29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3437
    Jó reggelt!

    Szóval az új peccs óta nem repültem ... Na tegnap multiban olyan érzésem volt mintha egy tevebőrbe bújt DR1-essel repülnék ... semmi sem úgy működött, ahogyan szerettem volna ...

    Ez most vagy azért van mert nem repültem pár napja (És ezt nagyon remélem, múltkor is nagyon béna voltam mikor kihagytam pár napot ...) vagy azért, mert belenyúltak a Teve flight modelljébe ... akkor viszont én is hisztizni fogok ...

    @Fokker: Fogom, bár most még inaktív maradok egy kis ideig :( Ettől függetlenül majd szeretném megcsinálni a St.Quentin-es missiont , egyrészt mert nagyon szép a környék, majd dsobok screen-t, másrészt mert pont jó lenne felszállós mission-nek is a jól elhelyezett repterek miatt xD
  • RedRiot
    #3436
    Még az előző peccsben gyengítették a Camel szárnyait, a Dolphint viszont megerősítették.
  • LeonSilver
    #3435
    a Tevesrácra rá kell néznem mert valami nem kerek


    Miért ?
  • sakkay
    #3434
    Egy régi saitek 3d rumble force joy-om van. A gond az , hogy nem használja a rumble részt.(rázás) Van ötletetek, hogy mi a gond a driver új, bár win 7-et használok.Ja, és demót. Azért a sok hülye kérdés, mert nem akkor akarok állítgatni, amikor megjön a progi. Rem pár nap. Ha multiztok gondolom minden reálra van állítva, az ikonokat is kikapcsoljátok?
  • Fokker
    #3433
    Red Baron II
  • Fokker
    #3432
    ilyen volt a Red Baron II, nekem nem volt meg a 3D mod, csak a sima. DVIII-as Fokkerre nem emlékszem.

    http://www.youtube.com/watch?v=eJifU-MXB7E
  • Fokker
    #3431
    nem tudok róla, hogy vissza lehetne.

    egy kis összefoglaló szösszenet az albáról: http://www.youtube.com/watch?v=X1vWb_OVBE0

    #Dummy, sztem teljesen jó az a mission, amit repülünk pár napja; inkább tesztelgesd a tevét.
  • Willenbrock
    #3430
    A régebbi patchek is letölthetőek a játékhoz?Azért kérdezem mert ha telepítem a legújabbat,de a korábbit jobbnak tartom akkor azt vissza lehet-e állítani?
  • DummyBoy
    #3429
    Ja, ezt már én is néztem, qrva jó cucc ...

    A városos Misszió nem akar menni, nem értem miért ... Majd megnézem ...

    De a Tevesrácra rá kell néznem mert valami nem kerek ... Most pár napig ráadásul tesztelgetem a Wings of Prey Demo-t, érdemes rákukkantani ...
  • LeonSilver
    #3428
    Animációt, árnyékot lehet bekapcsolni.Zoomolni, pörgetni.Szóval nagyon jó!

  • LeonSilver
    #3427
    Voltam fent ma egy pillanatra TS-en de aztán nem maradtam ( asszem éppen Dummy kolléga kalapálta a missziót, arról beszélt, hogy valami bazinagy várost rakot be katedrálissal ) mert mikrofing nélkül nem az igazi.MAjd ha sikerül valami jót beszerezni akkor jövök.Lehet, hogy a D.VIII-al :)
    Elkezdtem közben szkinezni és ez az izé amit említettem a #3406 hszben qrva nagy segítség!
    Ha valamit csinál az ember és kíváncsi az eredményre akkor csak elkell menteni a munkát .dds-be, bekell tenni a helyére és ezzel a kis programmal meglehet nézni 3d ben a modellt!Hatalmas!
  • Willenbrock
    #3426
    Nem tud valaki arról mikor jön ki az offline patch és hogy akarnak-e hyperlobby támogatást csinálni a játékhoz?Utóbbi azért lenne jó mert végre komplett küldetéseket is repülhetnénk multiban akár csapatosan is és lennének állandó szerverek mint az IL-2,höz.Kár lenne ha ezt nem oldanák meg mert sokat dobna a játék élményen.
  • Papa01 #3425
    köszi a linket, most már nagyon várom én is, szeretem az ilyen poszt-apokaliptikus könyveket/filmeket!

