94802
  • Alien69
    #6464
    Hehe, aztán majd "csodálkoznak" a facebbok üzemeltetői, hogy Magyarország össz lakosságát tekintve MINDEN emberre jut 5-6 regisztráció (sőt, talán többen élnek itt, mind Kínában). Asszem, megyek, és az 5 hónapos fiamnak is csinálok egy regget. Ja, meg a következő 10 gyermekemnek is, még ha ebből egy se valósul meg, de KELL az a nyomi mattcica.
  • Lupous
    #6463
    Tenkjú ...felhajtok pár barátot (ez azé nemolyan nagy dolog remélem :D)

    (am minden matricát megkapunk a csomagból vagy esetleg csak 3 emberenként egyet? vagy hogy? :P...mi van ha több ismi is regel?)
  • illesgergely
    #6462
    TCM-esek szerintem rákaptak a TDU2-re. Vagy nem.

    Új matricákat meg úgy lehet szerezni, hogy fészbukkon meghívsz embereket a játékba, ők regisztrálnak és neked lesznek matricáid. 3 emberért megkapod a valentin napi cuccokat.
  • Lupous
    #6461
    TCM-mel mizu? Nincs kinn egy jó ideje semmi hír :S
    +nemigazán értem mi ez az új NFS World téma az oldalon...mik ezek az új matricák? (Hogy lehet megszerezni őket? :P) Nem találtam utalást rá hogy speedboost vásárlás mellé lehetne kapni ...
  • Darkspell
    #6460
    Úgy látom az xp kompatibilitási módban futtatás használ, azóta nem fagyott ki egyszer sem. (kopp kopp)
  • Pongyi
    #6459
    Kifogom próbálni:)
  • illesgergely
    #6458
    Jaaa akkor neked Mazda 3-ad volt eredetileg, nem RX7-ed. Félreértettelek, azt hittem RX7 után vettél Evo IX-et. Ha tényleg nagyon szar, add el inkább, RX7-el jobban jársz. Vagy ha maradtak még jó T1-es cuccaid akkor vehetsz Silviát is, abból is lehet jó T2 verő autót építeni a játék elején, gondolom ott jársz még.
  • Pongyi
    #6457
    Nem tom h indult ez az egész online Need for Speed ötlet,de az h már full ingyen lehet játszani, az azért már jelent vmit:)
  • Pongyi
    #6456
    Persze ha ügyes vagyok feljövök ide és megkérdezem h melyiket vegyem meg
  • Blint
    #6455
    Ok, látom már megnézted, nem szóltam :)
  • Blint
    #6454
    Ugyan én még nem adtam el autót, de nem kapod vissza a közel tejes árát ha eladod?
  • Pongyi
    #6453
    Jah és 15-ért lehet eladni azt amit 60-ért vettem. Pff...
  • Pongyi
    #6452
    De jó h a nagynehezen összekuporgatott pénzemből vettem egy xar autót és visszaselehet tölteni!!!!!!!!!!!!!! Bárcsak az RX-7-est vettem volna meg....kezdhetek megint gyűjtögetni.
  • illesgergely
    #6451
    Látod rátaláltál a játék néhány gyenge pontjára. Lesz még több is.
    Az autóknál a statisztika semmit se ér, RX7 a 2. legjobb T2-es kocsi, az Evo IX meg kb. a legszarabbak egyike.
    A lökdösődés meg lehet lag-tól, vagy a sync hibától. Nem biztos hogy direkt löknek, sőt legtöbbször nem is veszi észre a lökdöső játékos, hogy lökött volna e hibák miatt.
  • Pongyi
    #6450
    Hali. Az h van h van egy fullos Mazdám, és most vettem egy Mitsubishi Evo 9-est aminek a paraméterei alapból SOKKAL jobbak mint a feltúrt Mazdámé mégis sokkal xarabb vele menni. Nehézkes alig fordul és alig gyorsul jobban mint a Mazda. Holott a megadott paraméterek szerint sokkal gyorsabbnak kéne lennie..... És azt se vágom h h a túróba kutya fülébe van az h némely játékos ugy túr le az utról mintha ott se lennék. Nekemjönnek és simán felkennek a falra mintha én csak fele olyan súlyú lennék. De ha én megyek neki akkor azzal csak én lassulok. Csalnak vagy mi?
  • Blint
    #6449
    Én Win7 (64 bit) alatt játszok a játékkal, napi 1-2 órát úgy 1 hete, de fagyás, kilépés még nem volt.
  • Alien69
    #6448
    Nekem nem kifagy, hanem ledob/bezár. Mondjuk, elvileg ez lehetne ugyan az a hiba, csak a lényeg, hogy nem marad úgy, hanem bezárható.
  • chris1997
    #6447
    nekem is kb 30 percenként fagy ki
  • tutika14
    #6446
    kaarchi!
    Szerintem nem. Nekem is win7 van és párszor meg bolondul a game vagy kifagy. :(
  • Darkspell
    #6445
    Kijavították a 30 percenkénti crasht win7 alatt?
  • High end PC #6444
    Evvel meg van az összes World kocsi, mind a 31 :DDD
  • High end PC #6443
  • High end PC #6442
    ok, látom, getconnected a kód
  • High end PC #6441
    egyébként a t mobile pakkot hogy tudom megvenni?

