29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3517
    Erősen hezitálok a megvételén ... Ennyi :)

    - Grafika: gyönyörű
    - Optimalizáltság: Gyakorlatilag mindent fullra vettem és megy mint a golyó ... csak azért kapcsoltam ki dolgokat mert nem szeretem őket (Motion Blur pl: ...)
    - A betöltési idő gyakorlatilag minimális ...

    A Flight Model-ről és az ilyenekről nem tudok nyilatkozni, de már Realistic módban is át lehet esni, kicsit erősek a G hatások ésatöbbi ...

    Sim módot akarom majd kipróbálni, de akkor nincsenek ikonok :) Ezt hiányolom ...

    Történelmi szempontból én szeretem a 2-ik vh-t, ha nem jelenik meg a ROF akkor az IL-2-t kezdtem volna tanulmányozni ...

    Szerintem érdemes leszedni a demo-t és kipróbálni, ingyen van ... Nekem nagyon bejön, még úgy is hogy ritka béna vagyok hozzá :)
  • Papa01 #3516
    Oké! :) Pár szóban leírod majd, mi a véleményed a WoP-ról? :)
  • DummyBoy
    #3515
    Nem nagyon van időm repkedni sajna, mindig van valami, úton vagyok egész nap :( Éjjen a szabacscság :( Meg vendégek is voltak ...

    Amikor van fél órám repkedni, akkor meg a Wings of Prey-t tesztelgetem :) Fél órára nem akarok nekiállni ROF-ozni ... HA kicsit több időm lesz akkor nekiesek, mert a missziókat is meg kellene csinálnom :)
  • Papa01 #3514
    Dummy, hogy állsz a Tevével? Nem tesztelünk egyet? :)
  • Papa01 #3513
    Én egyet levasaltam, de már akkor köhögött a motorom, és nem soká le is állt... de szerintem az a SPAD rettentő rosszindulatú gép...
  • DummyBoy
    #3512
    Őszintén bevallom, én skippeltem az utolsó missiont ...

    Viszont ami tény, nem szabad fordulózni a német gépek ellen ... Azt a küldit csak úgy lehet megcsinálni, hogy ki kell használni a SPAD gyorsaságát, lecsapni, majd elrepülni és vissza ...

    Fordulóharcban a SPAD 1 DVII-nek sem ellenfél, nemhogy 2-nek :)
  • Willenbrock
    #3511
    Mindet végigtoltam én is kivéve az utolsót.Az a dogfight valami kegyetlen,az albát még csak leszedtem,aztán bekerültem egy D VII-es mögé de a társa simán leszedett egy telitalálattal:(Egy kicsit erősnek tartom a 2 DVII 1 Spad felállást egy gyakorlóküldiben.Igaz én teljes realizmussal játszottam le,csak a subtitles volt kipipálva,de akkor is durva.A Spad pontosan vezethető stabil gép,de manőver közben szerintem eléggé lelassul és nem egy fordulóharcos gép.
  • Papa01 #3510
    Gyerek, ez a SPAD C13-as egy akkora fos gép... az utolsó gyakorló misszióval szívok annyit mint állat.. a csűrője egy gyenge fos, az oldalkormánya is olyan fura...

    Ti lerepültétek már azt a küldit?
  • Papa01 #3509
    Oké, mielőbbi jobbulást! :) Fórumra, majd úgyis írok, ha itthon leszek...
  • LeonSilver
    #3508
    Mostanában megint fájogat a mirigyem :(
    Jó lesz akkor is ha hazaértél, majd megpróbálok ráaludni egyet :D
  • Papa01 #3507
    Basszus, beteg vagy? :((
    Holnap délelőtt necces, ebédre vagyok hivatalos, és el kell utaznom, de ha hazajöttem, akkor nincs akadálya.. :)
  • LeonSilver
    #3506
    Holnap délelőtt nem lenne egy kis időd ? Kipróbálnám a D.VIII-at.Mennék most csak kicsit szarul vagyok éppen, hogy rohaggyon meg.
  • Papa01 #3505
    Jó estét Urak!

    Jön ma valaki repülni? :)
  • Sanyo
    #3504
    Mert a kezdetben különböző kiadások nem ugyanazokat a gépeket tartalmazták.
  • Sanyo
    #3503
    Ez nagyon jó. :D
  • Willenbrock
    #3502
    Mára uccsó kérdés tényleg(márcsak azért is mert rendszert fogok újtatelepíteni):Érdemes a letölthetőtő kampánygenerátort rátelepíteni?Használjátok ti azt?
  • LeonSilver
    #3501
    A mondandóm csak annyira ment neked, hogy Te linkelted be ;)
  • Willenbrock
    #3500
    Ja ez kívülről is futtatható,már rájöttem.(sajnos csak németül tudok egy kicsit,az angolt alig értem meg)De a kampánygenerátor az már bemásolós nem?
  • Willenbrock
    #3499
    Persze én nem is értek egyet a kritikával,biztos hogy túllőttek a célon,szerintem a játék rendben van,egy két apróbb hiba bukkan csak fel néha-közel sem ilyen vészes ahogy mutatták,csak a poén kedvéért raktam be.
  • LeonSilver
    #3498
    Miért kellene bemásolni a RoF mappába?

