94802
  • tutuhawer #7225
  • tutuhawer #7224
    tényleg minden kirakható.
    http://noob.hu/2011/03/28/nfsw084.jpg
  • DeletexX
    #7223
    énsem költöttem semmitse :D
  • Ryanxx18
    #7222
    leesett:)
    mondjuk én nem költenék igazi gazsit a game re mert ha idő elött meglesz a kedvenc kocsim ami kell, akk utána mi értelme van a jatéknak
    pl.nevet nem mondok, aki 24 esen van (kevesebb mint én,hisz én 27 en) és lambo murcielago ja van, annak mi értelme? :P sztem semmi:)
  • DeletexX
    #7221
    vonalakból :D

    itt vannak az eredetik
    Az AVA logóba direkt nem huztam be az egyenest mert van olyan logojuk is :D


  • Ryanxx18
    #7220
    oké, de még mindig nem vágom miböl tetted össze:D
  • Alien69
    #7219
    Szerintem vobalakból minden össze rakható. Az a horogkereszt szted miből van? Gyári tuningcucc? :-D
  • DeletexX
    #7218



    Sokat kell vele szarakodni de megéri :D
    Am nem a nyereségre hajtok xP Én versenyezni a Silviát viszem :)
    Am vagy BMW re cserélemre a kis csapott hátuljúra vagy a Lexus :)
  • Ryanxx18
    #7217
    de miböl tetted össze, betükböl v vonalakbol, elképzelni nemtom
  • DeletexX
    #7216
    össze raktam :D de már van tovább is :P
  • Ryanxx18
    #7215
    Jó látni hogy másnak is van mitsubishi lancer e:)
    Deha megengeded hogy mondjak 1 jo tanácsot,ne költs többet erre inkább vedd meg a Lancerevolution x et,
    de ha csak a nyerésre hajtasz akk ne is mitsubishit vegyél.
    Hogy tetted ráa Love-ot a kocsidra??
  • tutuhawer #7214
    Szevasz.
  • DeletexX
    #7213
    oksíí :)
  • FodorGyurmaa
    #7212
    sziasztok!énis elkezdtem játszani a játékban GERAPPAHUN néven találtok meg
  • DeletexX
    #7211
    nem az.. csak vastagabb lett a V :/ nemtom véknyabra mert akkor csunyább lenne :/
  • tutuhawer #7210
    Nem számít, milyen zenét tolnak, a logo fasza, habár én azt mondom így elsőre, hogy lehetne picit pontosabb. Mintha a V jobban szét lenne nyitva az eredetiben, de lehet, hogy csak a dőlés miatt nem látszik.
    Én trance-t hallgatok menet közben, legtöbbször az ír DJ-ktől, vagy a hollandoktól. Greg downey-logót én nem tudok feltenni, mert már nincs hely a skyline-on. belépek, és megnézhetitek, miért nincs, hamarosan elkészül
  • DeletexX
    #7209
    akad :D
    Am ami jó zene és játszák rádióba
    Neon Trees mondjuk ők tavaly jöttek fel :D
    akkor hmm 30y quimbe meg ezek a kicsit alternative -ba hajlók :D
    Mondjuk még 2000ben adta a rádió a Blink 182-től a First date -et meg a the rock show-t :D
  • Alien69
    #7208
    Ja, aha. Mondjuk, én nem vagyok mérvadó, mert csak rádiót hallgatok. Azokba meg azt játszanak, amit megfizetnek, és ezeket a zenekarokat nem rakták be se a slágerbe, se a roxiba se. De még a Bartók rádión se voltak. :-) Ha rajongó vagy, gondolom van pár EREDETI cd/ddvd tőlük.
    :-)))
  • DeletexX
    #7207
    xDD hát veréb vagy a Front emberük Tom Delonge 92őta vitta a blinket 2005ig.. 2005től viszi az AvA-t és ujra viszi a blinket is a másik gitáros az pedig a Boxcar RAcer be is benne volt delonge-al együttxP
    szóval kisiskolások... :D egy ilyen zenét össze dobni elég sok munka ott a the adventure :D
  • Alien69
    #7206
    jutyubon én is "rákerestem". Meghagyom Neked. Bár, az a "régi kedvencem", az mennyit takar? Fél év? :-P Az egész zenekar még kiskokas koruak. Látszik rajtuk, hogy futtatják őket rendessen. Séró belőve (legjobb a dobos). Csakhogy, a managerük valszeg Elvis rajongó. Tiszta Jampi társaság (a séró alapján). :-DDD
  • DeletexX
    #7205
    Igaz hosszú a bevezetés de itt van :D
  • DeletexX
    #7204
    xDD kabbe :D
    A LOVE nem szivecskés értelembe van :D
    Angels And Airwaves :D hallgasd meg a zenekart :D Régi kedvencem :P
  • Alien69
    #7203
    Kinek mi, ugyebár. De a LOVE az inkább szívecskés, nem pöttyös. Már szerintem. Ha pl a fekete szint lecserélnéd lilára, azt hinném, Milka kocsi. :-)))
  • DeletexX
    #7202
    Szerintem jó lett
  • DeletexX
    #7201
    Ezt ni :D
  • DeletexX
    #7200