    valami kódot kér (Enter your T-Mobile code), mikor kérvényrezem, ez a kód hol van?
  • High end PC #6440
    gyűjtőként én megveszem őket, amint a szervereket helyreállítják, eddig is 29 verda van már a garázsomban
  • tutuhawer #6439
    Én is azt mondom, hogy csak a gyűjtők költsenek rá, amúgy meg nincs értelme. A magam részéről a későbbiekben tervezem, hogy megveszem, mondjuk márciusban, de ahhoz kell bele valami cucc, valami, ami miatt megéri, de addig is esélytelen, hogy befektessek.
  • Ztech
    #6438
    ezt sikerült felmutatni ennyi idő alatt piros neon-t ez a játék?! inkább pénznyelő minősíthetetlen aki meg költött rá az meg is érdemli ettől már tényleg nincs lejjebb
  • tutuhawer #6437
    Abszolút egyetértek ezekkel a kötelező dolgokkal. Ami szerintem túl nagy elvárás, az a baromi részletes külső tuning. Több millió ember több millióféleképpen variálja a külsőt, amit feldolgozni szerintem jó nagy munka, mondom ezt úgy, hogy semmit se értek hozzá, csak belegondolok. A többi kb semmiség szerintem is. Én a jelenlegi formájában is csak a sok, és tényleg optimalizált a autót várom el, mert ne kelljen már silviával, lotusszal, vagy nekem nem tetsző géppel mennem. Minden autónak jónak kéne lennie valamiben, de hát álmodik a nyomor...
    BMW M3 E30-at és Ford Falcon BA-t kérném a játékba, és küldeném mindenkinek, aki szereti. :D
  • Szabi1991
    #6436
    neoncső, juhéé xD
  • Lupous
    #6435
    Felesleges félned tőle :D
    Amúgy az új NFS részek mindegyikében volt valami jó (Valamelyikben több valamelyikben kevesebb :P) összességében szerintem az undergroundok óta megjelent részek közül a Most Wanted lett a legjobb. Tuning és matricázásban a pro street volt a legfaszább. A Carbon az MWt próbálta követni...szerintem nem jött be de a drift rész élvezetes volt (Bár köze nincs a valódi drifthez :D)
    Az undercoover pedig egy ilyen kis lófasz volt szerintem...kb 2 nap alatt végiglehetett tolni, ratyi történettel próbálkoztak és rengeteg bug volt...a matricázás viszont ha nem fagyott ki élvezhető volt...lehetett szórakozni.
    Üldözés szempontjából az MW nálam vitte a pálmát...ott kb jól volt optimalizálva minden. Versenyezni pedig ismét a pro streetben lehetett a legjobban (viszonylag sokféle verseny volt, egész jó kivitelezéssel...a gumiégetős baromságért szerintem kár volt időt elbaszni).
    Szóval ezek voltak az Újabb részek.
    Jah igen volt még a shift aminek uyge lassan alakul a 2es verziója...hát nemtoom belsőnézet nfsbe...annyira nem menő...