    "Archive can be extracted to any directory (some use the desktop,
    i prefer something like "D:\Games\Utils" as base folder).
    Then you can make a shortcut on the desktop to the executable. "
  • LeonSilver
    #3497
    Lehet vele viccelődni de egyrészt azért már az 1.007 régen elmúlt, másrészt meg lehet mutatni egy másik játékot ahol ennyire figyelembe veszik illetve megpróbálják figyelembe venni a gémerek kívánságait.
  • Willenbrock
    #3496
    Városok ahogy nézem megvannak,de a repterek hiányoznak.Mikor a QMB-t telepítettem azt hiszem felülírattam a templates könyvtárát az eredeti ugyanilyen könyvtárral-talán attól van akkor.Később rájöttem hogy a QMB-t csak be kell másolni a főkönyvtárba és semmit nem kell felülíratni.Azt hiszem telepítem újra a gémet mert ez zavar.A kampány generátor telepítése hogy történik?Abban egy data és egy campaigns mappa+1 jar fájl van.Ezeket be kell másolgatni?Ezzel a kampánygenerátorral több paraméter beállítható mint az alapjáték kampány menüjéből igaz?
  • Willenbrock
    #3495
    Ez a link:link
  • Willenbrock
    #3494
    Hát a nyugati RoF-os srácok máris csináltak egy poénos-kritikus videót a játékról a "Bukás" alapján:D
  • DummyBoy
    #3493
    Be vagytok lépve az oldalra? Mert login nélkül minden gépet megvehetőnek mutat :)
  • DummyBoy
    #3492
    Márminthogy nincsennek épületek és ilyenek? Mert az azért lehet ... aMultis mission-ből például egyszerűen kigyilkoltunk mindent, ami felesleges ... sehol semmi reptér vagy híd vagy épület ...

    Szóval nagyon is lehetséges :)
  • Willenbrock
    #3491
    Nem tudjátok hogy miért van az hogyha free flight módban a kiinduló reptértől egy távoli terület fölé repülök akkor ott már üresek a repterek?Így van megcsinálva a játék memóriaspórolás miatt vagy csak nálam nincs jól beállítva valami?(én Lille-től Cappy-ig repültem el és ott láttam hogy a repterek üresek:/)
  • Lacusch69
    #3490
    Én is láttam. Ötletem sincs.... (Esetleg más lokációjú kiadásokban mások az alapgépek.)
  • DummyBoy
    #3489
    Majd kiderül ... sajnálnám ha olyan drága lenne, de félek nem lesz olcsó ...

    De csak nem lesz drágább mint a Saitek X65F ...

    Majd kiderül ... csak jelenjen meg ... Hála istennek a joyommal teljesen meg vagyok elégedve ...
  • VO101 tvr
    #3488
    Jól fog kinézni ez a Whartog. De már most 4-500 dollárt írnak árra. És pedál nélkül.
  • DummyBoy
    #3487
    Mondjuk én a Cougart hanyagolnám ... Tudom hogy top kategória, de most jön majd az utódja, a Warthog ... Hall senzorokkal, osztott gázkarral, ésatöbbi ...

    Jelenleg ha a legolcsóbb helyeket nézzük, akkor a G940 olcsóbb mint bármilyen más variáció (CH cuccok,, TM cuccok + pedál, vagy Saitek X-52 Pro és Pedálok ...) egyedül a sima X-52 és a Saitek pedál párosítás olcsóbb csak ...

    De mostmár megvárom a Warthog-ot, kiváncsi leszek az árára ... De ha valahol láttok használt Saitek pedált, akkor szóljatok azonnal :)
  • Papa01 #3486
    Elvileg az F9 a tracket kapcsolja ki, de track nélkül is ugyan ez a helyzet....
  • LeonSilver
    #3485
    Igen, teljesen jó.Az enyém az ami a leírásban is szerepel.Elvileg nem kellene neki leállni, nem értem mi lehet.Valami más nincs az F9-re belőve a joyon esetleg ?
  • VO101 tvr
    #3484
    Hali!
    Érdeklődnék: Az alapjáték tartalmaz négy gépet. Ezeket mégis látom, a Rise of Flight Store-ban pénzért árulják. Ez hogy van? Elvileg ezeket már nem kellene mégegyszer megvenni.
  • Papa01 #3483
    40 GB van szabadon, de kb 300Mb-nál áll le a felvétel...
    A Movies szekció ilyen:



    Ez így oks?
  • LeonSilver
    #3482
    X
    Nekem ki van kapcsolva ez az fps bizbasz.
    Van elég hely ott ahova menteni akarod a felvételt ?
  • Papa01 #3481
    Oks, köszi szépen! :)

    Az miért van, ha elindítom a felvételt, (pirossá válik az FPS mutató), néhány másodperc múlva, újra sárgára vált, és leáll a felvétel készítés? A 3.0.3-as verziót használom. :)
  • LeonSilver
    #3480
    Ja, láttam.Tökéletes.HA valami nem tiszta kérdezz ;)
  • Papa01 #3479
    Leon, kint van a cucc, így jó lesz? :)
  • Papa01 #3478
    Igen, akkor az még jobb.. :)
    De basszus, én kb 1,5 éve vettem 20-ért miért lett ilyen baromi drága??

    Lehet tényleg jobban járnál a G940-el..., de azért abban is van gebasz, mert a Thrustmaster Cougar szerintem jobb mint a 940, igaz a Cougar-hoz nem jér pedál...
    Az ára pedig 67, tehát nem sokkal több mint a 940-es. Szerintem, ha befingik az X-52-őm, akkor én Cougart fokok venni..Engem nem vonz a FFB, illetve a dupla gázkar sem.., dehát ízlések és pofonok... :)