29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #4237
    @Papa: Jobbulást! Valszeg megint elállítódott a snap, ins-home-del-end-pageup-pagedown-al tudod állítani a nézőpontod helyzetét (Addig kapcsold ki a TrackIR-t ...) és mikor szerinted ok, akkor nyomj egy F10-est ... ez lesz a center legközelebb ...

    Néha elállítódik, nem értem miért ...

    Megvan a pedál, igen, szinte új xD Át kellett miatta szerelnem az asztalomat, most állok neki próbálgatni, de az tuti, hogy ROF-al újra meg kell tanulni repülni ... Nagyon király :) Sokkal jobb mint ami előtte volt!

    Apropó, ha valakinek kell egy X-52 az szóljon xD

    @kokos: Nekem mikor FreeTrack volt, nem csinált ilyet ... nézd meg hogy fut-e a freetrack miután elindult a ROF. (Alt + TAB menüből működik fullscreen esetén is ...)

    Nekem csak a FreeTrack Interface és a TrackIR Interface volt belőve mikor használtam, de nekem nem volt vele gondom.
  • Papa01 #4236
    Érdekes , ha a track-et nem kapcsolom be és zoom-olok, majd hosszan megnyomom a home-ot. akkor rendesen zoom-ol...

    Szerintetek miért van ez?
  • kokos
    #4235
    Hali!
    Freetrackal kapcsolatban kérnék infót!

    Eddig használtam a freetrackot,szépen ment is!Most valamiért nem megy,vagyis elindúl meg megvan a fejmozgás!Elindítom a játékot és csak az egérrel,vagy a joy-al tudok nézelődni!
    Kérdés:Milyen beállitás kell a freetracknál,hogy jó legyen?Gondolok itt a simconnect,vagy trackir pipákra!Melyiket kapcsoljam be!Esetleg kell a játékinditásnál a settingsbe állítani a camera résznél valamit?
    Vagy magában a játékon belűl a beállításokban?
    Elörre is kösz!
  • Papa01 #4234
    Dummy, megnéztem a track-et sokkal jobb lett mint régen! Köszi szépen! :)
    Egy kis probléma lett! Ha teljesen hátra zoom-olok, akkor is ezt látom!


    Kipróbáltam track nélkül is, és még a joy profilját is kilőttem, de sajnos ugyanaz az eredmény...

    Neked megjött a pedál? :)
    Sajnos még inkább fekszem mint nem, de azért már sokkal jobb mint eddig! :)
  • Zair #4233
    Köszi Dummy, megnézem.
  • sakkay
    #4232
    Nemtom' lehet. Az utsó' repülésnél szinte végig a ford. néztem, zuhanásnál visszavettem, meg ha pont a másik gépre vártam, amúgy harc közben 95 % nyomom végig. Akkor gondolom az a baj..
  • RedRiot
    #4231
    Nem lehet hogy túlpörgeted? A D.VII-nek elég mély és csendes hangja van, ami kicsit megtévesztő lehet ha csak úgy "fülre" repül az ember: csekkold a ford.számmérőt néha!
  • sakkay
    #4230
    Elméletileg igen. Most harcoltam egy tevével, elfogyott a lőszerem,de már elég sérült volt. Így ráültem, és lenyomtam..hihetetlen jó ez a progi. Az IL-2 be élvezkedtem utoljára így ,amikor a li2-nek törtem el a függőleges vezérsíkját a messzer orrával.
  • DummyBoy
    #4229
    Semmi ... először a monarchiás felségjelzések piros-fehér-piros-ak voltak, de mivel azt össze lehet keverni a piros-fehér-kékkel, ezért átálltak egységesen ugyanazokra ... ha visszakeresel, valahol leírtam, hogy mettől meddig melyik jelzés volt a gépeken ... (Most nem emlékszem pontosan, hülyeséget meg nem akarok írni :) )

