29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3477
    Sanyo mesternél 32, ha újonnan kell megvennem, akkor inkább fizetek többet és kihagyom a Pixmania-t ... Garanciális ügyintézésben nincs jó hírük ...
  • Papa01 #3476
    Dummy, a PixMania-an 29000 Ft a pedál! Tudom, ez az ár még mindig nem a legjobb, de csaknem 37, sot van ahol 45(!!!)
    Link
  • Lacusch69
    #3475
    Idén tavasszal vagy nyáron, szegedi MM. Utolsó (egyetlen?) darab volt.
  • Willenbrock
    #3474
    Offline patch már időszerű lenne,nincs a megjelenéséről semmi hír?És a Hyperlobby támogatás is jó lenne.
  • Papa01 #3473
    Gyerekek, megint nem megy az az átkozott ROF szerver...nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem ez idegesít a legjobban... ha már kifizettem, és megvettem egy rahedli gépet is mellé, akkor ne a központ szerver lelkivilága döntse már el, hogy mikor repülhetek és mikor nem...
  • Willenbrock
    #3472
    Felteszek egy háttérképet-szerintem jól sikerült:Wener Voss festésével egy Dr.I
  • DummyBoy
    #3471
    Mikor és hol? Mert pár éve még annyi volt ... most sajna nem annyi ...

    Pénzem lenne rá, csak sajnos túl van azon a lélektani határon, amit szabtam :(

    Nem vagyok hajlandó többet fizetni érte mint az X52 Pro-mért ... asszem ez érthető ...
  • Willenbrock
    #3470
    Tegnap lerepültem a Lille-Cappy útvonalat ami jó nagy távolság,és fura dolgot vettem észre:A kiinduló reptértől távol üresek voltak a repterek,még épületek és hangárok sem voltak rajtuk.Csak a környéken levő repülőterek voltak beépítve.Ezt tapasztalta már valaki aki hosszú utat repült le?Vagy én barmoltam el valamit a templates mappában mikor a QMG-t próbáltam telepíteni?
  • sakkay
    #3469
    A keresztről sajna nem találtam normális képet..
  • sakkay
    #3468
    Gondolom a Monarchia felségjeleire gondolsz. mert az utáni itt van:
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_L%C3%A9gier%C5%91#Fels.C3.A9gjelz.C3.A9se
    a monarchia alatt hivatalos nem nagyon volt


    Az Osztrák–Magyar Monarchia nagycímere nem készült el; időnként a kétfejű sast ábrázolták, egyik szárnya alatt Magyarország, másik szárnya alatt Ausztria (alkotmányos megnevezése szerint: a Birodalmi Tanácsban Képviselt Országok és Királyságok) középcímerével.
    A kiegyezéssel létrejövő Osztrák-Magyar Monarchia egyesített címert tett hivatalossá. A címer jobb felében az osztrák, a bal felében a magyar címer szerepelt.
    (nem tom' lesz e kép)
  • Papa01 #3467
    Köszönöm szépen!! :)
  • Papa01 #3466
    Szerintetek mi az amit még érdemes lenne kitenni? Amit sűrűn megkérdeznek a fórumon? Vagy aki most ismerkedik a ROF-al, annak jó lehet, ha tudja.. :)
  • LeonSilver
    #3465
    Simán.Hónapra meglesz Papa ;)
  • Papa01 #3464
    Leon, kitettem az oldalad. :)
    Ahhoz esetleg lenne, kedved, és időd. hogy pár mondatban leírnád a videó készítés lépéseit,és akkor azt is kitenném az oldalra, no és persze én is készítenék néhányat... :)
  • Papa01 #3463
    Nagyon szuper!! :)
    Oké, majd kitesszük!
    Kipörgés: Jaja, de az az érdekes, hogy minden géppel ez a helyzet, még a Pfalz dIIIa-val is, ami egy nagyon jó indulatú gép és nem is forgó motoros... :)
  • LeonSilver
    #3462
    Az hagyján de nekem még a motor sem ment, ezért is kellett leszállnom.
    Hasra húztam a botot, beléptem fullra és mégis berádlizott.

    Egyelőre úgy tűnik, hogy D.VIII lesz gépem.Kicsit elegem van a Teve izgágaságából.Nem fogom hanyagolni de amíg teljesen jól nem tudom kezelni addig csak örömrepkedek vele mert annak semmi értelme, hogy egy játék miatt szétegyen az ideg.

    Már az új szkin is majdnem elkészült,kb. ilyen lesz.Majd ha kész teljesen akkor küldöm, hogy be tudd tenni a letöltések közé.

