29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #3717
    Sanyo, változtattál valamit a honlapon vagy wtf?Már vagy 2 napja más mint a megszokott..
  • Sanyo
    #3716
    Werner Voss-ról még írni fogok, a prototípus Dr.I-el lőtték le. Időközben találtam egy Dr. I skint, de ez nem tetszik annyira. Nem kell, hogy pontosan Voss gépe legyen, a lényeg, hogy lehetőleg autentikus és 1920x1080-ban is olyan legyen, hogy szinte megszólal. :D
  • DummyBoy
    #3715
    Van egy fekete ... De akkor csinálok majd valamit :) Mond mit szeretnél :)

    Lentebb volt egy fekete skin ...
  • Sanyo
    #3714
    Tervezel Fokker Dr.I skint? Lassan a végére érek a típusismertetőnek és szívesebben tennék be képnek egy nem gyári skint. :)

    ,ás: TrackIR témában írtam mailt tegnap.
  • DummyBoy
    #3713
    Ja ... Szépen magyarul megfogalmazva annyi a gond hogy elfelejtették Groupolni a Layereket

    De arra figyelj, hogy asszem a Levels alatt van egy olyan layer ami teljesen átalakítja a színeket ... én azt ki is kapcsoltam ...

    A Levels-en belül: ткань néven :)

    @Papa: Tegnap este csináltam egy screent a Blackshark-al egy háztetőn, este belinkelem, meg a saját próbamission-ömet is ... nagyon egyszerű: Megnyitod a mission editort és a középen lévő reptérre csak le kell rakni egy koptert és megadni neki hogy Takeoff from Runway ... Majd elmenteni ...

    Ekkor járó motorral indulsz a kifutóról, szóval lehet vele szórakozni :) És ha megfordulsz a kifutón, már lehet is látni a házakat amikkel ökörködni szoktam :)

    Amit én szoktam: Felszállok kb: 10 méterre, kitrimmelem a gépet, hogy megálljon egyhelyben (Ez nem olyan egyszerű mint leírva ...) majd Flight Direktor bekapcs és lehet repkedni ...

    Természetesen ez a leszállás a háztetőre nem úgy megy, hogy odamegyek és leszállok ... ez sokpóbálkozásos móka, eltart egy ideig ...

    Amint meglesz az eredeti BS, ha gondolod néha repkedhetünk ilyen "örömrepüléseket" majd ... Üres misszió, és elindulunk valamerre, megpróbáljuk követni egymást, ésatöbbi ...
  • Fokker
    #3712
    jól tudjátok, a padlockot én használom. az összes többit részemről ki lehet kapcsolni.
  • LeonSilver
    #3711
    Dummy.A Teve .psd-je neked is ilyen fos ?

  • Willenbrock
    #3710
    Jó hogy ha van kedved hozzá mert nekem a PS teljesen új lenne időbe telik rájönni mi hogy működik benne,a paintet használtam csak eddig.Érdekes hogy nem csinálták még meg ezt a skint mások mert ez az ász volt Dr.I-el a legeredményesebb(a Fekete lovag) és elég ismert is ez a festés.
  • Papa01 #3709
    VO101 tvr, jó kis légiharcok voltak, gyere máskor is! :)
  • Papa01 #3708
    Megy a szercsi, ts-en is vagyok! :)
  • Papa01 #3707
    Ok, akkor nemsokára indítom a szerót! :)
  • VO101 tvr
    #3706
    Én ráérek :)
  • LeonSilver
    #3705
    Csak Fokker kolléga mert nincs neki se TrekkIr se freeterkk cucca.Asszem.
  • VO101 tvr
    #3704
    Láttam, a Padlock is be van kapcsolva. Azt használjátok légiharcban?
  • Papa01 #3703
    Urak, kinek van kedve röppenni?? :)
  • DummyBoy
    #3702
    Érdemes a joy-ra is belőni, nálam hasonló a joy érzékenységgörbéje is ...
  • Papa01 #3701
    :D Én a joy-ra nyomtam rá! :))
  • LeonSilver
    #3700
    Az a pedálé Papa, én csak azt állítottam be.A joyét nem basztattam.

    **--**

    http://index.hu/tudomany/2010/01/03/osoreg_repulot_talaltak_az_antarktiszon/
  • Papa01 #3699
    Oks! :) Megmondom őszintén, az ilyenek engem nagyon érdekelnek. Pontos sebesség iránytartás, stb.. Kár, hogy kissé fakezű vagyok... :D
    No, megnéztem, nekem semmilyen íve nem volt a görbéknek! Beállítottam a te értékeidet, kíváncsi vagyok milyen lesz... :)
  • LeonSilver
    #3698
    Megmondom a frankót.Sose próbáltam ilyet tenni ;) de majd eccer kipróbálom. ;)
  • Papa01 #3697
    Oké! Köszi! És neked ez a repülés amit leírtam simán menne? Pl 4 méteren 15 km/ó-val... folyamatosan repülni.
  • Papa01 #3696
    Köszi a help-et! :)

    A görbét mindjárt megnézem nálam milyen.. :)
  • LeonSilver
    #3695
    Van valami szarság is amivel a bal oldalra belehet kapcsolni egy ilyen kis panelt ami mutatja, hogy a joyod ill. a pedálod éppen miylen helyzetben van.Talán kezdetnek ez is segít, meg kell keresni a kézikönyvben, hogy mivel lehet bekapcsolni.Ilyen árkádnál asszem az alapból bevan.
  • LeonSilver
    #3694
    Állítani itt lehet Papa



    Az automatikából meg csak ezek kellenek, de ezek aztán nagyon!

