29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #3757
    Teljes mértékben történelmietlen, hiteltelen, meg még egy csomó mindentelen de nekem teccciiik :P

  • DummyBoy
    #3756
    Igen ... Én imádom a tevét ... adtam esélyt a DR1-esnek és a DVIII-asnak is, de maradt a Teve ... Igaz, hogy sokkal keményebb mint a DR1, de valahogy stabilabban repülhető, ha megtanulod kezelni ... És mégvalami ... Bár ez nekem még nem megy stabilan, de ha megtanulod gyorsan kihozni dugóból, akkor ebből akkora előnyt lehet kovácsolni fordulóharcban, hogy csak na ... Nagy magasságon (Bár mi majdnem mindig földközelbe kerülünk ...) nyugodtan be lehet dugóztatni, és 1-2 forduló után kijön (Ha mákod van ...) Ezzel csak az a gond, hogy nekem egyre többet sikerül kiszedni dugóból, de 1-2 forduló után azért nem könnyű ...

    Stabilabban lehet vele kanyarodni, sokkal inkább követi a pilóta akaratát mint a másik kettő ...

    A DR1-el szörnyű a balkanyar, le kell nyomni az orrát, különben felkapja, és ez egy szoros dogfight-ban ez azonnal bukta ...

    A DVIII pedig amellett, hogy papíron majdnem jobb mint a Camel, valahol a DR1 és a Camel között van repülhetőségben, jobban emelkedik, de lassabb és talán kevésbé fordul mint a Camel ... Ráadásul érzékeny a magassági kormány, mint a Tevében, csak itt még érvényesül az is hogy folyamatosan felfelé akar törni, ezért nehéz vele célozni ...

    Mindenesetre még mindig tartom azt az álláspontom, hogy nincs űber gép ... Ha valaki megtanulja az egyik gépet vezetni komolyan, és dogban fel tudja használni a gép előnyeit, akkor ő jó eséllyel pályázik a győzelemre ...

    És egy kérdés:

    Tudtok valahol IL-2-es tutorialvideókat a neten? (youtube-ra ránézek ...)

    Sajna nem tudtam tegnap jönni repülni veletek, ezért kicsit WOP-ozgattam ... gyakorolgattam a BnZ-t bombázók ellen ... Végre volt sikerélményem is ... de jó lenne megnézni, hogy is csinálják ezt a profik :)

    Pumaszálláson sok jó írott anyagot találtam, de megnézném hogyan működik ez valójában :)
  • LeonSilver
    #3755
    Már megint lemaradt a lényeg.
    Ez itt kérem egy nagyon jó link, akár a hasznos infók közé is mehetne Papa!!
  • LeonSilver
    #3754
    "
    A Sopwith Triplane típus felváltására tervezték. "Teve" becenevét a törzs elülső részén, a géppuskák fölötti kidomborodás miatt kapta. 1917 nyarától kezdték a frontra szállítani. Azonnal kiderült, hogy rendkívül jó mozgékonysággal rendelkezik, de bizonyos manőverekenél bizony elkélt a tapasztalt pilótakéz. A jó repülők kezében viszont félelmetes fegyver volt a Camel. Ezzel a típussal lőtték le a legtöbb ellenséges repülőgépet az első világháborúban. Vadászfeladatok ellátása mellett csatarepülőgépként, a földi egységek támogatására is bevetették."

    Ha van elég magasságod akkor nem nehéz kivenni ha az ember tudja, hogy mit kell csinálni ;)
  • Willenbrock
    #3753
    A Dr.I szerintem közel sem annyira kényes mint a Camel,bár a soros motorosokhoz képest tényleg instabilabb mindkettő.A Camellal egyszerűen nem tudok manőverezni,ha átesik többet ki sem jön a dugóból,a Dr.I-el viszont elég gyakran tudok sikeres lenni,egyedül a balforduló ellen tiltakozik egy kicsit,de ha már benne akkor balra is szűken fordul.A Camelt kifejezetten ellenségesnek érzem,3-4 próbálkozás után nem akartam vele többet repülni.
  • VO101 tvr
    #3752
    Átnézegettem a honlapon néhány adatot.
    Az Alba DIII és a DVa összes paramétere szám szerint megegyezik. A Pfalz DIII ugyanazzal a Mercedes D.IIIa motorral és minimálisan alacsonyabb felületi terheléssel és lóerő/tömeg aránnyal, hajszállal jobban emelkedik és ugyenennyivel lassabb. Mindhárom gép jól fordul, alapvetően lassú, de "jóindulatú" gépek. A másik oldalon a Nieuport 17 lehet még hasonló.
    Az "űbergép" inkább a SeVa és a SPAD lesz a legnagyobb sebességük és emelkedőképességük folytán.
    Más szempontból nagyon jó a Dr.I és a Camel. Legjobban fordulnak és jól emelkednek, de ez utóbbiak nagyon nem pilótabarát gépek.
  • Papa01 #3751
    Szia!

