29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #3157
    Jaja, a Paypal is tökéletes... :)
  • Willenbrock
    #3156
    Thx,meglátjuk sikerül-e.
  • LeonSilver
    #3155
    Persze jó az a virtuális számla de erre teljesen jó a paypal is.
    Én sokat vásároltam/vásárolok neten mindenféle szirszart de soha semmi problémám nem volt még.Persze ez nem azt jelenti, hogy húúú de biztonságos minden de ha ésszel él az ember szerintem nem érheti melepetés ;) A PayPal meg tényleg fasza és rohadt sok helyen lehet használni.
  • Willenbrock
    #3154
    Megpróbálom,hátha sikerül.
  • Papa01 #3153
    Még annyi, hogy a ZIP Postal code magyarul az irányító szám.
  • Papa01 #3152
    Legjobban akkor jársz, ha csinálsz egy virtuális bankkártyát a bankodnál. Ezzel tudsz biztonságosan net-en vásárolni.
    Ha pedig gépet akarsz venni. rákattintasz a buy -ra kitöltöd a megjelenő form-ot majd pay now és kész. :)

    - Vásárlásnál a Visa-t válaszd.
    - Töltsd ki a személyes adatokat!
    - Card number: kártya szám
    pl: aaaa aaaa aaaa aaaa

    - CVC2/CVV2 kód: Ha megfordítod a kártyát a külön álló utolsó 3db számjegy
    pl: xxxx xxxx xxxx xxxx YYY

    -Expiration date: A kártya érvényességi ideje hónap/év (csak az utolsó két számjegy, a kártya alján látható.
    pl:08/11

    - Talán még annyi, hogy képernyő fotót csinálj a tranzakcióról... :)

    Kb ennyi... :)
  • LeonSilver
    #3151
    Az enyém is sima MasterCard ( nem dombornyomott ) és simán vásároltam vele.Próbáld ki szerintem.
  • Willenbrock
    #3150
    Hát K&H-s sima Visa kártyám van,nem dombornyomott,ez azt hiszem nem jó a netes rendelésekhez ugye?Akkor először is igényelnem kell egy olyat ami jó a netes rendelésekhez is.Kösz a választ majd csináltatok egy ilyen kártyát is.
  • LeonSilver
    #3149
    Itt kiválasztod, hogy melyik kell, kitöltöd a kitöltenivalót és hajrá.Többek között MasterCard, Visa vagy PayPal jöhet szóba.Szóval kell hozzá bankkártya vagy PayPal account amihez meg szintén ;)
  • Willenbrock
    #3148
    És ez a fizetés hogy megy?Van egy számlaszámuk amire utalni kell vagy hogy?
  • LeonSilver
    #3147
    A gépek ( az összes ami eddig van ) a gépeden van.Csak használni nem tudod.
  • LeonSilver
    #3146
    Sehogy.Kifizeted és ha indítod a játékot már használhatod is.
    Eccccerű mint a faék.
  • Willenbrock
    #3145
    A Dr.I-est meg a Camelt fogom természetesem első körben letölteni:)
  • Willenbrock
    #3144
    Valaki írja le legyen szíves hogyan kell a fizetős gépeket letölteni,mert angolul nem igazán tudok.
  • Papa01 #3143
    Kipróbáltam TSDisplay-t, nagyon baba.... :) Csak mire a szerverre odagörgettem a lenyílómenüt megörültem.. :D
    [
  • Papa01 #3142
    repülünk lett volna... :)
  • Papa01 #3141
    Kösziii szépen! :)
    Leon: Azt szeretném elérni, hogy a TS alatt lehessen látni annak a nevét aki épp beszél ROF közben.
    A TeamSpeak Overlay sajnos 64 bit alatt sajnos nem megy (Emiatt sírtam. :) ), de amit Lacusch69 belinkelt (Ezúton is köszi! :) ), az működhet. Most ki is próbálom! :)

    Bocsi, h csak most reagálok, de elszenderedtem és most riadtam fel.. :)

    Repülü :)nk ma Urak? :)
  • Lacusch69
    #3140
    Check this...
  • LeonSilver
    #3139
    Ez miez?
  • Papa01 #3138
    This software is legacy, therefore it does not support:
    TeamSpeak Overlay
    * Windows Vista or Windows 7
    * Any Windows Server OS
    * Any 64-Bit version of Windows
    * Integration with TeamSpeak 3
    * DirectX versions > 9

