94802
  • barack1997
    #6904
    akkor már csak holnap lesz jó suli közbe :(
  • tutuhawer #6903
    Ha abból indulok, ki, hogy azt írták, márc. 15.-e, akkor az náluk este, ami: kb 19:00 PT + 3 az 22:00 ET + 5 óra, asszem, úgyhogy valamikor magyar idő szerint reggel, mire hazaérek melóból, már jó lesz.
  • barack1997
    #6902
    engem az aftermarket érdekel meg a neon. Mondom eddig semmi utángyártott cumót nem dobott egyik karimnak sem
  • illesgergely
    #6901
    Erről kb. az jutott eszembe amikor pár évvel ezelőtt az EA azt mondta, hogy X.-én fog megjelenni a Pro Street demója. Nagyon vártam már, emlékszem korán is keltem aznap és hamar bekapcsoltam a gépet, hogy minél hamarabb a gépemen legyen a demó. De nem volt még reggel demó. Sebaj, gondoltam majd később. De még délután se lett. Egész nap csak váááááártam és vááááártam, ki se lehetett robbantani a gép elől. Kb. este 10-től lehetett szedni, de annyian elkezdték tölteni, hogy behalt az egész, mindenkinek lassan jött. Egész éjjel ment a gépem, amit előtte csak egyszer csináltam, azóta meg egyszer se. De reggelre is csak félig töltődött le. Mérgemből le is töröltem az egészet, inkább átugrottam haveromhoz akinek már megvolt akkor a teljes. Ez akkora traumát okozott nekem, amit azóta se tudok feldolgozni.

    Szerintem ti se várjátok, majd jön, szerintem szerdán. Nagy csodát sem érdemes várni, szerintem ugyanazokat a lökhárítókat meg spoilereket kapjuk meg amik a régebbi NFS-ekben voltak. A jobb cuccokat meg boostért persze.
    De reménykedni attól még lehet.
  • barack1997
    #6900
    xD ,de amúgy a weboldalon mit írtak mikor kezdődik ?
  • Alien69
    #6899
    UpdateUpdateUpdateUpdateUpdateUpdate
    Tessék! Ha kérsz még, szóljál!
  • barack1997
    #6898
    Mikor lesz az UPdate! Update-t akarok !!!
  • Dunna
    #6897
    Engem meg minden verseny elején kidob,és valami olyasmit ír ki hogy: FATAL_EROR_7..
  • barack1997
    #6896
    Nekem miért nincsenek ilyen gondjaim ?
  • chris1997
    #6895
    BAKKER Mikor indítanak már Update-et???!!! Elegem van hogy 30 perc helyett mostmár 15 perc múlva rúg ki a játék!!!! Talán kijavítják ezt a hibát és újra csak fél óránként kapcsol le!
  • barack1997
    #6894
    Mikor lesz ma ma az update ?
  • barack1997
    #6893
    Hát újrakezdenem nem is kell, mert itt a RUSZKII profilom (Szabi légyszi tedd ki fejlécnek,köszi!)
  • tutuhawer #6892
    Én nem is értem, hogy lehet elveszíteni. Igaz, ami igaz, én is módosítottam jelszót, amikor úgy éreztem, hogy szükséges, de akkor is... Viszont: mindig van kiút, én a 36-os szinten novemberben lenulláztam magam, az összes autóm szar lett, minden pénzemet ráköltöttem pedig a fejlesztésükre, de újrakezdtem, ami a részletes teljesítmény-tuning korában szerintem óriási dolog. Szóval fel a fejjel. Neked már jobb játékkal kell újrakezdeni, a cuccok meg majd jönnek.
  • barack1997
    #6891
    Az baj hogyha amióta megvettem ezt a retkes sz@r játékot (és még fel is törték,ki is törölték a beast-es profilom) egy darab tuningcuccot nem kaptam ? Eddig csak azokkal a bolti szarokkal volt telepakolva a kocsim -,-
  • tutuhawer #6890
    Már látom magam előtt, ahogy szerdán reggel mindenki, akinek az autójára eddig nem került spoiler, az égig érő elemmel a hátán fog megjelenni...
  • illesgergely
    #6889
    Akkor passz.



