94802
  • Pongyi
    #6864
    A végsebessége nem tul nagy, ugy 260 körül van ha jól emlékszem, (a Silviám már többet megy:P) de a gyorsulása....az durva jó.
  • Pongyi
    #6863
    1 hétig általában, és persze csak egyszer lehet aktiválni. Javaslom kezd a BMW-vel:) Azzal jól lehet aratni ugy 25-ös szintig.
  • Zorboy
    #6862
    Hányszor használhatom és mennyi ideig ?
  • Zorboy
    #6861
    És ez hogy működik ?
  • Pongyi
    #6860
    http://t-mobile.ea.com/en_US/content A jelszó pedig getconnected ha jól emlékszem...Én már mindet igénybevettem azért nem emlékszem pontoan. Vagy getconnect, vagy getconnected asszem a 2 közül vmelyik.
  • Zorboy
    #6859
    T-mobil féle cash bónusz ??? Erről mesélj meg ! Hogyan szerezhetek ilyet mennyit ad megéri ?
  • tutuhawer #6858
    -Én is megkeresetem az autóim árát(többszörösen is), és csak azt tudom mondani, hogy a versenyek nyerése a tuti, ahogy olvasható alább. A t-mobile-féle cash bonus viszont sokat segíthet, bármilyen szinten vagy, de az is hiába, ha nem vagy dobogós.
    -van olyan is, hogy teljesen egyenes szakaszon húz rám hirtelen a kolléga, ezeket a csávókat a legnagyobb élmény legyőzni, ilyenkor minden powerupot bevetek, de valóban valami gikszer is lehet a netkódos dologban, habár nem értek hozzá.
  • chris1997
    #6857
    Természetesen a In game Cashes autó. Ilyen nekem PL: a Lotus. És nyugi ha szinteket mész fel akkor egyre többet kapsz. nekem most így 2800 Cash egy jó üldözés. Verseny nekem 1500 Cashért van
  • modelcar
    #6856
    Az egész játéknak ez a lényege: pénz-pénz
    Mondjuk én mindegyik kocsimnak megkerestem az árát.


    Am itt visszaolvasva látom sokan panaszkodnak a lökdösődés miatt, nos lehet h mi úgy látjuk hogy direkt nekib*sznak a falnak, de ez nem azért van:


    a rossz netkód miatt van!
    Az nem létezik hogy mindenki laggoljon, ilyen nincs!
  • Zorboy
    #6855
    Egyéb ötletek hogyan lehet pénzhez jutni rendes pénz és csalások nélkül ?
  • Zorboy
    #6854
    Ja ,hogy manapság ritka ,hogy valaki megdolgozik 1 kocsiért ? Én akkor lenyomok 800 versenyt de azt kerülni fogom ,hogy másoknál azért legyek jobb mert anyucinak telik boost-ra . És ne értsetek félre nem szidom azokat akik rendes pénzért veszik a kocsikat . De meik a nagyobb dicsőség ?
  • modelcar
    #6853
    Igazi pénzért is lehet venni kocsit.
  • Zorboy
    #6852
    Ö ez most 1 hülye kérdés de fel kell tennem úgy érzem. Szóval , nincs valami nagyobb jövedelem forrás ebben a játékban ? Mert átlagosan olyan 1000 credit körül kapok 1 versenyen . És némeik autó több 100000 creditbe is kerülhet , akkor most mennyek le 400 verseny mondjuk 1 Lotus ért ?
  • illesgergely
    #6851
    Ha az orosz szerver nem megy, mondok jobbat. Játékindításkor a főablakban ne csak szerverválasztó, hanem chanelválasztó rész is legyen. Akár mellé is írva milyen nyelv lenne az általános. Szerintem sokan nem tudják hogy lehet választani játékon belül, illetve a többség oda kezd szövegelni szerintem ahová beteszi a játék alapból.
