94802
  • Alien69
    #7506
    Ja, ja tutira. A Dirt 3-ban.
  • DeletexX
    #7505
    hehe:)

    Szerintetek lesz Drift verseny valaha? :D
  • illesgergely
    #7504
    Eladtam a Chargert, pedig meg akartam hagyni tímeszképre, de még arra is szar. Olyan bénán kanyarodik, hogy a szemből támadó rhinókat elég nehezen lehet vele kikerülni. Marha nehéz az egész kocsi, bezzeg amikor a kordonokat kellene áttörni akkor meg fennakad inkább ha nem találom el rendesen a sünverdát.
    Vettem inkább egy Caymant. Sajnos csak két böszme body kit van rá, meg egy harmadik variáció amikor az első body kit kap egy kis szárnyat hátul, de az is csak ront rajta szerintem. Így kénytelen vagyok meghagyni a gyári kinézetét, nem rondítom el a teszkós cuccokkal.
  • chris1997
    #7503
    250000$
  • Davyd12
    #7502
    menyi is egy evo 10 mert nem enged fel mert megint sokan vannak fent es starteres kell leni hogy fel menjek
  • Lupous
    #7501
    Én is tervezem :D...csak még kell némi zsé :D
  • Davyd12
    #7500
    thx a helpet tuti hogy veszek egy evo 10-et
  • RoboKutya78
    #7499
    Viszont valamit nem értek
    Rendeltem egy csomagot a mai napon masterkartyával
    Elment a sikeres vásárlási üzenet a telomra, de még a pénzt nem emelte le és így még a cuccost se kaptam meg.
    Nyugtassatok meg hogy ez azért van mert külföldi számlára megy a lóvé és ma vasárnap van, nincs utalás vagy mi a szösz:)
  • RoboKutya78
    #7498
    ezt tudtam csak meglepődtem hátha mégis:)
  • Alien69
    #7497
    FELESLEGES! Én is előszeretettel használtam eddig a Super bee-t, mert eddig csak egy bug miatt kaptak el a rendőrök. Hiába nyomtam rá a rendőr kocsik hess gombra, az egyiket sehogy se rakta arrébb. A többség inkább megy a sima verseny kocsijával, mint pl Lotus, Mazda RX7. Nekem a favorit, és tuti, az a BMW Z4. Tapasztalatom szerint, a BEE-vel qrvára lemaradok, és kb az utolsó beérkező vagyok az esetek 80-90 %-ban. Én amúgy a T2-s team escape közűl a jobb felsővel szoktam menni, ott elég jól el lehet kerülni a szögeket. Van a végén jobbra egy víz levezető, oda be lehet hajtani, és végig lehet menni az utcsó két kanyarig, ahol van még egy tüske, de szerencsére kordon nincs mellette. De a BMW Z4-l még első is lazán tudok lenni, és ha gáz van, nyomok egy police hess-t.
  • Alien69
    #7496
    Super BEE szar, ennyi. Kanyarba nem jó, bár, hosszú egyenesbe megy, viszont elég pár kanyar, vége az előnynek. Nem vennék, ha nem csomagba vettem volna. Elég lenne a lambo+audi TT.
  • Alien69
    #7495
    Vannak országok, ahol lehet SMS-l fizetni. A rendszer figyeli, hogy Te HUN vagy, ezért azt NEM ajánlja fel, ennyi.
  • Ryanxx18
    #7494
    sztem az evo10 es jobb, mert nekem is az van :P
    amugy team escap re mindenféleképpen az evo;egyéni vélemény:)
  • chris1997
    #7493
    Passz :D
  • Davyd12
    #7492
    na es az evo 10 jobb mint a mazda rx-7??
  • DeletexX
    #7491
    NFREE volt csak igazán ellenfél amugy :) És ő magyar :D
  • chris1997
    #7490
    Na látod ennyivel jobb az RX-7 mint z EVO IX!
  • FodorGyurmaa
    #7489
    :D
  • DeletexX
    #7488



