94802
  • Alien69
    #7546
    Plusz egy szavazat a Lotus-ra! Sok team escapest látok ilyennel is, mert megy, kanyarodik, gyors, és gyorsul, ami pl team escape-ben kiemelkedően fontos.
  • Davyd12
    #7545
    egyebkent en is skyline-t veszek majd de nekem addig meg van es ne felj addigra meglesz a penz
  • Davyd12
    #7544
    nem tom sztem vezesk egy evo 9-et es utana tobb kocsit nem veszek amikor meg kell gyujteni mek fel az t-mobil.ea.com-ra es le kerem a 25% tobb penzt
    mert nekem jobban tetszik az evo mint a mazda es a majdnem kedvenc kocsim az nfs-dekbe
  • Szabi1991
    #7543
    ha elárulod hogy mi a neved a játékban, te is kapsz fejlécképet :D
  • csizihungary
    #7542
  • barack1997
    #7541
    Én azt mondom hogy lotus. 80k-val olcsóbb mint a skyline és jobban kezelhető. Jó cuccokal jobb is lehet mint a skyline. Szerintem.
  • Player 360
    #7540
    Akkor asszem maradok a skyline-nál :D A pénz megvan rá pár nap és a szintem is meg lesz :D Csak annyira jól néz ki az Audi,h áhh :D nem baj majd a T3-as autóm Audi lesz :D
  • David9317
    #7539
    köszönöm a gyors válasz :) még csak 6os szinten vagyok :)))
  • tutuhawer #7538
    Van, aki caymannel megy, állítólag az is rendben tapad, és erős is eléggé
    Van, aki mazda rx7-tel megy, nekem is volt, versenyképes, ha folyamatosan a szinted mellett építed fel, főleg ennyi pénzért éri meg, csak csúnya, meg a hangja is nyekergős
  • tutuhawer #7537
    inkább én:
    a supra kicsit gyenge annyi pénzért, erősebb is lehetne szerintem, amennyire pár kör alatt éreztem, jobban fordul , mint régen, de ez kevés
    az S5 nagyon erős, de a kanyarban csak úgy férsz el, ha előtte fékezel, és úgy gyorsítasz ki, akkor kitörhet a hátulja
    A skyline-t vezetem én is, már jól lehet vele fordulni is, meg húz, mint az állat, ajánlom.
    Az audi tt-t is ajánlom
  • Player 360
    #7536
    Kiválasztod az autót,aztán van ott olyan h style azt változtasd meg lesz ott olyan amit pénzért megvehetsz...bár függ attól is hanyas szinten vagy :D
  • barack1997
    #7535
    lotus, skyline meg tt jó t2ben a többi sztem nem nagyon
  • Player 360
    #7534
    A régebbiektől kérdezem...Szerintetek T2-be melyik a legjobb???

    speed accel. hand.
    - Audi S5 430 405 380
    - Toyota Supra 450 425 400
    - Nissan Skyline 460 435 410

    Ezekben gondolkozok...Az audi nagyon tetszik de szerintem idegesítene,h meglőnének a skyline-ok :D
  • David9317
    #7533
    tier 2-es kocsit csak boost-ért lehet venni??? vagy később cash-ért is?
  • Player 360
    #7532
    Demondriver14...szerintem maradj még a rx-esnél és komolyabb verdára szedd össze a pénzt jelenleg én is azt várom h elérjem a 27 szintet és skyline-t vegyek :D Nekem is van 500.000 em már mégsem baszom el :D Sőtt 25 ös szinttől ott az audi meg a supra :D
  • Davyd12
    #7531
    kosz szabi,nem csak hoosszabat tudokXD,na m1 te szerintetek jo az evo 9 mert mar meguntam a mazda rx-7 temet
  • Player 360
    #7530
    Mentem a Challenger-el pár kört és rá lehet érezni a két T1es team escapen is végig tudok már vele menni :D A rihno-t nem lehet vele kikerülni de van jaggernaut :D Egyenes autópályás részen megbokrosodik ha csúszkál visszaengedem a gázt és aztán abbahagyja :D Ugratni szerencsejáték vele mert nagyon bénán fel tud borulni olyan a felfüggesztése mint egy monster trucknak xD Belepakoltam a legjobb T1es egyedi cuccaim szal nem akarom h elvesszenek mert lehet már T1es cumókat nem fog adni a játék :D Olyan szar vele menni elsőre h mindenki eladja ezért ritkaság :D Én próbáltam úgy tuningolni fel h az úttartását javítsam :D Én egyenlőre megtartom lehet még meg is szeretem :D
  • illesgergely
    #7529
    Az egyedi tuning cuccokat sajnos nem lehet kivenni az autóból. Ha beleraktad, ott marad.
  • illesgergely
    #7528
    A Challenger kb. a legszarabb T1-es autó, hiába mutat a statisztikája mást. Add el, vegyél Syilviát, 240Sx-et vagy Corollát, vagy hagyd meg a Mazda3-at.