  • tutuhawer #6850
    1. A pink slip jó ötlet, de tényleg van aki pénzért veszi a gépet, így érdekes a dolog.
    2. A túl sok tuning szerintem feldolgozhatatlan adatmennyiség, minden beállítás, mingyegyik autón, mindegyik játékosnál módosít valamit...
    3. az orosz dolgot nem lehet megoldani, mert senkit sem tilthatsz ki azért, amilyen karaktereket használ, stb.
    4. Az én forradalmi ötletem az achievement-rendszer. Pl. 100 sikeres üldözés után valami ajándék jár, ugyanúgy 100-200 verseny stb után.
  • Alien69
    #6849
    Ez sz*r ötlet, köszi. Kemény pénzért veszem az óttót, meg plusz halom rakat pénz felfejleszteni, és ripsz-ropsz jön egy gyík, és nem is kell, hogy csaljon. Elég, ha lelökdös a pályáról, neki a falnak, és büdös életbe nem éred utol. Esetleg az ingyenes Mazda 3, tehát alapba mindenki azzal mehetne, tuning nélkül, és az elnyerhető, még hagyján.
    Engem inkább az (IS) fusztrál, hogy megveszek egy fejlesztést, majd le akarom szedni, de az nem jelenik meg az invertoryban, ugyebár.
  • illesgergely
    #6848
    Egyetértek az előttem szólókkal.
    Én még annyit csinálnék, hogy az oroszokat totál külön szerverre tenném. Mindenkit zavar szerintem, hogy az összes chanelen az ő krikszkraszjukat kell nézni. Annyian vannak, hogy szerintem megérdemelnék. És mi is. :)
    Aztán jó lenne, ha a közösség dolgokra rágyúrnának, meg jó lenne többvéle verseny típus. Például ami volt a Most Wantedben a Speedtrap, amikor bizonyos helyeken mérte a játék a versenyző sebességet. Persze kanyargós pályák kellenének hozzá, hogy ne csak a legerősebb autó nyerhessen, hanem a legügyesebb is. Vagy több körös kieséses verseny. Többversenyzős drift szerintem nem működne a lag miatt, ha meg egyedül menne mindenki, könnyen lehetne csalni szerintem.
    Részletesebb optikai tuning is hiányzik, plusz jó lenne ha az autó viselkedését is pozitívan módosítaná. Ezzel együtt dobhatna a játék kártyából is ilyen optikai cuccokat. Így a legszarabb kocsikkal is lehetne csodát művelni.
    Tovább nem megyek, mert a végén még túlságosan beleélem magam.
  • Pongyi
    #6847
    Az autó balansszal, a több autóval, és a több karosszériaelemmel én is egyetértek teljes mértékban. De nekem van egy forradalmibb ötletem is, a'la Juiced. Bevezetném a Pink slipet, ami annyit tesz h privi versenyben ellehetne nyerni az ellenfeled autóját. Persze nem egy futammal hanem 2 futamot kellene futni h elnyerhesd. (1:1-nél döntő) De mivel van egy csomó csaló ezért a harmadik futamkezdet előtt eldöntheted h indulsz-e. Ez azért jó mert ha az elsőt megnyered akkor a csaló biztos csalni akarna a másodikban h 1-1 legyen, és akkor a harmadik előtt kiléphetnélh ne bukd el az autódat egy csaló ellen. Persze az a veszély még mindig ott van h az elsőben nem csal csak skillből megnyerei, aztán a másodikban csal. De erre az lenne a megoldás talán h csak azokkal verenyezhetnél így akik a barátlistádon vannak.
  • tutuhawer #6846
    1. Nincs csalás - ugyanazok a feltételek kellenek mindenkinek, sokat elvesz az élményből a sok trükkös csávó
    2. Autó balansz - lerágott csont, az autók kiegyensúlyozása, a tulajdonságaik realizálása
    3. Több autó - darabra több legyen, még ha eleinte fizetős, akkor is. Gyakrabban örülne az ember egy-egy új gépnek. Nem naponta gondoltam.
