29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #4157
    Egy kis ajándék!

    Old Rhinebeck Aerodrome Albatros DVa

    Old Rhinebeck Fokker Dr1 Replica

    Old Rhinebeck Sopwith Camel Replica

    Old Rhinebeck Spad VII Replica

    Old Rhinebeck Fokker Dr.1
  • Fokker
    #4156
    Papa, remélem nincs nagy baj. gyógyulgass.
  • LeonSilver
    #4155
    Az kérlek egy "lehet, hogy volt róla szó" röpcsi.
    Találgatások szerint az SR-71 helyett lett volna.
  • kokos
    #4154
    SR75?Az milyen repcsi?
  • RedRiot
    #4153
    Fogadd együttérzésem, néha nekem is durván beakad a hátam. Voltaren SR75 -> ezt írass a dokival és volt fájdalom nincs fájdalom!
  • LeonSilver
    #4152
    Ja.És kössz Papa.Örülök, hogy tetszik.Kicsit szeretném felfuttatni a topikot majd mert méltetlenul mellőzzük a BS-t.Nagyon jó kis szim!
  • LeonSilver
    #4151
    Az szar Papa.Nekem ugyan "csak" lumbágóm van ( a rengeteg lőszeresláda cipelésnek köszönhetem, hogy rohagggyyyik meg ) de ez is qrva szar.Soxxor alig bírok megmozdulni :(
  • kokos
    #4150
    Szevasztok!

    Freetrackal kapcsolatossan!

    Eddig működött a dolog de most valamiért nem működik!Kifagy!
    Van egy splitcam nevű progim ami a 15 fps-s camerámat 30fps-re toltafel!De most bekrepált valami!
    Kérdésem:van még olyan progi ami ezt megcsinálja a splitcamon kivűl?
    Köszi!
  • Papa01 #4149
    Köszönöm szépen a jókívánságokat srácok, a gerincemmel van valami szarság... :(
    Jövőhéten lesznek okosabbak a dokik, én meg remélem nyugodtabb! :))

    Leon: Szuper a BS banner-ja! :)
  • Fokker
    #4148
    IL2
  • adikakk
    #4147
    nem jó ,na mind 1 valaki tud mondani nekem ehhez hasonló játékot ahol van multiplayer.
  • Sanyo
    #4146
    Keresd meg a Rise of Flight\data\ könyvtárban a startup.cfg nevű fájlt, és keresd meg ezeket:

    [KEY = account]
    login = ""
    password = ""

    Az idézőjelek közé írd be a megfelelő adatokat, így az induláskor már nem kell gépelni. :) Arra még figyelj, hogy összesen 72 órád van demózni, ami már a regisztrációtól ketyeg.
  • adikakk
    #4145
    ide nem tudom beírni az e-mailem.
  • adikakk
    #4144
    belépek a játékba de nem tudom beírni a e-mailem mert túl hosszú a @ után 2 karakterrel újra kezdi az írást.
  • Sanyo
    #4143
    Ha regisztráltál, akkor írd be a megfelelő adatokat miután elindult a játék. Ha továbbra is lefagy, esetleg frissítsd drivereket.
  • LeonSilver
    #4142
    Elvonatkoztatva a kollégaúrtól én qrvára nem értem az embereket.
    Sírnak, hogy azért nem veszik meg a szoftvert és azért warezolnak mert drága ( ez igaz, hogy a legtöbbünk fizetéséhez képest egy 10-15k-s gém drága ) de akkor amikor egy FASZA játék olcsó azt miért nem veszik meg ?
    Azért mert olcsó vagy mi van ?Tényleg nemértem...
  • adikakk
    #4141
    Regisztráltam hogyan tovább?
  • Fokker
    #4140
    múltkor Dummy belinkelte, hogy 3000.- körül megvehető a játék. sztem nem pénz érte. ha itthon a dobozosat veszed, az meg 5000.- körüli. szintén nem nagy összeg. valószínűleg azért fagy, mert nincs profilod a riseofflight szerverén, vagy ha van is, nincs érvényes kulcsod hozzá. a legjobb megoldás tényleg az, hogy letöltöd a demot, ha tetszik, megveszed teljesben. a demo 3 napig működik.
  • LeonSilver
    #4139
    ITT lehet regisztrálni demo accot.
  • LeonSilver
    #4138
    NINCS törés a játékhoz.Viszont ha ezzel kezdted volna, akkor már rég elmondtuk volna, hogy van demo.Regelj a hivatalos oldalon és kitudod próbálni a játékot.
  • adikakk
    #4137
    Tudom azért nem is írok sok warezt ide csak szeretném kipróbálni nagyon és multizni veletek.
    Ha van megoldás pm be írjátok meg,mert nem akarom a fórumot elrontani.
  • LeonSilver
    #4136
    Az update lefut simán.Mikor belépsz akkor van ellenőrzés.

