94802
  • Lupous
    #7385
    Szebb jövőt! :D szabi mester egs csini fejléc rendel :) (mostanában van melód bőven :D)
  • csizihungary
    #7384
    Üdv
  • chris1997
    #7383
    Tutu Az r32 az milyen?
  • Legpuska
    #7382
    ja amúgy miért nincs 1 honda se a játékban???? O.o
  • Legpuska
    #7381
    háát nem tom... lotus... angol... szal kilőve... bmw... inkább nem... szal én mindenképpen japót veszek :)
  • tutuhawer #7380
    hopp, de égő, nem figyeltem. Ott a piros pont. De hát tudtam is, hogy a toyota cég luxus márkája, akkor miért írtam azt, hogy amcsi?
  • illesgergely
    #7379
    A Lexus nem japán?
  • tutuhawer #7378
    én tiltakozom a lexus egy fos kijelentés ellen, és így módosítanám, ha igaz lenne: a lexus a játékban nem annyira nyerő, ahogy az evo9 sem fos, csak a játékban. A lexust csak sejtem, hogy rossz a kezelhetőség, mert amcsi gépnek ebben a játékban jó nem volt még... Másrészt mire föl lenne jó, ha valós adatokat képviselne is? A lótusz tapadása érthető pl. A lexus inkább jól gyorsulónak tűnik innen a messzi távolból. Megjegyzem annak idején én is majdnem megvettem, mert tetszik a vas.
  • DeletexX
    #7377
    nah xD bocsi ideges vok kicsit .... akarom mondani van olyan jó mint a silvia csak végsebességre jobb :P
  • DeletexX
    #7376
    nekem van olyan jó mint a 240sx csak a végsebesség jobb :P
  • barack1997
    #7375
    Van és nem is rossz :)
  • DeletexX
    #7374
    240sx vélemény ? :_D
  • barack1997
    #7373
    Üdv neked is :)
  • SylarHun
    #7372
    Sziasztok!

    pH-ról jöttem ide is.
    Régi motoros vagyok már Nfs: World-ben.
    Béta 1-óta jelen vagyok, Beta teszter és VIP státuszt kaptam az EA-tól.
    Nick: WEREWOLF

    World Garage: http://www.world-garage.com/index.php/user/5445-sylarhun/

    Járgányaim: T1:Nissan Silvia (S15)
    T2:Mazda RX-7
    T2:BMW Z4 M Coupe
    T3:Lamborghini Murcielago LP640

    Stat: http://world.needforspeed.com/profile/WEREWOLF#tab-1



  • barack1997
    #7371
    ott a gyerek volt balfasz
  • Legpuska
    #7370
    a BMW z4-et meg simán othagytam szinte alap MAZDA(t1)-val... szóval ez így érdekes...
  • barack1997
    #7369
    a gyorsulása egy katasztrófa... a 370z meg mégjobb gyárilag 240 et megy 6 osba
  • Legpuska
    #7368
    KOCKAHUN: miből gondolod hogy egy fos? ezt kitudnád fejteni részletesebben is? :)

