29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3597
    Király ... Jöhetek én is? Most hétvégén este nem jó, de napközben ráérek :)

  • Papa01 #3596
    Bizony! :) Hol lennénk mi nélküle! :) Ezúton is köszi, Dummy!
  • LeonSilver
    #3595
    Mint már mondtam egyszer a TS-en is, qrvára szerencsések vagyunk, hogy van nekünk egy Dummynk ;)
  • Papa01 #3594
    Igen, Dummy kolléga csinált! :)
  • LeonSilver
    #3593
    Van olyan multi izé amiben a D.VIII bennevan ?
  • LeonSilver
    #3592
    Aha
  • Papa01 #3591
    Szuper, köszi szépen! :)
    Egy 13:00-ás kezdés jó neked?
  • LeonSilver
    #3590
    12:00-kor ennem kell és utána ha minden igaz ráérek, szóval mehetünk.
    Szívesen megcsinálom ill. megcsinálnám a leírást de nem vagyok ám valami pr0 benne.De azért majd megpróbálkozok vele és meglátjuk, csak ez kicsit hosszabb folyamat lesz mert nem egyszerű leírni ;)
  • Papa01 #3589
    Leon, van kedved még tesztelni? :) Ha igen, mikor?? :)

    Szuperek a skin-ek! Leon, ha nem veszed nyaggatásnak, és van időd, nem csinálnál erről is egy leírást? ÉS kitenném az oldalra.. :)
  • LeonSilver
    #3588
    Qrvajó!És mennyivel könnyebb most, hogy van temp ( végre ).
    Meg ez az UserViewer is remek találmány.
  • DummyBoy
    #3587
    Nekem most ilyen a Teve:



    De szépek lesznek a DVIII-asok is :)
  • LeonSilver
    #3586
    Vagy valami ilyen lesz a D.VIII festésem



    vagy pedig valami ilyesmi :D

  • LeonSilver
    #3585
    Ha még nemnézted meg akkor nézd meg ezt a videót.
  • LeonSilver
    #3584
    Szerintem marhajó.Lehetetlen dugóba vinni ( nekem legalább is nemsikerült ), elég gyors is és fordulásban sem marad el a többiektől.Ilyen, hogy delfin például nem is ellenfél neki.A Teve mögé is belehet ülni de azért ott már kapaszkodni kell, hogy ott is maradjon az ember.Összességében szerintem nagyon jó gép és éppen ezért tartok attól, hogy a következő peccsben hozzányúlnak.
  • DummyBoy
    #3583
    Nos a peccs óta én sem repültem, szóval kiváncsi leszek ...

    Megeditálom kicsit az orosz rulettet, berakom a DVIII-at, aztán meglátjuk ...

    Jó gép különben? Tevéhez képest?
  • LeonSilver
    #3582
    Kössz a pmet, nem semmi :D Egyébként kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas ez a WoP!
    Én most legrebbelem a Starship Troopers-t, hogy letudjam játszani ebben a motyóban ( a vőmtől kaptam karira ) azán megyek egy kicsit röppenek én is.Megnézem megint a tevét, de azthiszem ( egyelőre legalább is ) átnyergelek a D.VIII-ra.Viszont mint már említettem ha a neoqb megint belepiszkál a következő peccsben a gépbe akkor azt hiszem én be is fejezem a RoF-al való kapcsolatomat.
  • DummyBoy
    #3581
    Ja, tök olyan mintha a semmiből jönne pár lövés ... Amikor belerepülsz a nyomjelzők csíkjába ...

    Nem értem ... Én is mindjárt nekiállok, és tevegelek egyet :)
  • LeonSilver
    #3580
    Olyan 0:57 körül mondod ?Ott én lőttem, direkt azért állítottam meg a lejátszást, és forgattam meg a kamerát, hogy lehessen látni, nincs mögöttem senki.
  • DummyBoy
    #3579
    Megnéztem, érdekes ... De mintha valami eltalálna nem? ...

    Az igazat megvallva nem tevegeltem a szünetben ... pontosabban nagyon gép előtt sem ültem ... Megcsináltam a WOP-os tréningküldiket és kész ... ez volt az egész heti mutatvány ...

    Viszont ma és holnap egész nap repkedni fogok, párom nappalos, este 6-ig szabadprogram van :)

