29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #1637
    Srácok.Valahogyan szert kellene tennünk egy ( legalább ) ideiglenes szerverre.Esetleg Sanyo Neked nincs rá kapacitásod ?
  • LeonSilver
    #1636
    Ha szépen megfogalmazod akkor én a fiammal lefordíttatom ;)

    Esetleg itt valaki keni vágja az inglist ?
  • DummyBoy
    #1635
    Csináljunk neki egy topikot ROF fórumon ... (Mondom én, és várok valami jobb angolosra xD)
  • LeonSilver
    #1634
    Qrva életbe.Tényleg nagyon hiányzik, hogy az ember nemtudja kipróbálni a gépeket vásárlás előtt .
  • RedRiot
    #1633
    Elég könnyen dugózik, de könnyebben ki is lehet hozni belőle mint a Delfint. :( Ami viszont nagyon zavar, a túlérzékeny magassági kormány: nem tudom szinten tartani, ugrál fel-le. Így a célzás is érdekes vállalkozás. Kicsit olyan mint a D.VII-es, az ugrál hasonlóan. Állítólag FFB joyyal jobban lehet érezni a a gép egyensúlyát, és nincs ez a jelenség.
    Nekem eddig a Teve a legnehezebb gép, antant gépek közül az SE marad a kedvencem. Kicsit sok nekem a Camelben a kihívás: forgómotorral küzdeni, dugózási hajlam, egyenesben tartás -> és akkor még nincs is ellenség az égen. :)) A két új gép közül a Dr.1 sokkal bejövősebb.

    De nézz körül a SimHQ fórumon is, ott tőlem profibb emberkék is megírják a véleményüket:

    Camel topic
  • DummyBoy
    #1632
    Mennyire izgága a Teve? Le lehet vele olyan könnyen esni mint a delfinnel? Vagy azért annyira nem veszélyes?
  • RedRiot
    #1631
    Ha a Dolphin a favoritod, akkor vigyázz a Tevével mert kb. pont az ellenkezője. Az eddigi gépek közül leginkább az N17-re hasonlít.
  • LeonSilver
    #1630
    Ezért lenne jó ha az ember kitudná próbálni a cuccot vásárlás előtt.
    Én például elvagyok ugye a delfinnel és lehet a teve is kézre állna nekem.
  • RedRiot
    #1629
    Nekem sincs pedálom, mégis elvagyok vele. A fegyverek meg valóban magköpők, de mivel a gépeket hurkapálcából és szalvétából készítették a Nagy Háborúban, nincs is szükség erősebbre. (Különben is: ha Mk.108 gondolákat erősítenénk egy Albatros szárnyaira, kb. a sárban húzná őket a kifutópályán. (Akarom mondani a kifutópályának használt réten.) Ha mégis sikeresen felszállna, az első lövéskor leszakadnának a szárnyak a vibrációtól. :))
  • Papirzacsi
    #1628
    Semmi baj a fegyverekkel, elég erősek ezekhez a gépekhez.:-)
  • RedRiot
    #1627
    Nekem bejön az új AI nagyon. Nincs sniperkedés, és nem akar mindenáron frontálisan támadni, ellenben egyre szebben manőverezik. Az előbb SE5-el mentem egy "Ace" Alb.DIII ellen - élmény volt, nagyon okosan védekezett, egész emberszerű volt.

    A Dr.1-nek is megvan az ellenfele: az előbb három Camel tépett szét mint floki a lábtörlőt. Semmi sniperkedés, hanem szép csapatjátékkal. Ha így nyírnak ki nem frusztrál, nem úgy mint az elmúlt hónapban a mágikus kapáslövések 300méterről...
    Amúgy nagyon veszélyes fegyver lesz a Teve hozzáértő kezekben. Számomra túl instabil és ideges, de ha vki kiismeri az majd egy helyben megfordul vele.
  • Nohab
    #1626
    IL-2 topikban is jó a közösség, és ott mégis van warez. Inkább a játék nehézsége miatt nem játszanak vele a Vér Pistik.

