94802
  • RoboKutya78
    #7626
    Mi a lényege a team ecsape versenynek? Számít a helyezés a végén vagy csak az számít hányszor kapnak el a zsaruk a kör végéig? Elvileg csapat játék vagy mi a szösz?
  • chris1997
    #7625
    Na én nem is tom melyik kocsimmal menjek bulizni? :D
  • RoboKutya78
    #7624
    joker felfüggesztés:)
  • RoboKutya78
    #7623
    vannak még rejtett bugok:)
  • Davyd12
    #7622
    ma gyertek a tcm-es bulira 20:00-kor lesz
  • Ryanxx18
    #7621
    mikor?:D
  • barack1997
    #7620
    holnap én is megyek a murcival a tcm bulira
  • illesgergely
    #7619
    Látom, 34 oldal... 34 hosszú oldal
    Lesz majd mit olvasni.

    OFF vége
  • Alien69
    #7618
    Szvsz, mivel ingyenes, kezd el. Kasztként ne a snipát válaszd először, hanem engi, vagy nedic. Van fórum, olvashatsz ott is dolgokat.
  • RoboKutya78
    #7617
    holnap jövök erre a bulira:) viszem a Laborghinimet :)
  • illesgergely
    #7616
    Értem. Gondolkozok rajta mi lenne most a legjobb. Visszaszokni BF2-re, elkezdeni az ingyenes BF-et, esetleg megvenni BC2-t. Hmmm-hmmmm nagy dilemma. Mindegy, csak lőni kéne vkit.
  • Alien69
    #7615
    Sőt! Most még olcsóbb az ingyenes! Me a Battlefouns-ot már nem euróért adják, hanem dollárért, és nem mindegy, hogy 276 körül (euro), vagy 186-rt (dolcsi) veszed.
  • Lupous
    #7614
    "ingyé elég olcsó" - ezen jót derültem :D
  • Alien69
    #7613
    A BF4free egy öszvér. Az alap a BF2, de megspékelt graffal (speciel ebből sokat nem érzel, de azért látható), Fegyók, járművek a BC2-ből, a rendszer meg a Heroes-ből. Vannak hibái, pl nincsen sqad rendszer, meg kicsit néha bugos, mint az összes Bf amúgy. De nagyon jó szórakozás. Főleg, mert ingyé elég olcsó.
  • illesgergely
    #7612
    Kedvet kaptam ehhez az új BF-hez. BF2 helyett érdemes ezzel játszani?

    Más: Jól látom, hogy a pénzért megvehető GTO erősebb, mint a Juggernautos? Elírták, vagy alapból erősebb cuccok vannak rajta?
  • Alien69
    #7611
    A gyorsabb fejlődést nem KELl megvenni. Elég jól választani fegyvert, és ez már elégséges lehet, ráadásul korlátozva van jelenleg, max 20-s szint. Itt is elégséges a megfelelő talicska vétele, és eredményes lehetsz. Az ingyenes rész is bőven jó.
    (ne rémisszük el az embereket, még mielőtt kipróbálnák)
  • Lupous
    #7610
    Hát szerintem a nevéből is kiderül hogy ez egy ingyenes játék. kb ugyanolyan mint ez az NFS, vagyis mikrotranzakciós. Ahoz hogy jobb fegyvereid ruháid gyorsabb fejlődésed legyen ahhoz fizetni kell. De ellehet lenni ingyen is.
  • barack1997
    #7609
    És ez végig ingyenes MMOFPS lesz vagy csak beta marad az mert most töltöm nekem tetszik
  • Lupous
    #7608
    Én játszok néha vele...mostanában kicsit gyakrabban, én is kaptam satyit meg rucit mert én is zárt bétás voltam a kezdetektől....de annyira nem jött be, ingyenes szóval hülyülni tökéletes, de jó gépem nincs hozzá vagyis túl jól nem lehet játszani vele (nekem :P)
    (Am én nyitottam a sgn a topikot a játéknak :D...most kértem fel a napokban Elektrot hogy legyen hg :D...úgyhogy a sgfórumon is kezd beindulni a dolog )
  • Alien69
    #7607
    A Murcialago nagyon jó autó, de nem sokat használtam eddig, ezért relative kevés a tapasztalatom BMW ellen. Volt, melyet kenterbe vert, gondolom, gyengébb fejlesztések voltak rajta. Egyszer volt, hogy a kisebb lambóval, a Galardo-val még a verseny előtt írt be egy csávó, hogy "Lambó? Nooooo", és lépett ki. Pedig az a kisebb. Ráadásul, fejlesztés nélkül kaptam, és alig tudtam mit rá rakni. Mégis, eszméletlen jó volt. Csak ugye, kevés pályát ismerek, ezért pár falnak repülés hátra szorított. Ergo, nem vagyok teljesen hiteles ilyen ügyben, ráadásul nincs BMW M3-m. De majd tesztelem a Lambókat, mert tetszenek nagyon.
  • csizihungary
    #7606
    http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=57344

