29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #4397
    Hmm ... ROF-ban én nem állítottam semmit, működött alapból és kész ...

    Majd otthon megnézem, igaz már nem FreeTrack-ezek, de a beállításokat nem változtattam meg ...
  • takoca
    #4396
    Köszönöm, de így van (és volt) alapból minden!

    ami nem egészen tiszta: Rof configban a head részben hogy mondod meg neki, hogy ezt használja? nálam alapból az egér volt! vissza raktam mindent defaultba újra de így se ment.

    Kérlek, a Rof config-ról dobja egy képet. Köszi!
  • Papa01 #4395
    Én is örülök, jó lenne majd röppenni egyet mostanság.. :)
  • DummyBoy
    #4394
    FreeTrack-et simán elindítod, megkeresed az output részt és ott nem a ppjoy outputot kell kiválasztani, hanem FreeTrack Interface és TrackIR Interface ...

    Ennyi:

  • takoca
    #4393
    hmm, ppjoy nélkül semmi se történik és configban se tudom hozzá adni
    trackir -re semmi utalást nem látok
    ppjoy már menne, viszont azt nem bírok kalbirálni és nincs középen az alap nézet, ha nyomok reset view -t akkor meg teljesen elmászik


    il2, dcs megy azzal nincs bajom
  • DummyBoy
    #4392
    :)

    IL-2-ben, DCS-ben és ROF-ban is megy... Ide ne PPJoy-t válassz, hanem TrackIR és FreeTrack Interface outputot ... Menni fog simán ...

    IL-2-vel is megy így, csak ott el kell indítani a játékot és utánna az FT-t :)

    DCS-hez pedig "peccs" kell :)
  • takoca
    #4391
    beállításával szívok

    már úgy ahogy megye, de nagyon nem jó még

    Condorban, il2-ben, KA-50-ben simán megy csak ezzel szívok

    ppjoy-on át próbálom
  • DummyBoy
    #4390
    Én sokáig használtam ROF-hoz ... mi a gond?
  • takoca
    #4389
    freetracket sikerült valakinek belőnie?
  • Fokker
    #4388
    Papa, örülök hogy újra itt! reméltem hogy nincs nagy baj.
  • Solt
    #4387
    Jogos, én is szoktam ott vásárolni, de csak akkor, ha dolgom van arra... :) Így is őszülök! :D
  • VO101 tvr
    #4386
    Nekem csak 2 megálló metro és egy kis séta volt :) Akik a Kiskörút és Belváros környékén megfordulnak tökéletes. Csak előzetesen online le kell foglalni és akkor ennyi.
  • takoca
    #4385
    bakker, install 2 perc, update 3,5 óra :(

    most már a freetrack-et próbálom életre lehelni
  • Solt
    #4384
    Igen, de azért be kell menni abba dzsumbujba! :D Inkább fizetek többet, de ne kelljen várni, és ne kelljen bemenni ebbe a ... belvárosba... :)

    @takoca: Én is! :)
  • VO101 tvr
    #4383
    A CD Galaxis-ban a Rise of Flight 5390.- ft
  • takoca
    #4382
    Solt: remélem lesz még


  • Papa01 #4381
  • RedRiot
    #4380
    Welcome back!
  • Papa01 #4379
    Ezt a képet láttátok?

    Bocsi az OFF-ért... :)
  • Papa01 #4378
    Leon, köszi szépen, örülök, hogy onlány lehetek!! (Dummy szavaival élve):)
    Remélem, azért hamarosan egy kis multi is összejön! :)
    Nem is emlékszem, mikor repültem utoljára a ROF-ot! Szóval van mit bepótolni!

    Dummy, köszi szépen, igen, legalábbis sokkal jobb mint korábban volt! :)
  • DummyBoy
    #4377
    Üdv Papa mester!

    Jobbulgatunk végre?

    Végre megint onlány xD
  • LeonSilver
    #4376
    Szessssszzzz Papa!!!! Má' hiányoztál!Na nem a multi miatt hanem csak úgy, barátilag!
  • Solt
    #4375
    Ahhhh... lehet le kéne feküdnöm hunyni egy kicsit! :D
  • Sanyo
    #4374
    serial number :)
  • Papa01 #4373
    Köszönöm szépen a kérdéseket Urak,tényleg el voltam tűnve, de most már úgy néz ki képes vagyok arra, hogy tovább pusztítsam itt a népek agysejtjeit.. :D
  • Solt
    #4372
    Az itt van tőlem egy köpésre... köszi, hogy szóltál...

    sn alatt mit értesz?
  • takoca
    #4371
    Üdv!

    most vettem RoF -t a bécsi úti Media Markt -ban 5900ft ért!
    Térkép, keycard, manual benne van szóval tényleg eredeti. (sn a dobozban)

    Nem tudom van -e még, ill. máshol van -e de akit érdekel nézze meg!
  • DummyBoy
    #4370
    Ja, milyen unalmas is lenne xD
  • Solt
    #4369
    Nem vagyunk egyformák... ez a szép az életben! ;)
  • DummyBoy
    #4368
    Én Arma-ztam ... Nekem annyira nem jött be mint a BF ... pont a túlzott valósághűség miatt! Nem azt mondom, hogy rossz volt, hanem hogy én annyira nem élveztem :)

    Ilyemire ott volt az AS ... a BF meg könnyed szórakozás ... Mindenben mást szeretnek az emberek :)

    A szimekben pont a valósághűséget szeretem ... de a lövöldében néha kiereszteni a gőzt agyatlanul :) Az a szép ... xD
  • Solt
    #4367
    ArmA2 ACE2, 10vs10 korlátozott, egyszer használatos technikával minden segítség nélkül. Se célkereszt, se irány jelölés, se "elhalálozás üzenet", semmi... csak a fegyvered a kommunikáció a társaiddal, és a "haditerv"... ez igen! :D

    Régebben játszottunk úgy is, hogy TS nélkül belső kommunikációs csatornát használva, így aki meghalt nincs pofázás, és, ha akkor beszéltél amikor voltak a közelben, azt bizony az ellen is hallotta... :)) Ennek a HC változatában fény jelekkel ment a kommunikáció! :D
  • DummyBoy
    #4366
    Nem is erről szól ... a hangulata qrva jó :)

    Már ha nem publik lámákkal szenved az ember ...
  • Solt
    #4365
    Az lehet, de szimulációhoz semmi köze! :D Nulla fizika, és agyatlan baromságok...