    Üdv SUNNY84HUN! Én is kecskeméti vagyok.
  • Player 360
    #7527
    Ja és az egyedi tuning cuccokat jól toom h nem lehet átteni másik autóba vagy csak én nem toom h kell ?:D
  • Player 360
    #7526
    Húúú...milyen sok ismerős név van itt :D A stat szerint t1.be a legjobb a Dodge Challenger Megvettem beletettem a az egyedi t1es tuningjaimat de ez annyir szar team escape re h nem igaz :D Milyen t1-es autót ajánlotok ?:D a mazda3at kivéve :D
  • Player 360
    #7525
    Hello!Én is szeretnék egy fejlécet :D A nevem Rap4ever618 jelenleg 23 as szinten vagyok :D
  • SUNNY84HUN
    #7524
    köszi
  • Szabi1991
    #7523
    majd délután ha hazaértem, innen nem tudok adni :D
  • SUNNY84HUN
    #7522
    szevasztok , szeretnék egy fejlécet , halottam van valaki aki megcsinálná . előre is köszi , game profilom : SUNNY84HUN , 38 as szinten vok .verdám Nissan Skyline gtr v-spec r34
  • Lupous
    #7521
    Ez a Dolby Axon brings VoIP mikor kerül be a játékba? xD egész fasza lesz majd :D... most olvastam FBn.
  • illesgergely
    #7520
    Vegyél boostért plusz helyet a barátoknak.
    Amúgy én is lassan elérem a 100-as keretet, majd nekiállok szelektálni a régóta nem látott emberkéket. Jobb ötletem nekem sincs...
  • tutuhawer #7519
    Az igen, kösz az infót.
  • Szabi1991
    #7518
    67 fejléckép van beállítva :)
  • tutuhawer #7517
    Igen komoly, mennyi új csávó van itt is, meg landa81 oldalán is. Én már nem is tudom, mit csináljak, hogy mindenkit bevegyek, tele vagyok, pedig csak 1 külföldi van a 100 közt, de minek...
  • highdrift
    #7516
    hi all :)

    új game vagyok :)
    Szeretnék ilyen fejlécet, láttam hogy Szabi tud dobni úgyhogy légyen szíves rakjon nekem is egyet :D ! Előre is köszönöm..
    Játékos nevem : Highdrift ! :D Thx
  • Szabi1991
    #7515
    hosszabb nevet nem tudtál már megadni ?
  • Davyd12
    #7514
    szabi javitast kaphatok a kocsiu neve bele log a nevembe ja es 15 vok
  • Davyd12
    #7513
    na es az evo 9 mien????jo team escapre???
  • DeletexX
    #7512
    van :)
  • RoboKutya78
    #7511
    az se lenne rossz ha lenne egy útszakasz ahol meg lehetne lesni mit bír a járgány.
  • DeletexX
    #7510
    jaja :D mert elég sok kocsinak drift -es a mozgása :D
    Ha nem lessz én leszopom magam xD:D
  • RoboKutya78
    #7509
    ha a játékban lesz drift akkor a dodget megtartom talán pont erre találták ki:)
  • RoboKutya78
    #7508
    Kérdés
    És ne hamarkodd el a választ :)
    Viper sr10 VS Lamborghini LP640
    A vipertől félek ha olyan szar mint a t1 es akkor felejtem.
  • Lupous
    #7507
    Nahát nahát...lvl up :D...és megvettem az evot :D