29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #4077
    Szomorúan hallom, jobbulást! (Mármint az egészségügyi helyzetet, az a legkissebb baj, hogy nem repülünk holnap xD)

    Megjött a TrackIR időközben :) Tetszik ... mondjuk idő volt míg belőttem, de megérte :)

    Sőőt ... megy a FreeTrack-hez fabrikált DIY-Clip-emmel is,szóval lehet hogy a TrackClip Pro-t félreteszem, nehogy baja legyen xD

  • RedRiot
    #4076
    Jobbulást Papa, pihenj sokat a hétvégén.
  • Papa01 #4075
    Köszi szépen, én is remélem.. :((
  • Willenbrock
    #4074
    Ok,jobbulást,remélem nem komoly.
  • Papa01 #4073
    Ne haragudjatok srácok, de a holnapi röppenés úgy néz ki elmarad egészségügyi okok miatt...

    Ha valami csoda folytán rendeződik addigra a helyzetem, akkor holnap írok ide a fórumba!

    Üdv:
    Papa
  • Willenbrock
    #4072
    Igen ez is jól megvan benne csinálva,én egyszer úgy zuhantam le hogy a szétlőtt Camel leszakadt szárnya eltalálta a gépemet. Az IL-2 ben pl. ez még nem volt lemodellezve,ott ha belerepültem a szétrobbant gép törmelékeibe akkor sem sértették meg a gépemet.
  • Richtofen
    #4071
    "a legjobb a kilátás előre és oldalra az egész játékban :) (Hátra már más kérdés :) )"

    Hát pedig legtöbbször hátrafelé kell sasolni. :)
  • Richtofen
    #4070
    Elképzelhető, bár elég messze voltam, de valószínüleg az lehetett. Meglepődtem
  • LeonSilver
    #4069
    AZ elején itt is.Ez is az utolsó peccsben került be.Hála Istennek!
  • RedRiot
    #4068
    Szerintem egy leszakadt darab a Dolphinból eltalálta a propellert. Tetszik ez nekem, eddig minden propelleres szimulátorban titániumból volt a légcsavar. Na, most már nem, :)
  • DummyBoy
    #4067
    Hmmm ... a Dolphinból legendásan rossz a kilátás? xD Csak mert abból a legjobb a kilátás előre és oldalra az egész játékban :) (Hátra már más kérdés :) )

    Mindenesetre ha valami nekimegy (Szárnydarab vagy szilánk ...) akkor törnek a tollak ... De ellőni nem tudod (szerintem ... legalábbis nekünk eddig nem sikerült ... ha megtörtént volna már, akkor úgyis szólt volna mindenki ...) ... ezt a múlt peccsben csinálták meg ...

    Sajna a fegyverzetet, fuel-t és skint minden játék előtt újra kell állítani ...

    Ezt saját missionökben ki lehet küszöbölni, de az összetartást és a fuel-t ott is állítani kell sajna ... remélem dolgoznak rajta a srácok, mert elég sokan szóltak már érte ... De várjuk nagyon ...
  • Richtofen
    #4066
    Újabb fura tapasztalat: Dolphin-nal küzdöttem egy Albatros ellen. néhányszor eltaláltam, aztán kb 100-150 méterről lőttem rá és látványosan felrobbant (na nem úgy mint il-2ben, de nagyot szólt és darabokra esett). Ugyanebben a pillanatban mindkét légcsavartollam letörött. Más sérülés nem volt a gépen, csak arra gondolok, hogy elromlott a szinkronizálás és ellőttem a saját propellerem? Van ilyen a játékban? Az vicces.

    Egyébként a Dolphin fura egy gép, legendásan rossz a kilátás a kabinból, de mégis tetszik. Sok lábmunka kell a fordulókhoz, mert pedál nélkül pikk-pakk bedugózik.

    Más: miért az az alap konfiguráció, hogy bombák is vannak felszrelve. Hiábba állítom be, még egy sima Restart Mission után is visszateszi a bombákat :|
    Át lehet ezt szabni valahogy?
  • RedRiot
    #4065
    durva skinek

    Ez a Boman gyerek nagyon vágja a témát. Elég sokat lehet javítani egy skinen, ha valaki meg tudja buherálni az alpha channelt.
  • RedRiot
    #4064
    "De ha ez a player gépén is előfordul akkor az nagyon nagy fos."

    Emiatt ne aggódj. Még valamikor nagyon az elején előfordult néha, hogy leszakadt csűrőkkel is lehetett orsózni, de ezt javították.
  • DummyBoy
    #4063
    Nem kell annyira a szivedre venni, eddig én egyszer láttam ilyet, azt is multi alatt ...

    Szóval ez nem fordul elő naponta ... Mellesleg Te is meg tudod csinálni, ha vagy olyan ügyes mint az AI xD (Segítek ... nem sikerül majd xD)
  • Richtofen
    #4062
    Ma vettem meg az összes hiányzó gépet. Remélem hamar kijavítják ezeket a baromságokat, mert kezd tetszeni a játék.
  • Richtofen
    #4061
    Hát basszus...

    Érzetre teljesen jó a modellezés. Azt hinné az ember hogy profi FM van benne. Reméltem, hogy az AI-k "szkriptelve vannak és nincs flight modelljük, ezért tudnak ilyet. Az még le lenne tojva. De ha ez a player gépén is előfordul akkor az nagyon nagy fos.
  • LeonSilver
    #4060
    1.009 előtt nem volt iylen ingém felvevős izé és mint látod a lenti videó már azzal készült.A rof fórumra egyébként anno feltettem direkt a trekket, hogy lássák nem editált a felvétel.
  • Willenbrock
    #4059
    Ezek a jelenségek a legújabb patch után is előfordulnak?Én még ilyet eddig nem láttam.
  • LeonSilver
    #4058
    Nézd meg ezt.Marhára kiakasztott!Még a qrva fórumra is postoltam de nem igazán zavart szinte sentit.