    WOP ügyben meg küldök privit :) Nekem nagyon bejön ... igaz, nem kőkemény szim, de szórakozásra kiválló :) Csak még béna vagyok hozzá ...
  • LeonSilver
    #3578
    Ja.És Dummy, megnézted a Camel videót ?Mit szólsz a szárnyhoz ?Te nemjártál még úgy, hogy nem értetted mitől szakadt a Teve ?
  • LeonSilver
    #3577
    Na és hogy tetszik srácok ez az új csoda.Ez a WoP ?A látvány maga nekem nagyon tetszik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt a demót nem lehet valahogy rábírni, hogy ne demo legyen ?
  • Sanyo
    #3576
    Konkrét kérdéseket tettem fel neki, persze azt is írtam, hogy miért érdekel. :)
  • RedRiot
    #3575
    Kár. :( Ma ő tudja a világon a legjobban hogy milyen egy Dreideckerrel röppenni. Talán már próbálta ezt a síkban fordulást is. Az animáción olyan mintha egy kézifékes fordulót csinálna a gép - a való életben talán ilyen durván biztos nem lehet csinálni, de megnézném mi közelíti meg a legjobban.
  • Sanyo
    #3574
    Már írtam neki, de sajnos még nem válaszolt.
  • DummyBoy
    #3573
    Na szép ... köszi a linket ... Mit kerestem pedig ... (ott is néztem, de valszeg rosszul kerestem mert nekem nem adta be ezeket ...)
  • RedRiot
    #3572
    És persze köszi a torrent linket!
  • RedRiot
    #3571
    "síkban fordult a Dr.I szembe velük gyakorlatilag bedöntés nélkül csak oldalkormánnyal."

    Tényleg ez volt a legdurvább rész, én is csak pislogtam. Írni kéne e-mailt Mikael Carlsonnak hogy üljön már be a triplánjába és próbálja reprodukálni. :)))

    Carlson
  • Willenbrock
    #3570
    Linket találtam a sorozathoz,nekem a season 1-2 megvan már,magyar feliratot sajnos nem találtam hozzájuk,de a lényeget nem nehéz megérteni még nekem sem:)Voss harcáról már könyvekben is olvastam,és az angolok tényleg úgy emlékeznek hogy síkban fordult a Dr.I szembe velük gyakorlatilag bedöntés nélkül csak oldalkormánnyal.Kipróbáltam ezt a RoF-ban is,a fordulás sikerül de a végén mindíg leesik a gép orra.
    Link:Dogfights
  • DummyBoy
    #3569
    Megtaláltam a sorozat részeit a neten, most töltöm le, ha tényleg jó lesz, akkor bedobom a linket ide :)

    Csak rapidshare-es sajna :(
  • Papa01 #3568
    Jaja, azt sem tudtam hirtelen, melyik bolygón vagyok... :D Repülök, tök nyugisan, aztán egyszer csak bumm! :)

    Nekem is volt már mákom, hogy felrobbantottam egy sorozattal az ellent.. :)
  • RedRiot
    #3567
    Bombázót ilyen rövid sorozattal és szemből egyszer sikerült leszednem. Bár nem felülről, hanem enyhén alulról és oldalról lőttem.

    Egyszer egy Nieuportot sikerült kiiktatnom totál szemből, kb. egy három lövéses sorozattal, meg múlt héten szegény Papa Pfalzát gyújtottam fel, bár az hosszabb sorozat volt. Ezek mind elég mák találatok voltak, bár a lassabb sebességek miatt azért esélyesebb egy ilyen attak mint az Il2-ben.

    Szerintem egy McCudden kvalitású pilóta képes lehetett ilyen találatokra.

    A film pedig szuper volt, érdekes volt a folytatásban lévő Spad vs. D.VII fight is. Mondjuk kicsit úgy színezték hogy a D.VII valami hihetetlen übergép volt, és hogy a SPAD hátrányban volt vele szemben, pedig az 50 kilométeres sebességtöbblet talán nem elhanyagolható. Voss vadászvirtusból állt le hatszoros túlerő ellen, az amcsi meg szerintem ha rutinosabb lett volna, zuhanva gyorsult volna 250-re aztán spuri. (Egy-két találat után aztán kapcsolt. :) Ettől függetlenül neki is jár a respect.
  • VO101 tvr
    #3566
    BUÉK

    Jó videó. Bár 3:30-nál McCudden rácsapása szemből fentről, eléggé bemákolt találatnak néz ki, hogy ennyitő annyira sérüljön a DFW, hogy rögtön pörögjön is lefelé. A játékban sikerült már bárkinek is hasonló lelövést összehozni?
  • Willenbrock
    #3565
    Ezzel a videóval kívánok Boldog Újévet minden szobapilótának.1:13-tól kezdődik a lényeg,Werner Voss legendás harca az SE-k ellen.
  • DummyBoy
    #3564
  • Lacusch69
    #3563
    Tényleg király , de azért megpróbálom... (Mondjuk a csajok ugyanazok...)


  • Fokker
    #3562
    RedRiot képét nem lehet überelni! :D

    Boldog Új Évet Kívánok én is minden pilótának!

  • RedRiot
    #3561


    BUÉK 2010! (bár remélem jövőre is lesz néhány esténk, amikor 1918 lesz pár órára. :)))
  • LeonSilver
    #3560
  • Papa01 #3559
    [szin=red]
    Minden RoF-os kollégának Boldog Újévet Kívánok!!! :)
    [/szin=red]

  • LeonSilver
    #3558
    Megoldottam!