94802
  • tutuhawer #6824
    Volt szerencsém az egyik futamra meghívni STEVEHUFNAGELT a.k.a. SYLV14-t is... Jót derültünk, habár asszem az a futam nem sikerült jól a gyorshajtó kollégának, DNF-et kapott, feladta
  • tutuhawer #6823
    Egyetértek Pongyival, ugyanazok az indokaim, mint neki, online, autós, nem számítógép ellen. Az előbbiekben pongyi nfs-stats linkjére reagált BBATTY, és azt hiszi, hogy a lökdösődésnél idegesítőbb a 4 másodperces teleportos trükk. Pongyi is azt hiszi, ez a tuti, de én komoyabbat mondok, olyat, ami itt még nem volt olvasható. Mentem egy trükkös gyorshajtó ellen, akinek a Z4-es BMW-je lehagyta az M3-as BMW-met, mint a büdös szart. Privát versenyt is toltunk, többet, dumáltam is vele sokat.
    .
    .
    .
    Magyarul
  • Ztech
    #6822
    van ettől lényegesen jobb alternatíva a tdu széria személyében, az tény hogy ez ingyen van a tdu2 pedig 9k de amennyit egyesek itt elköltöttek boost pontokra bőven kijött volna belőle:D
  • Pongyi
    #6821
    Én nem szidom:) Én 20 éve várok egy ilyen játékra (online világ, autóversenyes játék ÉLŐ! emberek ellen) pont erről beszélgettem vmelyik nap melóba haverommal. Azóta várok egy ilyen játékra h megláttam az első Test Drive-ot Commodor 64-en. Szóval olyan amilyen de legalább van. Ingyé!!
  • Pongyi
    #6820
    Ami a Silviát illleti. Ne higgy a számoknak az Evo 10 szar. Billeg és nehézkes mintha 3 tonna lenne. Sztem legalábbis, egy Silvia pedig ha fel van tuningolva (mint az enyém) Akkor elképesztően jól gyorsul kb 200-ig, ehhez add hozzá h ha magasabb szinten van mint te, akkor a szintlépések miatt van egy csomó olyan skillje amitől gyorsabb lesz az autója. Pl.: 20% teljesítménynövekedés ha 2 helynél rosszabb helyről rajtol, nitró időtartam növekedés, nitró erejének növelése, 10% a végsebességre, 10% a gyorsulásra 10% a handlingre és akor még ott vannak a poweruppok. Mindjárt a rajtnál ha a zöldbe kapja el a rajtot elnyom neki egy nitrót (amit nem von le!) ha a rajt pillanatában elnyom egy slingshotot is (ha nem első helyről indult) akkor még jobban fog gyorsulni az eleve qrva jól gyorsuló Silvia. Ha elmult a rajtnitró elnyom egy rendes nitrót is (amit már levon) Utána elnyom egy ready-t és mehet a kövi nitró és slingshot! És lemerem fogadni h neked ilyenkorra már a térképen sincs rajta. Aztán meg morgolódsz magadban h speedhack, pedig valójában nem is csalt. Én legalábbis így szoktam verenyezni (amíg elnem fogy a powerupp). Szóval így kapsz te ki egy Silviától egy Evo 10 ellen. remélem kielégítő volt a válaszom.
  • Ztech
    #6819
    azon gondolkodtam ezen a kései órán hogy miért játszotok ezzel a vacakkal még mindig, oldalakon keresztül szidjátok mi a francért nem törlitek le és kerestek valami értelmesebbet
  • Pongyi
    #6818
    Ami téged illet 11Feco18 az Elis is csak akkor ér vmit ha tele van fullos tuningalkatrészekkel, amit h beleteszel egy Caymanbe sztem az is lesz olyan jó, és máris nem kell Lotussal menned. Én legalábbis azért adtam el a Lotust mert szinte mindenki azzal megy. Helyette vettem a Caymant és ugy látom h lesz olyan jó mint az Elis ha nyerek bele ezt azt. Persze olyan jól nem fog fordulni. A handlingje elképesztő az Elisnek.
  • Pongyi
    #6817
    Kedves Alien69 Én 33-as szinten vagyok és vettem már Mazda 3-ast Silviát, (ez még megvan) Scriroccót (szar), RX-7-est (még megvan és szénné van tuningolva), Evo 9-et (szar), Evo 10-et (ultraszar), BMW Z4coupe, Lotus Elise, Nissan 350Z (hiperszar), Porsche Cayman (még megvan). Vegyél egy Silviát meg egy RX-7-est sztem és mire megveheted az M3-ast lesz annyi pénzed nyugi.