    A hang és a látvány jó, aztán ennyi.
  • DummyBoy
    #4364
    Szimulátor rajongó ... az IS vagyok :)

    BF-eket már az 1942 óta játszom :) Szeretem és kész :) Megvannak az ArmA-k is, de az más ... a BF az fun kategória, régi nagy kedvenc :) Csak az ufós verziója nincs meg eredetiben :)

    Sőt, BF2-ben például soha nem repültem! Az nem arra való ... Én ha repkedni akarok, akkor tuti nem a BF-eket veszem elő :)

    Mellesleg a BF széria a világ egyik - ha nem a - legjobb takikai multi FPS-e (Nem szimulátort írok, mert akkor szóbva sem jönne ...)

    Természetesen nem a publik dolgokra gondolok ... hanem a rendes, szervezett harcokra, ahol 2 klán játszik pl ...

    Régebben klánoztam is, onnan a coRDHA-s logó, de sajna idő hiányában fel kellett adnom ...

    Szóval ez nézőpont kérdése :) Ez a lövöldözősdi nagy szerelem volt, Airsoft-oztam is ... Most hogy arra sincs időm, az is repült, eladtam mindent ... a repülés maradt ... De ha jön az új BF, tuti az is meglesz :)
  • Sanyo
    #4363
    A Bad Company viszont egész jó, az első résszel Xbox360-on játszottam egy kicsit és nagyon hangulatos.
  • Solt
    #4362
    "BF:BC2 béta van xD"

    Én azt hittem Te szimulátor rajongó vagy! :D Mi ez a ... ? Én belenéztem valami youtube videóba, hát a röhögő görcs kerülgetett! :D Ne haragudj, nem ellenkezni akarok, de a BF széria kritikán aluli szerintem... :S
  • Sanyo
    #4361
    A dedikált szerver serial miatt lassan úgyis irnom kell Loftnak, biztosan képben vannak, de megpróbálom a refly és a rendes dogfight térkép fontosságát hangsúlyozni.

    Ígértem egy dedikált szervert a pumafórumon, jelenleg a gépcsere közepén vagyok, a szervert használom egyéb feladatokra is, még nincs kész arra, hogy egyfolytában menjen. Jelenleg a flyhu átalakításán dolgozom, csak annak kárára tudok mással foglalkozni. A DCS Tactical Primer várhatóan 1-2 napon belül készen van.
  • DummyBoy
    #4360
    Nem az era miatt írtam, hanem a multi rész miatt ...

    Multiban jelenleg - nem ismerem az Il-2-t, de amit olvasok az IL-2 és WOP fórumokban - egyszerűségét tekintve már most veri mindkettőt ... IL-2-t (A sok mod és peccs baszakodás miatt) és a ROF-ot is (Kicsit érdekes most az online szerverhez való csatlakozás ...)

    Sosem fogja elérni az IL-2 szintjét elérni az lehet ... De ettől még lehet hogy sok játékost átcsábít majd ...

    Én imádom a ROF-ot, mind az era mind önmaga miatt, de a single lassan kevés lesz (sőőőt ...) Az itt fórumozók nagy része repült már együtt multiban, és tudjuk mekkora király de azt is, hogy milyen nehézkes ...

    Ha ezt a "nehézkességet" megszüntetik az lesz igazán a nagy dobás ...

    Képzeljétek el, ha végre lenne respawn, játék közbeni csatlakozás, meg mondjuk repülhető 2 ülésesek ... Micsoda csatákat lehetne repülni ... Szemben a mostani helyzettel?

    Más: Új DVII: kiváncsi leszek mivel fogják balanszolni az új DVII-es erejét a neoqb-s arcok ... mert a DVII-est nem bonyolult vezetni ... ha ehhez még jönni fog egy bika motor, jó emelkedéssel és végsebességgel, akkor túl űber lenne ...

    Meg én kicsit érdekesnek tartom azt a 16 perces 5000 m-ert egy 5 lóerővel erősebb motortól ... Bár ahogy olvasom, 2000 méter alatt nem volt szabad hajtani, mert felrobbant a motor ... (Meg vészhelyzetben akár 240 pacit is kisajtolhattak belőle ...)
  • LeonSilver
    #4359
    Hát tényleg jó lenne már végre egy igazán ütős germán gépezet!!
  • VO101 tvr
    #4358
    Ha az új F VII. tényleg 16 perc alatt felmegy majd 5000 méterre, kötelező darab lesz. A többi német gép megy majd a lecsóba, beleértve a Dr I-et is. És meg fog szűnni a SeVa elfoghatatlansága is. Ilyen brutál teljesítményű motorral a sebesség-magasság adatok is érdekesek lehetnek még. Arra gondolok, hogy 2-3000 m fölött lehet gyorsabb lesz mint a SeVa akár. De az eddigi harcászatot remélem borítani fogja alaposan.