29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #3117
    Ne aggódj, a "Fokker a Pfalzban" nevű veszedelemre még én sem találtam tuti orvosságot. :))) Egy-két kapáslövés néha bemegy, de nagyon érzi azt a gépet Fpkker kollega.
  • Papa01 #3116
    Mondjuk "Az est agyaggalambja" címet simán én nyertem el, az tutii!! :D

    Leon, a hétvégén, pótoljuk! :))
  • DummyBoy
    #3115
    Jó reggelt mindenkinek! Köszi a tegnap esti repülést, mérhetetlenül büszke vagyok magamra, egyszer sem csaptam oda a gépet :) De lehet hogy csak mákom volt ... A végén rendesen szétkaptatok :)

    Valamint köszi a fair play-t ... Asszem talán 2-szer dugóztam be, és mindkét esetben hagytatok kijönni belőle :) (Arról nem is beszélve, hogy sikerült kijönni belőle :) )

    Én úgy vettem észre, hogy Rulettben Alba-val talán a Delfin a legnehezebb ellenfél ... Nem trükközik mint a Camel, de úgy emelkedik, hogy Alba-val nem éred utol ... És idegesítő, mert olyan mintha direkt cicázna ... SeVa is ezt csinálná, de ő cserébe még el is húz a sunyiba, azt meg nem szeretem :)

    Camel ellen pedig DR1 lenne, ha nem törné össze mindig magát és Pfalz DIIIa ... ezekkel nyomul lejobban az AI ... Viszont egy Veteran vagy Ace DR1-est qrva nagy élmény kergetni ...

    Bevallom én sokszor bekapcsolom a könnyítéseket ... Célozni meg manőverezni úgy lehet a legjobban gyakorolni .... Aiming help, Unlimited ammo és Fuel, sérthetetlenség és akkor nem kell x időnként újraindítani a mission-t ... Amikor már megyeget, akkor meg mindent ki és mehet a rulett ...

    Mondjuk egy Karrier esetében amiket bekapcsolok:

    - mindhárom icons, Subtitles és kész ... esetleg Automatic Mixture ... (Főleg mivel mostanában azzal repülünk ...)
  • LeonSilver
    #3114
    Bocs gyerekek de én úgy elaludtam tegnap ahogyan az elő van írva .. :D
    Néztem a diszkóverit aztán se kép se hang.
  • Willenbrock
    #3113
    Camelt és is leszedtem de csak 5X-re.(minden könnyítést kikapcsoltam a feliratot kivéve)
  • Willenbrock
    #3112
    Az input fül alatt találhatóak ezek a beállítások.
  • Willenbrock
    #3111
    Végre rájöttem hogyan lehet a hat switchet bekalibrálni-testreszabni úgy hogy működjön is-egyszerűen a külső settingsben a head view(vagy head move) fül lenyitása után kell beprogramozni és nem a játékon belül.Itt nem 2 jelet kér csak egyet,és végre működik!
    A szerverről a patchet telepítettem én is-szerintem a hangok nagyon jók,a szél a nyitott fülkében igen hangos tud lenni a valóságban is(1X vittek egy motoros sárkánnyal és akkor tapasztaltam:),nálam a lövés hangjai is rendesen hallatszanak.
  • Papa01 #3110
    Köszi szépen a linket, holnap megnézem! :)

    Jó repülés, volt, 7végén is kéne... :D Mit szóltok?
  • RedRiot
    #3109
    Papa: játék közben szó esett replikákról, kérdezted hogy vannak-e az eredeti gépekkel teljesen azonos utánépített példányok. Az új-zélandi Vintage Aviatort hoztam fel példának, itt egy D.Va-n dolgoznak nagy igyekezettel:

    Alba D.Va építése

    Kb. két hete még kevesebb kép volt, kb. a benzintank volt az utolsó. Nagyon hardcore gyerekek, a legapróbb részletre is odafigyelnek, semmi kompromisszum vagy félmegoldás.

