29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #4477
    Hát jah, ez is előfordul. :)
    De az érzés, mikor az ember egy lövés pillanatában érzi hogy na most, célkeresztben van, jó a szög, nincs messze, lövés -> és kigyullad a másik gép - ez az egyik dolog amiért addiktív ez a játék. :)
  • DummyBoy
    #4476
    És ez még a jobbik eset :)

    Nézőpont kérdése, ugyanis én van amikor rövid percekig kergetem az ellent ... majd vagy leszed, vagy lezuhanok xD
  • RedRiot
    #4475
    A harcban résztvevő gépek típusa és a helyzeti előnytől/hátrány komolyan befolyásolja a csata időtartamát.

    Én tavaly nyár óta RoFozok, de néha én is hosszú percekig kergetem az ellent.
  • Gascan #4474
    Azt olvastam valahol, hogy demoban 72 orare elorheto a multi resz is, meg se talalom benne sajnos
  • DummyBoy
    #4473
    Ha már Red Baron ... nem bírom ki, de "bizonyos forrásokból" már elérhető xD
  • Papa01 #4472
    Változó... Ha mákod van, akkor pár másodperc is lehet, ha közvetlen motor találatot érsz el, és felrobban a gép. :)

  • LeonSilver
    #4471
    Ez de jó!
  • Zair #4470
    Ha már a napokban Red Baronoztunk
    Favorit scene:
    Friend and enemy

    No igen, azon túl, hogy haladóként is rengeteget kell gyakorolni, az elején teljesen normális az 1vs1-nél, hogy az ember akár negyed órát is elbalettozik.
  • Gascan #4469
    Most töltöttem le a demót az ajánlásotokra, és cask annyit szeretnék ezzel kapcsolatban kérdezni, hogy mennyi ideig tart egy 1vs1 harc átlában? Mert én a demó misszióban elvagyok egy ellenféllel negyed órát is :) Ez normális vagy fejleszteni kéne a képességeimet? :)

  • DummyBoy
    #4468
    WOP topikban ecseteltem, milyen gáz, hogy mindig a másikkal páldálózok :)

    A WOP-ban meg pont az ellenkezője van ... Kampány, 4 gépes kötelékre rászabadul 8 egész Luftwaffe, oszt győzzed kapkodni a fejed xD
  • Papa01 #4467
    Arról nem is beszélve, hogy a 2 bombázót sokkal nehezebb volt lelőni mint a vadászokat... :)
  • DummyBoy
    #4466
    Engem is az zavart a campányban, hogy meg kell védenem 2 bombázót - recont - mindegy kétülésest ...

    Elindul az 5 gépes Camel kötelék ... és jön 1 vagy 2 Alba, majd mehetünk haza ... Na neeeee ...
  • Fokker
    #4465
    a hadjáratot én is nyomtam egy időben, még PfalzDIIIa-val. az első 4-5 misszió elég unalmas volt, mert agyaggalambként repült az ellen, ráadásul a túlbuzgó wingmenek miatt 1-2 légigyőzelmet tudtam csak prezentálni. egyszer sikerült 3 vadászt, meg 2 bombázót leszednem, a szitára lőtt gépemmel még épphogy le tudtam szállni. akkor kaptam vmi plecsnit. amióta meg a DVIII-cal repkedek, nem pazarlom az időmet hadjáratokra.
  • Richtofen
    #4464
    Akkor lehet, hogy keverem. Kampány vagy Karrier. A tréning küldiket én nem csináltam végig. Kb a harmadiknál, ahol elvileg stall és dugó húzó lett volna a feladat, egyszerűen nem ment tovább egy ellenőrzési pontnál. Gőzöm se volt mit kell/lehet még csinálni.

    Én a hadjáratot kezdtem el (mindkét Pfalz-cal). ;)
  • RedRiot
    #4463
    A sebessége viszont óriási. Az SE mintha egy kicsit lassabb lenne, és a sebességét is elég könnyen elveszti ha nem koncentrál a pilóta.
  • Papa01 #4462
    Jaja, de a SPAD nekem sem jön be... az oldalkormány elég érdekes dolgokat csinál, ha belépem....
    Arról nem is beszélve, hogy bukfencet is alig lehet vele csinálni.., elég fura gép.
  • RedRiot
    #4461
    "Csak úgy lehet őket legyőzni, ha BnZ-zel a Spad-al, de keményen ..."

    Pár hete próbálgattam a Spadot, de nem tudtam megszeretni. Szar belőle a kilátás, és a motorhang vmi iszonyat gyenge. Egy szobai ventilátor is hangosabb. Így folyton a műszereket kell bámulnom hogy mennyivel megyek és hogy mennyit forog a motor.

