29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #3797
    Minden gépnél be tudod állítani mi legyen az alapértelmezett nézet ...

    Ins, Del, PgUP, PgDown, Home, End-el tudod állítani, majd F10-el elmenteni ...

    Nálam pl: az Alba DIII nézete volt balra elcsúszva, azt kellett korrigálni így ...
  • Willenbrock
    #3796
    Ilyenre változtatta az alapértelmezett FOV-ot csak úgy magától,és ami furcsa hogy úgy látom csak a Dr.I-esetében állította így át:
    Gondolom másnál nem ez az alapértelmezett FOV a Dr.I-hez,nálam sem ilyen volt eredetileg.
  • Willenbrock
    #3795
    Az történt hogy a fej nézetben a zoom csak úgy átállt magától más értékre,miközben semmit nem állítottam a beállításokban.Ilyet tapasztalt már valaki?
  • Willenbrock
    #3794
    Ja akkor biztos még alakít rajta.Szép,azt hiszem a Dragon dobozképén volt ez a kékes-lilás szín az ördögfejnek,más képeken tiszta vörös a feje és fehér a szárnya sárga helyett.De ez is olyan hogy egészen pontosan nem lehet megállíapítani a régi képekről.
  • Willenbrock
    #3793
    Kösz,ezt kerestem igen szépen,pontosan megcsinálta az illető,de hogy lehet letölteni?Angolul van ott valami de nem értem.(will soon,stay tuned)
  • DummyBoy
    #3792
    Köszi ... már csak a szinekkel és a szárnyak és oldalkormány számozásával küzdök ... jelenleg inkább a barna amit valósághoz közelebbi színnek tartok ...

    De majd holnap folytatom :)

  • Willenbrock
    #3791
    Ezek a Magyar Légierő gépei voltak csak a tanácsköztársaság idején nem?Úgy tudom támogatták a felvidéki hadjáratot is.
  • Willenbrock
    #3790
    Szép lett ez szerintem,ez nagyon közel állhat a valósághoz.A Flyonline-ról is letölthető egy Voss skin,az is elég jó szerintem.A viták biztos azért vannak mert sok régi képen okkersárgára festették a motorburkolatot,de a fekete-fehér képek szerintem inkább azt mutatják hogy zöld volt az is mint a gép.Az alap világoskék szín a törzsön hátrafelé eléggé átüt az is látszik.
  • Papa01 #3789

    Tényleg jó lett volna röppenni ma is, csakhát a meló.. :(
  • VO101 tvr
    #3788
    OK. Akkor addig szénné gyakorlom magam
  • Papa01 #3787
    A mai nap nekem sajna nem jó, bocsika... :(
    Holnap esetleg... :)
  • Papa01 #3786
    1 percen belül 3 segítség... :D Ez aztán a support!! :D
  • VO101 tvr
    #3785
    Akkor repüljünk :D
  • Sanyo
    #3784
    A videokártyád gyenge lesz hozzá.
  • LeonSilver
    #3783
  • LeonSilver
    #3782
    Demo letölt, kipróbál.Egyébként ellépeget rajta.

    Minimum system requirements:

    Operating System Windows® XP / Vista
    CPU Intel® Core™2 Duo 2.4 GHz
    RAM 2 Gb
    Free Hard Drive space 6 Gb
    Joystick Direct X 9.0 compatible joystick
    Internet Connection 256 Kb/s (required)
    Graphics Card 512 Mb, GeForce 8800GT/Radeon HD3500
    Sound Card DirectX 9.0c compatible

  • VO101 tvr
    #3781
    Határeset. Ha minden beállítást minimumra veszel akkor talán lesz elég fps.

    Minimum system requirements
    Operating System Windows® XP / Vista
    CPU Intel® Core™2 Duo 2.4 GHz
    RAM 2 Gb
    Free Hard Drive space 6 Gb
    Joystick Direct X 9.0 compatible joystick
    Internet Connection 256 Kb/s (required)
    Graphics Card 512 Mb, GeForce 8800GT/Radeon HD3500
    Sound Card DirectX 9.0c compatible

    Supported Operating Systems
    Windows XP / XP 64 Service Pack 2 or higher
    Windows Vista / Vista 64 Service Pack 1
  • Papa01 #3780
    Szia!

