94802
  • KaBuTo666
    #6624
    XXHIFIMANXX:



  • Blint
    #6623
    Srácok én egy valamit nem értek:
    Már nem egyszer megesett, hogy 1v1-et mentem valakivel, akinek az autója statjára ránézve sokkal rosszabb volt mint az enyém. Ennek ellenére úgy ment mint a rakéta. Ők csalnak, vagy tudnak valamit amit én nem?
  • hifiman12
    #6622
    én mindig multiba megyek mert ott kapsz jo pénzt meg mindent de ismerösm szerint vannak ilyen szerentsésebb accuntok valamelyi kszerecsésebb mint a többi!
  • chris1997
    #6621
    elhiszem volt már olyan is hogy 95%nál voltam rohadtjól álltam erre meg azt ír ki amit lejjeb láttál.
  • chris1997
    #6620
    van akinek szerencséje van van akinek nem. Multizol vagy singleben mész
  • hifiman12
    #6619
    Az igen:D am nekem ugyan ez volt csak engem meg ledobot a szerver:S:S:S kicsit lettem ideges:S
  • chris1997
    #6618
    Ilyen nincsen komonyan mondom
  • hifiman12
    #6617
    hát ezt nem hiszem el:D én ma toltam elég rendesen és csomoszor elsö lettem és nem kaptam semmit csak ilyen szar skilleket vagy hogy hivjam öket erre te kapot a speckó váltot :D:P
  • Lupous
    #6616
    Igen lehet. Nagyon ritkán.
  • chris1997
    #6615
    Vajon single player módban is lehet partot nyerni??
  • chris1997
    #6614
    Hopsz
  • chris1997
    #6613
  • chris1997
    #6612
    Legújabb szerzemény! Beindult a game:D
  • Blint
    #6611
    Érdekes, ma 80%-ban csak pénz jutalmat kapok a kártyákból, pedig jó sok versenyt futottam.
    Btw, úgy döntöttem, 25-ön én is befektetek egy Lotusba. 20 feletti pályákon az RX7 már nem igazán nyerő. Főleg így, hogy még tuningot sem nyerek rá:(
    Azt meg nem is értem miért nincs a játékban RX8!
  • Blint
    #6610
    Ha a közelben van barátnőm, akkor ő mond egy lapot - általában szerencsésen választ :)
    Egyébként random módon választok és nagyon ritkán van szerencsém :(
  • Lupous
    #6609
    Középső...de szerintem mondegy melyiket húzzátok.
  • chris1997
    #6608
    én a középsőt szoktam húzni
  • puntohu
    #6607
    Van valakinek valamilyen statisztikája arra hogy alkatrészt nyer akkor az melyik kártyát választotta?
    Általában ki melyik kártyát választja?
  • hifiman12
    #6606
    nem tudom de én meg kb 10-böl 6-7 szer vagyok elsö (most 1 bmw-vel) és nem kapok semmit:S:S:S ez miét van?:O:Ojo lenne tudni
  • chris1997
    #6605
    érdekes hogy a kereket azt 1 helyezetést kaptam és csak sport szériás.
    A motort pedig 2.-ik helyezésért kaptam és ez tuningolt alkatrész.
    Ki érti ezt??!!
  • Lupous
    #6604
    Nájsz :D
  • chris1997
    #6603
    Ezt nem hiszem el mentem egy verseny 2-ik lettem és egy ilyet nyertem!!!
  • Alien69
    #6602
    Ha szigorúan (elvi síkon) nézzük, és pénzt szánsz rá (már valóst, HUF vagy €uró), akkor jelenleg ugye vagy a bankkártyás vásárlást részesíted előnybe, vagy van egy remek akció, bár, elvileg az EA store-ban is hozzá férhető, de ott 20€. A lényeg, kiadtak egy Need for Speed World cuccost. Nem tudom, minek mondjam, mert ugye nem magát a játékot adják, hanem egy dvd tokban egy kódot. Na szóval jelenleg ez a legolcsóbb megoldás, mert pl az 576-ban 3990 huf, a cdgalaxisban 3590 netes megrendelés esetében (ha érte mész). Ez új játékosoknak a legjobb, ad 8000 speedboostot, 3 autót, kétszerezőt, és 60.000 dodót. Ha régi motoros használja ezt a kódot, akkor tapasztalatom alapján nem adja a kétszerezőt, de a lényeg úgy is a speedboost, és a 3 autó, mert azokat el lehet adni, ha már van olyan.
  • Blint
    #6601
    Hmm, köszi az infót. Akkor behódolok a statisztikáknak és az alapján választok autót, és nem az ízlésemre hagyatkozok:)
    Majd később ha lesz több szabad slot, és keret rá, akkor megveszem azokat az autókat is amik pusztán csak tetszenek. Elszórakozni, valamint kreatív hajlamokat kiélni jók lesznek:)
    Tényleg, az 50 szint alatt hány autó slotot lehet feloldani?
  • chris1997
    #6600
    Ez egy szép kék kerék úgyhogy jó lesz gyorsulásra?
  • illesgergely
    #6599
    Ja és az utolsó mondat végéről lemaradt ez:
  • illesgergely
    #6598
    Maradhatsz ennél, bár ahogy lépsz feljebb, egyre több Lotus lesz, és azok bizony jobbak, mint az Rx-7. A T-mobilos autók közül csak az M3 a nyerő, talán 20-as eleje szinteken a Lambo is, de az Audi az szar. Próbáltam, max rendőrözni jó :D
    T3-an Nissant nehogy venni merjél! :D Messze a legszarabb kocsi nemcsak T3-ban hanen kb. az egész játékban. De ha szívni szeretnél, mint én akkor hajrá, sajna a jobb tuning cuccok se javítanak rajta sokat.
  • Blint
    #6597
    Vége fele már szenvedősen, de megléptem a 20. színtett az RX7-esemmel.
    Szerintetek ezzel még ki lehet húzni 30.-ra úgy, hogy némi sikerélmény is párosul a versenyekhez, vagy itt az ideje ismét autót váltani?
    30-ra kinéztem a T3-as Nissant, de ugye az még messze van. A taktikusabb pályákon jobb vagyok, mint amik inkább a féktelen száguldozásról szólnak, bár ezekből eddig nem sok volt. Nem tudom a következő 10 szinten milyen fajta sprint pályák lesznek.
    Még arra is gondoltam, hogy a 10 szintet lepörgetem egy T-Mobile ajándék autóval. Azokról mi a véleményetek?
  • Lupous
    #6596
    Hát meglestem kéken...nem tetszett (olyan rendőrös lett tőle...) viszont kicsit módosítottam az árnyalaton...így a pirosból ilyen narancsos árnyalatot csináltam :P...így már faszább :P képet majd holnap, lépek supernaturalt nézni :P