  • Ryanxx18
    #6816
    Mért van az h ha nekem nem kell pl.lotuselise,bmw m3 , és veszek valami más kocsit azokkal soha nem fogom lenyomni őket.Mellesleg egy mitsubishi lancer evo x-et leelőz egy nissan silvia!ez most hogy is van?!:@:(
  • Alien69
    #6815
    De a többi óttót meg lehet venni, eztetet meg nem. Ennek ellenére, már láttam nálam kisebbnél is ilyen kocsit, pedig még a 30 is messze van tőlem, nem hogy a 40!
  • illesgergely
    #6814
    Mire eléred a 40-es szintet amikor meg lehet venni, addigra hidd el, lesz annyi pénzed, ha nem szórod el rengeteg kocsira, meg kártyára. Egyébként minél magasabb szintre lépsz, annál több pénzt meg repet kapsz a versenyek után. Szóval no para. :)
  • Alien69
    #6813
    Hogyan lehet össze hozni egy T3-s BMW-re valót? 1,2 milla. Most úgy van 360E felett pénzem, hogy eladtam 3 kocsit, amit ugye kaptam amikor most (ismét) megvettem a NFSW-t. Egy versenyért kapok mondjuk 1000 pénzt, single playerbe még ennek töredékét. Ez így kb 1200 futam, ha nem számolom, hogy javítani is kell a kocsikat, és nem szinezem, variálom őket át. :-/
  • illesgergely
    #6812
    Jah. És ahogy elnézem a többi versenyt, ott is vannak még jó kis 5-10-20 másodperces idők.
  • bboyatty
    #6811
    Azt hittem attól nincs idegesítőbb mint mikor lökdösnek meg balf*szkodnak de látom mégis akad valami.
  • tutuhawer #6810
    ja, csúnya...
  • Pongyi
    #6809
    http://nfs-s.com/leaderboard#ev35 Ajánlom figyelmetekbe jobbról a második oszlopot, fentről a 4-dik futamot. Stadium & HWY99. A rekord rajta 4 azaz NÉGY!!!!!????? másodperc!!!!! Ezt az EA nem nézi????!!!!
  • tutuhawer #6808
    Ja, esélyes, hogy valami ilyesmi a helyzet. A baj az, hogy így értelmét veszíti nekik a játék. Persze nyernek sokmindent vele, kivéve a győzelem ízét... Utólag egyébként bánom, hogy felhoztam a teleportálós témát, nem jó erről beszélni, felesleges ezen agyalnunk.
  • Lupous
    #6807
    Asszem ez egy olyan cheat ami úgy is használható hogy közben nem baszol ki másokkal nagyon. Mivel ha beérsz a célba a visszaszámlálás vége előtt elsőnek akkor úgyis nyersz és kártyát is kapsz. Ő pedig amint beér rögtön továbbra kattint...és kap arany kártyát+az első helyért járó pénzt és repet. Nem próbáltam ki, nem is ajánlom senkinek ezt a tré megoldást de szerintem ezt valahogy így csinálják.
  • illesgergely
    #6806


    És még reklámozza is!!! Vmi nem sikerülhetett neki, mert először az élre ugrott teleportálással, majd a mezőny végére került hirtelen és onnan ment tovább. 94% körül ismét az élre került és beteleportált a célba. Szerencsére amikor mindenki beért a célba, ő szépen hátra lett sorolva.
  • modelcar
    #6805
    olvass pár sort vissza
  • Zorboy
    #6804
    mien sorrendben meik kocsikat érdemes megvenni ? (ja és hogy lehet ilyen menő csíkom ahol ottvan a tops speed meg a lvl-em mint BMEGNFS-nek ?:))
  • illesgergely
    #6803
    Szia!
    Neved mellett az NFS World Profil-nál.
  • Zorboy
    #6802
    köszi
  • Pongyi
    #6801
    /join 30 pl így
  • Zorboy
    #6800
    fiúk free roam ba hogy lehet csatornát váltani ?
  • Pongyi
    #6799
    Hali. Ezt a statisztikát hol is lehet megnézni? Küldj légyszi linket.
  • illesgergely
    #6798


    Hááááátööööööö
  • tutuhawer #6797
    Youtube-on van egy csávó, aki direkt felvette, ahogy teleportál az ellenfél a páyán többször is.
  • Ryanxx18
    #6796
    hol láttál ilyen gyilkosos videókat?