    Szerintem egy nfs ben ezeknek kéne lennie:
    -Rendőrök
    -Versenyek(Utcán és versenypályán egyaránt) -sprint drift circuit drag a streetXes móka se rossz
    -Eszméletlen tuning rész (Külső belső) Látványos, részletes, rengeteg
    -Sok verda (Persze jól optimalizálva)
    -Csajok (ez ha nem is fontos...de mié ne :D jóaz :D)
    -Egy értelmes story sem árt. (De azé nemennyen át a dolog mission impossible-be)
    -ÉS egy igen lényeges dolog hogy legyen jól össszerakva a játék...lehessen tolni szarabb gépeken is...és persze a csúcsmasinákon tündököljön (ez is megoldható...lásd pl a DMC4et...)
    nah kb ennyi :D (de jó is lenne :D)
  • Alien69
    #6434
    Na ja. Xbox-ra megtaláltam én is. Anno, még PS1-s időben a PC-s haverjaim el voltak ájulva az akkori NFS részektől, én meg csak megmosolyogtam, amikor leszólták a Gran Tourismo "grafikáját". Az első GT is sokkal jobb volt, mint bármely akkori NFS rész. Bár nem mindegyik NFS résszel nyomultam, az újabbak pár része kimaradt. Ennek ellenére, ez a world még tetszik is, de attól "félek", hogy egyszer azért történhet egy olyan, hogy lekapcsolják a szervereket. Ebben az esetben mi lesz a drágasssszágaimmal???
  • Lupous
    #6433
    Asszem only xbox 360 vagy ilyesmi szal erről lecsúsztunk :P am valószínűleg én is tolnám ha lenne konzolom..de mivel nincs marad ez.
  • Alien69
    #6432
    ok, de hol a rákba lehet megvenni ezt a nyavalyás Forza 3-t PC-re? Sajna, a legjobb barátom gáglee valahogy cserben hagyott.
  • Angel309
    #6431
    Big Like TcmRyo21X-nek, én már jó 2 hónapja befejeztem ezt a játékot de még nézelödök itt és a fórumokon hátha van valami jelentős dolog, rájötten kár volt költenem a játékra több ezret... inkább játszok tovább a Forza 3-al meg a TDU 2-vel (istenkirályjátékok)
  • Lupous
    #6430
    Velem volt már ilyen...
  • tutika14
    #6429
    telóról netezek ezért nem tudok googlezni.
    Valaki meg tudná mondani h nagyjából mikorra várható az az update amibe benne lesz a csapatos rendőrök elől menekülés?
  • chris1997
    #6428
    én már kaptam cuccot zsaruktól.
    Velem még ilyesmi nem történt(egyenlőre)
  • illesgergely
    #6427
    Történt már valakivel olyan, hogy leokézott egy versenyt, majd fél pillanattal később véletlen meglökött egy zsarut? Nekem sikerült. Sajnos.
    1 másodpercig a verseny menüben voltam, majd hirtelen kirakott a városba rendőrözni. Ez ment kb 1 percig, amikor HALLOM hogy megy a versenyben a visszaszámlálás erre bejön a betöltőképernyő és percekig töltött, persze semmi se lett belőle. Betöltőképernyő bámulás közben meg hallottam ahogy szirénázva körbeálltak a zsaruk és elkaptak. Kiléptem, visszamentem, behúzott még egy strigulát az elkapott részhez.
    Nem is tudom sírjak-e vagy nevessek.

    Múltkor meg olyan volt, hogy nekimentem a rendőrnek, el is kezdődött a kergetőzés, de a városban nem tűntek el az emberek, se a versenyt jelző részek, rendőrök is jöttek közben. Kár hogy nem ment a háttérben a fraps...

    Ja és még egy. Kapott már valaki tuning cuccot rendőrözés után? Nem is tudtam hogy lehet már, kaptam egy fajin turbót.

  • chris1997
    #6426
    ja köszi
  • illesgergely
    #6425
    google -> motor city online -> első találat, második sor közepe.

    2003. augusztus 29.