  • VO101 tvr
    #4228
    A F DVII default-ban zárt hűtőzsalukkal indul. Biztosan kinyitottad? A kabinban jobb oldalon alul kis karikában végződő "húzóka" teljesen hátrahúzott pozíciójában van nyitva.
  • sakkay
    #4227
    Kellene egy kis segítség uraim! Azt olvastam hogy az albatrosz rosszabb mint a fokker VIIa (a két alapgép) orosz rulettban viszont sokkal könnyebbnek tűnik nekem az Albával repülni. A tanács igazából ahhoz kellene , miért van az, hogy a fokker motorja szép lassan elgyengül pedig a hűtő maxra van nyitva, és vigyázok a zuhanásnál is a 1600-ra . Az albatrosszal 4-5 gépig jutok el,(míg meghal a motor) a DVII-nél jó ha 2.
  • Zair #4226
    Mi a különbség a német és a monarchiás felségjelzések között???
  • brendon566
    #4225
    kösz azt hittem többet kell várnom mig valaki feltéved...
  • LeonSilver
    #4224
    Saját magát felfogja peccselni, másként használni sem tudod.
    A skinek meg egyéb leírások pedig a fenti linken megtalálhatóak.
  • brendon566
    #4223
    üdv, ma sikerül megvennem a játékot ha minden stimmel,csak ahhoz kéne egy kis segitség, hogy a multi-hoz milyen patch-et kéne feltennem......köszike.
  • DummyBoy
    #4222
    Valami olyasmi lehet ... nekem sem megy ...
  • Sanyo
    #4221
    Itt sem jó, a szerverrel lehet valami gond.
  • Zair #4220
    Reggel óta nem tudom elindítani a gamát. Feszt azt írja ki, hogy nincs kapcsolat a main szerverrel. Az internet kapcsolatom tökéletesen megy, jelszó-felhasználóinév stimmel, tűzfallal nincs gond. Má'megin'mivan...?! Behalt a központi szerver?
  • DummyBoy
    #4219
    Pontosan ... emiatt is várjuk nagyon az új peccset :)

    Coop feladatokat most isl ehetne csinálni, nekem volt is pár ötletem, de kevesen vagyunk hozzá ... Meg lehetne csinálni pár történelmi küldetést is, ahhoz viszont kicsit utána kellene járnom ...

    Dogfightnak meg egyelőre az van amit eszkábáltunk ... Sajnos a neoqb-s srácok pont ellenkezőleg gondolkodtak mint a WOP-osok ...

    A ROF csillagos ötös szim téren, de vannak még betegségei ... főleg online ...

    A WOP meg nem szim, csak alakulgat, ellenben nagyon jó kis pörgős, szórakoztató multija van ... (bájdövéj csak béna vagyok hozzá xD)

    Remélem ha a neoqb-s srácok megoldják a dogfight meg a respawn gondot, akkor megugrik a játékosszám a neten ...

    JA még valami: Lehessen mods of-al használni a saját skineket :) Akkor lenne az igazi xD
  • Willenbrock
    #4218
    Az IL-2 1946-t most könnyű moddolni,mert egyesültek egy pakkban a modok.1946-ra 4.08,arra a 4.09,végül az UP2.0.A főkönyvtárban ezután lesz egy fájl amivel aktiválhatóak vagy inaktiválhatóak a különféle modok egyenként oda-vissza.
    A RoF a legjobb szimulátor a maga nemében de szerintem is az olyanfajta nagy szerverek hiányoznak hozzá mint amik Lobbyn vannak az IL-2-höz.Állandó szervereken nagy csapatokban,konkrét feladatokkal vagy csak dogfighttal lenne még jobb az online mód.
  • Zair #4217
    félkész, bocs
  • Zair #4216
    Hát igen. Tudom, hogy off, de én ezekkel az Il2 mod integrálásokkal kezdettől gondban vagyok, ezért nem is nagyon erőltetem. Nekem a ROF hangulata alapvetően jobban tetszene, kár, hogy egy félész játékot dobtak piacra egy ilyen agyament disztribúcióval (gépeket külön-külön vásárolni egyenként, quick mission editor meg dinamikus kampány apránként, fáziskésésekkel), többre lenne hivatott. Ráadásul még dogfight szerver sincs:-)
  • Willenbrock
    #4215
    Én mióta megjelent az ultrapack 2.0 az IL-2-höz most online szervereken azzal repkedek-jó kiegészítő lett ez (Hyperlobbyn).Emiatt most kevesebbet használom a RoF-ot,várok az új kampánygenerátorra,addig az IL-2 szerveren megpróbálok 10 győzelmet összehozni:)
  • DummyBoy
    #4214
    Nekem sincs semmire sem időm mostanában ...