  • Papa01 #3137
    Igen , én is most szavaztam! :)

    Urak, ma este röppenünk? :)
  • LeonSilver
    #3136
    Nembeszélve arról, hogy itt a fejlesztő kíváncsiak a vásárlók véleményére nem csak addig fontos nekik az ember amíg megveszi a cuccot.
  • Papa01 #3135
    Oké, köszi a helpet! :)
  • Lacusch69
    #3134
    Jó a progi, csak arra kell figyelni, hogy előbb az Overlay-t kell indítani, utána a TS-t.
  • RedRiot
    #3133
    Te tudod. Viszont ezek a gépek valamivel részletesebben kidolgozottak mint az Il2 modelljei, és egy BigMac menü árába kerül egy db. (na jó most szar a forint, vegyünk hozzá egy fagyit is :)
  • Papa01 #3132
    Alapból asszem 5 gép van a játékban. Ha többet szeretnél, akkor vásárolhatsz...
    Egy plusz gép kb 1500 forint, nem egy ökör ára. A játék meg kb 6 ezer forint..

    Szóval akkor is tudsz repülni, ha egy darab gépet nem veszel, nem kötelező...

    Dummy: Én lehet kipróbálom! :)
  • LeonSilver
    #3131
    Ez van.
  • oriwalter
    #3130
    Most nézem hogy pénzért kell megvenni a repülőket a játékban? Meg se veszem akkor a gamet....Maradok az Il-2 nél
  • DummyBoy
    #3129
    Ma már érdemes TS3-ra is gyúrni xD Hátha az alapból tud valami hasonlót :)
  • Papa01 #3128
    Ha jó, és beválik kiteszem majd a oldalra is... :)
  • Papa01 #3127
    Oks, reméljük összejön! :)

    Urak, tegnap beszéltünk egy TS plugin-ról, ami megkönnyítené a játékon belüli kommunikációt, mert mutatja ki beszél a játék alatt.

    Én magam még nem próbáltam ki, majd otthon, bár egyedül nem tudom, hogy fog sikerülni.. :D
    Az alkalmazás neve: TeamSpeak Overlay Beta 2
    és innen le lehet szedni... :)
  • DummyBoy
    #3126
    Holnap szerintem én nem leszek,a jövő hét meg kérdéses ... Majd kiderül :)
  • LeonSilver
    #3125
    Tökéletes ;)

    A holnap nekem akármikor jó ( egyelőre :/ )
  • Papa01 #3124
    Sajna csak szerdától........ :((( Mondjuk, a mai napnak is vége lehetne mennék már nagyon haza minden nap vagy 4:40-kor vagy 5:50-kor keltem...
    Már nagyon várom a szabit, az ünnepeket, a pihenést, no és persze a közös repkedést! :)

    De kedd este is repülhetünk majd... Illetve holnap is jó lenne! :)

    Tényleg kinek mikor lenne jó holnap?

    Kitettem a linket. Úgy jó lesz? :)
  • LeonSilver
    #3123
    Szinténzenész
  • DummyBoy
    #3122
    Ja, furcsának tatrom az óriási hisztit a csak online játék miatt, de ez nem zavar senkit ...

    Érdekes ... azt írják, hogy minden küldetéshez más beállítások kellenek ... De miért is? Minden küldihez más skin? Meg más convergence?

    Amit én küldetésfüggően állítok az a Fuel és esetleg a bomba ha kell ... De én legtöbbet rulettezek meg dogfight-ozok, ahhoz meg ugyanaz a convergence kell ...

    Én nem bánnám ha lenne ... én pl: az offline hisztit nem értem ...
  • LeonSilver
    #3121
    Ja.Remélem tudok jönni.Így év vége felé kicsit sűrűsödnek az események ;)
    Jövő héten akkor szabin vagy ugye?
  • Papa01 #3120
    Gyerekek, most nem azé', de ki az a barom aki erre a kérdésre nemet nyom?
  • DummyBoy
    #3119
    Jaja ... kétszer is mákom volt, mert behalt a motorja :) Fokker mester nagyon tud ...
  • RedRiot
    #3118
    Amúgy meg jöjjenek szavazni az urak, hátha ez végre meggyőzi a neoqb-s fiúkat:

    [URL=http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=129&t=5610]"save plane settings?" poll[/URL]