    A jó öreg SE ebben is jobb, ráadásul vannak akiket nyomaszt ha meghallanad egy bizonyos sivító motorhangot hátulról-magasról gyorsan közeledni.
  • DummyBoy
    #4460
    Gondolom xD

    @Papa: Az utolsó harcot én is skippeltem. Csak úgy lehet őket legyőzni, ha BnZ-zel a Spad-al, de keményen ... felemelkedsz feléjük rendesen ... 500-1000 méterrel feléjükm lecsapsz, majd újra felhúzol ...

    Na ez nekem nem megy :) Szóval nem is erőltettem ...
  • Papa01 #4459
    Mire gondolsz?? :)
  • Papa01 #4458
    Persze, gyere bátran! :)
    Én a kiképzésbe belekezdtem, de az utolsónál a légiharcnál elakadtam.. :)
    1 vs 1 (az még ment is) 1vs 2, na ott a két Fokker mindig megvezet.. :)
  • Richtofen
    #4457
    Én is megpróbálok csatlakozni a hepajhoz. :)

    Karriert jászik valaki? Elég hangulatos a füstölgő frontvonal felett repkedni ;)
  • LeonSilver
    #4456
    Én most próbáltam.Nem mondok semmit :D
  • DummyBoy
    #4455
    Húúú ... rá kell akkor gyúrni megint a ROF-ra, mostanában csak WOP-ozok :)
  • Fokker
    #4454
    Papa, nekem is OK az időpont! már várom nagyon.

    Leon: pukító, ez jó
  • Papa01 #4453
    Háát, én is kb.... mostanában vagyok újra hosszabban egyáltalán gép közelben is, mert a hátam "nem engedte"... :(

    Na de sebaj, majd pénteken elkezdünk pótolni! :)

  • LeonSilver
    #4452
    Én az 59-es fiuk fórumán találtam a linket, pukítóm se volt róla, hogy ez már "régi" film.Ha lesz itthon megnézem ha nem nem :)

    Papa, én már kb. egy hónapja nem röppentem RoF-al :(
  • RedRiot
    #4451
    Lesz magyarországi bemutató? Én aszittem lecsúsztunk róla, mer' ez egy 2008-as film. :/ Én félek tőle egy kicsit, mert állítólag MvR a film vége felé háborúellenes hippivé válik. Éppen csak nem növeszti meg a haját és nem
    gitározik betépve egy virágmintás VW busz hátuljában. :)))))

    Rosszul lesz a háborútól, az öléstől, meg egyéb közhelyek. Az utolsó repülését is nagyvonalúan kihagyták. :(((

    Azért ha lesz moziban az akciók miatt megnézem, a vásznon biztos látványos lesz:
    RB fight

    Egyébként bevallom, nekem a moziban a Flyboys is élmény volt. A sok piros Dr1 már akkor is zavart persze (bár akkor még nem okosodtam ki ennyire ww1 témában. :)))). Annál a résznél viszont lúdbőrzött a hátam és kicsit párásodott a szemem, mikor a hajnali ködből előgurultak az Escadrille új Nieuportjai. Az szép jelenet volt nagyon.
  • Papa01 #4450
    Bizony! Én is nagyon várom már!! :)
  • RedRiot
    #4449
    Jövök! Már nem is emlékszem mikor röppentem utoljára online. :)
  • Papa01 #4448
    Urak, mit szóltok az időponthoz? Kinek lenne kedve röppenni? :)
  • Papa01 #4447
    Húha, jól néz ki, nagyon!
    Zair, hol láttad?
  • Zair #4446
    Nekem bejött, nem túl szirupos-bár észrevehetően hollywoodi piacra készült. A masinák nagyon élethűek lettek, bár néha olyan szűken fordulnak, mintha kézifékkel csinálnák. Kicsit "drótszerű" pályán mozognak. Egyébként a Blue Max óta ez az I vh.-s film tetszett igazán.
  • sakkay
    #4445
    Köszi, legalább már tudom hánytól jó az eredmény.
  • Sanyo
    #4444
    Nem annyira új film, mert már egy ideje rá lehet találni, ha az ember tudja hogy hol keresse. :)
  • LeonSilver
    #4443
    Én is megnézem tuti, aztán majd megtárgyaljuk, hogy jó volt vagy szar ;)
  • Richtofen
    #4442
    Huhh. Jól néz ki. Remélem nem lesz annyira béna mint a Fly Boys.
  • Fokker
    #4441
    a főszereplőt viszont jól kiválasztották. hasonlít Richtofenre.
  • Fokker
    #4440
    remélem hiteles lesz valamennyire. a repülők hangjait nagyon feltupírozták(tiszta IIVH-s hangok). de megnézem, az biztos.
  • LeonSilver
    #4439
    Klikk
  • Fokker
    #4438
    az már jó eredmény. minél több lesz ez a szám, annál pontosabban és takarékosabban lősz. magyarul annál jobb az accuracy értéke(kilőtt golyók osztva célba talált golyók). kis szerencsével el lehet érni 12-13-at is.