    4. Egyedi külső - a festések, meg a max 6 db body kit nem túl sok, jó lenne az elemenkénti módosítás, habár az szerintem óriási munka feldolgozni, ez csak luxus addon lenne inkább.
    Indulóra. Szólok is a Marc de Vellisnek, hogy ezeket kérném.
  • Pongyi
    #6845
    Ha téma kell én tudok egyet:) És mindenkitől várom a hozzászólásokat. Szerintetek hogyan lehetne jobbá tenni az NFS World-öt? Kíváncsian várom az ötleteket és javaslatokat.
  • tutuhawer #6844
    Ezekre szerintem a doboz vásárlása esetén telik, meg a tuning se nehéz, ha új játékot kezd az ember. A sok ajándék jó kihasználása sokat segít az elején, anyagilag is. Persze jól kell menni, de az ingyen 3 napos Cayman, a tmobile cuccai vagy a dobozos kód jelentette előnyök esetén szerintem dől a lé. Ha már valamit az elején elszúr az ember, mint én, aki egy 2 milliós hiányt betermeltem magamnak, úgy nehéz M3-at venni... vagy bármi mást. A 36-os szint elején, kb 2 hete volt egy ingyen mazdám, és mindent el kellett adnom, hogy egy evo9-et vehessek, ami után elindult a fejlődés.
  • tutuhawer #6843
    A házigazda intézi, de én is kértem pár napja, hogy a TUTUHAWER nevű profilomhoz szeretném inkább kérni a csíkot.
    Dobjatok fel témát, mert most dolgozom, úgysem tudok belépni a worldbe, hozzászólni viszont bármikor tudok valami butaságot, ökörséget, mert az nagyon megy. üdv
  • LeWyTy
    #6842
    Én meg tudom hogy árt a gépfüggőség és ezért hamar megunom az összes játékot ami az elején nagyon tetszik.betegségben szenvedek
  • Alien69
    #6841
    Jaja, én szenvedély betegségben "szenvedek", élvezni próbálom minden percét. Játék szenvedély beteg vagyok. Ráadásul, a rosszabbik fajtábúl, mert szinte minden fajta "stílust" kedvelek, azaz mindegy, hogy stratégia, rpg, fps, vagy mittoménmi, jöhet.
  • Zorboy
    #6840
    hogy tok ilyen penge izét rakni a nevemhez mint pl BMEGNFS-nek ?
  • LeWyTy
    #6839
    Teis?
  • Zorboy
    #6838
    na most már jó
  • Zorboy
    #6837
    ezekre honnan telik ? xD jah és elindítanám a játékot jön a bejelentkező kép és nem tok a loginra kattolni ez mért van ?
  • Alien69
    #6836
    Alap kocsik megvannak, T1 Silvia, természetesen (mazda3 is van). T2 Mazda RX7, Porche Cayman S, meg van pár, tuning nélkül, csak mert sajnáltam eladni még (pl Toyota Supra). Van Lotus, és BMW Z4M is, természetesen tuningolva, bár ez hiányos mondkettőnél. T3-s Porche 911 havas féle is megvan. :-)
  • Alien69
    #6835
    Ami a csalást illeti, természetesen multis játékban ellenzem én is, de pl single playerbe szerintem sokszor kötelező (már nekem). Hogy mé? Van egy komoly, és szerintem elfogadható indokom. Például ott a Sims sorozat (de inkább 2-s, és 3-s). Ugye ez "élet" szimulátor. Na már most, az nekem nem játék, hogy elmehetek dolgozni, mert azt a valóságban is csinálom, mi a ráknak játszak olyat, hogy szabad időmben is elmegyek dolgozni (végtére is már nincs kommunista szombat-, vasárnap, ugyi)??? Ergo, ilyenkor azzal kezdem, hogy megnyerem a lottó ötöst. :-)))
  • Alien69
    #6834
    De most hanyagoljuk má azt a Forza-t, kérném szépen! Tessenek olyat mondani, amely multiplatformos, és ugye a forza-t NEM találom PC-re! :-)
  • tutuhawer #6833
    közben a gyorshajtóról készült videót 15 perc után már le is töröltem a youtube-ról, mert előbb kérdezősködni akarok a csalás indokairól.
