29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #4557
    Én Pfalz III-assal repültem, az a kedvencem. :) Érdemes rá beruházni szerintem.
    Annyi javaslatot ha adhatok, érdemes feltelepíteni a TS-t, mert sokkal élvezetesebb a csata! :)
  • sakkay
    #4556
    Nagyon jó volt az első multis reppenésem!! Köszi srácok. Amúgy Papa nem Fehér Albával volt ,vagy az III. as volt?
    Ja és kérdés: milyen eszköz kell ahhoz , hogy tudjak kommunikálni?
    Amúgy csak egy 7 éves saitek 3d joyom van, de nekem elég...nincsen mondjuk választási lehetőségem sem
  • DummyBoy
    #4555
    Ha kell, secperc alatt tudunk skint csinálni bárkinek ... a fő gond, hogy mindenkinek le kell tölteni mindenki skinjét, hogy lássa is a játékban ...

    Erre a játékon belül nincs lehetőség, azért van mindkét oldalon mindenfajta gép, mert a társaság 80%-a német gépekkel repül ...

    @Gascan: TrackIR jó dolog, de nem olcsó ... ellenben ha van egy kis késztetés, akkor FreeTrack-et össze lehet dobni olcsón, pér ezresből kamerásat, de 10k-ból már simán kijön egy Wiimote-os is ...

    Soha többet nem repülnél nélküle xD
  • Fokker
    #4554
    vagy padlockot kell használni, vagy be kellene vezetni olyat, hogy az egyik oldalon csak alap skinek vannak, a másikon meg mindenféle, alapon kívül. mondjuk most nem volt olyan eset, hogy 2 egyforma típusú gépnek kellett volna egymásnak rontani, az hogy ki kivel van, kiderül a gépválasztó ablakban.
  • Fokker
    #4553
    nem olyan vészes az ára(sőt): 5.300.- Ft ennyiből egy fél játék sem jön ki ;)

    CD Galaxis
  • Richtofen
    #4552
    Nekem még szoknom kell a skinjeitek azonosítását, mert csak úgy tudtam azonosítani az ellenfelet, ha lőtt rám ;) Ha már mindkét oldalon vannak német gépek, nem tudjátok a felségjelzést nem lehet valahogy állítani, legalább az legyen egyedi csapaton belül?
  • Gascan #4551
    még nincs meg a játék ...csak a demót nyüstölöm.. szeretném megvenni, de most joystickot vettem a Wings of Prey-hez... úgyhogy még kell várni egy kicsit mire lesz pénzem megvenni

    meg jön ugye a Bad Comapny 2 is :)
  • Fokker
    #4550
    köszi mindenkinek, jó volt. bár az első órában mindig történt nem várt esemény(fagyás, motorbekrepálás, összeütközés), de a végére kezdett jó lenni.

    Sakkay, Nuke: bocs, nem köszöntem el, így utólag kellemes hétvégét nektek is. jól repültetek! meg jól nézett ki a DV-ös kötelék is.
  • Papa01 #4549
    Urak ez hatalmas repülés volt, köszönet mindenkinek!!!! Nemsoskára teszek ki videót!! :)
  • Papa01 #4548
    Oké, reméljük jövőhéten tudsz majd jönni, mert a többiek is nagyon hiányoltak! :)
    BS-ezel mostanság?
  • LeonSilver
    #4547
    Egyelőre nem volt kedvem repülni a RoF-al.Kicsit be is sokalltam tőle meg voltak nálunk sajnos ilyen családi izék de jövő héten már talán lesz kedvem hozzá.
  • Papa01 #4546
    Nagy muri a multi az tény! :) Ha van kedved gyere majd Te is! :)
    A TrackIr-t külföldről rendeltem.
  • Gascan #4545
    hát ezek elég állat videók... látom az első két vidi alapján nektek már nagyon megy :)

    az utolsó leszállás se semmi :)

    Mennyibe kerül a Track IR és hol lehet beszerezni?
  • Papa01 #4544
    Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok linkre kattintva az oldal alján látod.
  • Papa01 #4543
    Be kell kapcsolni a MOD-ot! :)
    Leon nincs kedved repülni? :)
  • LeonSilver
    #4542
    x52 + saitek pedál ;)

    @ Richtofen

    A MOD be van kapcsolva neked ?
  • Richtofen
    #4541
    Nem látom a szervert :(
  • Papa01 #4540
    Urak, szeró. TS megy! :)
  • Papa01 #4539

    :D :D :D Ez nagy volt volt!!
    Solt, nincs kedved jönni repülni?

