29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #3197
    Nem a gyárit tolja ( ő sem ) de ettől függetlenül meggyőző eredmény!
    Rá kell gyúrnunk a Papára ;)
  • Fokker
    #3196
    Papa, megnéztem a videót, nagyon tetszett! a magasságit lehet bátrabban is húzni, se bedugózni nem fog, sem a szárnyait nem dobja le. szépen repültél. majd próbáld ki, milyen amikor bedugózik. kivenni úgy lehet, hogy teljesen leveszed a gázt, és addig nyomod az orrát lefelé, amíg abba nem hagyja a pörgést. a 9 légi győzelem nagyon komoly eredmény gyári orosz rulettben, nekem 6-7-nél elfogy a lőszerem. csak így tovább!
  • Fokker
    #3195
    padlockot kapcsold be, és automatikusan rááll a célra. érdemes kitenni a joyra, az alapnézetet szintén.
  • Willenbrock
    #3194
    Rulettban 4-ig jutottam a Dr-1-el,lesz még mit gyakorolnom...azt hiszem egy Track IR vagy freetrack segítene a jobb eredményben,mert a cél szemmel tartása fontos.
  • Papa01 #3193
    Igen, én is azzal repülök most! :) És a többi géppel max ha 5-ig eljutottam, és annak örültem! :)

    Most meg alap, hogy átmegyek e következő körre! :)

    Bár szerintem a Practice, practice, practice-ben keményebben repülnek.. 2 Ace Fokker VII-es ellen nagyon nehezen lehet boldogulni! :D

    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy majd ellenetek, mire jutok a Pfatz-al.. :D

    A motorhanggal kapcsolatban nekem is feltűnt, h néha elkezd hülye hangokat kiadni...működni működik (csökkenő teljesítménnyel) majd leáll...

    De van úgy, hogy csak simán leáll.. lehet az általad említett okok miatt...
  • LeonSilver
    #3192
    Én az új rulettet csinálom ( tudod nem a "Practice, practice, practice!" hanem egy másik ami szerintem sokkal jobb, nem kell 4 mérföldeket repkedni az ellenség felé ).Ebben van, hogy az első gép felrobbant :D és van, hogy 6-7-8-9-ig eljutok simán.A legtöbbször a töltényem fogy el vagy a motor megy gallyra.Sokszor van úgy, hogy egy-egy lövés eltalál és vagy a motort kap egyet amitől azonnal nem áll le hanem fokozatosan megy tönkre de jártam már úgy is ( lehet Neked is ilyen volt ), hogy a tankot találják el, nem robbanok fel csak szépen, csendben elfolyik az üzemanyag és akadozva leáll a motor ..
  • Papa01 #3191
    Köszi szépen! :) Képzeld, most 9-ig jutottam el rulettben!!! Számomra ez nagyon nagy eredmény! :)
    Sajnos egy Delfin szemberepüléskor felrobbantott! :)

    Leon, Te meddig tudsz elmenni az új rulettben?

    Köszi a tippet bekapcsolom őket! :!
  • LeonSilver
    #3190
    Nem rossz, nem rossz Papa de kapcsold be az effekteket mert így nem látni ha valaki lő.

  • Papa01 #3189
    Az az érdekes, h a motor vezérlést a gép csinálja, de túlpörgés az be van kapcsolva (bár megjegyzem, zuhanáskor mindig alapra visszahúzom a gázkart,)

    Szerinted ha az benzin kb 50% akkor mennyi repülési idő lehet a gépben, ha leginkább full gázzal repülök?

    Az "oldalra" kitettem egy track-emet, ha van kedved, megnézed? Kíváncsi vagyok a véleményedre! :) (Persze tényleg ha van időd/kedved! :) )
  • Fokker
    #3188
    köszönöm a dícsérő szavakat, de nem érzem magam annyira jónak. ma megveszem a delfint, kíváncsi vagyok rá. idegesít a pfalz, meg a többi gép gyenge motorja.
  • Fokker
    #3187
    a hűtőd manuális? én mindig az elején teljesen kinyitom, nem kell vele tovább foglalkozni. zuhanáskor sem kell visszazárni. ezen kívül még arra kell figyelni, hogy süllyedéskor ne forogjon túl a motor. ahogy eléri az 1600-at, visszább kell venni. nincs túlműszerezve a gép, de a bot mögött, lent van a benzinszinmérő. néha érdemes rápillantani, van-e még benya. :)
  • Willenbrock
    #3186
    Ballont sikerült leszedni a scenarióban+2 angol gépet.
  • Papa01 #3185
    Gyerekek, nagyon bejön az Pfalz dIIa,simán végig megy a rulett.
    De sokszor amiatt lesz vége mert egyszer csak leáll a motor....
    Mit lehet ez ellen tenni, és miért van?

    A géppuskája viszont elég hamar akad...viszont erősebbnek tűnik!
  • Papa01 #3184
    Köszi, most módosítottam a tömörítvényt, reméljük, így minden OK! :)
  • LeonSilver
    #3183
    Ez lemaradt.

