29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • alma2
    #3917
    hm, komolyan a BS, lock-on engine-jet hasznalja ?
    Bar a lenyegen nem valtoztat, nincs rossz gepem, de hogy 5 percet varjak, hogy fel tudjak szallni vele olyan lassan tolt, hogy szinte minimum grafikan nem tud fix 60 fps-el menni, teljesen megoli a szimulator reszet, nem csak ennek a jateknak hanem osszes hasonlonak. Ezert hanyaglom a Bs-t is, mert egy reccenes a kepben es kiesik az ember a ritmusbol. Arrol nem beszelve, hogy milyen ocsmanyul nez ki ilyen grafikan, akkor mar il-2 :).
    Tenyleg nem akarom dicserni a wings of prey-t, mert a "szimulator" reszet nem nagyon lehet, de a korites az 10 pontos ehhez kepest, ha csak azt nezzuk, 2009-ben jatek kozben meg az iranyitast se engedi allitani ami hihetetlen !
    Azert lelottem egy ket-gepet, de az elojatekhoz ami oda vezet, nincs idegem-turelmem oreg vagyok mar ehhez :)
    Turelmes, nyugodt emberek vagytok az mar szent :)
  • Papa01 #3916
    Holnap 14:00 Neked jó? :)
    Sajnálom, hogy nem leszel este, jó lett volna, ha te is repülsz! :(
  • DummyBoy
    #3915
    Holnap valamikor ebéd után ha neked megfelel?

    Este sajna nem leszek, buliba kell mennem ... (Nem az a sajna hogy buliban leszek, hanem az hogy nem ihatok, mert ügyeletes vagyok ...)

    Reggel felkelek, megcsinálom a küldit, ha kész, akkor felteszem és utána beszélünk meg egy időpontot, ha az neked is jó :)
  • Papa01 #3914
  • Papa01 #3913
    Jaja, a fél óra az jó! :) Dummy, mikor teszteljünk?
  • DummyBoy
    #3912
    xD

    Bár én könnyen vagyok, mert mi egy oldalon vagyunk elvileg :)

    De csak letesztelem majd a DVIII-ast, hátha utolér ... Holnap délelőtt megcsinálom (megpróbálom ...) az új mission-t és fentebb rakom az időlimitet ...

    Mennyi legyen? fél óra?
  • VO101 tvr
    #3911
    Igyekszem ott lenni, mert nélkülem még képesek lesztek végig földközelben fordulózni
  • DummyBoy
    #3910
    Neeeem ... Nagyon kemény xD
  • VO101 tvr
    #3909
    Nem meglepő.
    Ránézésre is egyértelmű volt, hogy a grafika erősen a LockOn alapjain nyugszik.
  • LeonSilver
    #3908
    Láttad, hogy a \graphics\ammo\textures\ mappában van egy su27_memorial.dds file :D :D
  • alma2
    #3907
    Mondjuk nem nagyon torik magukat, hogy uj vasarlot fogjanak, a torrentes letoltesnel offline a tracker..
    Hala dht-nek azert beindult.
  • alma2
    #3906
    Meg is veszem ma, ha elokerul a kartya, koszi a tippet.
    Na nem azert mert jatszani is szeretnek vele, csak szolidaritasbol :)
  • DummyBoy
    #3905
    Ezek megvannak ... a Felirat nincs benne egyik DDS-ben sem ... Ez ami idegesít ...

    Végignéztem az összes file-t egyesével vagy 3-szor :(

    Feldobtam a ROF fórumon ... hátha ... Tuti valami bagatel, és majd kiveri a szememet ...
  • alma2
    #3904
    ugy latvanyosabb lenne, ha nem keszulnel ra 5 km-rol, aztan nagy hid, kicsi nagy felu,l alul oldalrol mindenhonnan megkerulve :)
    Tudom, ne magyarazzak, csinaljak videot, lassan ra veszem magamat arra is :)
  • LeonSilver
    #3903
    Kikell csomagolni az osszes gtp-t.
    A dr1 cuccai a \graphics\planes\fokkerdr1\textures\ mappában vannak, mégpedig ha jól nézem a fokkerdr1_c.dds file az.Firkáld össz sárgával, tedd be oda ahova mondtam ( csak a dr1-be ) én zézd meg avval a néző izével és látni fogod, hogy mi-hol van.