    Az offline eredmények kicsit becsapósak.. korábban volt erről szó, nem jó ha ehhez méred a gépet...
    Ennek ellenére én szerettem az Alba DV-öt, erősebb a motorja, mint a DIII-nak..
    Bár valaki mintha azt mondta volna, (talán Fokker kolléga) hogy rontottak a gép repülési teljesítményét...

    De amit az elején mondtam, érdemes online kipróbálni a masinát, és ezek után ki tudod alakítani a véleményed.. :)
  • Richtofen
    #3750
    Sziasztok. Az Alba D.Va milyen gépnek számít a többi között? Most minden különösebb gyakorlás nélkül 7 gépet szedtem le vele (offline, talán orosz rulett amikor egyesével jönnek a random gépek?). Plusz egy magától dugóba esett harc közben. Ez az űber gép?

    (Minden segítség kikapcsolva, 1000 lőszer, 50 benzin).
  • Papa01 #3749
    Jó repülés volt köszi! :)
    Az Se5a-val is jó nyomtad a BNZ-t, gratula!! :)
  • LeonSilver
    #3748
    Te is fiam Sanyo ?? ;) Én is 4-kor kelek ... :((((((
  • Sanyo
    #3747
    Ha nyomsz egy "vissza" gombot, elvileg bent vagy. A hibát nagyjából behatároltam, de még tesztelnem kell. 4kor ébresztő, úgyhogy kénytelen vagyok holnapra halasztani.
  • Papa01 #3746
    Urak, Szeró, megy és TS-en is vagyok! :) Ki jön röppenni? :)
  • VO101 tvr
    #3745
    Na repüljünk :)
  • VO101 tvr
    #3744
    Én azt hittem az elsődleges szempont a gépek valós teljesítménye... :(

    Az IL2 10 éves "történelme" a legjobb példa arra, hogy nem ez az elsődleges. Mivel ez egy eladásra szánt játék, fontosabb az eladhatósága. Ezért jobb játszhatóság miatt a két oldal gépei "kiegyensúlyozottak" Igyekeznek a gépek alapvető repülési karakterét megtartani és ez a lényeg.
  • Papa01 #3743
    Általában írtam, példaként reagálva Dummy kolléga ezen mondatára:
    Az új peccs óta lényegesen gyorsabb és jobban is emelkedik a DVII ám ... megvariálták az összes gép adatlapját rendesen ...

    Tehát az általad írt érték is módosított... :(
  • DummyBoy
    #3742
    Nem ... nem ... a Fokker DVII a játékban egy gyengébb motorral szerelt változat ... a régebbi peccsek alatt lassabb is volt meg nehézkesebb is ...

    Asszem az 1.009-ben változtattak a gépek sebességén ... De előtte sem volt sokkal lassabb ... asszem 185 volt ... vagy 180 on sea level ...
  • VO101 tvr
    #3741
    A hivatalos oldalon ez van a Fokker DVII-re:
    Maximum airspeed
    (IAS: km/h)
    sea level — 190
    1000 m — 180
    Hol láttatok 200-at, 220-at?
  • Papa01 #3740
    Basszus, ha a testvérem hazajön, megkérem írjon egy szívhez szólót... úgy kiteszem a fórumba, hogy csak na.

    Én azt hittem az elsődleges szempont a gépek [i]valós[/t] teljesítménye... :(
  • LeonSilver
    #3739
    "100%, hogy a következő peccs után a D.VIII sem lesz olyan mint most."
    Kimaradt, hogy -> Ezért nem is töröm magam vele mert csak felidegesíteném magam.
  • LeonSilver
    #3738
    Nem a történelmi hűség a bosszantó ( persze az is ) hanem az, hogy a fasznak belepiszkálni utólag.100%, hogy a következő peccs után a D.VIII sem lesz olyan mint most.Erre mérget merek venni.
    Nem azt mondom, hogy nem kell javítani vagy ha van valami bug azt ne javítsák ki.Inkább azt mondom, hogy legyenek ritkábban gépek de azt teszteljék re rendesen és csak ha fasza akkor adják ki és ne csináljanak hülyét a vásárlókból mert majd egyszer megunják.
  • Papa01 #3737
    Tehát az adatlapokon is új értékeket tűntnek fel??
    Egyik peccs-ben 200-al megy a Fokker DVII, a másikban meg már 220-al?
    Basszus, és mi van a történelmi hűséggel???
  • DummyBoy
    #3736
    Én is, bár most spórolok xD