    Urak, köszönöm kitettem a típusokat a weboldalra. :)
  • Fokker
    #4538
  • Fokker
    #4537
    eredetileg tavaly egy Saitek Aviatort szerettem volna venni, ár/érték aránya, és a rengeteg gomb, dupla gázkar miatt:


    http://www.saitek.com/UK/PROD/av8r.htm

    hazavittem, otthon feltelepíte(né)m, erre az utolsó fázisban gondolkodik a driver és nem ismeri fel! CD nem volt hozzá, a legfrissebb driverrel próbálkoztam. az XP felismerte, csak éppen 4 gombbal... visszavittem, szenvedtek vele ők is, nekik sem ismerte fel. majd a szokásos magyar virtus, hogy bár garanciális a probléma, "nem áll módjukban" pénzt visszaadni. anyád. végül vettem helyette az X3DProt, azóta jól működik. egyébként a User's-nél vettem.

    az a Saitek amit nekem adtak el, valójában nem a fenti változat volt, hanem egy PS3-as kivitel, aminek(elvileg) PC-n is mennie kéne:


    http://www.saitek.com/UK/PROD/av8rps3.htm

    hát nem ment.
  • Solt
    #4536
    Nagyon elégedett vagyok vele egyelőre... Féltem tőle, de nagyon megszerettem... :)

    Szerintem kezdőknek, illetve csak kíváncsiskodóknak Saitek Cyborg Evo, vagy valami árban hasonló Thrustmaster, vagy Miscrosoft joy... ha menet közben elmegy a kedvük a dologtól, nem buknak sokat...

    Aki lelkes kezdő, és tudja, hogy biztosan leragad valamelyik repülőszimulátornál, annak X52. Kizárólag a sima, mert a PRO ma már ár/érték arányban egyszerűen ésszerűtlenül drága. Én első lelkesedésemben használt X52-t akartam venni, de aztán elment tőle a kedvem... valahogy nem szeressem a használt dolgokat, bár tény, hogy ki lehet fogni...

    A G940-t annak ajánlanám, aki már elnyüstölt legalább egy Cyborg Evo-t, és tudja, hogy a virtuális repkedés nem csak szerelmi fellángolás nála... a szerelem elmúltával fájó lehet, egy 75000.-Forint környéki porfogó látványa... :D

    A G940-hez annyit, hogy kell hozzá türelem. Nekem már több hete megvan, de a DCS-beli repkedéseim még mindig azzal telnek, hogy próbálom testre szabni a profilt...

    Jobban nem repülök tőle ( pedig lenne hova fejlődni! :D ), de az élmény amit ad, az bőven megérte az árát... :) Mondjuk a párom kicsit hülyén néz rám amikor beülök a gép elé, G940 kézbe, füles és TrackIr fejre, majd átszellemült, néha vicsorgó pofával valamelyik szimbe révülök... amikor néha ( na jó, elég gyakran ) elkáromkodom magam, akkor csak annyit látok a szemem sarkából, hogy fejcsóválva nevet, majd legyint egyet! :D :D

    Egy dolog azért a G940 ellen szól. Sajnos mostanában megszaporodtak az ehhez hasonló megjegyzések a párom részéről: "Szívem, azért néha engem is megtekerhetnél úgy, mint azt a vacakot!" :D Ilyenkor letakarom szegénykét, hogy ne lássa amikor megcsalom, és megtekerem az asszonyt is! :D :D

