29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #3397
    Ahh, datalink? Beszélhetünk róla, de most egy kicsit pihenek. :)
  • Papa01 #3396

    Leon, Te tudsz ma jönni? :)
  • Her Laca
    #3395
    Jó.
  • DummyBoy
    #3394
    Elvileg nekünk vendégeink lesznek akkor, de ha nem akkor nekem okm egy pár körre fel tudok jönni ...

    Addig tökéletesítem a Mission-t ... Lehet kicsit arrébbpakolom majd ... majd kiderül ...
  • Papa01 #3393
    18:00-ás kezdés megfelelő Urak? :)
    Ki tud jönni? :)
  • Her Laca
    #3392
    Ma délután nekem jó. Irjatok egy időpontot.
    Mikor csinálják már meg a multi részt úgy ,hogy pl a lobbyról is be lehessen menni?:)) Mert ez így hogy is mondjam olyan olyan nyögvenyelős.
  • Papa01 #3391
    Lehet látni, ha egy kicsit vissza veszünk a zoom-ot a térképen. De a rom várost vizuálisan is lehetett azonosítani, és arra repültünk.

    Ami érdekes volt, hogy az erdő is hatással van a légiharcok kimenetelére. Sok esetben akadtak el a gépek szárnyai a lombkoronában forduló közben, és emiatt berádliztak. De a látvány csodálatos! :)
  • DummyBoy
    #3390
    Meglesz ... Azért nem igazi várost tettem bele, mert ahhoz kellettek volna utak, meg minden, hogy szép legyen ... de keresek a környéken valami igazi várost és berakom oda az egészet :)

    Természetesen lesz 2AI-s és AI mentes verzió is de csak erre volt időm tegnap ... Ez is csak próba volt ... Ami leginkább érdekelne, hogy a térkép jó volt-e ... Mikor belenéztem, akkor én nem láttam a célterület jelzőt ...

    @Sanyo: Gratula! jó lett a leírás!
  • Papa01 #3389
    Szerintem a VGA, ami a gond... Korábban egy 4890-es Vapor X volt a gépemben, sajnos az megmakkant, és amíg gariban volt egy barátom kölcsön adott egy 8800 GTX-et, Háát mi mondjak, épp játszható volt, meg is lepődtem.

    Laca, Lacusch69, nincs kedvetek majd valamikor repülni? :) Jó lenne egy olyan multi, amiben vagyunk vagy 8-an.. :)
  • Her Laca
    #3388
    1024x 768 4:3 méretarány fullscren bepipálva.
    Megtáltosodik hidd el. És mindent nyugodtan bekapcsolhatsz mellette.
    EZTUTI:))
  • Lacusch69
    #3387
    Nekem sem volt még több 33fps-nél (offline).
    A konfigom : C2D 8400@3Ghz, 2GB DDR2/800Mhz, 8800GT 512MB (stb...)
    De amikor Papával 1:1-et játszottunk, rendszeresen leesett 6-8(!!!) fps-re.
    Viszont ha kiléptem a desktopra és vissza, akkor 25-tel ment tovább...
    Igaz, én kénytelen vagyok az LCD-monitor miatt a natív 1680x1050-ben játszani, minimum/medium beállításokkal.
    Il-2-ben a gépem tartja a 60fps-t, szinte minden körülmények között.
    Azt hiszem, hogy még 2x512MB RAM kelleni fog. (Szerintem a nagy térkép eszi a RAM-ot)

    A GF9600 gyakorlatilag a régi GF8600 újraszámozva, a 8800GT-től eléggé elmarad.
  • LeonSilver
    #3386
    Sanyo Te egy félisten vagy ;) Egy hasonló színvonalas leírást kellene kreálni még a datalink használatáról és mehetne is a multimóka
  • Papa01 #3385
    Köszönöm a munkádat, Sanyo!! :) Holnap neki állok, és elkezdem megtanulni a BS-t!! :)

    Köszönöm még egyszer, a fáradozásaidat nagyon nagy segítség! :)
  • Sanyo
    #3384
    OFF: elkészültem: DCS: Ka-50 kezdőknek. Köszönöm a segítséget. :)
  • Papa01 #3383
    Aha, szuper! :)

    2 módosítás kéne bele ha lehetséges! :)
    - A rom város helyett igazi. Jobban segítené a tájékozódást.
    -Ha, tudnál csinálni AI mentest is az szuper lenne... :) ha párosan vagyunk az AI gép zavaró..

    Köszönöm a segítséged! :)
    Papa
  • sakkay
    #3382
    Ja és a demót nyomom, pár nap amíg ideér az igazi. Ebben reménykedem hátha ez a gond.
  • sakkay
    #3381
    Nem nem 2 magos.. és azt nem értem ,hogy azért minden elég jól elfut high beállításon. Bár inkább a stratégiákat nyomom nem a shottereket,..pl az empire tw tökéletesen megy..pedig elég gépigényes.
  • DummyBoy
    #3380
    Nos, ettől eltekintve elvileg be kellene hogy tudd lőni normálisra ... Majd utánanézek, mik az optimálisak egy ilyen konfighoz ...

    A 6000+ az még egymagos? Mert ez is mint majdnem minden sim prociigényes inkább mint VGA ...

