94802
  • Davyd12
    #7345
    boocs
    tutu*
  • Davyd12
    #7344
    ako tut eleg szarul jartal.Sztem en jol jartam:P
  • tutuhawer #7343
    én két car slotot, de óriási hiba volt: ha veszek 2 vw sciroccot, az 400+400, és még megmarad 200 boost, a garázsbeálló pedig jár az autóhoz, hoppá. a 200-ból ki lehet venni az 1-es bmw-t 1 napra, az jó lett volna, na mindegy
  • Davyd12
    #7342
    am megmondjatok hogy kell olyan fejlezet csinanlni ahol van a szint a profilk kep meg a kocsi?
  • Davyd12
    #7341
    en egy car slotot es egy bronz packot
    ja csa all vegyetek fel ha akartok DEMONDRIVER14 a nevem
  • DeletexX
    #7340
    én semmi jót XD
  • RYO21
    #7339
    Ki mit vett az 1000 SB-n?
  • DeletexX
    #7338
    Vettem egy Nissan 240SX -et :)
    Nemtom jó döntés volt-e.. nekem eddig bejön :D

    Vannak benne már egyedi cuccok, a felfügesztés, a motor, a fék, ezek nyert cuccok elve.. megvoltak már :) szóval elég jó kis kocsi lett :D
  • tutuhawer #7337
    én mindenhez hozzászólok valami butaságot, ehhez azt, hogy a következőre be tudsz lépni, vagy azután, csak próbálni kell újra, nekem is volt, hogy kiírta már korábban
  • Ryanxx18
    #7336
    Hello,kiváncsi lennék hogy ez egyedi probléma e vagy se;
    bejelentekezek a world nyito ablakán, betölt, nyomok egy play-t, homokórázik és ezt irja ki:

    We are currently experiencing high server load and are giving Starter Pack owners priority login status. Please try logging in at a later time, or purchase a Starter Pack at http/world.needforspeed.com/starterpack to obtain priority login.

    Természetesen nem vagyok vlami jo angolos de annyit megértettem belöle hogy a starter pakkososok a belépésben elönyt élveznek,-én nem vagyok az,-igy akkor én most nem is tok játszani amig szerver tulterhelés van?vagy mi...?:S
    Tud valaki ehez hozzászolni?elöre is köszi
  • tutuhawer #7335
    szerintem sokat javul, ezeken kívül is, több autó, kicsit talán stabilabb, kevesebb szinkronizációs probléma, nagyobb a játékélmény sokkal
  • chris1997
    #7334
    elég gagyi vizuális tuning, Team escape, asszem ennyi.
  • Bronx South
    #7333
    Üdv srácok. Miben változott a játék az utóbbi időben ? Még mikor kijött a nappal/éjszaka változáshoz szolgáló patch, kb. akkor tájt töröltem a játékot.
  • chris1997
    #7332
    hmmmm mondjuk hogy t2höz szokás szerint semmi.T3 meg t1 annál inkább.
  • Szabi1991
    #7331
    és adott legalább valami hasznosat ? :D
  • chris1997
    #7330
    én az 1k SB-ből vettem egy silvert.
  • barack1997
    #7329
    Kösz az 1k SB-t nagyon jól jött :)
  • tutuhawer #7328
    A hp-t néztem este én is kb 2000 közül, a shellt is, mondjuk az nehéznek tűnt, de szerintem az oldalán tükrözhető, a fedex nagyon tetszik, martini is kiváló, a tictac is,csak nincs darabra helyem. Nem bírtam magammal, és csináltam egyet ma meló után reggel, a charger elejére és hétuljára:
  • illesgergely
    #7327
    Nem vettem észre tegnap, hogy ez a kérdés nekem ment, na akkor pár ötlet hirtelen:
    Lehet esetleg FedEx-es logo is, vagy mondjuk Tic-Tac, Martini, HP, Shell, vagy esetleg az autómárka logója amire rá akarod tenni. Igaz tükrözve egyik se lenne jó, még agyalok tovább egy keveset, hátha beugrik vmi.