  • Papa01 #3693
    Hááát, amikor emelkedik, akkor lenyomom a botot, hogy vízszintes legyen a gép akkor 1x megnyomom a trim-et...

    De az tény, hogy piszok érzékeny a joy legkisebb mozgatására reagál a gép.
  • DummyBoy
    #3692
    Lehet hülye kérdés, de nyomod a Trimet mint a veszedelem, ugye?

    Az automatikában van ugye Auto Hover is, az kell az egyhelyben lebegéshez ...

    Ha sikerül magadtól megállni egyhelyben, akkor azonnal trim-elni kell a gépet és utána lehet tovább mozogni ...

    A legnehezebb mutatvány az egész helivel az egyhelyben megállás automata nélkül :)

    Valamint a Flight Director akkor kell ha komolyabb mutatványokat akarsz csinálni, ez "legyengíti" az auto modok erejét, kevésbé kell harcolni az automatikával ... ilyen alap manőverekhez lehet inkább árt mint használ ...
  • Papa01 #3691
    Kitettem a letöltések közé! :) Én magam fel is telepítettem! :)
    Oks, kapcsoljunk ki akkor mindent! :) Megnézzük milyen úgy! :)

    OFF: Gyerekek, valaki megmutatná, BS-ben hogyan állította be a joy érzékenységet?
    Teljesen kiakaszt, mennyire béna vagyok vele, pedig ma is repültem vele vagy 2 órát...
    Azt szerettem volna, hogy felszállok, vagy 3 méter magasan, nagyon lassan végigrepülök a kifutón forduló vissza és leszállás.
    De ez a barom, egyből elkezd tolatni, pedig előre nyomom a botot, oldalaz, minden hülyeséget csinál, amit nem értek, hogy miért!

    A flight director-on kívül használtok még valamilyen robot rásegítőt?
  • DummyBoy
    #3690
    Nem fehér lesz hála istennek, hanem default :) Okosak a srácok, megoldották ... én mindenesetre bemásolom, mert így lesz értelme a saját skineknek ...

    Én is nekiestem egy tereptevének :) Amint kész, felteszem ...

    Lassan ki lehet kapcsolgatni mindent bár nekem a motor managementre még gyúrnom kell, de tőlem mehet ... Viszont a padlock maradjon Fokker kollégának!
  • LeonSilver
    #3689
    Mindent ( mix, rpm, hűtő ) nem lehetne akkor már kikapcsolni ?

    Papa, itt egy saját szkinpakk.Tedd be a letöltések közé légyszíves.
    Külön képet nem mellékelek mert van a telepítőben ( mikor telepíted akkor lehet látni ).PfalzD3a és FokkerD.VIII szkin.

    Tegyétek fel srácok mert különben fehér leszek ha online nyomjuk :D
    ( van benne uninstall is, szóval le is lehet szedni ha zavar valakit habár nem cseréli le semelyiket sem )

    LINK
  • DummyBoy
    #3688
    Nem igazán ... mivel főleg 1 vs 1-et repülünk ... De én maradok asszem a tevénél ... meg a saját festésekkel már nem lesz ez gond :)
  • RedRiot
    #3687
    Kipróbálom rulettben milyen.
    Online nem volt abból gond, hogy szinte mindenki német géppel repül? Nem volt néhány véletlen team-kill?
  • Papa01 #3686
    Dede!! Ma teljesen kész vagyok! Akár a gépem! :D
  • DummyBoy
    #3685
    Az RPM limiter-t nem? xD
  • Papa01 #3684
    Urak, ha nem gond kikapcsoltuk az enemy icons-t és az automixture-t! Nagy élvezetes volt a légiharc ikonok nélkül!!! :)
  • DummyBoy
    #3683
    Ja ... Köszöntem a mai multit!

    A nap tanulsága ... a DVIII-asnak sincs púpja :) Érzésre 3-szor körbefordulja a tevét, aztán kiderül, hogy nemigazán ...
  • Papa01 #3682
    Nekem azzal a géppel vannak sikereim.. minden mással lelőnek mint egy kutyát!! :)

    Urak, jó repülés volt! :) Estefelé jó lenne megismételni! :)
  • LeonSilver
    #3681
    Majd azt is ki kell próbálnom online.Mert ugye offline fasza mint a D.VIII
  • Papa01 #3680
    Pont ezt beszéltük mi is!!!! Joe, és Dummy D8-al, ugyan ezt mondta a mostani multi közben...
    És én is korábban.... Offline-ban ez a gép a Terminátor, online-ban meg gyengusz!

    ÉS a Pfalz?? Az hogy tetszik?
  • JoeDestroy
    #3679
    De. Ez a mai tapasztalat is.
    Bár lehet hogy azért, mert online vadabb manővereket indít az ember.
  • LeonSilver
    #3678
    Nem értem én ezt az egészet.
    Offline játékban olyan faszán lehet repülni , olyan manővereket meglehet csinálni amitől online játékban simán a porba hull az ember.Nemgondoljátok ?