    **--**
    #3901

    Köszönöm kolléga úr, igyekszik az ember ;)
  • DummyBoy
    #3902
    Tudom, de az istennek nem találoma dds-ekben ... szétver az ideg ...

    Főleg mivel mindenhol kijavítottam azt a számot ...

  • Fokker
    #3901
    #Leon: nagyon tetszik a quadro-copter; a híd alatti átrepülés nagyon profi.

    #Willenbrock: már 2 bombázót sem egyszerű elintézni egyedül; amikor hárman vannak, az szinte lehetetlen. érdemes gyakorolni a nagy összetartás+zoomos sniper-technikát. csak egyenként lehet leszedni őket. messziről, amikor már éppen beérsz a lövész lőtávolságába; kell rövid lövésekkel megkínálni. ha lassul, az jó jel, mert a motorja döglődik. előbb-utóbb közelebb kell menni, én mindig beszívok pár lövést. nekem az okozza a gondot, hogy nem elég a lőszerem.
    a kampány a kiképzés, a karrier meg az éles bevetéssorozat. ez utóbbinál lehet kitüntetéseket szerezni.
  • LeonSilver
    #3900
    Én a fekete tevénél megkerestem az összekötőket és azt is megcsinmáltam.
    Teljesen jól műxxik.A Teve cuccait ide e:\Rise of Flight\data\graphics\Planes\Sopcamel\textures\ kellett másolni.
  • DummyBoy
    #3899
    Pontosan ... A Máltai keresztnél nem is a méret a gond, hanem a helyzete ... olyan 10-20 cm-rel arréb kellene hogy legyen ...

    Ami a legnagyobb gáz, hogy az összekötő elemek nem a skinben vannak :(

    @felderítők, bomberek: Ez nehéz lesz ha az IL-2höz vagy szokva ... Bár az AI nem manőverezik veszettül, szóval lehet SeVa-val sem lesz gond ...

    Itt ugyanis be kell ülni kicsit alúról a 6 órájukra, mert csak oda nem tud lőni a gunner ... és szépen menni utána, és lőni .... lehetőleg a motort, vagy a szárnyakat ...

    Én ezt próbáltam csinálni WOP-ban Heinkel bomber ellen ... na szépen be is repültem a faroklövész célkeresztjébe xD

  • Willenbrock
    #3898
    Végre letölthető a J.Jacobs skin is már a Dr.I-hez!Szép pontos munka ez is
    Jacobs Dr.I
  • Willenbrock
    #3897
    Mi a különbség a kampány és a karrier között tudja valaki?És lehet valahogy a kampányban a 6. feladatot skip-elni?
  • Willenbrock
    #3896
    Ez már egészen pontosnak néz ki,szép lett gratula!A két különbség:kicsit kisebb a kereszt az eredeti törzsének oldalán, a szárny összekötő elemén nincs sorszám az erdetin.Eltaláltam?
  • Willenbrock
    #3895
    A kampányban vadászok ellen nem szokott gond lenni a harc,de ezek a felderítők...minzha páncélozva lennének,még az IL-2-t is sokkal könnyebb leszedni az IL-2 ben mint ezeket az RE-8 asokat vagy mik ezek.Próbáltam felülről rácsapva(alig lehet eltalálni és a rövid sorozat nem sokat árt neki)alulról(rövid ideig pontatlanul lehet rálőni)oldalról és hátulról meg tuti hogy eltalál a hátsó géppuskás mielőtt leszedhetném.Ráadásul egymást fedezgetik a gépek,eléggé feladják a leckét.
  • DummyBoy
    #3894
    Na a fene essen bele ... Épp szólni akartam, hogy elvileg kész ... erre találtam 2 hibát benne ... (Lehet van több is ...)

    Ha észreveszitek, kijavítom :)




  • LeonSilver
    #3893
    Volt egy kis időm és gondoltam csinálok egy vidijót Harr Laca részére ;)

  • kokos
    #3892
    Hali!Csak egy észrevétel hátha valakinek jól jön!