    Urak, jó lesz az új Mission? Azt repültétek?
  • Fokker
    #3379
    én is köszi a repülést, és örülök hogy van Vörös Báró a csapatban! ;)
  • sakkay
    #3378
    1200* valamennyi és közép beállítás. De akkor ez lesz a gond sajnos.
  • Papa01 #3377
    Én ezét imádom a pflaz-ot, mert az nem forgómotoros... :)
    Ha van kedved, vegyél füleses, mikrofont, úgy az igazi... :)
  • Willenbrock
    #3376
    Csak a bal fordulót néha elrontom,balra könnyen bedugózik ha nem pedálozik az ember.Ti is igen jól repültök:)
  • Willenbrock
    #3375
    Kösz mindenkinek a játékot,jó repülések voltak,a Dr I meg igen jó gép.A Camel is forgómotoros de azzal alig tudok a levegőben maradni,az albát még szeretem de a Dr i a legjobb szerintem.
  • Papa01 #3374
    Nagy menet volt, köszönöm mindenkinek! :)
    Willen, gyere máskor is, jól kened a dr1-et,,, :)
  • LeonSilver
    #3373
    Ja, nagyjából olyan teljesítményileg.

    **--**

    Az a 6000+-os proci milyen egész pontosan?
  • DummyBoy
    #3372
    Mekkora felbontáson nyomod? A GF9600 az olyan teljesítményű mint egy 8800 volt anno nem? Mert akkor az épp minimum req ...
  • Willenbrock
    #3371
    Még játszotok?Mert előbb nem sikerült visszalépnem a játékba.
  • sakkay
    #3370
    Bocsi srácok , hogy megint a grafikával gagyizok, de egyszerűen nem tetszik a sebesség ahogy fut. A gépemAMD 6000+ 4gb ram 512 geforce 9600 és a demó pályán (egy városka fölött)médium beállításon Kb. 15- 35 fps között mozog 1\1 légi harcban. Elég sokat nyomtam IL2-ben, és a multiban ez a szám ultra gyenge lenne. A demó verzió miatt lehet, vagy a gépem kevés hozzá..vagy? Természetesen levettem ezt azt visszaraktam ezt azt és Így értem a közepes beállítást. Gyakorlatilag mindenhogy teszteltem. Kb úgy megy mint a DCS, Leon te azt is nyomod így reális az összehasonlítás?!
  • RedRiot
    #3369
    Szép modell. Ez pedig csak statikus makett, de annak nagyon szép:

    1:8 Camel
  • Fokker
    #3368
    OK, 5 perc és megyek fel TS-re.

    OFF: találtam egy itthon is kapható, kisméretű modellrepülőt, ami egy korai Nieuport17-es, felső géppuskával. nagyon szépen kidolgozott(majdnem makett minőség), a forgómotor(ami egy ál-motor) együtt forog a légcsavarral(!), főleg tornatermekbe ajánlott(vagy 0 szél mellett szabadban is). nagyon tetszik, még nem tudom mikorra lesz meg, de mivel ez az 1m fesztáv alatti kategória, a nagyobbakhoz képest fillérekből repülőképessé tehető. ráadásul egy elég jó minőségű gyártó gyártja, az
    E-Flite

    a Modell&Hobbynál lehet kapni.

  • Papa01 #3367
    Urak, megy minden.. :)
  • Willenbrock
    #3366
    Egy fura dolgot vettem észre:A DrI-nél a hat switch-es fejmozgásnál 135 és 225 fokoknál nem lehet eléggé hátralátni,csak 180 foknál,oda viszont csak jobbra fordulva lehet tekinteni.Más gépeknél 135 és 225 fokoknál is látni a gép farokrészét.
  • Willenbrock
    #3365
    Kösz,így már működik,18-kor én is tudok repülni de csak TS mikrofon nélkül mint múltkor.
  • Papa01 #3364
    Oké, én leszek! :)
  • Fokker
    #3363
    #Papa: ma 18.00-kor tesztelhetünk egyet.
  • Fokker
    #3362
    a camel és dr1 AI is jó ötlet.
  • Fokker
    #3361
    skinekhez és dogfight generatorhoz nem értek.

    #Dummy: sztem az A vs. B oldal így ahogy van, tökéletes lenne.
  • DummyBoy
    #3360
    Nem mindegy mi a mappa neve ... ráadásul az új sakineket csak akkor látod ha a settingsben beállítod hogy "Mods on" ...

    HA DR1 skint akarsz, annak ilyen mappa kell:

    x:\Rise of Flight\data\graphics\skins\fokkerdr1\
  • DummyBoy
    #3359
    Üdv Urak!

    Sajna nem tudok veletek repülni, de esetleg teszteljétek le ezt:

    http://www.mediafire.com/?nymtdymwkzm

    Update-elt Coop, zöld terület felett, van benne Fokker DVIII, az AI-k pedig Veteran Camel és Veteran DR1-es ...

    Ja és a lerombolt várost benne hagytam, az hozzánk nőtt lassan xD

    Lepróbálni sajna nem tudtam ... ha valamit javítani kell rajta akkor szóljatok!
  • Willenbrock
    #3358
    Csináltam graphic-on belül skins mappát azon belül dr.I-et és oda raktam a dds-t,de a játék nem látja,nincs a listában az új skin amikor a hangárban választani lehet.