  • Zair #4535
    Nekem a Saitek Cyborg evo Force jött be. Tudom, hogy vannak már sokkal menőbb modellek, nekem mégis nagyon a szívemhez nőtt. Előnyei, hogy teljesen a saját kézméretedre konfigurálható (nem csak a markolat, hanem a felső része is), a az elérhető ár (sztem hasonló összegért nem is nagyon kapni feedbackes botot) valamint a twist oldarkormány. Hátránya a nem túl ergonómikus gázkar kialakítás, viszont én már eléggé megszoktam. A konstrukció elég robosztusnak tűnik, jómagam több mint két éve nyírom, és még nem sikerült tönkre tennem
    Pedig masszívan szimulátor függő vagyok
    Saitek Cyborg Force Feedback
  • Fokker
    #4534
    bár egy T.Flight HOTAS is megtenné. az inkább elérhető.
  • Fokker
    #4533
    logitech extreme3D pro-t használok, úgy fél éve. 2 év garit adtak rá, remélem kihúzza még 1.5 évig. olvastam róla rossz tapasztalatokat, remélem az enyém bírni fogja a kiképzést. következőnek még nem tudom mi lesz, de az álmom egy Thrustmaster Cougar lenne.
  • DummyBoy
    #4532
    Ki kell fogni ... de tizenpárezerért nincs ellenfele ...
  • RedRiot
    #4531
    Használt joy? Nem biztos hogy mernék venni, 20 évestől fiatalabb tulajtól legalábbis biztosan nem. :))
  • Papa01 #4530
    Jaja, ezeket írtam is, de emiatt érdekelnének azok a tulajok, akik nem az említett 2 típust használják. :)
  • RedRiot
    #4529
    Thrustmaster TopGun Fox Pro nem FFB. Nem egy fullextrás darab, de nagyon kényelmes a markolata, szinte tartja az ember kezét. A "gázkar" is könnyen megszokható. Nem tudom kapható-e még újonnan, én vagy 4 éve vettem tízezerért. Bőven megérte az árát, bár már szeretnék vmi komolyabbat.
  • DummyBoy
    #4528
    Erre nincs konkrét válasz ... Felesleges kezdőknek G940-est vagy X-65F-et meg Warthog-ot ajánlani ...

    Ha valaki most kezd, akkor a legfontosabbak:

    - Normális gázkar legyen rajta - kényelmes elérhető helyen
    - Legyen "twist"-es oldalkormány
    - Legyen hozzá driver normális és lehetőleg legyen programozható ...

    Amúgy szerintem a bestbuy egy használt X-52 ...
  • Papa01 #4527
    Hoppá, nem semmi! :) Tetszik, meg vagy vele elégedve?

    Egyébként ezt és az X-52 (pedállal) írtam fel ajánlott joynak.. :)
  • Solt
    #4526
    G940...
  • Papa01 #4525
    Mondjuk az érdekes, hogy a hivatalos oldalon, mindegyik típusnál ott az árcédula... :)
  • Papa01 #4524
    Urak, még annyi, hogy ki milyen joy-t használ? Sokszor kérdezik milyet érdemes venni... :)
  • Papa01 #4523
    Igen köszönöm, arra gondoltam. :)
    Kiteszem ezt is a weblapra, sokszor kérdezik.
  • DummyBoy
    #4522
    Alapból?

    Fokker DVII - Alba DV - Nieuport 28 és SPAD 13.

    Asszem xD
  • Papa01 #4521
    Urak, nem tudja valaki alapból milyen gépek vannak benne a játékban? Köszönöm a válaszokat! :)
  • Papa01 #4520
    Hoppá, van konkrét dátum??? Wow!! :)
    RedRiot, nincs mit, nagyon jól repültél tegnap! :)
  • RedRiot
    #4519
    Kösz hogy feldobtad jútúbra, így RoF nélküli gépen is meg tudtam nézni.
  • LeonSilver
    #4518
    Reményhal ;)