    Hehe :D
  • tutuhawer #7487
    Így van, szarul kanyarodik, de nagyon, úgyhogy még ha marhára jobban is húzna, mint a többi autó, akkor se jó, mert a kanyarban állandóan a falat fognád vele, a mazda rx7 meg jól bevált technika, sokan mennek vele még mindig...
  • RoboKutya78
    #7486
    nekem az alap van nagyon régen anno brutálisan szarul kanyarodott meg nehezen gyorsult max rendőr bulikban alkalmazható faltörőnek:)de nem tudom mi lehet belőlle.
  • Davyd12
    #7485
    am szevasztok azon gondolkozom hogy a mazda rx-7-met lecserelem egy dodge super bee-re.szerintetek megerne??
  • DeletexX
    #7484
    ööö nemtom azt én is láttam már
  • RoboKutya78
    #7483
    a másik tegnap lestem egy oldalt egy pillanatra feltűnt a telefonos pontvásárlás de utána el is tűnt dolgoznak rajta?
  • DeletexX
    #7482
    Hát nem csak gumit cserélhetsz...
    A Body mellé megkapod a 2. leültetést szerintem az pont elég.. felnit tudsz venni játék pénzért is a motort is tudod huzni... nyerhetsz cuccokat versenyeken új alkatrészeket amit ha jól kifogsz elég jók,
    stbstb most az hogy a neon meg mittudom én mi léért van az egydolog.. de szerintem ha türelmesen várunk bejönnek új cuccok is és akkor a régieket meglehet majd venni játékpénzért (pl.: a pulse neon meg ilyenek... ) :D
  • RoboKutya78
    #7481
    Srácok lehet egy buta kérdésem?
    Régen játszottam a játékkal, írtátok ezt a boost pont beváltást, na mondom meglesem mit változtattak a játékon. Nagyon sokat.jó pont
    De elsőre az szúrt szemet hogy szinte mindent boost pontért lehet fejleszteni? Akkor minek rójam az utakat szenvedjek a versenyeken, ha a befolyt pénzt max gumikacsára költhetem?:)
    Vagy rosszul látom a helyzetet?
    Többször megfogtam a bankkártyám hogy befizetek de megéri?
  • tutuhawer #7480
    Közben elmondom - nehogy már a mai műszak alatt ne legyek itt hiperaktív -, hogy egy komoly, meg egy nem komoly matrica sem készül el szinte sosem. Mindig van változtatás rajta egy-egy pixel, de! A bmw-t az ilyenkor megszokott éles szemmel hibák keresése miatt vizsgálva, hiányérzetem támadt: nincs más szó rá, Hát hogy elbasztam az NHL logót, de őszintén? Bő 10 éve nézem a sportot, és így elhibáztam a logót, mert a betűk ballentről jobbfelfele kellene, hogy menjenek. Tényleg fáradt voltam, amikor összeraktam az egészet. Én meg azt hittem, jó lett...
    Most néztem az nhl logo google képkeresési találatokat, ahonnan koppintottam, és az első képen szarul van, ahogyan én is csináltam. A többi 100 milliárd logó jól van, az első nem, hát én pont azt néztem, és csak a méreteket figyeltem, hú de okos vagyok, csinálhatom újra
  • janihunk
    #7479
    Ez igen hogy 3 hónap alatt menyit változott ez a játék, le a kalappal. Jött valami grafika patch? Sokkal szebb mint volt és stabilabb is.
  • Lupous
    #7478
    Ehh most jut eszembe van öcsémnek is EA accja...kipróbizom :D
  • Szabi1991
    #7477
  • tutuhawer #7476
    kamu e-maillel rendben volt, van másik profilom tesztelés céljából
  • Legpuska
    #7475
    a 2 vw sciroccót mennyiért lehet eladni? :D
  • Szabi1991
    #7474
    de tesztelte már valaki hogy tényleg így van-e ? :D

    #7473: nemigazán érné meg Boostpontot pénzre cserélni :D
  • Legpuska
    #7473
    xD amúgy BOOST pontot sima pénzre átlehet váltani? :D

    amúgy még azt is megérhetjük hogy majd belehet rá váltani :D
  • tutuhawer #7472
    2 vw sciroccóval 2 garázshelyet kapsz, majd eladod a vw-t, és marad még 200 boostod is. Én ezt tenném vele, ha lenne megint
  • Szabi1991
    #7471
    Sajnos piára beváltani nem lehet, így vettem egy GTO-t, lomha, gagyi, viszont szerelem első látásra :D
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=7326]#7326[/URL]
  • Legpuska
    #7470
    amúgy mit javasoltok? mire költsem el azt az 1000 boost pontot? :D
  • Szabi1991
    #7469
    Szerintem csak annyi hogy Májusban már nem használható majd ez a kód, de azért bizakodjunk, hátha kapunk havi ezer ingyen pontot, de nem tartom valószínűnek :)
  • tutuhawer #7468
    Hoppá, köszönjük, igen jó. Mindenki hozzáteszi, hogy áprilisban. Miért, várhatjuk, hogy lesz később is ilyen akció?
  • Szabi1991
    #7467
    Írjátok bátran hogy mit akartok, akkor talán lesz is belőle valami.. gondolatolvasó még nem vagyok :D