    (ilyenkor vagyok mérges, hogy az iskola a mátrai hőerőműbe vitt minket gyárlátogatásra annak idején,. és nem ide. :))
  • Richtofen
    #3108
    Nem tudok TS-re jönni sajnos, egyébként a játék felvágta az agyam megint. Az istennek nem bírom rávenni, hogy ne 60Hz-en hajtsa a monitort, kifolyik a szemem (CRT). Se nem veszi az asztal beállíátását (100Hz), se nem lehet állítan játékon belül. Kapják be. Van erre valami megoldás? Más játékoknál mindig be lehet álltani, vagy használják az asztal felbontását...
  • Willenbrock
    #3107
    Talán ha a joystickot alapértelmezetté tudnám tenni a pedálom helyett akkor végre működne a POV kapcsoló is.Nem tudjátok hogy lehet alapértelmezetté tenni a joystickot?Játékvezérlőknél előnyben részesített eszköznek választottam ki a botot,a program mégis a pedált látja annak.Mert a joy0 a pedál nálam,a joy1 a bot.
  • Papa01 #3106
    Richtofen, vagy még? :)
    Tudsz jönni TS-re?
  • Papa01 #3105
    Megy a szeró! :)
  • Papa01 #3104
    Jó estét Uraim, haza értem, néhány perc és kezdhetünk!! :)
  • RedRiot
    #3103
    Gratula! Egyáltalán nem olcsó győzelem, a Camel az egyik legveszélyesebb ellenfél, nomeg a Dreidecker.
  • Willenbrock
    #3102
    Próbáltam úgy csinálni ahogy írtad de a hat switch gombra egyáltalán nem reagál.Rakok képet a beállításokról hátha látszik mi a hiba.Próbaképp a snap right viewet 90 re állítottam,második értéknek a numpad 6-ot adtam(nem tudom mi mást kéne ehelyett:/)És nem mozog a nézet mégsem a POV kapcsolóval csak a numerikus billentyűkkel.
    Nálam alapbbeállításoknál sem ment a hat switch,sőt a bot sem mozgott csak a lábpedál.A botot könnyen ráprogramoztam a Joyra,csak a fejmozgást nem.Nálam úgy látszik a pedált veszi alapértelmezettnek a progi.
    beállítások:
  • Willenbrock
    #3101
    Kösz a tippet,pont most kezdtem én is vele vacakolni de még csak a középső oszlopnál tartottam:)Remélem összejön így ahogy írtad,a végső megoldás úgyis egy free track összeeszkábálása lesz azt hiszem.
  • Lacusch69
    #3100
    Megoldottam az Il-2 -szerű fejmozgást.
    A külső settingsben kell a camera menüt piszkálgatni:
    -a speedet "snap mode"-ba állítani
    -alul meg a "centered snap view"-et beállítani.
  • Lacusch69
    #3099
    Alba D.V.-tel. Tudom: olcsó siker... de ebben a játékban ez az első győzelmem.
  • oriwalter
    #3098
    Köszi szépen a javaslatokat a beállításokra vonatkozóan, így h vége a Zh-knak végre lesz idők próbálgatni! A notimat másfél éve vettem 200 papírért, nekem elsősorban a mobilitás volt a szempont, az asztali vasat nem lenne túl jó pár havonta hurcibálni a koleszből amikor kiköltözés van.
  • Papa01 #3097
    Mondjuk, ha le jelszavazzuk a szerót, akkor akárki nem jöhet be...
    Attól én is félek, hogy tönkre mehetnek, de más cégek esetén is (Pl: ED), mert azért ezek mégis csak réteg játékok...
    Nekem is nagyobb örömet okozna annak a hibalistának a javítása, amit Dummy kolléga mondott.. de hát ez van.... :)


    Lacusch69: Gratula! :) Mivel?
  • LeonSilver
    #3096
    Egyébként gondoljunk bele.Azon kívül, hogy a peccsre készítették fel a szervereket hányszor és mennyi ideig nem volt online elérhető az account szerver?
    Nem akarok hazudni meg nem is számoltam de szerintem még a 2 órát sem éri el mióta megy a szerver.Mert a legutóbb például azért volt szar mert vihar volt a amcsiknál és hát erről igazán nem tehet a neoqb.

