris1997
    #6512
    Van magyar chat csatorna?
  • Blint
    #6511
    Meg vicc, hogy lvl 14-re csak egy versenypálya van, amin a nyeri csak kiba nagy mázlival lehet. Külön kedvencem, amikor az út feldob a levegőben, akkor ugye kormányozni nem lehet, és nekicsapódok valaminek. Máris elsőből az utolsó...
  • Blint
    #6510
    Még egy észrevétel:
    Privát versenyek győzelmét miért nem számolja be a statisztikába?
    Az már nem multiplayer vagy mi? ....
    Megáll az ész ezen a játékon.
  • Lupous
    #6509
    A kártyapakkot nem éri meg megvenni (hacsak nem powerupok kellenek)
    Bivaly tuningot akkor kapsz ha nyersz,és arany lapot kapsz (ugye azokban van a legtöbbször)+nem árt figyelni hogy hányas szintű az adott verseny ugyanis kb ez alapján dől el az is hogy a tuningcucc ha nyersz milyen lesz (pl lvl 26-29 között elég izmos t2es cuccokat dobál a game...)
  • Pongyi
    #6508
    Azt tudja vki h hogyan lehet tuti tuning alkatrészeket nyerni? Vagy totál a véletlenen mulik? A legjobbakat persze akkor adja ha nyersz. Lehet vhogyan befolyásolni h tuningalkatrészeket adjon? És még egy kérdés, van értelme azt az 50.000-es cuccost megvenni? Számíthatok rá h lesz benne vmi bika tuningalkatrész? Vagy csak nitrót meg ilyeneket ad?
  • Pongyi
    #6507
    Nekem is volt már h utolsó lettem és kirakta az aranykártyát:P De a forgalomban tökéletesen igazad van, sokszor tök idióta szituációkban fordulnak elém, olyankor amikor simán mehetne a saját sávjában!!! Soxok akkor csinálja ezt amikor első vagyok!! Mintha direkt szivatni akarna a játék. Am Blint jelölj meg:) Pongyi néven vagyok fent Nfs-en is.
  • Blint
    #6506
    Oké, tovább megyek:
    Beértem 3.-nak. Láttam is a listában, hogy 3. lettem, aztán egyszer csak letett a 4. helyre! Most mi van? A játék sem tudja hányadik vagyok?
    Én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy titeket is szokott lejjebb rakni, mint a valódi eredmény?
    Röhely az egész, itt nem számít milyen jól vezetsz, vagy milyen jó az autod. Az számít, hogy a retardok széttörnek-e, vagy sem. A hülye civelek elég vágnak, vagy sem. Csalóval kerülsz egy versenyre, vagy sem. És, hogy maga a játék hányadik helyre sorol be kénye-kedve szerint.
    Ennyiből, dobhatnánk kockával egy randomot, ha nagyobb mint 3 nyertem, ha kisebb vesztettem. Kb ennyi ez a játék, csak a dobás eltart pár percig...
  • Blint
    #6505
    A másik amit megfigyeltem: Látom, hogy utánam jön a csávó, főleg mert megelőzöm. Beérek a célba és a listában előttem van. Ez mi a WTF? Nem egyszer esett már meg...