94802
  • tutuhawer #7305
    Köszönöm, én is beírattam tesómmal, csak reggelig is meglegyen és 2 autó slotra elég is lesz, mert tele is vagyok zsével. A kérdés, hogy milyen autót vegyek meg majd? hamarosan megvehetem a bmw m3-at is, ami még sosem volt. Egyébiránt T3-ast akarok, mert ebben a profilban 36-os szint(november) óta nem vezettem. Kérdés a nagyon gazdagokhoz, hogy megjavult-e a nissan gtr r35, avagy még mindig szar?
  • Lupous
    #7304
    ohh zsír, be is váltottam :D köszi. am ez az 1000 boost mire elég? carslotra? vagy mittoomén...felnire, kocsira...nem szoktam figyelni a boostos árakat szal nem vagyok tisztába a dolgokkal (+nem vagyok pc közelben szóal nemtoom megnézni se :s...)
  • Szabi1991
    #7303
    hivatalos oldalon írjátok be ezt a kódot -> EGBZ-LUPC-6GXJ-BKWS és kaptok 1000 SpeedBoost-ot
  • Ryanxx18
    #7302
    köszi, teljesen megértve:P:)
    és mitsubishi lancer evolution x el nyoomok, és nyomtat offline ban is a zsaruk ellen
    Most multiban is nagyon jó még a dzsippek ellen is.most itt az elönye a kocsimnak, ami nem tul népszerü...:Pcsak ajánlani tom mindenkinek:)
  • Alien69
    #7301
    Két dolog. Valakinek be KELL érnie, akkor oszt zsetont. A csapatot max 2-3 alkalommal kaphatják el, azaz akit ez után elkapnak, az nem tud tovább menni. Adott időn belül kell azért beérnie, azaz hiába nem kapnak el, ha nem ér be senkise, megint bukta. Viszont, jobban ad mindent, mint a többi verseny, de tovább is tart, meg nehezebb is, a hagyományos verseny kocsikkal, tehát pl Lotus valszeg kapufa. Én BMW-vel szoktam menni a T2-el, és ha szemből belém jönnek, vagy nagyon túl jól blokkolnak, nem tudok tovább menni. Ráadásul, a tolatás nem nyerő, azt is negatívba számolja, és megy az elfogós csík, de azért lehet alkalmazni, ha muszáj. Ezért pl lehet VENNI qúl csomagban autókat. Vagy veszel amúgy, és erre hegyezed ki.
  • Ryanxx18
    #7300
    am,kösz:)
    ezt énis tudtam amugy, de mire megy a verseny?pontra?...
  • FodorGyurmaa
    #7299
    meg van adva egy adott pálya azon kell végigmenni vannak rajta útlezárások meg sok minden és nincs busted 4-en lehet rajta menni van mind a 3 autó osztálynak külön versenye ennyi jutott eszembe rólla
  • Ryanxx18
    #7298
    mi a lényege?nem teljesen értem
    mert h nem a rendörök lerázása , stb...az biztos
  • Ryanxx18
    #7297
    :D