    Nagyon jó kis játék ez, meg is venném, ha lenne pedálom és erősebbek lennének a fegyverek (nem szeretem a magköpőket, bár tudom ez így reális).
  • LeonSilver
    #1625
    Még nem végzett a feldolgozással a youtube, szóval még várjatok a vizuálással ;)

  • LeonSilver
    #1624
    Igazán nincs mit Papa.Ez itt egy nagyon jó kis közösség ami szerintem részben annak is köszönhető, hogy krekk nincs a játékhoz így a Vér Istvánkák elkerülik.
  • DummyBoy
    #1623
    Nem komoly, egy Genius kormány pedálja volt ... kicsit megmoddoltam ... erre tegnap este megadta magát xD
  • Papa01 #1622
    Dummyboy: Nem mondod.. :D :( Milyen pedál volt?
    Leon, köszi a folyamatos segítséged! :)
  • Papirzacsi
    #1621
    Egyre határozottabban az a véleményem, hogy a DR1 nagyon király gép.:-))) A korábban említett félórás fetrengés után az orosz rulettben már nem okozott gondot a légiharc egyik géppel sem, a DR1 arra és úgy ment, ahogy akartam. Mondjuk eléggé tré így az AI, mert mindeki balra fordul, semmi változatosság nincs benne. :-( Az említett "harcol az AI" annyiban merül ki, hogy szemberepülésnél lő és ha mákja van, akkor nem megyünk össze, utánna már nem tud lőni, mert a seggében vagyok, az meg csak köröz balra és köröz egészen addig, míg le nem lövöm.:-(

    A leszállás viszont még mindig rejtély.:-D
  • LeonSilver
    #1620
    Megy fel egy videó ( már megint ).
    1:45 körül megfigyelhető, hogy sebesség még van de majdnem sikerül beleesni a dugóba.Valamint azt is amitől idegbajt szoktam kapni.
    Ez az orosz rulett, nem a gyári hanem az a letölthetős izé.
    Ebben vannak ugye mindenféle AI-k a kezdőtől az ászig.Komolyan mondom, hogy a novice pilótákat nehezebb leszedni mint a veteránokat meg az ászokat.Még egy fél óra hátra van ( 425 mega az össz mérete ) meg még szerintem lesz egy másik fél óra mire a youtube feldolgozza.
  • LeonSilver
    #1619
    Összességében, pedál és csűrés.A forgó motor lényegében egy giroszkópként is felfogható .

    **--**

    #1618

    Ne súúúúggj...ne súúúúúgggjjjj ....öööööö bal?
  • DummyBoy
    #1618
    Tippeljéek meg, nekem a pedálnak melyik oldalának a rögzítője tört el tegnap este, és melyik géppel repültem épp xD
  • Drachoo
    #1617
    Sziasztok!

    Azt hittem csak nekem nehéz a leszállás a dr1-el. Úgy látom más is kűzd vele. :)
  • Papa01 #1616
    Köszi a linket, Leon! :)

    Lehet butaságot kérdezek, de ezt az ellenlépés kapcsán mondod? :)
  • LeonSilver
    #1615
    Papa, csak gondolj bele, hogy mekkora nagy tömeg forog és neked ezt kell elmozdítanod.
    Itt találsz róla kicsit bővebb infót.
  • Papa01 #1614
    :D :D Nem hiszed én is pont erre gondoltam, hogy eleinte, hogy fogod gyűlölni a Dr1-et.. De egy óra múlva.. IMÁDNI fogod.. :)
    Ez egy gép egy agresszív állat!! :)))

    Komolyan mondom, elfáradt a bal lábam a folyamatos pedál belépésektől.. :)

    Tényleg van úgy, hogy bal forduló közben folyamatosan koppig be van lépve a bal láb.. nagyon hangulatos vele a légiharc!!!

    Az viszont érdekelne, a valóságban is így volt?? Ha igen, miért?
  • LeonSilver
    #1613
    Tökéletes!!!Köszönjük szépen !!

    **--**

    Papa, tudom gonosz vagyok de már előre dörzsölöm a kezem ;) Szerintem halálra fogod anyázni a delfint holnap :) Bár lehet nem lesz igazam.
  • Sanyo
    #1612
    Próbáld meg a hozzászólást a fórum regisztrációddal, mostantól elvileg ugyanazzal beléphetsz az oldalra is (komment, webshop, stb :).
  • Papa01 #1611
    Oké!! :)


    Papirzacsi! Igazad van!

    Ez a Dr1 úgy fordul jobbra, mint a zsírozott villám! Balra viszont kész katasztrófa, még lábbal is.. :) És persze mindig balra fordul az ellen!! :) Kezd tetszeni ez a masina.. :)
  • LeonSilver
    #1610
    Nekem jó!
  • Papa01 #1609
    Ma még bénázok vele.. :D

    Holnaphoz mit szolnál? :)
  • DummyBoy
    #1608
    Ki kell találnom, hogyan tudom a zöld pöttyöket rávarázsolni a gépre ...