    KEDVENC ZENEKAROM LOGÓJÁT RÁTEDTEM :D
  • DeletexX
    #7199
    :D jó de ez most nem TURBÓrudi :D
    ott van a logo az elején amit nem láttok :D miny linkelek képet kettőt is xD :D
  • Alien69
    #7198
    Ez az autó hamisítvány!!!! Emlékezz, a pirospöttyös az IGAZI! :-D
  • Alien69
    #7197
    Játzsok a Grid-l is, és az is egy kalap kaki. Ott is van bőven csíter, meg idióta, akik szembe jönnek, és persze frontális ütközéskor ÉN megyek tönkre, az meg megy tovább a forgalommal szemben. tehát menj a Grid-el ahova akarsz. :-)))
    Ha szigorúan nézzük, itt is shimán lehet(NE) privát versenyeket rendezni. Nem mondom, hogy ez jobb lenne, mert nem az, de a Grid se éri el azt, amit pl én szeretnék egy autós játéktól, mondjuk pl Gran Tourismo. Igaz, csak az első két részéhez volt szerencsém, de számomra AZ az igazi autós játék. Annak ellenére, hogy az is tele van anomáliákkal, pl minden autót egyforma költségen lehetett "tuningolni". Mindegy, hogy egy használt Silvia, vagy egy komolyabb Ford GT40-st piszkálgatott az ember. :-/
    "Fikázni könnyű, alkotni nehéz."
  • DeletexX
    #7196
    háhá :D alakul a kocsi a neont az üveget a felnit ne nézzétek xD :D

  • DeletexX
    #7195
    http://cdgalaxis.hu/kep.php?kep=/termekkepek/hatlap/pcg/pcg_need_for_speed_world_v1101.jpg&sz=700&ma=1000
  • DeletexX
    #7194
  • DeletexX
    #7193
    meg kellene venni eredetibe a játékot :D jó lenne a tokja a gyüjteménybe xD + megéri :D
  • DeletexX
    #7192
    xD te mindig ezzel vagy felakadva :D mennyit költöttél :D
    Am Lamborginit a T1es Silvi-ámmal is bevertem már nem 1et :D
  • tutuhawer #7191
    team escape a héten érkezhet, skyline ugyebár játékpénzért, múlt hét óta már vezethető is, és kurva gyors, sok murciélagot látni, de a többség nem ismeri a lefele nyilat, és a falat fogják mindig. dióhéjban. Meg kiszámoltam, mennyit költöttem autóvásárlásra:
    TUTUHAWER: 2 590 000 TUTUHAWER002: 2 120 000 ezeket azért írom be, mert még mindig vicces szerintem, tekintve, hogy az autók többségét eladtam.
  • DeletexX
    #7190
    nem :D
  • Lupous
    #7189
    Ehh benézek ide erre 108 új üzenet...WTF?! Mi történt...elkezdtem elolvasgatni de kb 10 után meguntam mert elég LOL dolgokat láttam...történ valami érdembeli faszaság vagy bármi lényeges a játék szempontjából?
  • DeletexX
    #7188
    :)
  • Szabi1991
    #7187
    sajnos az autó adatok nagyon nem pontosak, ezért nem is írattam ki ide a nevekhez :(
    (ja és balrább húztam az autók neveit)
  • DeletexX
    #7186


    Hehe :D