29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #1837
    Csak nyugodtan.
  • LeonSilver
    #1836
    Kolléga úr.Mit szólnál hozzá ha a flyonline.hu -n lenne egy sztorizgatós topik meg egy ilyen uff ahova megkötés nélkül lehetne postolgatni akár zenét, akár humort vagy bármit ami nem ízlástelen sz@r?
  • LeonSilver
    #1835
    Ugye milyen finom?Az egyik legjobb gitáros.Sajnos itthon kevesen ismerik.

    Uccsó ufftápig ;)

    Nekem Ő az egyik félisten!Hihetetlen mit tud ez az ember még fájós csuklóval is!!

  • Sanyo
    #1834
    Jaja, elég csak egy Il-2 trackre gondolni, pár megás file, avi akkor lesz belőle, ha te csinálod. :)
  • DummyBoy
    #1833
    Repülés elején csak bekattintod, hogy Track felvétele, és a game mindent eltárol, de nem videóként, hanem adatként ...

    Ezt később visszajátszhatod, és kameraállásokat, mindent tudsz változtatni, és abból videót editálni ...

    Magyarul: A Track felvételéhez nem kell erőforrás, észre sem veszed ... Videó editkor meg mindegy mennyire szaggat, a kész videón úgysem látszik majd ...

    Ráadásul bármikor váltogatható a kameranézet, nem csak azt tudod felvenni, amit felvéte közben használtál :)

    Jó dolog :)

    @Leon: Teccik a muzsika ... ez ZENE!
  • Sanyo
    #1832
    Köszönöm, ki is tettem gyorsan. :)
  • LeonSilver
    #1831
    Az a fasza benne, hogy nem vesz fel semmit amikor repülsz.Amikor végzel akkor megkérdi, hogy mentse-e a röppenést.Ha igen akkor sem iylen videó fájlt csinál hanem a repülés paramétereit menti el.Ezt tudod visszajátszani és közben felvenni ( Fraps ).Semmi lag semmi szaggatás.Válogathatod a kameranézeteket, stb.. Szerintem nagyon jó.
  • LeonSilver
    #1830
    Némi kis ufftápig

    Ifjú koromban még szerettem az ilyen zenéket, bár akkor is inkább a blues volt hozzám közelebb meg a kicsit finomabb rokk ( P.Mobil,Skorpió,Piramis,stb .. ) Viszont őt már akkor is kedveltem.Ez ( szerintem ) az egyik legjobb zenéje.

  • RedRiot
    #1829
    Sajna nincs meg a DCS. Mi a spéci a visszajátszásában?
  • LeonSilver
    #1828
    Az írták már, hogy lesz ilyen felvételi / visszajátszási opció.Én abban reménykedek, hogy oylan lesz a megvalósítása mint a DCS-ben.Annál jobbat még nemláttam!
  • RedRiot
    #1827
    Csak a monitor, meg a monitor, közbe' meg lemaradtok a hírekről :)

    RoF news

    Ha a képek alját csekkoljátok úgy néz ki lesz replay is. (bár remélem hogy ki-be kapcsolható lesz, mert a gépemen még pont jól fut a szim).

    Más: eddig nem voltam vmi nagy SPAD rajongó, de most kezdem megszeretni: fél üveg borral a fejemben is leszedtem vele négy gépet orosz rulettben. Az uccsó patch óta nem bírok az SE5-el: úgy billegek vele hogy tengeribeteg leszek tőle. A SPAD megváltásnak tűnt utána, bár az a rohadt felső szárny rendesen belerondít a panorámába. :/
  • DummyBoy
    #1826
    Én elég masszívan kocka vagyok, de emellett kényelmes is ... Ez egy olyan dolog ami értelmetlen és felesleges, ergo utálom ...

    De ki fogok vele b@szni ... ha nem találok megoldást a problémára a héten, akkor visszaviszem a kábelt és csináltatok egy HDMI male - DVI female kábelt átalakítónak ... hiába utálom az ilyen átalakításokat, ha egyszer ez kell ahhoz hogy ne kelljen szarakodni vele :)
  • LeonSilver
    #1825
    Amikor még közelebb volt a Tv a monitorhoz én is használtam HDMi kábelt és én is kamilláztam emiatt az átkapcsolgatás miatt.
  • DummyBoy
    #1824
    Köszi ...

