29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #4597
    És még valami!
    Pl nekem nem azért nincs TR em mert nem tudok venni,hanem mert számomra nagyon természetellenes ahogy egy sík monitor előtt forgatom a fejem.Volt nálam kipróbáltam pár hétig. No meg az asszony ,meg a gyerekek csúnyán kiröhögtek amikor megláttak ahogy tekergetem a fejem egy sityakban amire pöttyök vannak ragasztva.:D Ott kicsit el is szégyeltem magam
  • Her Laca
    #4596
  • LeonSilver
    #4595
    Rosszul érted.Az, hogy valakinek van pedálja és trekkej nem jelent semmit.Lehet ettől még egy béna fasz.
  • Her Laca
    #4594
    Ez nem így van.
    Én hatswitch-el nézelődöm, és soha a büdös életbe nem éreztem a hátrányát. Pedált sem használok. Bár én inkább Il 2 zök ,ezt hozzá kell tennem ,de a nézelődés az mindenhol nézelődés.
    Ismerek olyan srácokat akik pár ezer forintos joy -al meg egérrel levakarnak bárkit az égről.
    Abban igazad van ,hogy ezek a simek költséges dolgok, de nem attól leszel jó hogy egy raklap pénzért eszközöket veszel.
    Az maximum az élményt fokozza.
    Úgy hogy ne add fel ,hanem hajrá:)))
  • Gascan #4593
    jól értem, hogy akkor sima joystickal nem sokra megyek az ellen, aki pedállal meg TrackIR-el is van felszerelve... hiszen, ha szemelől vesztem egy pillanatra is az ellent akkor annyi volt..

    ilyen szellemben ehhez hasonló játékokat akkor kéne játszanom ha már dolgozom, mert suli mellett ennyi mindent nem győzök fizetni :D

  • Papa01 #4592
    Wow, Dummy, de ilyen profi vagy ezekben a dolgokban?? Gratulálok!
  • DummyBoy
    #4591
    Hmmm ... akkor rosszul emlékeztem ...

    Ez egy érdekes kérdés ... nekem először volt FreeTrack és utána pedál ...

    A fejmozgás érzékelő (mindegy melyik ...) az komfortosabbá teszi a játékot, nem mondom, hogy könnyebb mint a Padlock, de egyszerűbb követni az enemy-t mint egérrel ...

    A pedál a manőverekhez és a célzéshoz jön jól, izgága gépeknél főleg ... Ha nem érzed úgy hogy a joy tekergetése hátráltat téged a célzásban, akkor lehet hogy a FT jobb első körben ... De ha igen, akkor pedál ...

    Az egész csak attól függ, mennyi pénzed van :) a FreeTrack cucc mindenestől kijött nekem anno olyan 8k-ból ... Az első pedálomat pedig egy gameportos kormány pedáljából csináltam, az sem volt több mint 2-3k ... Mikor a 64-bites win miatt kellett vennem egy Gameport USB átalakítót, az drágább volt mint a komplett pedál :)

    Ebből csináltam:


    Ezt:


    Szegény ember vízzel főz ugye xD Bár ez úgy működik mint a gázpedál a kocsiban, ettől függetlenül sokat segít ...

    Persze tovább akartam folytatni, megcsinálni olyanra mint a Saitek pedálok, ugyanis a kormány mechanikája tökéletes lenne rá, de közben vettem Saiteket jó áron :)
  • Papa01 #4590
    Köszi szépen a segítséged! :)
  • RedRiot
    #4589
    Hova kell bemásolni?
    Rise of Flight\data\graphics\skins és ezen belül a géptípusnak megfelelő mappába.

    A típusneveket így kell megadni:
    AlbatrosD3
    AlbatrosD5
    FokkerD7
    FokkerD8
    FokkerDr1
    Nieuport17
    Nieuport28
    PfalzD12
    PfalzD3
    SopCamel
    SopDolphin
    Se5a
    Spad13
  • Papa01 #4588
    Köszi szépen kiteszem a Letöltésekbe!

    Urak, bocsi elfelejtettem, de hová kell bemásolni a skin-eket?
    Ezt is kitenném a jó tudni menüpontba!
  • Papa01 #4587
    Pedál. Szerintem. :)
  • RedRiot
    #4586
    Nekem sincs még TrackIR. Fokker nagymester általában a padlockot használja, én meg az egeret.

    Szerintetek pedált vagy Freetrack/trackIR-t érdemesebb először beszerezni?
  • DummyBoy
    #4585
    Ez tetszik xD

    ROF unofficial FUN contest xD
  • DummyBoy
    #4584
    Az új embereket nem tudom, a "kemény mag" Fokker mester kivételével használja ...

    Én FreeTrack-et használtam WiiMote-al sokáig, de mostmár én is TrackIR-el nyomom ...