    Én is inkább azokat szeretném ha megcsinálnák amiket már írtunk itt és amit én is írtam a cég fórumán.Meg egy dedikált szervert adhatnának ki amihez nem kell kulcs.
  • Lacusch69
    #3095
    LELŐTTEM EGY CAMELT!!!

    Igaz, csak egy AI-t az "orosz rulett"-ben (Albával).
    Itt azért nehezebb győzelmet aratni, mint az Il-2-ben...
  • LeonSilver
    #3094
    Az egyik szemem sír a másik meg izé.
    A sok vér istvánt az tartja vissza ettől a gémtől, hogy nincs hozzá krekk.
    Ha lesz ilyen off mód akkor viszont lehet, hogy lesz hozzá :(

    Annak meg kifejezetten nem örülök, hogy a cég esetleg bajba kerülhet.Egyszerűen nem érdemlik meg, hogy rábasszanak.Hány és hány olyan cég van akik leszarják nagyívben a felhasználókat akik fizettek a legtöbbször szarfos játékért amit úgy nyomtak ki magukból.És az még a jobbik eset ha csinálnak hozzá peccseket ami sokszor több száz mega ( esetleg néhány giga ) ráadásul sok oylan szart adnak ki ami peccs nélkül egészen egyszerűen játszhatatlan / befejezhetetlen.
  • DummyBoy
    #3093


    Bár én mondjuk az elmenthető beállításoknak örülnék leginkább, mint sokan a fórumon ... Mondjuk a Bombamentesítés és a másik skin megoldható Mods On-al, de a Fuel és a Convergence még így is marad ...
  • Sanyo
    #3092
    Lesz offline mód! :)
  • DummyBoy
    #3091
    Én is nagy teverajongó vagyok, ha van időm gyakorolni, akkor általában elérem vele a harci zónát is ... xD

    Viszont sajnos még nem vagyok vele elég "gólerős" xD

    Gyakorlonom kell rengeteget ... Tök idegesítő, hogy mikor már végre azt hiszem, hogy találok, vagy végre el tudnám kapni a mélyen tisztelt ellenfelet, akkor tuti földhöz verem magam xD

    Ilyenkor átérzem a régi pilóták helyzetét ... Pont úgy vezetem a gépet mint egy igazi világháborús kezdő pilóta ... még igazolom is, mert engem is többször öl meg a gép (A saját bénaságom ....), mint az ellenfelek lövedékei :)

    Szegény Fokker-nek meg Papa-nak időt sem hagyok, hogy leszedjenek, mert még előtte lekamikázézom a földgolyót ... xD
  • LeonSilver
    #3090
    Tudod fater én csak a Tevét komálom ;)
  • Papa01 #3089
    Reméljük, tudsz jönni! :)
    A mission kapcsán teljesen nyitott vagyok! :D
    Szerintem ha páratlanul lennénk, akkor jól jön az AI-s...
    Én vagy Alba dIII, vagy dV, vagy Fokker dVII.. :)

    Ki fogom bővíteni a leírást ezekkel amiket írtál.. No Mods, kapcsolódás a játékhoz... stb :)
    Valaki csinálna majd egy képernyő fotót a a szerverhez történő kapcsolódásról? Köszönöm! :)
  • DummyBoy
    #3088
    Urak, attól függetlenül, hogy lehetséges, hogy én nem leszek ma (Sajnálom, de én fejmozgásérzékelő nélkül nem tudok repülni ... a megszokás nagy úr ...), még lehet hogy befejezem a multis mission-öket ...

    Ugye általában a 12vs12-vel repülünk ... abből most van 2 AI-s változat, 1-1 AI-s változat, este megcsinálom az AI nélkülit is ... aztán majd Papa mester eldönti melyiket repüljük ...