  • RYO21
    #6888
    Újra akartam tenni, erre friss telepítésnél ezt írja ki a szaros lancser:
    "NFSW Launcher működése leállt..."

    Úgylátom egyre szarabb és bugosabb a játék. A következő mi lesz? Nemtöltődik majd be a weboldal?
  • Alien69
    #6887
    Nálam azt hozza fel hozzád. Lehet, "csak" ki kell lépjél, meg vissza.
  • Alien69
    #6886
    Sajna, ott olyat nem találok.
  • chris1997
    #6885
    Valaki meg tudná mondani hogy miért nem jelenik meg a 370Z a fejlécemen??? Update-et is nyomtam már
  • illesgergely
    #6884
    Próbáld meg játékon belül a News résznél. Ott írja legfelül, hogy You have at least X unopened gift waiting for you. Ott kattints mellette az Open Shop-ra. Ha van ilyened, ott tuti megtalálod.
  • illesgergely
    #6883
    Láttátok, hogy rendet raktak a köridőknél?
    Nekem megcsillagozták az egyik időmet és aláírták, hogy banned time.
  • Alien69
    #6882
    Nekem nem tudna valaki segíteni??? Hol a rákba keressem a lambót?
    please
  • barack1997
    #6881
    szerencsére a 20-as karimat meghagyták 40k-val meg z4 el
  • Lupous
    #6880
    Ebben nincs semmi...attól még nem tudják elnyúlni az accodat :P
    (Mondjuk az gáz hogy csak 99 friended lehet...nah mindegy :S)
  • chris1997
    #6879
    Mármint elfogadni(acceptolni)!
  • chris1997
    #6878
    Komony????? Te el szoktad mindenféle gyengének a baráti visszajelzését?
  • barack1997
    #6877
    és feltörték az accountom és kitörölték a RUSZKII karimat és most csak B4R4CK van
  • barack1997
    #6876
    Ha elkurtam a starter packom tartalmát visza lehet csinálni a supportal,hogy újra felhasználhassam vagy kukás ?
  • tutuhawer #6875
    Bármit kérsz le az oldalról, előbb a hivatalos oldalon kell a gifts menüben aktiválni.
  • barack1997
    #6874
    Csak bmw m3 at kell venni t3 ba
  • Alien69
    #6873
    Hol lehet megkapni ezeket az autókat, amiket a t-mobilos promóért kap az ember? Kilokkoltam már sajnos minden autót, a lambót kb egy órája, és se a garázsba, se a car dealernél nem látom. pontosabban, ott ott van, de 300 píz egy napra.
  • chris1997
    #6872
    Kinek Van Vipere? Érdemes megvenni?
  • barack1997
    #6871
    Mi van ezzel a kontroller históriával ? Érdemes vennem egy x360 kontrollert ?
  • modelcar
    #6870
    #6866
  • Lupous
    #6869
    Akkor mi lesz? xD
  • modelcar
    #6868
    Majd keddtől lesz érdemes!!
  • Ryder62
    #6867
    Hi, már rég jártam itt. Van valami újdonság hogy érdemes legyen rákattintani a launcher.exe-re?
  • modelcar
    #6866
    vizuális tuning jön!!!
  • tutuhawer #6865
    A jelszó getconnected. A bmw valóban durva jó, de ha a sebességmérője 0-t mutat, nehéz vele előzni, szóval a kanyarok előtt érdemes vele fékezni, és elfordulni. Sokan csak nyomják neki a nitrót.
    Hihetetlen, de igaz, kedden jön a részletes tuning rész a játékba. Nem hittem volna... Remélem, a 96000-ért megvásárolt külső a skyline-ra eltűnik vagy tönkremegy, és kifizethetem még egyszer.