    @ Adiking

    Neked meg javaslom, hogy kicsit nézz körül a banner alatt.
    Van egy mondat ami így kezdődik, hogy "Kérjük, NE warezolj!"
  • adikakk
    #4135
    Update
  • Richtofen
    #4134
    Bár hogy hogy sikerült updatelni ha tört? ...
  • Richtofen
    #4133
  • Richtofen
    #4132
    Mert ez egy interneten keresztül működő játék. Javaslom vedd meg. Warez problémára itt ne nagyon várj megoldási javaslatot.
  • adikakk
    #4131
    #on#
  • adikakk
    #4130
    Jó estét.
    Nekem a warez verzió van meg de mamikor elindítom a start game után kifagy.
    Ez mért lehet?
  • LeonSilver
    #4129
    Érdemes lesz kipróbálni bár nem hinném, hogy ekkora bugot hagytak volna a játékba.De minden előferdülhez ugye, szóval próba ;)
  • Willenbrock
    #4128
    Szerintem ez egy költői kérdés:D
  • VO101 tvr
    #4127
    Kérdezzük meg a közönséget
  • VO101 tvr
    #4126
    Alap Fokker... LoL Nem olyan nagy fáradtság még azt a 2-4 karaktert hozzápötyögni... Sőt, ha a Fokker helyett csak egy F-et írsz, még rövidebben is meguszhatod. Csak hogy ne NeedForSpeed legyen :-)
  • Willenbrock
    #4125
    Igen ez jó hogy fejlesztik az opciókat,csak azt a fajta kampány módot hiányolom ami volt a Red Baron 3D-ben:kijelölte az ember a dátumot,a lehetséges egységekből választott(minden korabeli jasta választható volt,namcsak 3-4 és az összes gép az egység színeit viselte)A Dr.I-et pl 17 szeptember óta lehetett repülni 1918 júniusban pedig már nem,szóval nagyon figyeltek az ilyen apróságokra is.(a Hells Angels kiegészítővel legalábbis így volt)Persze a RoF sokkal jobb ezzel együtt is és a szerkesztő megjelenése után biztos lesznek történelmien összeállított teljes kampányok is.Ehez őszi és tavaszi térképek is kellenek-vannak ezek már most is a játékban?
  • LeonSilver
    #4124
    Keveréket nem kell, az ótómata.A hűtőt viszont igen.Visszajelző nincs, jobbra lent ( ha ez az alap a D.VII ) van egy kis kar amin látod, hogy mennyire van nyitva.
  • sakkay
    #4123
    Ja igen és az alap fokkernél nem látok semmi visszajelzést a keverék, és a hűtő állításnál..de azért lehet állítani? Köszi..
  • sakkay
    #4122
    Hányadik gépig tudtok elmenni oroszban? Mindig ugyanaz a sorrend?
  • Richtofen
    #4121
    vetted vagy kalózváltozat?
  • adikakk
    #4120
    updateletem ami után felettem.
  • Sanyo
    #4119
    A játék el sem indul, amíg nem tölti le és telepíti a legutolsó patchet. Jelenleg 1.010-nál tart.
  • adikakk
    #4118
    maga a játék fagy ki fekete kép aztán lefagy.
    hanyas patch?