    Később megcsinálom ezeket mindhez ...

    @Richtofen: Nem kell telepíteni semmit, jelenleg kikapcsolt modokkal játszunk ergo, nincsennek saját skinek, a multis mission-t pedig automatikusan letölti a serverről ... ha nem akkor a Banner alatti linken megtalálod, Multiplayer/cooperative mappába kell bemásolni őket :)

    Hányan leszünk este? És melyik oldalon? Én ha megyek, megpróbálok továbbra is életben maradni a Camel-el :)
  • Papa01 #3087
    Oké, örülök, hogy jó többeknek a későbbi időpont is! :)
    [b[Richtofen:[/b]
    Oké, gyere bátran! :)
    Teszt.Szerver.Papa01 keresd, miután a multiplayer-re kattintottál..
    A banner alatt lévő dolgokat olvasgasd át, és ha lehet TS-t tegyél fel, úgy az igazi! :)

    Leon:: Rendben, ha haza értem felteszem a linket az oldalra! :)
  • LeonSilver
    #3086


    :P
  • Richtofen
    #3085
    Megpróbálnék csatlakozni az esti mókához. Hogy találom meg a szervert? Az alapjátékon (1.009) felül kell valamit telepítenem (skinekről meg missiönökről folyt a diskurzus)?
  • Lacusch69
    #3084
    Szintén... :)
    2 óra próbálkozás az egészet visszaraktam alapra.
  • DummyBoy
    #3083
    Én belőttem egyszer, de én SST-ben állom ezeket, nem a játékon belül ... valahol a topikban fent is van a profilom ...

    Nekem kicsit necces lesz a mai játék ... Tegnap egész este azon küzdöttem, hogy felmenjen a Lockon, meg belőjek mindent ... mire befejeztem, és végre repültem volna egy kört, egyszercsak megállt a FreeTrack-em ...

    Valami okból kifolyólag nem tudom újrafelismertetni a Wiimote-ot a BT-al ... Kezd idegesíteni a dolog ...
  • RedRiot
    #3082
    Ezzel én is szívok. Alapból jó volt a hat-switch beállítás, de a hátra irányt elbarmoltam, és nem tudom visszaállítani. Amiatt az egy gomb miatt meg semmi kedvem defaultra rakni és újból beállítgatni mindent az elejétől. :/ Én is csak néztem mint a moziban, amikor két gombnyomást kért a snap-view megadásánál.
  • LeonSilver
    #3081
    Papa.Igen vártunk rá de nem vagyunk pattanásos seggű kis koczka csávók akiknek nincs más dolga.Az IRL dolgai az embernek fontosabbak mint egy szaros játék ;) Szerintem ha valakinek valami közbejön akkor itt senki sem gondolja azt, hogy a másik segget csinált az arczulatából.Én is jövök, csak max 22:00 - 22:30-ig tudok maradni.

    Papa, oda felülre ahol a hasznos dolgok vannak ezt is beszúrhatnád azzal a megjegyzéssel, hogy ha kell meghívó az is van.
  • Willenbrock
    #3080
    Sziasztok! Végre megvan a játék.A kormányokat sikerült is beállítanom de a 8 állású hat switch kapcsolót nem sikerült a fejmozgáshoz kalibrálni.Pedig a snap view forwardot a 0.0-ra-és a többi snap-nézetet is a megfelelő szöghöz társítottam.Érdekes hogy egy hat switch állás nem volt elég-két jel megadása után lehet csak applyt nyomni-így a numpad számait is melléírtam a hat switch számnak.De nem reagál a hat switchre csak az egér 2 tengelyével mozgatható a nézet.
    Be lehet ezt a 8 állású hat switchet úgy állítani mint az IL-2-ben?
  • Fokker
    #3079
    Papa, ne csinálj gondot belőle. mindig közbejöhet valami. 21.00 nekem is jó.

    Lacusch69, üdv a csapatban!
  • RedRiot
    #3078
    Semmi gond Papa, a 21:00 is teljesen OK.