    (amúgy valóságba egyik legjobb autó:P)
  • csizihungary
    #7367
    Lotus Elise, BMW Z4...
    Szabi ezt nem lehetne valahova kiírni? Hogy mik a legjobb kocsik az adott kategóriában?
    Mert ami most van autó statisztikák az nem ér egy...
  • barack1997
    #7366
    A lexus egy fos. Lotus-t kell venni vagy skyline-t t2-be
  • Legpuska
    #7365
    és mit tudsz ajánlani? :) és miért gondolod azt hogy nem tapad?? :P
  • tutuhawer #7364
    én csak megérzést tudok, hogy kevéssé tapad. ennyi. mást még ajánlani is tudok, de erről a gépről csak ennyit tudok
  • Legpuska
    #7363
    háát nem sokról... vélemény kéne a LEXUS-ról :)
  • DeletexX
    #7362
    miről van szó ? mert lemaradtam xD és lusta vok vissza olvasni 40hozzá szólást xD
  • Ryanxx18
    #7361
    ez akkor is gáz, ha nem vagy starter pakkos akkor probálkozhatsz 100 szor is felépni a game-re
    hol itt az igazság???
  • barack1997
    #7360
    lol.. majd egy privát escape-re nézzetek majd fel
  • tutuhawer #7359
    ez komoly poén
  • illesgergely
    #7358
    A többi starteres biztos több boostot vett, mint Te.
  • barack1997
    #7357
    Nekem is szeret szarakodni...
  • chris1997
    #7356
    we are currently experiencing high server load and are.....
    Mindegy a lényeg az hogy a starter packosoknak van most kedvezmény.
    DE ÉN STARTERES VAGYOOOKKK!!!!!!!!!
  • Alien69
    #7355
    Aki vett Audi TT-t, nem csomagban, annak is T3-s fejlesztések vannak rajta? Tiszta vicc, én nem rakhatok rájuk csak T2-st, ami persze nem baj, csak érdekes. Amúgy, a GTO65-s viszont remek T1-s kocsi! Talán van olyan, mint a Silvia-m.
    Beálltam Lambóval versenyezni, és az egyik versenyző ki is lépett, ahogy meglátta. Írta, hogy lambo NO, és kilépett. Pedig ez a kisebb lambó, ami a 17500 SB mellé jár, és ugye nincsen egy deka tuning alapban rajta. Ja tényleg. Idióta fejlesztők, a gyári matricák egy részénél nem engedik a szinezést. Megdögölhetnének, mert ugye van, amelyiket engedik.
  • Lupous
    #7354
    Ha eljutok addig tutter hogy a meglévők mellé veszek egy nissan gtr-t és egy skylint :P leszarom mennyire jók versenyre...vadulni rendőrök ellen szerintem fasza lesz :D
  • tutuhawer #7353
    a statot hagyjad, inkább kérdezz. a lexust én még nem vezettem, csak sejtem, hogy nem tapad jól. a mazda rx7, bmw z4 nagyon jók, én inkább a z4-et vezetem, erősebbnek tűnik. a legjobb a lexus, utána nem sokkal a skyline, habár még nem láttam lotus szintre tuningolt skyline-t, mert mindenki előbb a másikat építi fel, mert bizonytalan volt sokáig a nissan.
    az evo 9 sajnos gynege nagyon, mint a dodge is, a golf most tesztelés alatt van, most festem és vezetem. a world-garage.comon a többi matricámat is megnézhetitek, nem kell regisztrálni hozzá.
  • Legpuska
    #7352
    valakinek van LEXUS-a? ha igen jó autónak számít? :) mert néztem az autókat(t2) és 250K-ba kerül ez... míg a mazda - evo - golf - dodge super bee vagy mi... csak 60 körül van... szóval a LEXUS ennyivel jobb(a stat szerint igen)
    amúgy melyik a legjobb T2-es autó? :)
  • illesgergely
    #7351
    Hááát konkrétan nem írják mi van akkor. Ha veszel akkor jár hozzá, ennyi... Próba cseresznye alapon vki kipróbálhatná akkor megtudjuk.
  • tutuhawer #7350
    én is maximálisan elégedett vagyok, most vettem egy új kocsit 5.-nek, úgyhogy mehetünk majd golfozni. Imádom ezt az olcsó poént...
  • Lupous
    #7349
    és...ez tuter hogy így van? veszel kocsit akkor a helye ha eladod megmarad? (ez akkor valóban szopás :S)
  • illesgergely
    #7348
    Aha most nézem éppen... plusz garázs 500-ért, Scirocco garázzsal meg csak 400. Máshol is van ilyen "átverés" a játékban sajnos. Pl. T-mobilos Mazda 0 dollár, a sima meg 20 ezer. Vagy a Shiftes tuningos Supra 2700 boost, a sima tuning nélküli meg 3000.
  • Lupous
    #7347
    én is két beállót vettem...bár nem mostanában lesz annyi zsém hogy kihasználjam xD
  • illesgergely
    #7346
    Szóval ha vennék ilyen boostos kocsit, akkor jár hozzá a plusz garázs, ezt tudtam. De ha eladom akkor is megmarad? Ezt nem tudtam, akkor tényleg elsiettük.
    Nem baj, én így is maximálisan elégedett vagyok a két plusz garázshellyel.