    itt
  • Player 360
    #7605
    Valaki kifejtené nekem ha kérhetném,h miért jó nekünk ez a Dolby Axon? Mert rákerestem Google ba de sokkal nem lettem okosabb :D
  • Player 360
    #7604
    Háth a legjobb autó szerintem ingyen elérhetők közül az M3as meg a Corvette bár a Dodge Vipert meg a Murcialago-t csak Boostal lehet megvenni gyanítom h azok jobbak...volt már h úgy ment el mellettem a murcialago-mint egy rakéta az más kérdés h a kanyarba utólértem mert beleszállt a falba :D
  • Alien69
    #7603
    Én már nagyon veterán vagyok benne. Nem, nem ügyes, meg ilyenek, csak sokat nyomom, meg a kezdetek óta, ezért kaptam veterán satyit, meg rucit.
  • RoboKutya78
    #7602
    mikor hol?:)
  • Bullitt
    #7601
    Naagy onlineozást tartunk a hétvégén! :) Dolby Axont kipróbáljuk, ahogyan a Team Escape-t és minden mást
  • RoboKutya78
    #7600
    Srácok ez a járgány nincs egy kicsit elnagyzolva
    Gondolok a légterelőre az lökhárítónál? Túlzottan előre nyúlik

  • highdrift
    #7599
    Valaki tolja az Ingyenes BF-el ? :D
    Itt egy kis ízelítő aki nem ismerné :)

  • tutuhawer #7598
    Az okosok azt mondják, hogy az M3 bmw, én is azt mondom, pedig a murciélagót nem vezettem, de majd a többiek is mondanak valamit. Egyébiránt az a legjobb, amivel nyersz, és szereted is, úgyhogy nekem skyline, habár nyerni azért nehéz vele...
  • FodorGyurmaa
    #7597
    a játékban meik a legjobb kocsi am?
  • Player 360
    #7596
    Na megvan a 27-es szint...T1be Nissan 240SX mellett döntöttem,T2 Skyline...Mindkettővel elégedett vagyok :D A fejlécemen az autó is majd lecserélődik?:D Mert ha nem akkor kérném h írj át skyline-ra szabi :D köszi :D
  • Player 360
    #7595
    Áhhh...ez az accom full tiszta csináltam külön reget és azon próbálom ki egyenlőre az van h nem is működik bár nem telt le még a 48 óra :D
  • illesgergely
    #7594
    Na az volna a szép, ha megvennéd a játékot, utána meg kiderülne hogy csaltál és azért bannolnának. De szerintem ebben a játékban senkit se bannolnak. Hetekkel ezelőtt bejelentettem, majd felvettem a block listámra néhány csalót akinek kiugróan feltűnő volt a statisztikája. Még mindig ott van mindenki. Sajnos...
  • Alien69
    #7593
    Warez téma, elvileg legalábbis. Ráadásul tilthatják az acc-odat. Ha csak erre az egy játékra csináltál accot, akkor az más, de nekem, meg gondolom sok sok embernek NEM éri meg kockáztatni.
  • chris1997
    #7592
    8000SB Toyota Spura, BMW Z4 M, Porsche Cayman S
  • Player 360
    #7591
    Miért az is csalás ha megveszem a játékot ? :D Ha működik akkor miért is ne lehetne az Én verdám alatt is neon meg window tint...? :D Am május elején megveszem a galaxisból :D De am miből mennyit kapok ha megveszem ? :D
  • Davyd12
    #7590
    XD
  • tutuhawer #7589
    hát, rohadjak meg, megveszem 3x is :D
  • illesgergely
    #7588
    Igazad van, nem kéne nyomkodni. De nem szeretek egy helyben állni és várni. Néha megszívom emiatt és ez bosszantó.

    Előbb meg teljesen belefeledkeztem a kártyázásba mert nyertem egyből egy jobb turbót. Nemsokára összegyűlt volna a Corvette-re a pénz, hát sikerült elvernem az árának a felét.

    A szerencsejáték rossz. Értem?
  • Lupous
    #7587
    A Silviám simán üti :D