    Chris:
    Nos...a semminél valóban jobb. Ez egy tökéletesen középkategóriás tuning. 9/5-ös :P (Mivel 9 szint van...1,2,3 csavarkulcsos...és mindegyiken belül sima sport meg tuningolt.)
    Bár azt nemtoom hogy ez milyen kerék...ha zöld akkor az a leggyengébb..ha kék akkor az zsíros a gyorsulásra asszem...
  • chris1997
    #6595
    2 kemény hét után végre nyertem egy normális alkatrészt:D JEEEE

  • davis98
    #6594
    Nagyon baba :D
  • Alien69
    #6593
    A fehéret cseréld feketére, ezen a részen a fehér feliratot meg fehérre v. pirosra, szvsz. Bár a franc tudja.
  • Lupous
    #6592
    Nekem ez 20 perc volt :P (Szerintem nem is lett olyan epic :S...de örülök hogy tetszik nektek :P)
    Valami más szín kéne a piros helyett...gondoltam a kékre merhogy bmw...majd lehet azzal jobban begyün nekem :P (Piros már van...a silviám pircsi :P)
  • illesgergely
    #6591
    Nekem is kellene vmi frankó fényezés az M3-ra, csak eddig még nem kapott el az ihlet.
  • hifiman12
    #6590
    szép lett nagyon :Pnekem is lehetne 1 ilyenem:P:D:P
  • Lupous
    #6589
    Nyahh megvan a lvl 40 :D...megvettem dörmit, és fel is csinosítottam :P

    (Kicsit még lomhán kanyarodik néha...majd orvosolom :P...de am jóság :D)
  • hifiman12
    #6588
    oks kösszi remélem majd valamikor ezt is lehet majd:D
  • Lupous
    #6587
    nem...még (Talán lehet változásban reménykedni...de tényleg csak ennyi...nincs semmi információ.)
  • hifiman12
    #6586
    jah télleg nekem olyan kérdésem van h nem lehet 2 ember között nem lehet árulni vagy ilyesmi?:O:O:O
  • m0hit0
    #6585
    Mármint én erre gondolok:
    "Majdnem minden" benne van a drop-ban, viszont mindennel lehet kereskedni egymás között, s aki türelmetlen várni, az vehet Store-ból.