94802
  • Davyd12
    #7426
    cs all azt szeretnem kerdezni romaniabol be lehet fizetni boostra es hogyan?? Mert lehet a haverjaimal fogunk!!pls valaszoljatok elore is THX
  • Davyd12
    #7425
    ja egyebkent thx szabi a fejlecet faxa:D
  • Davyd12
    #7424
    kosz szabi jha en kerek egy kicsike javitas nem tom minek irtam ien husszu nevet na m1,a BMW M3 gtr megeri az arat elore kerdemXD?
  • Szabi1991
    #7423
    így jártál
  • Alien69
    #7422
    Vegyél packot! A lambó odavág, a Dodge meg a rendőröket rakja hanyatt.
  • csizihungary
    #7421
    A lotus felirat belelóg a nevembe, javítást kérnék :)
  • Szabi1991
    #7420
  • FodorGyurmaa
    #7419
    köszi
  • tutuhawer #7418
    megint befizettél? :D vegyél TT-t, elvégre hazai. Ha lenne Suzuki, azt javasolnám...
  • barack1997
    #7417
    mit vegyek 8k boostból ?
  • FodorGyurmaa
    #7416
    ha nem lenne nagy kérés énis kérek fejlécet GERAPPAHUN a játékban a nevem mindjárt 12-es vagyok és egy Mazda-RX7-em van jelenleg előre is köszi!
  • csizihungary
    #7415
    Audi SS az mi?
  • SylarHun
    #7414
    Személy szerint ezt tartom a legjobbnak erre a feladatra.
    T3:Lamborghini Murcielago LP640
  • Davyd12
    #7413
    en elore megterveztem mien autokat akarok
    es nem naon adok el kcosikat szoval:-T1:Mazda Speed3
    -T2:Mazda RX-7,Nissan Skylyne
    -T3:Audi SS,es BMW M3 GTR
    Kessob lesz ez minden meg de ti szerintetek ezek jo koszik es erdemes megvenni oket? a 2 mazda mar meg van.
  • Davyd12
    #7412
    ja a nevem a jetekbvan DEMONDRIVER14
    kocka mazda rx-7,nissan skylyne,3t-st nem naon tok
  • barack1997
    #7411
    Csáó! Milyen autót ajánlatok üldözésre ? Jól zúzzon stb
  • Davyd12
    #7410
    cs all ebn is kerek egy fejlecet 12 es lvl vok van 2 kocsim egy mazda speed3 es egy mazda rx-7-em kosz
  • Alien69
    #7409
    Szerintem hülyeséget csináltál. TE ugye költesz is a játékra. Szerintem bele fért volna (elvileg) egy plusz férőhely. Én ki nem dobok egy kocsit se. Mondjuk ez alól a T-s Mazda kivétel volt, de arra nem is raktam tuningot. Van mezei Mazda 3-s, azon vannak tuningok, és ha nem is megyek egyenlőre vele, a garázsban elfér bőven.
  • illesgergely
    #7408
    Ha meguntad az más, én is ráuntam már pár autómra, ezért eladtam őket. Pl. a Sylviát ami azért jó gép volt.

    Egyszer tuti lesz a Z4-re is másik body kit, youtubeon van pár videó erről, meg a többi új autóról is.
  • tutuhawer #7407
    nem azért adtam el (pedig de), hanem mert meguntam kicsit, meg kellett a hely, a z4-hez meg várok még komoly body kitet meg spoilert, hátha egy gt formát leeht belőle faragni
  • tutuhawer #7406
    a bmw-t vettem meg helyette, már épp ideje volt egy t3-as gépet venni a novemberi nissan gtr baki után :D most nincs is már lóvém, de legalább saját m3-asom van, elvégre az a divatos gép
  • illesgergely
    #7405
    Áááá csak ezért el ne add már.
    Nagyon jó gép az, komoly cuccokkal. Ha nagyon zavar inkább találj ki rá más festést.
  • tutuhawer #7404
    közben r32 golf update: a motor nekem kicsit gyengének tűnik azért, nem húz oly jól, de legalább jól fordul, mégis nehéz érzetet kelt, nehezebb, mint a nismo tuning 240 sx, szóval fura. De megtartom, elvégre jól néz ki, ahogy a 240 sx is frankó, meg abba ugyebár már van egy-két szar pro cucc is beépítve (thanks to nismo ). Ellenben a vodafone racing mazdát el kell adnom, pedig a stat komolyabb, 6-12-0 motor, 3 db ventura cucc még, közte egy pro sport fék asszem, de ez nem is az én mazdám... Ez bmegnfs ötlete volt, nem érzem az enyémnek a gépet, el fogom passzolni hamarosan asszem.
  • tutuhawer #7403
    üdv. nyugtázva...
  • Inspired
    #7402
    CYBER634 nickem
  • Inspired
    #7401
    csatlakoztam tegnap előtt a játékban lvl 11 vok 2 autóm van Mazda3 meg egy porsche szeretnék szabitól kérni egy fejlécet :D
  • Szabi1991
    #7399
  • Alien69
    #7398
    Nincsen senkinek se AUDI TT-je? Milyen gyári fejlesztéseket kapott, T2, vagy T3?
  • SylarHun
    #7397
    Köszönöm a csíkot!

    Időközben már 35-ös lettem.
  • Legpuska
    #7396
    és még szép is... :D

    ui.: ezt nem akarta elküldeni... o.o
  • Legpuska
    #7395
    na!.. ha valaki ezek után még mindig azt mondja hogy a MBW z4 annyira jó akkor besz.rok... hogy miért? mazda speed 3(240-210-240)-assal úgy toltam le a BMW Z4-et hogy csak na...11X mentem Z4 ellen... na jó igazából 12X(de 2X volt ugyanaz a sofőr)... és minden alkalommal lenyomtam a Z4-est...

    akkor most mivan? :D sz.r? jó? f.s? megéri? neméri? :D

    engem nem érdekel maradok a LEXUS-nál... az legalább JAPÁN :D
  • FodorGyurmaa
    #7394
    valószínű:D
  • SylarHun
    #7393
    Délelőtt csak a magas szintű játékosok játszanak?
    Nekem ma volt egy olyan érzésem. Mindenhol 40-50-es szintűeket láttam.
  • FodorGyurmaa
    #7392
    jah ink team speak mint skype
  • Alien69
    #7391
    Mi az a skype, betegség? Én tuti, nem raknám fel. A francnak hiányzik ilyen. Ha olyan cucc kell, amivel zártan lehet csevegni, arra a(z egyik) legjobb a TS (tean speak). Kifejezetten erre van kitalálva amúgy. De szerintem nem nagyon kell beszélgetni. Aki ráér, beír, oszt be kell hívni privi team esc-be.
  • barack1997
    #7390
    logitech dfgt menne ezzel a játékkal ?
  • barack1997
    #7389
    ja kb.. mindig ugyanazt csinálják ezért ez is sajna egy nagy ratyi lett
  • tutuhawer #7388
    én is rájöttem: ki kell kerülni mindenkit, aki szembejön, és akkor a stock dodge chargerrel is beérek úgy, hogy a lábujjaimmal kormányzok...
  • barack1997
    #7387
    Hali! Rájöttem hogyan kellene Team Escape-ezni. Skype-on bezélgetnén és akkor kapásból könnyebb dolgunk lenne mint hogyha irogatunk és mondjuk perpill nem tudunk válaszolni, ezzel azt pont kiküszöbölhetnénk
    Skype nick: barack1997
  • tutuhawer #7386
    nekem tetszik, jól fordul és tapad, fékez, a motorleistung még függő, hogy mennyire versenyképes