    és hogyan?...lemaradtam:S
  • Szabi1991
    #7296
    csapatos fogócska a rendőrök ellen, sok-sok SUV-al :D
  • Ryanxx18
    #7295
    Hy!
    Elmondaná vki pár mondatban hogyaz elmult napokban volte valami uj?
    Mert elkezdtem olvasgatni azt látom.....
    valami patch meg uj verseny mod vagy ilyesmi?
    köszke:)
  • tutuhawer #7294
    Így van. Néha nem hogy segítek, hanem az ellenkezője: alattomos szemét vagyok egy-két futamon a külföldiekkel, ugyanis - egymás közt vagyunk, elmondom - hébe-hóba ráhúzok a lotusokra az üldözésben, hadd szopjanak egy kicsit a gyenge gépükkel. Mert most nálam van az adu ász, a skyline :D eddig náluk volt, de ennek vége. Meg úgysem feltűnő az üldözésben +1 ütközés. úgyis lehagyom őket, és tisztítom az utat nekik, ennyi öröm jár.
  • illesgergely
    #7293
    Valóban. Nem biztos, hogy mindenkinek tetszik, ha figyelnek rá, vagy segítenek neki. Pl. ketten mentünk egyik pályán, társam Lambóval ment, én M3-al. Legtöbbször előttem ment, mert gyorsabb volt, de a kordonok néha kifogtak rajta. Én meg próbáltam neki hátulról segíteni. Valószínűleg ő fordítva gondolta, mert a meccs után nagyon nekiállt szövegelni. De nekem nem erősségem az orosz, így nem derült ki mit akart.
  • tutuhawer #7292
    Ha minden mindig ugyanaz, akkor a pálya tanulható, és nekem meggyőződésem, hogy néha zavaró, ha mindenki próbál figyelni a másikra. Én csak powerupokat tolok, amik garantálják, hogy én nem kapok bilincset a kezemre. És ha alacsonyabb szintű spílerrel megyek együtt, aki segítséget kér, akkor előre megyek, ő lemarad kicsit, én meg felborítom az egész várost neki, és be tud érni simán, szinte ellenállás nélkül. Én a Vodafone Mazdámmal volt, hogy később indultam,, és simán beértem, minimális rendőri ellenállással.
  • illesgergely
    #7291
    Nem rossz ez a Team Escape. Bár egy idő rá lehet unni, mert mindig ugyanaz történik. Úttorlaszok is ugyanott vannak mindig, ennek ellenére nem könnyű, sok powerupot el lehet használni a verseny során. Sokan nem jöttek még rá, hogy ez csapatjáték, az első ugyanolyan kártyát kap, mint az utolsó. Mindenki megy a saját feje után, egymást nyomják a falra, meg a fánkot/kereket is mindig valaki ráborítja az útra, pedig tök felesleges. A team emergency evade-nek szerintem nem sok értelme van. Nem hiszem hogy ugyanabban a pillanatban egynél több embernek lenne rá szüksége. Inkább team juggernaut kéne, az tuti hasznosabb lenne.
    Még egy kicsit csiszoljanak rajta és jó lesz ez.
  • DeletexX
    #7290
    :D
  • Alien69
    #7289
    Upsz. Most viszont valami gixer van. Nézem a web oldalon, ki van írva, SB vételnél, 40€ (euro). Mondom, megnézem, lépek tovább, és ott már 40$ (dollár) van írva. Ha ez igaz, akkor így mégis jobban megéri, mert árban a dollár árfolyam miatt ugyan ott lennék, mint a bolti cuccal (a dollár 200 alatt van). Még jó, hogy nincs a kártyámon pénz. :-)))
  • tutuhawer #7288
    Autón átmenős csalás... röhej, utoljára doom2-ben használtam még 10 éve ilyen IDCLIP kódot. faszom...
  • tutuhawer #7287
    Szevasztok. A hír igaz, én novemberben elvesztettem az összes autóm jó tulajdonságát, és ott álltam egy 36-os profillal, meg vezethetetlen nissan gtr-rel. Igen, megnéztem a youtube videokat a csalásokrol, de nem töltöttem le a linkekkel semmit. igen, beirtam a böngészöbe az akkor divatos csalos oldal cimét, de kérdöiveket nem töltök ki, elvetettem azt is. És elolvastam, hogy cheatengine-nel nem lehet online játékokon trükközni, nekem ez elég is volt, mert nem értek hozzá. Megszakadt a szívem, de kellett egy 002 profil. Lett. Február közepén visszatértem ehhez, és 0 dollárral és ingyen mazdával kezdtem gyűjtögetni amim most van. Nekem csalások nem kellettek, mert akkor már 30+ autóm lenne tele cuccokkal. Mentem boltba...
  • Alien69
    #7286
    Amúgy, most számolgattam, ugye vannak végre csomagban autók. Bár még nem teljesen tiszta a 12000-s SB-sben milyen autók vannak pontosan. Ha ugye web felületen vennék SB-t, akkor ugye elvileg a legjobb ajánlat a 40€-s (10920 HUF kb), amihez viszont "jár" egy Lambó. Ergo, a csomag így meg felesleges lenne. Viszont, ha azt nézem, hogy még ha az 576-ba vagyok is kénytelen megvenni a kezdő készletet, az ugye 3x4000 forintért adna 24E SB-t (vagy 8E- 16E SB), ergo, még mindig ez a verzió lenne a leggazdaságosabb. :-) Főleg, mert nem kell egyszerre megvenni. Kérdés, a csomagot meddig adják, azaz nem lesz-e olyan, hogy megszüntetik, vagy át variálják (ugye nekem a lambó, és az audi TT kellene főleg). :-/ Minden esetre, még két kezdő csomaggal is lazán megérheti, mert ugye az 16E SB, és még ugye marad is belőle pár kártyára. :-)))
  • Alien69
    #7285
    Nyomtam én is pár kört. Kb a fele sikerült. Volt, hogy az idő telt le, nem értem be a célba. Volt, hogy elfogyott a 3 lehetőség. De azért érdekes egy formula. Nyerni viszont gagyifost nyerek. Pl400 cash. Pfff. A javításra elég volt kb.
    Viszont, volt egy tag, nagyon jól össze tudtunk dolgozni. Közvetlenül egymás mögött mentünk, és ha rendőtkordonhoz értünk a hátuljövő nekiment az elötte lévőnek, amikor az ugye megakadt a kordonba. Így tök jól haladtunk. :-) De volt az ellenkezője is, akik neki mentek a bontható cuccoknak, és természetesen ezekbe rendszerint sikerűlt bele mennem, mert ugye arra nem volt rendőr ótto. Nem is értem, az első minek bontogatja ezeket. :-/
  • tutuhawer #7284
    A leírás azt mondja, ha nincs busted, ha segítünk poweruppal a társunknak, jobban járunk magunk is. Azt is írja, hogy a privát és a multi ugyanúgy kerül díjazásra.
  • tutuhawer #7283
    T1 kicsit nehezebb nekem a matchbox mazda miatt, de ez is, meg az is sok cuccot adott. többet, mint az utóbbi 2 héten összesen
  • tutuhawer #7282
    túl egyszerű a Tier2 team escape. minél többen érünk be, annál nagyobb a díj, persze. nem rossz, csak kevés, meg ugyanaz mindig
  • tutuhawer #7281
    pedig hogy odavoltál. Én is oda voltam érte, aztán eladtam, kétszer is, pedig mindkétszer szívesen vettem meg, ahogy a subarut is 3X. Jó poén volt, mint a GTR(R35), pár nap után el kellett adnom a 650 ezres kocsit. Az de szép volt, nem tegnap volt... :D
  • Alien69
    #7280
    Máskor is elfogyott, szvsz lesz majd még belőle.
  • Szabi1991
    #7279
    csak spanyol képet találtál ? :D
  • DeletexX
    #7278