    4k volt, ergo olcsó fajta (4k egy 300 forint összértékű kábelért viszont qrva sok ...)

    Nekem sem lenne tragédia, de macera ... meg aztán nem csak én használom a gépet, hanem párom is ... és ő nem "híve" annak ha valami ami eddig jól működött az megváltozik :)
  • Papa01 #1823
    Szerintem nem tragédia az átkapcsolás, én minden setre köszönöm az információkat..

    Mennyi volt a kábel?
  • Papa01 #1822

    Dummyboy, gratulálok az monitorodhoz! :)

    Nekem pedig Samu 225bw monim van... :D
    Egyébként a full HD TV (82 cm) monitorként történő használatáról (1920x1080 HDMI-vel)? Akkora képernyőn szimuzni... :) Szerintem a gépem is jó lenne hozzá.
  • DummyBoy
    #1821
    Nekem fekete, ugyanilyen a TV-m is ... De most morci vagyok ...

    Ezelőtt egy 8800GTS VGA-m volt, 2 DVI kimenettel ... A mostanin van egy DSUB (Hogy minek ...) egy DVI és egy HDMI ...

    Egy 5 méteres DVI-HDMI kábel köti össze a gépet és a TV-t, én pedig eddig a DSUB-ot használtam, de most szerettem volna DVI-vel használni a monitort, ugyanis itt már látványos a különbség ...

    Nosza nagy örömömben vettem is egy 5m-es HDMI kábelt ... ami ugye nem olcsó ...( Szerintem pl: kurva drága volt, pedig ez nem is egy drága tipus ...)

    Örő - bódottá - hazamegy - rendszer összedug - jónagy anyázás ... A Qrva Ati VGA-kon tök mindegy hova dugom a monitoromat, tuti a másik lesz az elsődleges :) NA mindegy, megszoktam ...

    TV képe tűéles (Lett ... miután megfelelő HDMI csatiba dugtam vissza a kábelt xD) , Monitor képe tűéles (Nem győztem levenni a Brightness-t, tisztára mint a szoliban ...), öröm ... Akkor egy kis Star Wars HD-ben ... és akkor 5.1 THX DTS -ben lett hirtelen csend ...

    Pontosabban a cirmogók a gépnél szóltak, de a TV nem ... Kábelek minden a helyén ... watafak ... Nos a drágalátos Televízijám észrevette hogy a HDMI kábelen van audio, ezért letiltotta a hangkártyáról érkező audio jelet ... Ergo ha a TV-n szeretnék filmet nézni akkor minden egyes alkalommal át kell kapcsolnom az alapértelmezett Audio-t ...

    Ez nemgyerebe, szóval erre rá kell jönnöm ... Addig kénytelen vagyok DSUB-on használni a monitort :(
  • Her Laca
    #1820
    Nekem 226BW-m van. Kb tök egyformák,de állítom,hogy a Samu monitorok nagyon jók. Én nagyon meg vagyok elégedve vele,immár vagy két éve.
  • LeonSilver
    #1819
    Tök ugyan ez van nekem is, valami qrvajó moncsi ;)
    Nekem direkt a fehér színű ( vagy mia fax ez a szín ).A tied melyik ?
  • DummyBoy
    #1818
    Köszönöm urak, végülis nem hagytam, hogy a marketing úrrá legyen rajtam, az lett amit kiszemeltem, Samu 2233BW ...

    Istenkirály ... De majd mesélek, mert a helyzet nem ilyen rózsás ...
  • Her Laca
    #1817
    Csakis 22" ost vegyél.
    Több haszna is lesz.
    Meg elég nagy az ,nem kell annál több egy íróasztalra, és mint többen írták afölött nagyon megugrik azon pénzösszeg ami garantálja a stabil jó működést.
  • Papa01 #1816
    Mondjuk a konfigod erősebb. mint Dummyboy gépe.. :)
  • ZsozS
    #1815
    sziasztok!
    Én egy 24-es LG monitoron nyomom (egy 17-est váltott) egy NVDIA275-ös és 2,8 Quad proci, 4GB RAM-al hajtja, de stabilan nekem is hozza a 40-45 fps-t
  • Papa01 #1814
    Szerintem a 4870 ehhez a felbontáshoz kevés.
    Én 22" monitort használok 1680x1050-ben. (i7 920, 2,66Ghz @3,5Ghz Ghz , MSI R4890 Cyclone 1 GB, 6GB RAM - A ROF-ban minden max-on van) Ezen a konfigon 40-45-50 fps a ROF, orosz rulettben.
  • DummyBoy
    #1813
    Phenom II x4, 4GB RAM, HD4870 1GB ...