  • illesgergely
    #6795
    Nem értem ezt a netes statisztikát. Csak a single eredményeket mutatja az M3-amnál, pedig multit is nyomtam vele.
  • tutuhawer #6794
    Info még, hogy youtube-on folyamatosan nyomják a frissítésekhez igazított hackeket, letöltési linkekkel együtt, ezzel párhuzamosan vannak, akik leleplező videókat nyomnak a teleportálós gyilkosokról...
  • tutuhawer #6793
    hát, néha a lotusok tényleg brutálisak a gyári M3 ellen, de ha a perfect start meg a nitro megindít, sokmindenre elég lehet az előny... Egymás közt vagyunk, úgyhogy elmondom, volt olyan, hogy kikaptam egy lotustól, de kb 10-ből 3-szor lehet ilyen, még ha kanyargós pályáról is van szó. Amúgy meg elég kell, hogy legyen. Egyébként ha ma este láttatok aktívnak, akkor az a tesóm volt, mondtam, nyomjon pár futamot, a stat most már nem érdekel, de minden helyezés, esetleg cucc meg asztrodollár jól jön, hogy minél előbb legyen skyline a TUTUHAWER profilban is.
  • illesgergely
    #6792
    Passz. Az nekem is feltűnt, hogy a teleportáló időnként feltűnik a pályán álló helyzetben, meg hogy szar idővel nyer, de fingom nincs hogy csinálja.

    27-es szinten kibéreltem ezt a t-mobilos csoda M3-at, de úgy tűnik elkéstem vele. Nem igazán tudok vele nyerni, mert a Lotusok egyszerűen otthagynak. Ez még nem is volna akkora baj. De az a poén, hogy a feltápolt Mazdámmal jobb időket tudok menni.
    Sebaj, marad ez a kocsi is rendőrözni, mint a másik kettő.
  • tutuhawer #6791
    Vajon van valami lenyíló konzol szerű beviteli mező, ahova bizonyos adatokat beírva, az adott helyre tudja magát tenni, és begurul a célba utána? Vagy a kék nyilakon át tud menni, avagy mintha láttam volna buszmegállós trükköt a tube-on, és amolyan noclip módban megy át a lezáráson?
  • chris1997
    #6790
    Van ennél cikibb? A válasz van! Egy Z4-es odaragaszt a startra, el se indul a kocsi és egyszercsak 91%-nál beteleportál a célba!! De a játék az uccsó helyre teszi. Még ilyet
  • illesgergely
    #6789
    Előbb bejött egy 40-es gyerek 26-os szintű pályára M3-al. Mindenki 26-30 szint körül volt, én is mert a másik profilommal voltam. Mindenki Lotussal vagy Rx7-el ment, szét alázhatott volna minket erőből. Erre mit csinál? Beteleportál a célba.
    Ááááááá komolyan mondom ilyen nincs.
  • Alien69
    #6788
    Francba, akkor magyarul, amíg nincsen pénzem BMW m3-ra, addig felesleges is kocsira gyúrnom, inkább vegyek fejlesztéseket. Most vettem egy aranyat, erre dobott 3 db T3-s fejlesztést, amivel nem érek semmit (jelenleg). Igaz, van egy Porche-m is (T3-s, a "havas"), ami mondjuk nem rossz, csak kanyarba kicsit gyenge.
    Mellesleg, pont most volt egy olyan versenyem, ahol egy BMW M3-s ellen mentem a Z4-mmel, és megvertem aránylag lazán. Valszeg, az éppen nem volt még rendesen tuningolva, az enyém meg ahogy nézem egy jó erős Z4, bár még hiányzik legalább 2 komoly fejlesztés, egy jó fék, meg egy jó váltó. Sajna, ezek még csak az alap fejlesztések. A Lótuszom se rossz már, bár láttam enyimnél sokkal jobbakat is. Ergo, lenne mire költeni. Gondolkodtam, hogy sima pénzért is próbálok fejlesztést venni, 50.000-rt, de láttam videót, hogy nem igazán éri meg.
  • Lupous
    #6787
    Versenyre:
    T1: silvia...esetleg toyota corolla
    T2: Rx7, bmw,...ha megvan a lvl 25 akkor elise...ez nem kérdés.
    T3: Bmw m3...semmi nem jobb alotusnál csak ez. A többi lóhugy sajna a japán csodák is ez az egyetlen amit nem bírok ebben a kibaszott játékban :S
  • Alien69
    #6786
    Akkor most melik ami nem sz*r?
  • Lupous
    #6785
    A corvette szar.