    Bár én repkedtem ugyan, de csak free-flight-ot, csiszolgatom a dugóból kihozós technikát, ezen kívül semmi ... az is napi 20-30 perc max ...

    Ha egyszer sikerülne végre megcsinálni a neoqb-s arcoknak hogy legyen mission közben respawn, asszem nagyot változna a világ xD
  • LeonSilver
    #4213
    Ja.Én már vagy két hete nem is röppentem :(
  • DummyBoy
    #4212
    Jó lenne már repülni egyet :) Papa sikerült belőni a TIR-t?

    Ha minden jól megy, akkor holnap már meglesz a pedálom is xD
  • Zair #4211
    A szombat este teljesen jó volna, akkor beszállnék én is. Hétköznap általában négyig építem a kapitalizmust, de a kora esti óráktól enyém a masina.
  • Papa01 #4210
    De mondjuk eléggé kellett verekedni a géppel, nem volt könnyű a leszállás.. :)
  • Papa01 #4209
    Persze gyere csak bátran! :)
  • Papa01 #4208
    Köszi Dummy, megnézem, biztosan szuper lesz! :)
    Én is most jöttem haza melóból, sajna a héten a munkahelyen nincs net, ezért csak este tudok feljönni az SG-re... :)

    Repülés: Sajnos, egész héten ez a menet, így csak szombaton tudnánk repülni.. Kéne valami időpontot megbeszélni! :)
  • Zair #4207
    A dogfight szervert én is hiányolom, sztem előbb-utóbb lesz ilyen. Addig is szívesen csatlakoznék az online repüléseitekhez alkalom adtán.
  • DummyBoy
    #4206
    Nem hiszem, bár én lehet repkedek majd, max offline...

    Papa: TIR ügyben küldtem privit!
  • VO101 tvr
    #4205
    Ma lesz esetleg repülés?
  • DummyBoy
    #4204
    Kell az a dogfight szerver nagyon, mert csak coop mission-ök vannak ...
  • Richtofen
    #4203
    Ja egy-egy antant és központi hatalmi gép van minden csomagban. De eladásilag ez a legjobb, mert ha akarod az összes német gépet akkor meg kell venned az összes nem német gépet is, és fordítva ;)
  • Richtofen
    #4202
    Pszt. A többiek meg ne tudják! Legalább ennyi előnyöm legyen ha majd online összefutunk ;)
  • LeonSilver
    #4201
    Én is néztem amikor a D.VIII-at vettem mert már előtte volt ez a kettő egyben olcsóbb eksön.Gondoltam megveszem a Dr1-et meg a D.VIII-at egyben.Aztán láttam, hogy iylen buzi párosítás van és hagytam a francba, csak a D.VIII-at vásároltam meg.Sokkal jobb lenne, ha az ember maga választhatná ki, melyik két gépet akarja.
  • VO101 tvr
    #4200
    Ez a lényeg: Demo Upgrade és Repülőgép Bundle AKCIÓ
    De eléggé komolytalan akciós géppárosításokat találtak ki.
    Sajnos úgy néz ki, nem megy eléggé az eladás. Gyakorlatilag alig van felhasználó. Online nincs kivel játszani, offline pedig uncsi.
  • LeonSilver
    #4199
    Akkor Te csíter vagy mert én meg még hírlevelet sem kaptam :P ;) pedig már régen megvettem :D
  • Richtofen
    #4198
    Érdekes. Még csak ma kaptam hírlevelet, hogy vásárolható a Fokker D.VIII. Pedig már elég rég ott van a site-on a gép, egy hete vettem meg.