29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3317
    Én megigértem, hogy karácsonykor nincs repülés, majd utána kitalálom mi legyen a DVIII sorsa :) Nem akarom kipróbálni, mert elkötelekztem magam a Teve mellett ... De pl: nekem a Teve és a DR1 közül a DR1 sokkal kevésbé macerás, mégis a Tevével tudok jobban bánni ...

    A DR1 macerásabb, sokkal könnyebb vele hibázni, de sokkal megbocsájtóbb ... A Camel-el nehezebb hibázni, de annak 80%-ban rossz vége van ... Namost multiban ha egyszer elrontok valamit akkor azt tuti kihasználjátok, ergo inkább zuhanok le 3 körönként a Camel-el mint hogy minden rossz balkanyar után lelőjön valaki xD

    Papa: Egyszerűen átszerkesztheted a külső Ruletteket DVIII-asra, csak meg kell keresned a Player nevő gépet és átállítani ...

    De ha kell akkor bármikor meg tudom csinálni ... fél perc alatt kész :)

    Ja, esetleg tudnál nekem a belős nézetből csinálni egy screenshotot? Hogy milyen a kilátás ...

    Lockonból 1 féle van, Lomac és Lockon ugyanaz ... Van belől egy péusz kiadás, ahol Lockon + FC van ... ez valami Lock On Gold ... ezt nem nagyon láttam még itthon ...
  • Papa01 #3316
    Ja még annyi, hogy nálam a sima mission list-ben nics ott a Fokker VIII, csak ha free flight-ot választok...

  • Papa01 #3315
    Lehet ez hülyén hangzik, de az új Fokker-nál célzáskor, érdemes picivel a cél alá célozni, ha mögötte vagy...
  • Sanyo
    #3314
    Van a Lock On és a Lock On: Flaming Cliffs. Ez utóbbi nem telepíthető az alapjáték megléte nélkül. A Lock On topicban bizonyára sokkal pontosabb választ fogsz kapni. :)
  • Papa01 #3313
    Szerintem a sima jó lesz.
    De a Flaming Cliffs-et feltétlen vedd meg hozzá. Én a letöltőset vettem meg korábban azóta a CD-és is meg van, szerintem egyikkel sincs semmi gond.
    Asszem a LO_Flaming_Cliffs_Patch_1[1].12b_EngWEB.exe javítást mindenféleképpen az FC-hez, a Viste/W7-hez kell, hogy elinduljon. De lehet, hogy csacsiság amit írok, érdemes majd mások véleményét is megkérdezni. :)
  • Fokker
    #3312
    ma du. fogom letölteni a peccset, a DVIII-at már megvettem. nagyon kíváncsi vagyok.

    OFF: a LockOn alapjátékból van többféle is? gondolok arra, hogy lehet kapni a CDgalaxisban a "sima" LockOnt, illetve látom, hogy létezik LOMAC(Modern Air Combat) is. mi a különbség? egyre jobban kacérkodok a gondolattal, hogy kipróbáljak egy A-10-est vagy Su-25-öst.
  • Papa01 #3311
    Bizony, érdemes! :)
    A Tevével nem volt semmi sikerélményem,a dr1-el egy pici, ezzel viszont van, csak ugye macerásabb mint a Pfalz III-as... :)
  • RedRiot
    #3310
    Köszi a beszámolót Papa! Úgy látszik ehhez is kell majd egy pedál hogy igazán élvezni lehessen. Megveszem ezt is, ott a helye a gyűjteményben. :)
  • Papa01 #3309


  • Papa01 #3308
    Én tegnap is, ma is repültem vele, és vegyesek az érzéseim! :)
    Összességében szerintem egy nagyon jó gép, mert veszettül emelkedik, és a kilátás sem vészes belőle! (ATevét, az Se5-öt simán utoléri, illetve emelkedik fel az ellenséges gép magasságára (se5)
    Repültem egy rulettet , amit feltettem, 6-ig jutottam el, és sikerült elrontani a leszállást... :)
    Persze az egy másik kérdés, hogy ellenetek mire megyek majd vele.. :D

    Szóval, erős gép, jól repül, de ami miatt nem tetszik, az hogy forgó motoros... Folyamatosan be kell lépni a bal pedált, és ez számomra, zavaró, fárasztó!
    Bár megjegyzem, sokkal jóindulatúbb mint a Teve, vagy a dr1..

    Nem lehet olyan önfeledten, vadul repülni vele, mint a Pfalz-al, abban tényleg csak az ellenfélre kell figyelni, a gépre nem.
    Szóval az eddig forgó motorosok közül ez a legjobb, jó gép!