  • RedRiot
    #4057
    Nem találkoztál még a szárnyak nélkül repülő AI Camellel... :(
  • Richtofen
    #4056
    Na ez nem volt semmi. Az imént indítottam SPAD-dal egy orosz rulettet. Az első ellenfél egy Dr.I. Néhány forduló után belémrongyol hátulról. Leszakad a 3 szárnyából bal oldalon mindegyik, jobb oldalon 2 fél db marad (az én farok szekciómat megrongálja, de vezethető marad a gépem. Tehát a Dr.I 3 szárnyból összesen két fél jobb szárnnyal még kb 5 percig dogfájtol velem, közben magától hullanak róla a további darabok.

    Mi a picsa???
  • RedRiot
    #4055
    Azt hiszem ez egy megbocsátható OFF volt. ;) Van egy-két bombázó a képeken, asszem. :)))
  • JoeDestroy
    #4054
    OFF
    Katonai és polgári repülés képekben, JÓL :)
    ON
  • sakkay
    #4053
    A fokker kampány elején esik az eső és egy tank áttörést kell biztosítani. A helyszín fölött sajna eléggé szaggatok(front, eső, köd, tankok , ágyuk +8 gép), ez kivételes, vagy nektek ott is jól ment.?
  • VO101 tvr
    #4052
    Újrakezded a Mission-t.
  • kokos
    #4051
    Hali!
    Kérdezek párat!

    Ha kifogy az üzemanyag,meg a lőszer azt ,hogy tudom pótolni?
    Köszi!
  • Papa01 #4050
    Megkérdeztem a benner méretet azt írták, hogy: 780x300px vagy kisebb.
  • JoeDestroy
    #4049
    Ezek házi gyártású gépek. Egy tábla habkarton kb 1500 Ft ebből 3 sárkány kijön. No meg némi kézimunka. Az elektronika még sosem sérült, a szervók sem (legalábbis ütközéstől). A motor egy 3 fázisú kefe nélküli 180W-os motor, elvétve előfordul hogy hajlik a tengelye (párszor kiegyengethető, de a tengely külön cserélhető). Ami sérül, az a sárkány és a propi (propsaverrel ritkábban).
    Külföldi forrásból szerezzük be az alkatrészeket, így a gép adó-vevő nélkül (motor, szabályzó 4db mikroszervó, 1 aksi, propi meg a test) kb 15.000-.
    2,4 GHz-es 6 csatornás adó + vevő ugyanott kb 25.000- (egyszeri beruházás, a hagyományos FM lényegesen olcsóbb).
    Kisebb sérülések a helyszínen cellux v. más szalaggal javíthatók :)
    Nemigen bírná el az airsoft belét, mivel ezek kisgépek (fesztáv1050xhossz980 mm). Valamint a propi átmérő 240mm és nehéz lenne szinkronizálni a lövést, hogy ne azt lődd el.
    Meg ugye 30-100m között ami nem talál az valahol csak le fog esni, elég nagy szórással. Ki tudja kit mit találhat el...
  • DummyBoy
    #4048
    Ez kemény ... lehet egy indiszkrét kérdésem? Vagy több?

    Mennyibe kerül egy ilyen modell? Mennyire sérül ilyen ütközéskor?

    Meg lehetne csinálni, hogy elektromos Airsoft pisztoly belét ráapplikálni mint fegyver, és akkor lehetne lőni egymást, nem kéne ütközni xD
  • JoeDestroy
    #4047
    Csak érdekességképp. Ha eljön a páramentes jobb idő, ÍGY megy felénk a dogfight :)
    Isteni szórakozás! :D
  • RedRiot
    #4046
    Köszi, és használjátok őket egészséggel. :)
  • LeonSilver
    #4045
    VAn kkülön a játékok topiknak ilyenje de ezt tudom Papa hisz az itteni bannert is én tetettem ki.Csak volt méretbeli megkötés és ez le volt írva.Ezt nem találom most de végül is mindegy.Ha nem jó majd szólnak.
  • Papa01 #4044
    Jól néznek ki nagyon, én is kitettem őket a letöltések közé.. :)
  • RedRiot
    #4043
    Fellőttem a pizsamát, szedhető :)

    Pizsi

  • Papa01 #4042
    Jaja, a régivel mi lett?
    Most látom, hogy nem linkeltem az előbb... :D
    Tehát szerintem itt tudják a választ banner ügyileg.. :)
  • LeonSilver
    #4041
    Persze.A DCS.Unom már, hogy qrva régóta nincs banner.
  • Papa01 #4040
    Ha esetleg nem lenne meg a miki addigra, akkor is érdemes feltenni a TS-t, mert így legalább hallasz minket! :)
  • Willenbrock
    #4039
    Szerintem egy jó videókártya sokat számíthat ennél a játéknál mert nekem közepes teljesítményű a gépem,de a VGA kártya Geeforce 9800GT.A proci 5200-as intel core 2 duo.A DDR2-es memória meg csak 2 Gb.A beállításoknál minden a high-on van kivéve a landscap-et,az medium.2X-es anti alising is be van kapcsolva,a landscape mesh pedig 6-oson van a 9 fokú skálán,a látótávolságot pedig far-ra állítottam és fut rendesen,nagyon ritkán fordulnak elő kisebb beszaggatások egy-egy pillanatra.
  • Papa01 #4038