    Leon: Alakul a törésmodell :) Mondta azt hiszem Redriot, hogy olvasta, hogy ebben a javításban gyengítették a Teve szárnyait...
  • RedRiot
    #3424
    OFF

    Papa, erről a filmről beszéltem. Magyar bemutató nem tudom mikor lesz, remélem mielőbb.

    The Road
  • LeonSilver
    #3423
    Az levadászott SE5 szárnyának egy kis darabja ezt művelte.Eddig ilyen sem volt..

  • Papa01 #3422
    Már az új mission-nel inditottam a szerót.
  • Papa01 #3421
    Köszi Dummy!!! :)
    Jössz röppenni?
    Megy minden!
    Fokker már itt van! :)
  • DummyBoy
    #3420
    http://www.mediafire.com/?1nnjeqydz0g

    És bombák nélkül :) Ez a végleges ...
  • DummyBoy
    #3419
    Basszus ... tudtam hogy elfelejtek valamit ... bennehagytam a bombákat :)

    Na mindegy ... majd kiszedem őket ...
  • DummyBoy
    #3418
    Nos, újabb tesztmissziók :)

    The Battle over S1. Quentin :)

    http://www.mediafire.com/?nyj3ymmndyo

    Teszteljétek le, akinek kissebb gépe van, szólljon, nem lagol-e miatta, mert ez elég combos látvány lesz :) Remélem nem futunk bele az Outofmemory hibába :)

    Ja, sajna szarakszik a mediafire, ezért itt egy másik link is:

    http://www.gigasize.com/get.php?d=wrvmm0zf1cf
  • Papa01 #3417
    Jaaa, bocsika! :)
    De kb, ugyanannyira lehet idegesítő...:)

    Missziók: Izgatottan várjuk!!! :)
  • DummyBoy
    #3416
    Nemnem ... egyenes vonalú egyenletes mozgás közben bedugózik ...

    A szárnyak csak 2-szer törtek le idáig, és akkor is nagy zuhanás után gyorsan rántottam fel, szóval a nagy negatív G törte le valszeg a szárnyaimat ...

    Készülnek az új missziók, találtam egy jó helyet, remélem estére meglesznek :)
  • Papa01 #3415
    :D :Jaja, én is hiányolok egy fix pontot, amihez viszonyítani lehet.
    Bár engem picit fáraszt a forgómotoros gépre való állandó figyelés...

    (Jó, jó, tudom ez az én szokásos mantrám... :) )
  • LeonSilver
    #3414
    Nem rossz ez a D.VIII de a qrva germánok valami szart rakhattak volna rá, hogy aszongya "itten célozzá bazze" ..
  • LeonSilver
    #3413
    Orosz rulett Fokked D.VIII gépnek.

  • Papa01 #3412
    Köszi szépen, megnézem! :) Tényleg süket vagyok ebben a témában! :)
  • LeonSilver
    #3411


    Lehet nem ismered (nem kioktatás, félre ne értsd! ) de ez itt kérem az egyik legjobb weboldal!!!!

    http://www.rovidites.hu/index.php
  • Papa01 #3410
    OFF:
    Mi az az mmo?
  • LeonSilver
    #3409
    "ami egy kissé idegesítő tud lenni, hogy a peccsekkel belenyúlnak a gépekbe is, és máshogy kell repülni velük, mint azelőtt"

    Látod ez veszi el a legeslegjobban a játékokban az ember kedvét az egésztől.Nem csak itt, más játékokban is divat ( például az mmokban, régebben sokat játszottam ilyenekkel ).
  • Papa01 #3408
    Korábban írtam, hogy Dummy, mondta párszor, hogy a Tevén egyenes vonalú repülés közben szakadtak le a szárnyak, és az bosszantotta, hogy nem tudta, hogy miért... :)
  • Fokker
    #3407
    talán azóta javult valamit a helyzet. Dummy mestert kellene kérdezni teve ügyben, hogy tapasztalt-e ilyet, és ha igen, milyen helyzetben. ami egy kissé idegesítő tud lenni, hogy a peccsekkel belenyúlnak a gépekbe is, és máshogy kell repülni velük, mint azelőtt. erről igazán leszokhatnának.
  • LeonSilver
    #3406
    xyz:\Rise of Flight\bin_viewer\release\UserViewer.exe