    Holnap reggel megyek monitort venni, addig kellene eldöntenem ...

    Én is emiatt fosok a FullHD-tól, kihajtja-e majd a cucc ...
  • Papa01 #1812
    Én ezen agyalok: Full HD TV-ét venni (82 cm), és HDMI-in keresztül használni... Szerintem ott van értelme a 1920x1080-as felbontásnak. Szerintem 24"-on nem éri meg a 1920x1080-as felbontás.
    Akkor inkább 22" 1680x1050.. és ahogy Leon kolléga mondta, ez HW kímélőbb is..

    Szerintem. :)
  • Papa01 #1811
    Milyen CPU, VGA van a masinádban, és mennyi RAM-od van?
  • LeonSilver
    #1810
    Én úgy tudom, hogy csak az SLI / CrossFire cuccokkal volt gondja a RoF-nak.
    Ha a nagyobbat veszed azért oda kell vas is ami meghajtja azt a marhanagy cuccot ;)
  • DummyBoy
    #1809
    Bakker :) Sajnálom ... Vedd meg az enyémet :)

    Off: Holnap megyek monitort venni ... vagy 22" 1680x1050 ... vagy 24" 1920x1080 ... Nem tudom eldönteni ...

    Nem merek FullHD-t venni, mert mi lesz ha nem megy rajta a ROF? Mit gondoltok ... Meri vagy nemmeri?
  • otiq
    #1808
    Na végetér a saitek x52-es mizéria nálam. Ezt az X52-est sem tudják megjavítani sem kicserélni az Iponnál ahonnan vettem, szóval bemegyek ma hozzájuk és visszaadják a pénzt. Ennyi.
  • LeonSilver
    #1807
    Fasza fater! ;)

    **--**

    Tudni valamit már a 7m-es megjelenésről ? Kéne már a maszek szerver :)

    **--**
    Ezt láttátok már ??

  • DummyBoy
    #1806
    Köszi, asszem Te ezt jobban vágod mint én :)

    Nekem is be kell fejeznem a skinezgetést, mostanában nem is repülök, csak rajzolgatok :)

    Ez lett ...

  • Papa01 #1805
    Ööö, szerintem nem.. én is divx-ben láttam.. :)
  • Scottt
    #1804
    Azt a hibát 'elvileg' már javították..
  • RedRiot
    #1803
    OFF
    nem láttam a 9. századot, de szeretném megnézni. Kiadták megjelent itthon dvdn?

    Arma2-t próbáltam, de sajna a gépem nagyon kevés hozzá. Az sem tetszett, hogy az aljnövényzet csak az én látásomat blokkolta, az ellenségét nem: hiába kúsztam hason a méter magas gazban, leszedtek 200 méterről.
    ON
  • PhantomAss
    #1802
    sajnos nem:( nekem erre nincs időm...
    majd lehet egyszer teszek még egy kísérletet ha összeszedem az erőmet:D
  • RedRiot
    #1801
    Jó lett a szín is és a minta is, de egy kicsit mintha kevésbé lenne plasztikus mint az eredeti skin. Szerintem ha kijön a template, abba illeszd majd be ezt a festést, és über lesz nagyon.

    Én is azzal kínlódtam sokat, mikor a lentebb belinkelt kétszínű SE5a-t csináltam, hogy az árnyékolás és a plasztikusság, a felületek kidolgozása ne tűnjön el a festés alatt. Elég szopi volt template nélkül,így skinezés elhalasztva. :/ Külön layerre festettem, amit overlayre, vagy colorra állítottam: így viszont nem tudtam pontosan azokat a színeket beállítani, amiket szerettem volna.
  • DummyBoy
    #1800
    Meglesz az is, csak azon gyúrok, hogy mi lenne a legélethűbb ... :)
  • Papa01 #1799
    Szuper! :) A törzsre és a futóra is meglehetne csinálni?
  • DummyBoy
    #1798
    Üdv all!

    Mit gondoltok Urak, zöld pöttyös rejtőfestésnek jó ez?

    Vagy mit változtassak rajta?