    A videokártyámon van egy hő érzékelő!Azt vettem észre,hogy ha a menüben vagyok,vagy otthagyom a gépet szinte izzik a videókártya.Játék közben meg visszaáll.Úgyhogy vigyázzatok nehogy lesüsse a vga-t!
  • LeonSilver
    #3891
    off

  • Papa01 #3890
    Oks, köszi h szóltál! :)
  • kokos
    #3889
    Hali!Én vasárnap éjszakás vagyok 18.00-ra megyek, sajna én kilőve!De figyelni fogom a következő repülést!Hali
  • Papa01 #3888
    Üdv Urak! :)

    Eddig ennyien vagyunk vasárnapra:
    Dummyboy
    Fokker (multin egyeztettünk)
    JoeDestroy
    Kokos
    LeonSilver
    Papa01
    VO101 tvr  (multin egyeztettünk)
    Willenbrock

    Már nagyon várom! :)
  • JoeDestroy
    #3887
    Eddig úgy néz ki hogy jó az időpont :)
    Alba DV, vagy DVII - DVIII
  • LeonSilver
    #3886
    Nekem is fater.Pedig akkorákat szoktam vele esni mint a barom, és mégis.Oylan szépen lehet pedig hallani, hogy valami készül mert a levegő áramlása megváltozik és lehet hallani.Meg az az érdekes, hogy van amikor két métert nem tudok menni vele, van amikor meg úgy kell lerugdosni az égből :D
  • DummyBoy
    #3885
    Ja mégvalami ... ha valakinek nem kell a doboz, jó a letöltős változat is, akkor a D2D oldalon féláron van a ROF ... 12 font ...

    http://www.direct2drive.co.uk/8341/product/Buy-Rise-of-Flight-UK-Download
  • Papa01 #3884
    Persze Dummy, majd írd meg, hogy mikor!! :)
    Azt is meg kéne beszélni, ki melyik oldalon lenne.. :)

    Gyűlünk, gyűlünk! Reméljük Fokker, Riot, és Joe is tud jönni! :)
    Illetve Lacáék is, ha kedvük van! :) Meg bárki akinek kedve van! Most jó lenne tényleg egy nagyobb számú multi
  • DummyBoy
    #3883
    A Teve nekem is örök szerelem marad :) Viszont tegnap saját szemmel láthattam, hogy a BnZ ellen nem sokat tudunk tenni, max ha összedolgozunk ...

    Viszont a német gépek közül csak a DR1 és a DVIII emelkedik úgy, hogy lehetősége legyen követni a gyors szövetséges gépeket amíg azok a sebességtöbblet miatt ott nem hagyják ...

    Szóval kezd érdekessé válni a dolog :)
  • LeonSilver
    #3882
    Én kető-három között is vacillálok.
    A Teve a tuti, aztán vagy D.VIII vagy Pfalz, majd meglátom.
    EZt a dilemmát azt hiszem a következő peccs fogja eldönteni.
    Kíváncsi leszek, hogy mennyire piszkálják meg a D.VIII-at.
    De a leg biztosabb pont az a Teve.
  • DummyBoy
    #3881
    Nekem elvileg jó, maradok a Camel-el, viszont ha jön VO101_tvr mester is akkor lehet bepróbálkozom a DVIII-assal megint, hátha összejön xD

    Valamint Papa, ráérsz a hétvégén egy kicsit majd? Lehet holnap este (Vagy esetleg ma?), vagy szombaton valamikor? Megcsinálom az új missziókat, kiveszem a timelimitet, de le kellene majd próbálni ... Nehogy úgy járjunk mint a múltkorival ...
  • Papa01 #3880
    Nincs mit! :)
    Frissítettem az anyagot! :)
  • kokos
    #3879
    Ok!Köszi!
  • Papa01 #3878
    Willen:Gyere bátran, nem gond! :)
    Kokos: Ugyan a leírásban az olvasható, hogy a Mod-okat ki kell kapcsolni, mi most bekapcsolt mod-okkal repülünk ezért nem látod a szervert. Jogos.. Ezt is beleteszem a tudnivalók közé.
    Mod
    A képen látható jelölőt most be kell pipálni!
    Ezt az ablakot a Settings.exe elindítva kapod meg, majd kattints a Game Settings-re