94802
  • Alien69
    #7265
    A megfelelő helyre! :-DDD
    Tehát weboldalon belépsz, és jobb oldalt kell beírni "redim game code" részre. :-P
  • DeletexX
    #7264
    nem :D Tiszaújváros :D BAZ Megye xD "vidéki" xD :D de nekem kellenek a cuccok is :D am a kódot hogyan hova kell majd beírni ?
  • Alien69
    #7263
    Ja, ha tok kell, adok én, nekem van már vagy kettő. :-))) Már, ha Budaepsti vagy, és nem kell postáznom. :-D
  • DeletexX
    #7262
    :D am izéééé én ink így veszem meg mert így kapok tokot xD meg leírást :D abból sokmindenre rájövök hiába ismerem a game-t nem egy game-el így jártam :D
  • Alien69
    #7261
    De Ember, hát ERRŐL UGATOK ÉN IS!!! Írtam, EZT az izét meg lehet venni közvetlenül DIGITÁLIS formában az EAstore-ból 20€ pénzért, vagy megveszed a DVD kiadást, de a kettő UGYAN AZ! Az más kéréds, hogy lehet venni KÜLÖN, a játék honlapján keresztűl SB-t IS. :-) Ami így ebben a formában drágább, mint megvenni az "induló" csomagot, még ha nem is adja oda azt, amit egy kezdőnek. Kérdés, mikor tesz szankciókat az EAgames, hogy pl ne lehessen ezt kihasználni. Bár, ahogy az EA-t ismerem, ők csak örülnek, ha dől a lé. Ugyanis így legalább fogy a cucc, még ha esetleg egy acc-hoz 4-5 kezdő cucc tartozik is. :-) A statisztika qrvafonos a managereknek.
  • DeletexX
    #7260
    nahvégre :D imádom magam <3 xD :D nem amugy !
  • DeletexX
    #7259


    nemsikerül betenni a képet CD-galaxis ról xD
  • DeletexX
    #7258
  • DeletexX
    #7257
    Hmm
    De akkor is jobban megéri megvenni a GAME-t mint külön venni pontot.. már csak a 3kocsi miatt is..
    Én még nem költöttem reális pénzt a játékba, versenyeken szedtem össze :D
  • Alien69
    #7256
    Ez CSAK korlátozott dolog, tehát az új belépőknek ad mindent. Pontosat nem tudok, de gondolom, ha már vettéls SB-ot, akkor már réginek számol, de lehet, szinthez köti. A lényeg, hogy nekem pl megadja a SB-ot, meg a 3 kocsit, és kész. De szigorúan nézve, maga az SB így a legolcsóbb, főleg, mert mondjuk ha el tudm enni az ember a CDgalaxis-ba, akkor még olcsóbb, mint 4E pénz 10%-l. Persze, ha szigorúan nézzük, hogy pl most szívem szerint két ilyet kellene vegyek, hogy meg vehessem a Lambót, meg az Audi Tt-t, már nem is oly kedvező, főleg, hogy én a legelején is megvettek, és azóta is költöttem rá. De hát, valakiknek fenn kell tartani, hogy másoknak INGYEN lehessen. :-DDD
  • DeletexX
    #7255
    Toyota Supra, Porsche Cayman S, BMW Z4 M Cupe,

    Az az akkor : 3autó (Toyota Supra, Porsche Cayman S, BMW Z4 M Cupe,)
    8000speedboost pont,
    60ezer kezdő lé,
    7napos EXP és Lé duplázó
    mindössze : 3 590 Ft.