    Érdemes egy FreeTrack-es mókát összedobni, irgalmatlanl megdobja a játékélményt ... és utána csak rajtad múlik, hogy veszel-e TrackIR-t vagy nem ...
  • sakkay
    #4583
    Hi-hi visszanéztem a videót..tényleg kicsit magasabb volt a ház mint a többi,, kicsit meglepett.(templom után jobbra)
  • Gascan #4582
    Track IR vagy efajta "szolgáltatást" mennyien használtok?
  • Papa01 #4581
    Még annyi talán, hogy szerintem a multi az ami igazán szórakoztató, annak minden hülyesége ellenére. :)
  • Fokker
    #4580
    a red baron ehhez képest árkád anno nekem is meg volt a RB, és imádtam. de ez sokkal komolyabb.
  • Papa01 #4579
    Jó szimu. Nagyon jó!
  • Goaulds
    #4578
    Anno én nagyon sokat játszottam a Red Baron 3D vel...ez is nagyon olyannak tünik :D , de erősitsetek meg benne
  • Papa01 #4577
    Basszus, hogy nem szakadt le a szárnya kinyomáskor?
  • Fokker
    #4576
    ezt én is kipróbálom :)
  • RedRiot
    #4575
    A Pfalzhoz már csináltam angol és francia festéseket, amit akkor érdemes választani ha valaki az Allied oldalon használja ezt a német típust.

    Pfalz D.III antant skinek

    Szívesen "angolosítok" más német típusokat is. Melyik legyen a következő?
    (Persze ezeket a skineket az Axis oldalon használva eléggé össze lehet zavarni a többieket)
  • Papa01 #4574
    Már javítottam.. :) Lehet még a feldolgozás alatt van a Youtube-on...
  • Fokker
    #4573
    tetszett, bár a minősége a korábbiaknak mintha jobb lett volna. ja igen, a "Crash" videóba is érdemes lesz majd Rise of Flight kulcsszavakat elhinteni.
  • Gascan #4572
    Wings of Prey-ben felismeri igen :) meg az Arma 2-ben is, ha jol emlekszem ..
  • Papa01 #4571
    Komoly?? Más szimuban megy?
  • Gascan #4570
    Thrustmaster T16000M ... RoF-ban pont nem megy a gázkar... eddig bill.-en megoldottam mondjuk
  • Papa01 #4569
    Oks, beírom a címbe is! :)
  • Papa01 #4568
    Oks, nemsokára megcsinálom! :) Youtube-on a tag-be beírom mindig a Rise of Flight-ot... :)

    Tetszett a vidi? Csináljunk másik verziót is?
  • LeonSilver
    #4567
    Kössz fater!

    **--**
    #4565

    Bizony Papa, nagyon fontos mert így aki rákeres egy szóra annak kidobja majd a Te videódat is!

    A titlebe beírod, hogy Rise of Flight meg valamit még címnek.
    A tagsba meg iyleneket, hogy wwi flying rise of flight dogfight simulator game, stb ..


  • DummyBoy
    #4566
    Részvétem Leon!
  • Fokker
    #4565
    még egy tanács: Youtubon jelezni kéne vhogy, hogy RoF-ról van szó. magyarán, ha vki RoF-ra keres, találja is meg ezt a videót. kulcsszavakat is meg lehet adni, meg a címben is fel kéne tüntetni hogy Rise of Flight. csak egy ötlet.
  • Fokker
    #4564
    Papa, sztem írd át azt a tetves linket vhogy így: "Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok: ITT" az ITT legyen csak aláhúzva, hogy látszódjék hogy link. így talán jobban kitűnik. és ez a sor legyen messze a legnagyobb-legvastagabb betűvel szedve.
  • Papa01 #4563
    Kint van a vidi! A videók menüpont alatt a legalsó!
  • LeonSilver
    #4562
    Ááá nem.Szinte semmi.Beteg volt az öregem azán meg el is ment sajnos, szóval nem sok kedvem volt repkedni.
  • Papa01 #4561
    Pontosan! Elég kényelmetlen ez a chat-elés. Arról nem is beszélve, hogy eléggé körülményes úgy kommunikálni.

    Ja és érdemes elolvasni a "Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok" link tartalmát játék előtt.. :)
  • Fokker
    #4560
    nekem 800 forintos mikrofonom van(Genius), ezt azért fogom mindig leírni, nehogy vki azt higyje, hogy csak 10.000.- fölötti mikrofon jó erre a célra.

    a TS-t meg mindenkinek fel kéne raknia, akkor is ha nincs mikrofon, hogy legalább halljon minket. így is fele annyit kell majd írkálnunk. a fejlécben lévő linkre kattintva mindenre fény derül ;)
  • Papa01 #4559
    Érdemes leszedni a weboldalról a skin-eket, mert akkor könnyebb az azonosítás. Az én gépemre pl, egy nagy P betű van felfestve a szárnyakra.

    @Gascan: Milyen joyt vettél?
  • Papa01 #4558
    Már nagyban megy fel a Yutube-ra a videó.. :)