94802
  • Alien69
    #7466
    Me akkor be lehetne rakni a boltban megvásárolható cuccot, aki pl nem akar bank kártyázni, illetve, ugyebár jelenleg dollárba megy a fizetés, amely így olcsóbb, mint ha euroba számolnának. De ez csak javaslat szintű.
  • csizihungary
    #7465
    Lehetne...
  • Lupous
    #7464
    Jó ötlet...de én ez ügyben nemtook semmit se tenni :S...Talán szabi :D
  • Alien69
    #7463
    Lehetne ilyen infókat a bannerbe rögzíteni valahogyan?
  • Lupous
    #7462
    Igen ebben igazad van...csak a régebbi fórumozóknak volt kicsit rossz ez... szóval ja az újak persze örülnek neki :D...
    nincs probléma csak felhevültem :D
  • Legpuska
    #7461
    nem értem miért kell egy ilyen miatt felháborodni... sokan szerintem nem is tudták volna meg ha nem írja be... pl.: egyik oszttársam :)

    akik pl csak most kezdték el olvasni a fórumot azoknak meg nagyon is jól jött mert sztem nem fognak 1000hsz-t visszaolvasni... :)

    na mind1... ez a saját véleményem :)
  • Ryanxx18
    #7460
    bocs, nem lehet mindemnki olyan jol informált mit te(pl.:én)
    nem reklámnak szántam,
    csak a jo indulat vezérelt
    nem tudtam hogy ez már vagy 2 hetes info
    bocs hogy akk ismét beirtam ezt az infot és foglalom vele a topic ot!!
    sőőőt, bocs hogy hozzádszoltam:@
  • Lupous
    #7459
    Öreg köszi...értékelem az igyekezetedet...de kicsit felment a vérnyomásom mikor kiderült hogy ez már nem hír értékű infó...de azé szép reklám..."gratula"
  • Szabi1991
    #7458
    dejóóóó
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=7303]#7303[/URL]
  • Ryanxx18
    #7457
    !!!FIGYELEM,.....FIGYELEM!!!
    !!!!INGYEN 1000 BOOST MINDENKINEK!!!!
    Itt megtaláljátok az infot, de én is leirom:
    http://needforspeedworld.qwqw.hu/?modul=vendegkonyvINGYEN1000BOOST MINDENKINEK

    Ingyen 100 boost mindenkinek:
    igy juthattok hozzá:

    -felmentek a needforspeedworld.com-ra,
    -bejelentkezel(email, jelszó), amivel a játékot indítod
    -a szerver állapot alá beírod. (redeem a game cod)
    ....ezt a kodot: EGBZ-LUPC-6GXJ-BKWS
    (másolással is lehet)
    ha már ott vagytok irjatok be a vendégkönyvbe is, és szavazzatok a magyar csapat klán nevére is:)
    köszönet a http://needforspeedworld.qwqw.hu csapatának, szerkesztöinek és NORBERTHUN77-nek:)

    !!!FIGYELEM,.....FIGYELEM!!!
    !!!!INGYEN 1000 BOOST MINDENKINEK!!!!
  • tutuhawer #7456
    most kaptam én is az infót, hogy ez egy programmal készült body kit. utána is néztem az artmoney nevű programnak, de én nem fogom megreszkírozni a módosítgatást, nekem nem kell a balhé... Pedig az M3, meg a Z4 kapna új külsőt
  • csizihungary
    #7455
    Ez milyen bodykit?
  • tutuhawer #7454
    el is megyek aludni, megnézem az f1-et, utána elolvasom az esetleges kritikákat, és kijavítom a hibákat.
  • tutuhawer #7453
    itt is beírom, hogy ma reggel, meló után, másfél óra alatt összeszedtem ezt az ócska munkát:
    kicsit gagyi, kicsit pontatlan, de az enyém. Az nhl alapjához nem volt jobb ötletem ma reggel :(
  • tutuhawer #7452
    erre a body kitre voltam kiváncsi, mert ilyet még nem láttam... majd meglesem holnap élőben is. A fedexet én is nagyon szerettem volna, de nem volt hozzá autó, én amerikai autóra tenném fel. De kiválóan sikerült. Csinálhatnál több logót is, igen tetszik. Nem is olyan nehéz, mint amilyennek tűnik (pedig de).
  • exact6
    #7451
    exact6 a nevem ott is :) Nekem is van pár olyan kocsi ami a játékban kb használhatatlan de mégis tetszik és jó ha van belőle 1 a garázsban :D Csak én barom elcsesztem az 1000 boost pontomat kártyára, pedig simán vehettem volna belőle 2 VW R32-t, amit aztán eladtam volna és lett volna 2 garázshelyem plusz még pénzt is kaptam volna érte, meg még maradt is volna 200 pontom :/ Amúgy én is próbálkoztam régebben ilyen logo készítésekkel, bár ezt csak lekoppintottam valahonnan, mert kíváncsi voltam hogy megy nekem :D