    Eladtam a Lancer-t :D
  • Szabi1991
    #7277
    5.16-os javítás

    Újdonságok:

    Team Escape játékmód mostantól elérhető mindenkinek
    6 új (Team Escape) esemény
    Két új, csapatos Power Up: Team Emergency Evade és Team Slingshot
    Frissült a Game Guide az új játékmódot bemutató bejegyzésekkel
    Vadonat új Dodge Charger SRT8 Super Bee (Team Escape Edition) SpeedBoostért elérhető az autókereskedésben

    Hibajavítások:

    A kliens stabilitást javító módosítások
    A „heat” szint újra helyesen nullázódik letartóztatás után
    Az útzárak rendőrautói is képesek elkapni
    A Dodge Charger SRT8 SuperBee tanksapkája nem tűnik el az Enervate bodykit hatására sem tűnik el
    A Pontiac GTO jobban le volt ültetve a Safe Houseban, mint a Free Roamban. Javítva
    A Lamborghini Murciélago gyári felnije nem feketetedik be új fényezés alkalmazásakor
    A Nissan Skyline R34 felnijei festhetőek maradnak a Kimura bodykit felhelyezése után is
    A Super Bee embléma már nem tűnik el a Dodge Charger SRT8 Super Bee oldaláról bodykitek hatására
    A Shift 2 Edition hiányzó Vinyl miniatűrjei pótolva
    Az Aftermarket Shop ikonja nagyobb felbontású lett
  • DeletexX
    #7276
    fasza CD -galaxison már nem lehet rendelni xD 576on kellesz xD
  • DeletexX
    #7275
    mivan neked kell a tok ? :D
  • Szabi1991
    #7274
    ha komolyan gondoltad akkor Pesti vagyok, hol, mikor találkozunk? :DD
  • Ryder62
    #7273
    Ez jó: Erőszak! Hát igen tele a játék lökdösődő hülye gyerekekkel.
  • DeletexX
    #7272
    miután a hiradók ezt fujták hát akkor alkotunk a TV2 műsorán keveset, és meg születik a valóság :)
    Amerikába sok drog labor robban fel, de a mikis Bucink maga robbant be.. és nem a köztudatba xD :D
    íme a bizonyíték :
  • DeletexX
    #7271
    :) értem
  • Alien69
    #7270
    msn nincs és nem is lesz. :-) Azt nem tudom, mi van, ha több accot kezelsz, de szerintem egyhez fogyja aktíválni. Azaz, nem oszthatod meg a kocsikat, meg az SB-t, de ezt nem tudom pontosan.
  • DeletexX
    #7269
    am msn.ed nincs ? :D ott jobb lenne xD
  • DeletexX
    #7268
    de most van egy Emailcímem amin gamelek
    Abba van két profil.. HUNDANGER meg BLINKY182
    És akkor akár egy harmadikat is nyithatok és azé lehet a pont meg a kocsi meg a kutya fasza ? :) vagy akármelyik acchoz felhasználhatom, azaz mondjuk egy kocsi blinky másik danger-é ?

    Bocsi hogy ilyen értetlen faszvok :$
  • Alien69
    #7267
    Hát, amelyik acc-al lépsz be, ahhoz írod be.
    :-))) Ha van üres helyed, akkor oda "veheted" meg. Az ára nulla lesz, ergo, nem autómatikusan dobja be a garázsodba. Ha nincs üres helyed, veszel, mert ugye lesz hozzá speedboost-od. De elég egy hely, megveszed a totoját, eladod, megveszed a porchét, eladod, és megveszed a BMW-t, és HASZNÁLOD!:-)))
  • DeletexX
    #7266
    oksa :D és lehet választani melyik accounté legyenek a kocsik ? meg am törli a régi nissanomat ? mert remélem nem