  • Pongyi
    #6832
    Elismerem Angel309 h vannak szép festések a TDU-ban is de az is tagadhatatlan h a Microsoft amiért lehet pénzt kér a Live-on:)
  • Pongyi
    #6831
    Ja így már értem Tutuhawer:) Abszolute igazad van, és sajna ez van tagadják a legtöbben a végtelenségig.
  • Ztech
    #6830
    tuning is van csak pár autot nemlehet pl ferrarikat
  • Angel309
    #6829
    Tdu2ben is lehet festeni amilyet csak akarsz csak nincs tuning ennyi... a festéssel is egyedivé lehet tenni a kocsit miröl beszél a forzában a kirakat full ingyenes ingyenesen töltheted le játékbeli pénzért nem igaziért xD nézz utána a dolgoknak ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=MC4AL2FvCkw&feature=related
  • tutuhawer #6828
    Szevasz. Én is abszolút a csalás ellen vagyok. A tuti alatt pedig azt értem, hogy azt gondoljuk, az a legidegesítőbb,ha valaki 4 sec alatt beteleportál. Én azt még komolyabb dolognak, hogy valaki gombnyomásra 300-zal megy és ráadásul magyar, kérdezem, hogy biztosan, nem trükközik-e, megkérdezem még egyszer, és teszi az értetlent. Ezt még nagyobb pofátlanságnak tartom, mint a 4 sec időeredményt. Így értettem, ez a legtutibb pofátlanság.
  • Pongyi
    #6827
    Ami Angel308 hozzászólását illeti, azért a Microsoft is megéri a pénzét a Live-al...Megveszed a gépet, rendben van. Megveszed a játékot, rendben van. Fizetet a netet a szolgáltatód felé, rendben van. De h a Microsoftnak azért kell még külön fizetned h neten multizhass!!! És nem is kis összeget kérnek! (sztem) Azért azt már egy pöttyet erősnek gondolom. Unokatesómnak van XboX és Live és ő szokott érdekeseket mesélni. Pl h szinte minden vmire való cuccért fizetned kell mint a katonatiszt, de olyan dolgokért amiket PC-re INGYEN(!) lelehet tölteni. És képesek több ezer forintot elkérni egy pár megás de akár pár kb-es cuccért is...És itt olyasmire kell gondolni mint a Forza-ban egy jó festés az autóra. H nincs csaló azt elhiszem h nem merik megkockáztatni h bannolják a gépüket Live-ról:) De h ez minden pénzt megér-e? Azt nem tudom. Persze ha eleve a TDU2 sokkal jobb multiba mint a World akkor nem kérdés megéri, de asszem abban nem lehet egyedivé tenni az autódat azaz mindenki gyári állapotu autóval megy. Hát nekem a felmatricázás qrvára hiányozna! Az autóm nézzen ki ugy ahogy én akarom.
  • Pongyi
    #6826
    Azzal a Z4-es BMW-vel én is összefutottam asszem:) Am nem értem Tutuhaver002 h h érted h én sztem ez a tuti....egyáltalán nem gondolom h ez tuti lenne, ugyanis utálom a csalókat és aki ilyet csinál arra szakadjon rá a felső emelet amikor éppen "játszik". A Z4-es pedig Cheathengine-el ment amin bekapcsolta a speedhackat (vagymit) http://www.youtube.com/watch?v=mp4nJqsfnlM Vmi Ilyesmire gondoltam.
  • angel308
    #6825
    Nekem van szerencsém a TDU2höz, megvettem xboxra. Atomkirály multiban sokkal jobban lefoglal mint ez a nem is mondok semmit... boxon nincs bug se csalás se semmi, én már hónapokkal ezelött letöröltem a rákba nem éri meg ezzel bajlódni mert annyira gány ingyen van igaz de akkor is nagyon gáz...