    Addig is : pontterep Alba xD

  • Papirzacsi
    #1607
    Előbb ficánkoltam fél órát felhőalapon a Dr1-gyel, és kezdem érezni mi kell neki. Jobbra láb nélkül is bedől tisztességesen, de balra csak kellő lábbal dől be, ellenkező esetben dőlés közben felemeli az orrát, és szárnyvég irányba repül, majd elkezdi, amit nem szeretünk. :-) Utánna stabil fordulóban meg már lehet tépni neki ezerrel.
    Viszont a leszállás egy rejtély nekem. A csúsztatás mint olyan mintha nem is létezne. Ha végre sikerül nem hátárafordulás nélkül megcsúsztatni, akkor se merül jobban. Legtöbbször csak úgy sikerül a földre kényszeríteni, ha leállítom közben a motort.:-D Úgyhogy azthiszem ezen még dolgozom kell. :-D
  • RedRiot
    #1606
    Azért nem mondanám magam ügyesnek. Orosz rulettben leszedtem vele két szériát, a harmadik N28-at már nem támadtam meg, mert elfogyott a töltényem. Még ki kéne próbálni nagyobb magasságokban is, ott lehet hogy teljesen máshogy fog viselkedni. Ráadásul bizonyos helyzetekben nem reagál a csűrőkre, erre még ki kell találni valamit. Ha ügyes lennék, nem fordulne elő, hogy fejjel lefelé zuhanok a föld felé, akaratom ellenére. :) No meg pedállal rendelkező emberkék biztos szűkebben tudnak fordulni.

    Dolphin. Orosz rulettben azzal is szépen lehet dolgozni, de ha magasabbról, 2000m-ről indul a buli, akkor gyakran szárnyak nélkül fejeztem be a repülést. :/ Legalábbis az előző peccsnél. Nekem az a bajom a delfinnel, hogy nagyon hirtelen esik dugóba, amit nem tudok kivédeni. Egyik pillanatban simán repülök, mosolygok, a másikban meg már pörögve zuhanok. A kettő között semmi átmenet. Addig viszont amíg nincs dugó, gyorsan és simán repül, kellemes darab.
  • LeonSilver
    #1605
    Ha gondolod akkor PM-ben cserélünk accot addig amíg Te kipróbálod a Delfint én meg a Dr1-et.
  • LeonSilver
    #1604
    Ha megnyomod a blip switchet olyan mintha leállna a motor de ha elengeded akkor jár tovább.Ez azért ( is ) jó mert megszűnik a forgatómutatványa a motornak.
  • Papa01 #1603
    Jaja, még a N17 is szívat... :D

    Lehet megmérgelem magam , és megveszem a Delfint.. :)))
  • Papa01 #1602
    Köszi szépen a segítséget, pedállal én is próbálkoztam, de nekem sajna ha lábbal próbáltam tartani az orrát akkor hamarosan jön ez a félorsó szerű pörgés...
    blip switch: Ez alatt mit értesz?

    RedRiot, Te mennyire vagy ügyes a Dr1-el? Én nagyon béna vagyok vele.. :)
  • Papirzacsi
    #1601
    A bal forduló az nagyon érdekes. Néha tök jól lehet vele fordulni, néha meg, mint az állat úgy viselkedik, átvágja magát jobbra, se csűrő, se oldalkormány nem elég. A legérdekesebb az, hogy a kétféle viselkedést a bal szárnyon elhelyetett sebmérő szerint ugyan olyan sebességeknél is tapasztaltam, sőt nagy sebességnél balra fordulva is irányíthatatlanná vált már a gép. Szóval nagyon fura egy szerkezet. Balra a hirtelen menőverek nagyon megbosszulják magukat. A tetves orosz rulettben pedig minden gép balra fordul ki előle. :-D
  • RedRiot
    #1600
    Oldalkormánnyal próbáld szinten tartani. Jobbra bátran szűkítheted a fordulót, bal kanyarnál a motor ugye ellen-dolgozik. Rudderrel lenntartani az orrát, vagy ha még szűkebben akarsz fordulni blip switch, és a motor már nem akar visszafordítani.

    (Ebből következik, ha már mindenképpen ki akarunk fordulni egy Dr.1 elől, akkor balra mozduljunk, azt nehezebben követi.)
  • Papa01 #1599
    Pontosan!
    Akkor örülök, nem velem van a baj... :)

    Főleg,az az idegesítő amikor fordulóban elmegy a sebesség, hirtelen csinál az ellenkező irányba egy félorsó szerű valamit.. :(((
  • Papirzacsi
    #1598
    Első tapasztalataim nekem is ezek, bár még annyit se repütlem vele, mint te, úgyhogy még szokom a gépet, de most nagyon örültem volna, ha vásárlás előtt ki lehetne próbálni a gépet, mert lehet 1 óra gyakorlás után se áll majd a kezemre. Hiába "csak" ~5€, ezért meggondolnám mire adom ki. :-(