    (body kit utólag lett rárakva, azért néz ki rendezetlenül)
  • csizihungary
    #7450
    Ok köszi.
  • tutuhawer #7449
    tessék a link:
  • tutuhawer #7448
    Ja, köszöönöm. Most éppen egy nagyszabású két matricacsoportból álló projekten gondolkodom. Logó inkább, mint betű és elég nehéz is, nem egy MOMO logó :D
    NHL és VERSUS logók lennének...
  • illesgergely
    #7447
    Neked ebből kellene megélni. Kiírhatnád a profilodba, hogy: Logo készítést vállalok!
  • csizihungary
    #7446
    Valaki linkelje már be azt a PH-s fórumot :)
  • Alien69
    #7445
    Bakják meg. Bár, dicséretes, hogy adnak ajcsit SB vásárlásánál, és most már a 8000 SB-nél is, csak ugye most már nem a Lambót adják, hanem a Dodge super bee-t. Annyi, hogy át színezték a másik pakkhoz képest, és most piros/fehér az alap szín. Azért jobban örülnék, ha mondjuk legalább 2-3 autó közül lehetne választani.
    Az is igaz, hogy erre a feladatra qrva jó a dodge. Még ha ugye nem is elsőnek érek be, de legalább TUTI, hogy beérek. :-)))
  • tutuhawer #7444
    Pont ez a lényeg, hogy imádod, én is ezért akarok venni még egy gtr r35-öt. :D Habár nem túl nyerö, de nekem már mindegy. AMúgy milyen néven tolod? Hirtelen nem ugrik be az autó alapján.
  • exact6
    #7443
    Drágaszág :D (tök alap, semmi extra vinyl, de mégis imádom :))

  • SUNNY84HUN
    #7442
    nem rossz :P
  • tutuhawer #7441
    Én nem vagyok egy nagy igazságtevő, csak hozzáfűzöm a butaságomat. Az övét tényleg reklámszerűnek érzem én is, kicsit erős, de valóban csak jót akart a kolléga. A tied abszolút jogos, és érthető, de azt is erősnek érzem. Viszont!!! Én nem sértődöm meg, sőt, sört... Kommentáljátok az én dolgaimat, amit bedobok ide is.


  • Alien69
    #7440
    Nem kell megsértődni! Játszani a mártírt. Úgy írtad, hogy mintha másutt nem is lehetne kapni. Másfelől, ha Te a PH-ról jöttél, abba a totyikba is le van írva ez az infó, és ott is van kereső, szokás ott is használni. Másfelől a hsz-be azért megköszöntem, me lehet, hogy jóindulat vezérelt Tégedet! De ha ezért eltűnsz innen, akkor tuti bérenc vagy.
  • barack1997
    #7439
    Várunk vissza PH!-ra:)
  • SylarHun
    #7438
    Köszönöm az észrevételed! Bocsánat, hogy nem olvastam vissza 99.000.000 hozzászólást.
    Ezennel a kedves beszólásod után, be is fejeztem az SG-s fórumozásom.
    Én csak jót akartam, de az ilyen és hozzád hasonló emberekkel, sajnos nem lehet jót tenni.

    Tisztelettel: SylarHun (Werewolf)

    UI: Ezzennel töröltetem a felhasználóm.
  • Alien69
    #7437
    Te FIZETETT BÉRENCE-e vagy-e az 576KBytenak-e??? Megvehető sok más helyen IS (ráadásul már jó rég óta), és van, ahol OLCSÓBB, mint a Te általad reklámozott bót. Például a CDGALAXIS-ban is olcsóbb, meg más helyen IS! Ezen felül ezt az infót már vagy 66x kiírtuk.
    Tehát, köszi az infót, de legközelebb nézz JOBBAN utána.
  • SylarHun
    #7436
    Ezt érdemes most megvenni az 576KByte shopban!

    "A nálunk megvásárolt csomagban nem csak egy letöltőkód van a teljes játékhoz, de rendkívüli extrákat is kapsz, hogy ne a nulláról kelljen indulnod. Ezek listáját három fantasztikus sportkocsi (Toyota Supra, Porsche Cayman S, BMW Z4 M) vezeti, de ezek mellé kapsz 60.000 dollárnyi kezdőtőkét, 8000 Speedboost pontot, valamint tíz napig szóló különleges bónuszként kétszeres hírnevet és kétszeres erősítést!"
    3999,-HUF

    NFS World nick: WEREWOLF, DarkOrbit nick: €‚ΚΛΜΞLΞΟΝ™ΗU‚€, Level-R nick:=KAMELEON=, http://www.world-garage.com/index.php/user/5445-sylarhun/
  • FodorGyurmaa
    #7435
    köszi
  • Szabi1991
    #7434
    pontosan :)
  • tutuhawer #7433
    a team-ger.net oldalon navigáltok a nfs worldbe és ott van mindenféle stat, pályák, cuccok, meg még egy I...fasza is.
  • Lupous
    #7432
    Akkor úgymondom hogy legutolsó garázs slotban levő autót írja ki.
  • Alien69
    #7431
    TÉVEDÉS! :-) NEM az utoljára megvett kocsit mutatja. Én pl packot vettem (egyszerre 4 kocsit), és pár napja még a másik kocsit mutatta, a Dodge-t (super bee). De pontosan nem tudom még, mi alapján változott át nálam GTO65-re. Belépés után ezt használtam legelőször versenyen, ha jól emléxem. :-)
  • Lupous
    #7430
    A csini fejléced jobb oldalán tekinthető meg az nfs world profilod. Katt rá...majd a megjelő oldalon frissítsd az adatokat a nyilcskás gommbal. A fejlécedben kicsit később fog frissülni a cucc...a kocsinál pedig mindíg a legutoljára vásárolt verdát fogod látni.
  • Alien69
    #7429
    A saját NFS World profilod nem jó? A beírásod jobb oldalán ott a linkje. Onnan tovább tudsz lépni a pályákra. Igaz, a pontos térképre berajzolásuk itt nincs meg, de maga a pálya ívei megnézhetőek!
  • FodorGyurmaa
    #7428
    valaki nem tud egy olyan térképet ahol az összes verseny rajta van és mellé van írva hogy a versenyek hanyas szintűek?
  • Davyd12
    #7427
    ja szabi mar mindjart 13-om vagyok