    Ezt néztétek már ?Qrva állat!
  • LeonSilver
    #3405
    Ketten voltunk Papával akkor a szerveren.Elég késő volt ( nekem :P ) a nejemet vártam, hogy hazaérjen.Beszélgettem Papával TS-en és mondom menjünk egy - két kanyart.Először véletlenül bentmaradt az AI és szerintem az jött belém.Másodszor meg én fordultam, Papa meg jött volna utánam ( felettem volt és ha jól emlékszem jobbra mögöttem olyan 4-5 óránál de nem tüzelési pozícióban ), sem AI sem más ( mivel ketten voltunk ) nem volt a közelben.Így dobta le a szárnyait a teve.És komolyan mondom, hogy egyedül a delfinnek szakadtak le eddig szárnyai annak sem olyan sokszor mint másnak.Ezért nem értem, hogy mi történt és ez bosszant marhára.
  • Fokker
    #3404
    #Leon: az a fő gond, hogy nem mindig hallani ha eltalálnak. tehát ha valaki 1 sorozattal lefűrészeli a szárnyaidat, de te ezt nem hallod, az okozhat meglepetést. sokszor én sem hallom forduló közben, hogy eltalálják a motoromat, csak utána hallom hogy csörög. ezt nem javították a legújabb peccsel :(

    gépigényről: ez a játék grafikában(is) messze veri az IL2-t, ami azért nem egy mai darab. sajnos én úgy látom, hogy ide nem elég olyan konfig, amin a 3-4-5 évvel ezelőtti játékok röccenésmentesen futnak. nálam pl. akadás nélkül megy a FarCry2, minden maxon, 1280x1024-ben. a RoF is csak akkor akad be, ha mindent maxra húzok. beállítom a Landscape-et mediumra, a Trees-t low-ra, Grass-t szintén, a többi maxon megy. érdekes, hogy multiban jobban fogyasztja az erőforrásokat, eleinte nagyon sokaknak "Out of memory" hibával szállt el a játék. amikor mi elkezdtünk multizni, ezt a hibát valamennyire javították.

    még valami: az összes újabb játéknál már kb. az lesz a minimum konfig, ami a minimum a Rof-nál. sőt. előbb-utóbb mindenkinek be kell ruháznia egy újabb VGA-ra, procira, kinek mire. sztem a RoF-nak egyáltalán nincs nagy gépigénye ahhoz képest, hogy mit nyújt, és ehhez mit kér. kíváncsi lennék, hogy a világon más programozó csapat mekkora hardverre hozná ki u.ezt a grafikát. RedRiotnál egy 3800-as VGA-n fut, igaz minimumon, de gond nélkül.
  • Papa01 #3403
    Mondjuk érdekes, Dummy, panaszkodott arra, hogy megesett az, hogy minden átmenet nélkül szakadtak le a szárnyai a Tevével....
  • LeonSilver
    #3402
    Nem az a baj ha valaki mögém jön és lelő, ez játék ;)
    De amikor akartunk kettőt repülni nemtudom, hogy egyáltalán lőttél e?Az elsőnél szerintem az a buzi AI jött belém a másodiknál meg olyan volt, mintha valami szűk átjáró lett volna ott ami a gépet átengedte de a szárnyakat leapplikálta.Simán fordultam és a szárnyak meg leestek.. Tele van vele a törpöm.
  • Papa01 #3401
    Egyébként érdekes, tegnap repültünk, és a Pfalz dIII-al is simán mögé fordultam és lelőttem, többször is. Igaz AI Teve volt. Lehet, hogy módosítottak a Teve modelljén?
  • LeonSilver
    #3400
    Nem, soha nem tört még le szárnyam csak néhányszor a delfinnek.Éppen ezért nem értem, hogy ott mi történt akkor.
  • Papa01 #3399
    Óóó, ne már.. :( Szerintem, ne add fel egy próbát simán meg ér, Dummy is Tevével volt múltkor és simán aprította a népeket! :)
    Szóval, én nagyon örülnék, ha jönnél! :)

    Rulett alatt is törik a Teve?
  • LeonSilver
    #3398
    Megmondom őszintén Papa, hogy a múltkori nemtudommicsoda nagyon elvette a kedvem.Tudod amikor két kört akartunk repülni és mind a kétszer történt valami azzal a nyüvedék tevével.Azóta annyit indítottam csak el, hogy a peccset letöltöttem oszt jónapot.