    akkor melyik éri meg jobban ? :D
  • DeletexX
    #7254
    xD nah és a játék olcsóbb... és még 3ingyen kocsi is meg 60ezer kezdő lé szóval jobban megéri :P
  • Alien69
    #7253
    Ha úgy gondolod, hogy költesz rá, és KELL a speedboost, ez a legolcsóbb beszerzési módja. kb 4000 forint, EAstore-ban ugyan ez 20€, kb 5400 forint.
  • DeletexX
    #7252
    oks :D
    Am érdemes megvenni a játékot nem ?
    a 8000boost pont a 3free kocsi ?
  • tutuhawer #7251
    Van, akinek megvan a beauty lexus, talán kapsz infót még róla...
  • tutuhawer #7250
    A Lexus gyanús, hogy nem tapad eléggé. Alig látni belőle a versenyeken, még nagyon sokan lótusszal mennek. Nekem nem volt sose Lexus, de tetszett. A 002-es profilban majdnem megvettem, de végül a suprára voksoltam, nagyon rossz volt 400 000-ért, el is adtam. Manapság viszont jobb lett szerintem a toyota, legalábbis a nfs shift2 féle tuningolt verda meccselte a skyline-om, kb 3-4 másodpercre meg tudott közelíteni.
  • DeletexX
    #7249
    Találltam monsteres logót is :) eggyik kocsin volt van print-em majd megmutatom holnap :D

    Am Lexus az jó T2.ből ? Érdemes megvenni ? :D
  • tutuhawer #7248
    nekem is van a 002, mert ugyebár ezt abbahagytam novemberben a 36-os szinten, amikor bejött a részletes tuning. Közben rájöttem, hogy nem igazán esik jol, hogy TutuHawer002 a nevem, ezért azt eldobtam egy kicsit. Amúgy ott is van egy adidas skyline, egy craig lowndes-féle evoX, és egy dodge charger r/t
  • illesgergely
    #7247
    Szerintem tök jó ötlet ilyen logókat rátenni, ha van az embernek elég ideje meg türelme hozzá. Emlékszem még rá amikor a havas részen ugrattam össze-vissza és egymásután kérdezgették a körülöttem lévők, hogy honnan van a vodás mazda. Na arra tök jó volt azt felelni, hogy én csináltam.
    Viszont ha több autót akarsz inkább csinálj egy másik profilt, az ingyen van. Nekem így 6 autóm van egyszerre, sőt lehet, hogy nemsokára még 3 lesz.
  • tutuhawer #7246
    Közben: rohadjak meg, ha nem veszem meg 4000-ért a játékot, mert kell egy autó hely legalább. Meg verizon vagy at&t, LG, nemzeti sport, bwin matricát néztem most... Ilyen senkinek sincs, azért jó. Vagy van, aki röhejesnek tartja? Mert én azt mondom, az ablak festése, az optikai tuning nem teszi egyedivé az autómat a játékban, mert olyan mindenkinek van, de ilyen "szponzorok"... Senkinek se. Erről is alkothattok véleményt
  • tutuhawer #7245
    hamann nem rossz, a hegre meg nem is tudom mi
  • tutuhawer #7244
    Ez a tuning dolog érdekel, megnézem a hamannt, a hegrét, akik bmw speckósok. A pumát nem szeretem, az adidast viszont használom is, ezért lett az.
  • tutika14
    #7243
    Nem az CSak hülyéskedek :D Meg már nem world özök. Talán majd 1 fél éve-év mulva ha kijavítják a sok sok hibát hülyeséget stb....
  • Alien69
    #7242
    Azé igazibó csak kötexem, sorry. De pl keresnék egy olyan márka jelzést, ami nem elcsépelt, mint pl Adidas. Akkor inkább Puma, azt nehezebb talán. De akkor körbe néznék a luxus cikk márkáknál, és onnan választanék. Esetleg valami olyan céget, amely pl speckó autó tuningos, és BMW-vel (IS) foglalkozik, és lemásolnék egyet. De mittomén. Amúgy, ettől függetlenül NAGYON jól sikerült a lidl cucc!
  • tutuhawer #7241
    Mintha felvettelek volna már... adj hozzá te, és reggel 5-kor kipipállak, ha hazaérek, és nem üti el autó a kivilágítatlan biciklimet, ahogy tekerek az 1-es a főút szélén :)
  • tutika14
    #7240
    Heló szió!!! Leszel a barátom?
  • tutuhawer #7239
    Ismét kiemelem, hogy kizárólag BMEGNFS-nek köszönhető a logós őrület, mert innen láttam az ő vodafone Mazdáját. Itt a munkahelyemen egyébként kb 40 féle energiaitalos doboz van, a piros WATT tűnik kivitelezhetőnek, ami esetleg a Mazdára fér rá, kb 9 matricából... Persze megnézem a többi watt színt is, hátha...
  • tutuhawer #7238
    Kösz a sok pozitívat. Viszont! Allien69, ez tetszik a legjobban, mert igazad van, egy csoda szerkezetet valóban lealacsonyítottam a lidl szintjére ezzel, ott a pont. Az én szemszögemből viszont: milyen logót tegyek rá, amiben kevés a betű, inkább alakzat? Most ez volt itthon, és gondoltam, ráférhet. Valahogy eredetivé kell tenni a gépemet, hogy az enyém legyen. Amúgy tényleg tied a repect, mert igazad van onnan nézve. Mentem dolgozni 9-re...
  • Alien69
    #7237
    Lehülyézni lehet? Remélem, nem haragszol meg érte. Egy ilyen óttót ennyire bemocskolni. :-) Ne is haragudj! Inkább rakj rá egy Merci jelet, wazze. :-)))
    Pl "125 jahre alt" (vagy hogy írják)
  • Ryder62
    #7236
    LOOOOOL! Csinálj tescosat is :D
  • illesgergely
    #7235
    Na eeeeeez igen! Respect!
  • csizihungary
    #7234
  • tutuhawer #7233
    Nagyon komoly. Nekem is volt ilyen hiba, ezért mentek matricázás közben is, nehogy a 18 darabos LIDL-matrica eltűnjön. Ez már röhej, hogy mert kaptunk egy szórólapot, eszembe jutott megcsinálni:
  • illesgergely
    #7232
    Ja itt az eredeti, ha vki nem értené:

  • illesgergely
    #7231
    Szemétség! Már majdnem kész volt:



  • tutuhawer #7230
    Közben egész jól bemutatják a team escape módot a honlapon. Namost, ha jól fordítom, akkor együtt megyünk hatan, amit különféle utakon is tehetünk, meg egybe is, ha minden igaz. Ha elkapnak, BUSTED, és ezzel nincs vége, hanem a legközelebbi társunkhoz tesz a gép. Párszor ezt eljátsszuk, és utána mi kiestünk, de a társaink még beérhetnek. Ha elkapnak, mi is kapunk jutalmat. 2 új powerup a TEAM emergency evade és a TEAM slingshot, nyilván u.a. csak mindenkire hatással lesznek. Gazdag játékosaink pedig mindössze aprópénznek a százezerszereséért megvásrolhatják csak itt csak most csak nekünk az üldözésre optimalizát Dodge Charger SRT8-at. Dióhéjban
  • tutuhawer #7229
    Ha leszúrtok érte, hogy sokat írok a fórumba, meg sok képet teszek be, meg is értem, de a munkaidőmet ezeel is töltöm. Úgyhogy most összeraktam az autóimat egy képre:
  • Lupous
    #7228
    Sikerült türtőztetnem magam és szerkesztettem a hszem,(Töröltem kb 40 sort :P)---mert nem itt a helye az okításnak :P) nem akarok megbántani senkit, de a zene az valami hasonlót jelent (nem a szintetikus süvítést, maszatolást.) :

    persze ez csak 1 példa a rengeteg faszaság közül mert van drum n bass, folk, vagy akár komolyzenében is érték sőt :P
  • csizihungary
    #7227
  • Ryanxx18
    #7226
    én ezt akk se értem hogy lehet 1 nyulat összerakni:)de grat a love-ért és a plaboy ért is