    Az autós kérdéssel kapcsolatban meg annyit tudok mondani, hogy a GT-R-t is meg az S5-öt is a teljesítmény tuningos patch után adtam el, mert egyik se volt jó... akkor. Gt-R-nek jó volt a hangja, S5-nek már nem emlékszem. Körülnézek a friend listámon, hátha van vkinek ezekből.
  • Szabi1991
    #7326
    :-)
  • DeletexX
    #7325
    Silviát vegyen !!!
    Én azt se tudom mire költöttem el xD:D
  • chris1997
    #7324
    Az öcsém kiváltotta az 1000 SB bónuszt. Vett egy silver packot és nyert egy t1es tuned féket(0-0-9). Nos az öcsém a mazdájába akarja betenni de én mondom neki hogy gyűjtsön és vegyen egy silviát és majd abba rakja.
    Szerintetek mit csináljon?
  • tutuhawer #7323
    Mostanában sokat segítettem, most én kérem a segítséget: a kérdésem a közösséghez, hogy mennyit változott a nissan gtr r35, vannak-e információink. A másik kérdéses az audi s5. Még mindig használhatatlanul nem tapad? A hangja jó? Ezekre szeretném, ha válaszolna, aki tud.
  • Ryder62
    #7322
    Á zsír, isten vagy. Ugyan most nem játszok a játékkal de jó lesz mikor folytatom. Már volt 2 giftem meg most ez.
  • Alien69
    #7321
    Amúgy a Lambó tényleg oda ver. Bár eddig csak egy BMW ellen mentem, és szerintem az még nem volt igazi tuningos, de a Murci lambo kanyarban is ott van. Egy hibája van, startnál nehezen reagál a gáz pumpálásra, így sokszor nem sikerül zöldben indulni.
  • Alien69
    #7320
    és 1000x
  • illesgergely
    #7319
    Én vettem 1-1 garázshelyet a két profilomnak, majd vettem egy Charger Super Bee-t és végül blokkoltam egy idétlent, aki nem bírta felfogni ép ésszel, hogy nem tudok neki másik boostos kódot adni. Legközelebb jobban megnézem milyen színű a betű ha írok.
  • Szabi1991
    #7318
    én inkább vettem egy pontiacot :D
  • tutuhawer #7317
    roppant módon örülök, mert utálom a 3 autós limitet, nincs szívem eladni egyiket se, hiszen vért hugyoztam, mire megnyertem a bennük lévő alkatrészeket az újrakezdésem óta.
  • tutuhawer #7316
    Most azon gondolkodom, milyen logót dobjak leendő 2 autómra... Egy-két tipp jól jönne, most a tnt express tűnik jónak egy fehér autóra, oldalra, tükrözve.
  • Szabi1991
    #7315
    van és kész.. nem hogy örülnél neki... :D
  • tutuhawer #7314
    ppffff... Amatőrök...
    Egyébként röhej, hogy sokszor alig akar bebarnulni a szöveg, menet után nincs piros betű, kis hibák,de idegesítőek. Csak legyen meg reggel is a boostom, amit megérdemlek...
  • illesgergely
    #7313
    El akartam küldeni ezt a kódot a többi ismerősömnek, de véletlenül a chanel chatbe ment.
    Pedig a friends-re mentem üzenet küldésnél.
    Tényleg, honnan van a kód?
  • FodorGyurmaa
    #7312
    meglett köszi :D
  • tutuhawer #7311
    redeem code mezőben, miután beléptél a login információddal
  • FodorGyurmaa
    #7310
    hol lehet az oldalon beváltani?
  • tutuhawer #7309
    Miért kaptunk 1000 boostot? honnan van ez? Ea adta, t-mobile-féle szponzor?
  • Szabi1991
    #7308
    sztem én veszek egy Pontiac-ot :D
  • tutuhawer #7307
    Fecó bátyja, végre valaki evo10-zel nyomja. Minden respect oda, mert nekem is volt a 002-es profilban, és üldözésre használtam. Kiváló vas, és mind a 3 virtuális tonnáját ki lehet használni, felborítja az egész várost is, ha kell, nagyon komoly. Egyébként meg a közösség kezd a fejéhez kapni, és többen is a skyline-t erőltetik, amivel simán tolatok is, ha kell az üldözésben, ahol egyébként, ha elgurul a gyógyszerem, végigmegyek érintés nélkül is, és akik skyline-nal mennek, tarják is a lépést, úgyhogy nem lehetetlen. kb ennyi így az esti műszak elején, és a továbbiakban is a csalásomról szóló undorító pletykákat visszautasítom, és szánalmasnak tartom, üzenem a küldőjének, aki fórumokat nem olvas/használ, a bocsánatkérését meg majd elfogadom, ha odasúgja a játékban. üdv
  • illesgergely
    #7306
    Isten vagy, köszi!