    Urak, nincs valakinek egy f@sza, első háborús magyar felségjelzése ?
    A formátum ( jpg, bmp, png ,stb .. ) szinte mindegy.Szóval ha van valakinek az legyen oylan jó és küldje el nekem plix! ( mondjuk az fastza lenne ha kész, átlátszó háttérrel lenne )

  • Papa01 #3461
    Jó a vidi!! :) Átülsz DRVIII-ra? A leszállások többsége nálam is úgy végződik mint a videón... :)
    Ami szerintem bug, mert amikor már alig van sebessége a gépnek, nem kéne billegnie, hiszen a szárnyakon már nem képződik felhajtóerő...

    Az állandó kipörgés meg zavar, nem értem, miért van az, hogy kiguruláskor igen rendesen ellenlépek, és mégis kipörög...
  • LeonSilver
    #3460
    Ezt http://www.youtube.com/user/Baszkurator a linket betehetnéd valahova Nem profi de "sok" videó ;)
  • Papa01 #3459
    Urak, javítottam a weblapon, (nem kell nagy számra gondolni.. :) ), nézzétek már, meg és ha van ötletetek, mivel lehetne kiegészíteni, írájtok már meg! :) Köszi!!!
    ( A Hasznos infókért kattints ide! :) link)
  • LeonSilver
    #3458
    A negyedikről??Bakker... :( Akkor én szilveszterkor azt fogom kívánni, hogy sikerüljön egyet beszerezned!

  • Papa01 #3457
    Azért később vevő vagyok egy kis reppenésre, ha van rá partner! :)
  • RedRiot
    #3456
    Ha pihenőnap, akkor kicsit tovább nyüstölöm a Wings Of Prey demót. Beszarás az a grafika, tiszta halivúd.
  • Lacusch69
    #3455
    Én 20k-ért vettem új Saitek pedált...
  • Papa01 #3454
    Dummy, hogyan állsz a Tevével?? :)
  • DummyBoy
    #3453
    @Leon mester ... nemrég vigyorogtál, mikor mondtam hogy a Saitek pedálról lecsúsztam ...

    Na azóta a 4-ikről csúszok le :( De én nem akarok újat venni :(
  • Papa01 #3452
    Akkor úgy látom, ma pihenőnap lesz... :)
    Azért ha van valaki, csak szóljon.. :)
  • Willenbrock
    #3451
    Ma este én sem érek rá,majd valamelyik nap még szilveszter előtt jó lesz.
    Letöltöttem a kampánygenerátort,van benne egy data,egy campaigns mappa meg egy jar file.Ezeket csak be kell másolni a megfelelő mappákba és felül kell íratni?Így kell telepíteni?Kár hogy a gyári karrierben csak 4 egységből lehet választani,és csak 1918-as évből indulnak.
  • Fokker
    #3450
    ma este nem leszek itthon, rám ne várjatok :) jó repülést.
  • RedRiot
    #3449
    Csak az utolsó fél órát láttam, de az tetszett.

    Közben kipróbáltam az Il2 Wings Of Preyt is. A grafika nagyon látványos, és az én kotvány gépemen is megy 50fps-t. Keveset töltöget. Nagyon jól optimizálták.

    Az irányítás kicsit fura, meg sok az arcade elem, de most jön le hozzá a patch. Mindenesetre nem olyan szar mint gondoltam.
  • Papa01 #3448
    Ezt meg fogom venni dvd-én... nagyon szép repülések voltak benne...
  • Papa01 #3447
    Köszi, nézzük, a jó ebéd után! :)
    Joe: Vártam már nagyon a szabit! :) A 4:40-es kelést már nagyon gyűlöltem! :)

    Szegényt jól odabaszta a háztetőhöz... :D
  • perko
    #3446
    A TV2-ön most kezdődött "A nagy Waldo Pepper" (am. filmdráma, 1975)

    A story:
    Az I. világháborút követő években a háborúban megedzett merész pilótáknak sokkal prózaibb mesterség után kellett nézniük: a "Repülő cirkusz" mutatványosaiként kerestek életüknek új értelmet.
  • JoeDestroy
    #3445
    De jó már az uraknak :D
    én meg itt rohangálok a melóhelyen. Az istennek nem akar vége lenni ennek az évnek.
  • Fokker
    #3444
    minnyá megyek....
  • Papa01 #3443
    vagyok TS-en..
  • Papa01 #3442
    oké, megyek! :)
  • Fokker
    #3441
    igen. repülünk?
  • Papa01 #3440
    Vagyok Fokker, itt vagy még? :)
  • Fokker
    #3439
    egy órácskát mehetünk.
  • Papa01 #3438
    Sziasztok Urak! :)
    Bocsi, most kerültem gép elé.. :)

    Egy rövid repülés re van kedve valakinek?
    Vagy maradjon a 18:00?