    A track linkje remélem jót tömörítettem be.. :)
    TRACK

    Sanyo: Mindkettőt nagyon várom! :) A leírást ás az A10C szimut is! :)
  • Sanyo
    #3307
    OFF: Amíg véglegesítem a DCS kezdőknek cikket, pár új kép a DCS: A-10C Warthogból.
  • RedRiot
    #3306
    Milyen lett a D.VIII uraim? Valaki berepülte már?
  • Papa01 #3305
    Én most töltöm lefelé a patch-et... nagyon izgatott vagyok, és azt hiszem a gépet is mindjárt megveszem... :D

    Van aki már repül vele?? :)

    Dummy, azt hiszem, tudom mire gondolsz, és remélem, javítva lett! :)
  • Sanyo
    #3304
    Utoljára az 1.008-al repültem, ehh...
  • DummyBoy
    #3303
    Hmm: NETWORK: Collisions in multiplayer games fixed.

    Érdekes lesz ez :)
  • Fokker
    #3302
    köszi, minnyá kipróbálom.
  • Sanyo
    #3301
    Köszi, kint is van. :) Valamikor kora délután néztem, de akkor még semmi...
  • Fokker
    #3300
    Boldog Karácsonyt Minden Égi Lovagnak!
  • JoeDestroy
    #3299
    Boldog Karácsonyt :)

    Nekem jön le a patch.
  • Papa01 #3298
    Vásárolható az új gép!!!

    Úgy látom a patch is elérhető, de sajnos nekem nem frissít... :(



    Redroit: Nagyon irigyellek, majd meséld el milyen volt, igazán szép ajándékot hozott Neked Jézus! :) Gratula!
  • RedRiot
    #3297
    Nálam már járt a Jézuska. :)))

    Highfly

    60perces repülés egy Boeing 737-800 szimulátorral! Kicsit gyúrnom kell rá, az utóbbi tíz évben csak világháborús gépekkel "repültem", ez azért más madár lesz. Jelen tudásommal valószínűleg kint felejteném a futókat és megkérdezném hol a blip switch. :)))
  • Papa01 #3296
    Köszönöm szépen! :)
    Én is kellemes ünnepeket kívánok neked és szeretteidnek! :)
    Papa
  • RedRiot
    #3295
    Kellemes karácsonyt minden magyar RoF-pilótának és családjuknak!
  • Papa01 #3294
    Én is kívánok, minden bajtársnak bajtársnak nagyon boldog karácsonyt!!
    Papa01
    Szuper volt a ma esti röppenés!!! :)
  • DummyBoy
    #3293
    Hasonlóképpen boldog ünnepeket kivánok én is mindenkinek!

    Köszöntem a mai reppenést is ... és itt a Deadzone-os kép:

  • LeonSilver
    #3292
    Drága bajtársaim!Qrva boldok karácsonyt kívánok minden kedven játékostársamnak!

  • DummyBoy
    #3291
    AI Mentes küldi:

    http://www.mediafire.com/?hm2jz2wymzm
  • Papa01 #3290
    Urak, egy 20:30-as kezdés? :)
  • Sanyo
    #3289
    Hát, utána kellett olvasnom pár dolognak, de haladok. :)
  • DummyBoy
    #3288
    Köszi Sanyo! Akkor én nem is bohóckodom vele :) Legalább komolyabb technikai háttér lesz mögötte, mintha csak én lefordítanám xD
  • Papa01 #3287
    Oké!! :)
  • DummyBoy
    #3286
    Üdv all!

    Sajna nekem is 8 után jó csak ... De megpróbálok időben hazaérni xD
  • Papa01 #3285
  • Fokker
    #3284
    bocs, de most értem haza, most biztosan nem tudok repülni, olyan 20.30-tól viszont igen.
  • Papa01 #3283
    Vagyok!! :)
  • Papa01 #3282
    Leon, reméljük azért összejön! :)
    Willen, oks, akkor 2 ünnep között várunk! Neked is boldog karácsonyt, és köszi a linket! :)
  • Papa01 #3281
    Köszönöm szépen!!! :)
    Már nagyon várom! :)

    A szabin a BS is keményen elő lesz véve! :)

    Ma repültem a BS-el is.... Hááááát nem semmi az a szimu, még trimmeléssel is! :D Pillanatok alatt nagyon hülye repülési helyzetekben találhatja az az ember magát... :D

    Ti a joy érzékenységen változtattok? (BS-ben)
  • Willenbrock
    #3280
    Sajnos ma este mégsem tudok jönni,úgy néz ki,majd csak valamikor a 2 ünnep között-egy sajnálatos eset jött közbe:(Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
    (ezt az oldalt ismeritek?:Fokker Dr.I)
  • LeonSilver
    #3279


    Én most megint nemtudom, hogy mikor leszek mert ugye ilyen családi akciók vannak ( unokára vigyázás és társai ) ráadásul ma eltört az a rühedég fejhallgatóm, így ha TS-en leszek hallani hallok csak ugatni nemtudok mert amit kaptam kőccsön ideiglenesen azon nincs mikorfing :(
  • Sanyo
    #3278
    Elkezdtem, a fele lassan meg is van. Nem hiszem, hogy ma még elkészülnék vele, de holnapra igen valószínű. Megvannak az eredeti képek a topikjából, sima ügy eddig.