    Függőleges harchoz 2 dolog: Engem régóta foglalkoztat, megnéznék egy SeVa-t így ... Vagy egy SPAD-ot ... ha elég időm lesz akkor biztos kipróbálom :)

    Másik: Mit szopok a WOP-ban a ROF-os beidegződés miatt xD Beálltam a bombázók alá 6 órára, ahogy ROF-ban ... aztán csak kamilláztam, hogy gyakorlatilag belerepültem a lövész célkeresztjébe ... erőlködnie sem kellett, hogy leszedjen :)

    Aztán meg szépen nekiálltam ... volna ... fordulózni, aztán a Messer úgy otthagyott, csak lestem ... második körben meg is lett az eredménye xD "Press Enter to Continue" xD

    Szóval más ... no ... :)

    @Papa: Az új peccs óta lényegesen gyorsabb és jobban is emelkedik a DVII ám ... megvariálták az összes gép adatlapját rendesen ...
  • Sanyo
    #3735
    .hu után törölj ki mindent, majd enter. Ideiglenes megoldás, dolgozom rajta.
  • LeonSilver
    #3734
    Én most próbálom magam visszaszoktatni a Tevére ;)
    AZt hiszem az volt a gondom, hogy ugye kihagytam némi időt és elfelejtettem, hogy ha bedöntöm a gépet akkor nem vagy csak nagyon kicsit lehet húzni a botot mert utálja ezt a Teve és bedugózik tőle.Ma jöttem rá megint :D Hiába no, öreg sam..
  • LeonSilver
    #3733
    Mint a TrackIR csak kevés pénzből.Link
  • Papa01 #3732
    De..de , mondta.. :D Élvezetes kis harcok voltak! :)

    Tényleg Urak!

    Jelezze már az, aki ma 20:30-tól röppenne egy jót! :)
  • LeonSilver
    #3731
    Ja.Foksz alatt jó, csak a belépés miatt próbáltam a sexplorert.Egyébként még mindig ilyen a belépés ( nekem ):

  • sakkay
    #3730
    Ja, akartam kérdezni mi az a freeterkk?? Köszi..
  • Sanyo
    #3729
    Szétesés javítva, a css fáljban benne felejtettem a kommenteket. Kissé megigazítottam a gyári skint, és hogy ne kavarodjak bele, benne hagytam az eredeti értékeket is. A Firefoxot nem érdekelte, de az Explorer nagyon is zokon vette.
  • sakkay
    #3728
    Gondoltam. Ezt a függőleges harcmodort nagyon beleveri az ember fejébe a me 109.
  • sakkay
    #3727
    10 napja késik a ROF , az eredeti 2 napos! szállítás helyett.
  • Sanyo
    #3726
    2-3000 órával... :D
  • VO101 tvr
    #3725
    Pedig a program nem ismeretéből fakadóan, mikor default festést láttál, akkor akkor teljes töltéssel mentem. Csak mikor kék volt a gépem, tudtam levenni 50-re az üzemanyagot.
    Kár, hogy nem jegyzi meg a korábbi beállítást a program a sokadik patch után sem.
  • sakkay
    #3724
    Nem lehet , hogy VO101 tvr kolléga egy iljusinocskán edződött messzer' pilóta? Csak tipp..
  • Sanyo
    #3723
    Explorer alól tényleg szét van esve, ehh.
  • Sanyo
    #3722
    Lecseréltem a külsőt. :) Belépés megoldódott már?
  • Papa01 #3721
    Dummy, remélem mielőbb lesz Fekete Cápád... :) Köszi a segítséged!

    Urak, érdekes a gépek közötti különbség online...
    Tegnap repültem VO101 tvr kollégával. Fokker VII-esel repült, és bizony a Fokker jobban emelkedett mint az én imádott Pfalz-om... :)
    Volt, hogy minimálisra húztam az üzemanyagot, és még a lőszert is levettem 500-ra, de így is magasabban volt a célterület fölött mint én.. nem is kevéssel.

    Viszont nagyon ügyesen alkalmazta a függőleges légiharcot, az is egy követhető taktika lehet.
    Az pedig külön élmény volt, hogy ikonok nélkül repültünk... Volt, hogy szem elöl vesztettem, teljesen más így repülni, úgy gondolom sokkal jobb.. :)
  • LeonSilver
    #3720
    Ráadásul ha beakarok lépni akkor egy nagy fehér lap fogad, ha pedig refreselem akkor ezt kapom : Invalid Token
  • LeonSilver
    #3719
    Akkor nem csak nekem :) De valahogy olyan, mintha szétlenne esve vagy mi.Nem ?
  • DummyBoy
    #3718
    Utánajárok, mit tehetek :) De a fullHD képet neked kell majd megcsinálnod, mert nekem nincs akkora monitorom :)

    @Leon: Jééé ... tényleg új :)