  • LeonSilver
    #3182
    Sehogy :D
    Nem töülti be Papa.Szerintem kell neki az is ami mappában van.Ha megnézed amit én töltöttem fel akkor látod, hogy én becsomagoltam azt is.
  • Papa01 #3181
    Nem tudom, mit nokedlizhettem el... :D Korábban mintha már használtam volna, de azért, köszi a helpet! :)

    Hogy tetszett a röppenés?? :)
  • LeonSilver
    #3180
    Azon a linken csak ez van --> http://www.mediafire.com/myfiles.php ezért nyitja meg az én saját mappámat.
    A fájlt neve mellett van egy Share gomb, erre kell kattintani és az url-t bemásolni ide ;)
    Valahogy így.

  • LeonSilver
    #3179
    Ja.Kicsit egyszerűbb mint a videjó és akárhonnan lehet nézni a röppenést.
  • Papa01 #3178
    Ja, még annyi a tracket tettem fel! :)
  • Papa01 #3177
    Érdekes... :)
    No de sebaj, innen talán lejön! :)
  • LeonSilver
    #3176
    Nekem erre a linkre a saját médiafájeres szarság jön be ;)
  • Willenbrock
    #3175
    Dr.I-el 2 SE-5-öst sikerült leszednem egy orosz rulettben,de néha elég kiszámíthatatlanul reagál a kormánymozdulatokra ez a triplán.
  • Papa01 #3174
    Állat ez a Pfalz IIIa...

    a 3. rulettemet felvettem, ha van kedvetek, nézzétek meg! :)
    rulett...
  • Sanyo
    #3173
    Gondolom lesz egy ellenörzőkód, amire időnként ránéz a program, hogy ott van-e. Az első ind³táshoz mindenképpen kell net, akkor ellenőriz és kész. Lehet notebookon nyomni a puszta közepén. :)
  • LeonSilver
    #3172
    Na igen.Mert a központ szerveren tárolódik, hogy mivel repülhet.
    Az biztos, hogy használni lehet majd őket hiszen megvette az ember őket, viszont arra kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják megoldani.Mert az offhozlinehoz nem kell majd net nem?
  • Sanyo
    #3171
    Használható persze, az új gépek a patchekkel érkeznek, a vásárlással csak hozzácsapod a regisztrációdhoz.
  • Willenbrock
    #3170
    Szerencsére sikerült a vásár,már repültem is egy kört a Dr.I-el,hát tényleg nem egy kezes bárány,bal fordulónál felhúzza az orrát,oldalkormány nélkül nem is nagyon lehet balra fordulni vele.Viszont igen szűken és gyorsan fordul.Épségben sikerült leszállni is,bár erősen hintázott a gép.
    Ezek a vásárolt gépek az offline módban is használhatóak lesznek majd?Mert a DVD-n nincsenek rajta ugye.
  • Papa01 #3169
    Hhehe... Pfalz DIIIa-t... :) Én ez kaptam magamtól, karácsonyra.. :)
  • Papa01 #3168
    Jaja, az országot a Country-ban válaszd! :)
  • LeonSilver
    #3167
    Egyébként nincs a játékban "mindent alázó, istencsászár" gép.
    Az egyik abban jó, hogy jól fordul ennek örömére jól is dugózik :D a másik kicsit lassabb de atomstabil.
  • Willenbrock
    #3166
    Ja hülye vagyok,ez csak USA-ra és Canadára vonatkozik úgy tűnik.
  • Willenbrock
    #3165
    Csillaggal van jelölve pedig,de akkor biztos ez az merhát olyan nincs hogy Hungarian Republik.
  • Papa01 #3164
    Én úgy tudom, ott semmit nem állítottam...
  • Papa01 #3163
    Ezek nagyon kemény gépek, főleg a dr1, szóval csak óvatosan! :) Könnyen dugózik, átesik, lecsúszik, leszakad a szárnya, vagy szar a kilátás belőle... :) Persze ha ügyes vagy tényleg nem lesz ellenfeled az égen, ha ezekkel repülsz! :D

    Nekem ezek a gépek "magasak"...
  • Willenbrock
    #3162
    Még annyit kérdeznék hogy a State(állam?)-nál az Armed Forces Europe-ot kell jelölni?(más megfelelőt nem nagyon láttam)
  • a.carkey
    #3161
    Melyek az igazán jó gépek, amiket tényleg érdemes letölteni?

    (A Sopwith Dolphinról olvastam jókat, a DrI és a Camel az "alap", de igazából ingame melyik jó?)
  • LeonSilver
    #3160
    Mentem volna de a Dani itt ül az ölemben ( a legkisebb unokám ) és nem hagyja a papát játszani :D

    Kipróbáltam azt a TS-es szart de nekem nem látszik repülés közben az a kis izé.
  • Papa01 #3159
    Leon, nincs kedved röppenni? :)
  • Papa01 #3158
    Nincs mit, sok sikert! :)