    Próbáld ki a demót, igazán abból le tudod szűrni... Nekem minimum gépnek tűnik a konfigod...
  • m21
    #3779
    asztali gép.
  • m21
    #3778
    konfigom: intel core 2 duo E6550 2.33GHz ; 2GB RAM ;Nvidia 9600GT vga
    XP szervízcsomag3
    ez kevés lenne a program futtatásához?
    köszi.
  • RedRiot
    #3777
    ja, még nem letölthető. :( sorry
  • RedRiot
    #3776
    Willenbrock kolléga, nem te kerestél Jacobs skint a dreideckerhez? Valaki megelőzött és elkészítette:

    Jacobs Dr.I.
  • RedRiot
    #3775
    A Haditechnika egyik tavalyi számában volt cikk a Tanáncsköztársaság alatt szolgáló magyar D.VII-esekről. A hős vöröspilóták halált megvető bátorsággal szórták róluk a forradalmi röplapokat, de ha jól emlékszem azért a rend kedvéért elpicsáztak néhány erre tévedt román Nieuport-ot. :))
  • Sanyo
    #3774
    Ez már így is nagyon szép. :)
  • DummyBoy
    #3773
    DVII-es nem volt nálunk a háború alatt... csak a Hungarian Soviet Republic alatt 1919-ben ... a 8-ik vörös repülőszázadnak voltak DVII-esei ...

    Wingspalette - Hungarian DVII

    Ajánlom ezt az oldalt mondjuk ... csomó minden fentvan!
  • VO101 tvr
    #3772
    Magyar festésű DVII képet találtatok már? Volt Monarchia majd Tanácsköztársaság felségjelzéssel.
  • DummyBoy
    #3771
    Még gyúrnom kell rajta, pár szöveget még ki kell javítani vagy eltüntetni, meg meg kell találnom a megfelelő színt ... de sajnos Voss gépének valódi szine nagyobb rejtély mint Atlantis :(

    Rendesen ölremenő viták vannak róla a neten ...









  • DummyBoy
    #3770
    Én úgy értem az egészet, hogy ha pl: offline kipróbálod teve vs teve harcot, vagy DVIII vs DVIII harcot, akkor is láthatod hogy mennyivel gyengébben repül az AI ... egyszerűen nem fordul ... agyaggalamb ...

    Ettől függetlenül nekem is olyan érzésem van hogy valami nem kerek ...

    Más: Kemények ezek a terepszinű skinek ... hiába nem élethű, asszem nekem is terep lesz az összes gépem :)

  • RedRiot
    #3769
    Hány kilós bomba kell ahhoz, hogy megfektessen egy acélhidat? Egy üresen 500 kilós, 120 lóerős Camel ki tudna gurulni egy olyannal a hasán a hangárból? :) (Mármint önerőből :)
  • LeonSilver
    #3768
    Jéééééé.Megcsinálták, hogy a hidak sérülnek a bombától.



  • LeonSilver
    #3767
    Nem azzal van a gáz Dummy.Az ember ilyenen nem akadna ki, hogy a másik jobb mint az AI és nem vagy csak nehéz lelőni, mindenféle manővereket csinál amit az AI nem.Ez így szerintem tök rendben van.Én azt nem értem, hogy adott magasságon miért lehet megcsinálni azt amit online ugyan azon a magasságon nem.Nekem akárhogyan cáfolhatná a neoqb ezt a tényt egyszerűen nem hinném el mert a tapasztalat igen is az, hogy nem egyforma az off és az on modell.

    Teljesen ott van amit RedRiot kolléga emílt például.Offline a D.VIII egy texasi láncfűrészes.Simán mészárolom vele én is a tevét, pfalzot, akármit.Online meg szinte egy katasztrófa az egész.
  • Papa01 #3766
    Jaaa a La-7-es... :D :D

    Én mindig is úgy éreztem az IL-2-ben az orosz gépek kicsit jobban repülnek.. :)
    A VIII-as kapcsán, pont úgy jártam mint Riot kolléga... :)
  • RedRiot
    #3765
    Én mondjuk nagyon keveset repültem a D.VIII-al, de a legdurvább élményem azzal volt. Rulettben elsőre leszedtem vele hat gépet, online meg csak kóvályogtam a levegőben mint a gólyafing, nem azt csinálta amit akartam.
  • DummyBoy
    #3764
    Különben én arra merek gondolni ebben az esetben, hogy azért érezzük különbözőnek a fizikát, mert azért bármelyikőnk messze lekörözi az AI pilótákat ...

    Amíg offline egy Dolphin-al le lehet fordulni egy DR1-est, azért online ez nem ugyanaz ...

    Remélem csak ez az oka, és valós különbség nincs ...

    Bár igaz ami igaz, néha nekem is van olyan érzésem, hogy ugyanannak a manővernek más lesz a végeredménye offline mint online, de bízom benne hogy ez csak érzéki csalódás :)
  • RedRiot
    #3763
    Engem csak azért nem keserít el, mert még mindig korrektebb a gépek közti egyensúly mint az Il2-ben. Én ugyan nem hívom Shitfire-nek az egyik legszebb vadászgépet, de megértem azokat az Il2-es Messer-pilótákat akik így nevezik. A La-7 fedőnevű nevű ufóról nem is beszélve.

    Inkább azzal kapcsolatban érdekelne valami hivatalos álláspont a neoqb részéről, hogy valóban van-e valami eltérés az offline és az online fizika között vagy csak érzéki csalódás az egész. (Bár azért erről a fórumról is legalább hárman-négyen tapasztaltunk ilyesmit. )
  • Papa01 #3762
    Jaja, bár én tegnap is, minden percét élveztem az online repülésnek, de mégis csak elkeserít az, hogy nem a valóságnak megfelelően próbálják modellezni a gépeket...
  • RedRiot
    #3761
    Én más helyeken úgy olvastam, hogy nem igazán kedvelték a pilóták. Akinek a D.XII jutott sóvárogva nézték az új Fokkert repülő társaikat.

    Ettől függetlenül az én teljesen szubjektív véleményem szerint alulmodellezték. Sok helyen írják hogy gyengébb volt a D.VII-esnél, de a RoFban lévő D.XII-est még az Albatrosok és a Pfalz D.III is simán megverik. Ennyire szar gép azért nem lehetett.
  • Papa01 #3760
    Mondjuk érdekes, hogy dicsérik a Pfalz 12-est, a szimuban, pedig eléggé utálatos gépnek mondják.. :)
  • Papa01 #3759
    Köszi a linket, kint van! :)
  • RedRiot
    #3758
    Ha jól tudom a D.III-as Alba zuhanórepülésben hajlamos volt ledobálni magáról a szárnyakat, a D.V-nél ezt a problémát akarták elsősorban orvosolni. A korai D.V-ösöknél volt egy ilyen aerodinamikai púp a pilóta mögött, de ez nagyon népszerűtlen volt így elhagyták.

    Az N17-est (azonos képességű pilótákkal persze) megeszi reggelire bármelyik Albatros.

    Az SE5a és a SPAD valóban erős gépek, de ez semmit sem ér ha a pilótája bekattan, és 10m magasan leáll dogolni mindenkivel aki arra téved.

    Próbáltam én is az SE-vel B'n'Z-zni, de nem tudok olyan jól időzíteni, és precízen visszazuhanni, hogy a támadás hatásos legyen. Ráadásul a célzásom sem erős. Pedig a gáz vissza - bot hátra - erős oldalkormányra elég szépen visszafordul. Az emelkedése tényleg nagyon jó, és közben gyorsan is halad előre. Bár a legjobb emelkedést 60mph-nál produkálja, de eközben néha csökkenteni kell az emelkedés szögét, mert megfőzi a motort. (mintha erőlködve mászna fel egy meredek lépcsőn :))

    Nekem az SE a kedvenc gépem, de még kevés vagyok hozzá, így pár hónapig maradok az Albatrosnál.