29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #4437
    Gépvásárral és belépéssel kapcsolatos problémák, amikben igyekeztem segítséget nyújtani, semmi extra.
  • Zair #4436
    Részemről nem titkos, nekem egy bundle rendeléssel akadt némi problémám, de 1-2 napon belül megoldódott. Rendeltem, de az új gépek nem kerültek azonnal az accountomhoz, csak némi fáziskéséssel. Kicsit megijedtem, de ttől nagyobb gond nem történt.
  • takoca
    #4435
    szabad tudni, hogy miről van szó?
    vagy nem publikus?
  • sakkay
    #4434
    9 gép!!! az orosz rulettban és még egy kis lőszerem is maradt. Csak motorerő nem. Azért lehetnének kicsit ügyesebbek az AI gépei. Ja, Albatrosszal repültem.
  • Sanyo
    #4433
    Megjöttek a válaszok a neoqb-tól, mennek a privátok. :)
  • Fokker
    #4432
    reméltem hogy lesz ilyen is :)
  • Papa01 #4431
    Nincs mit! :)
  • Sanyo
    #4430
    Köszönöm, rittyentettem is egy rövidhírt gyorsan. :)
  • RedRiot
    #4429
    OFF
    Semmi gáz. Szeressük mi a az ótókat. ;) A múltkor meglátogatott Fokker mester, és ezzel az rFactor moddal szórakoztunk egy jót:
    HistorX GT & Touring Cars

    Egy ideig iRacingeztem is, de a válság miatt most egyelőre szünetel a dolog, meg azért még messze nem tökéletes az a szim. A casio-jellegű motorhangoktól pedig egyenesen rosszul vagyok, pláne mikor a fejlesztők a fórumon bizonygatják hogy azok mennyire faszák. Andretti simán elaludt volna a Lotus79-ben, ha olyan hangja lett volna mint az iRacing verziónak. :)))))))
    ON
  • Papa01 #4428
    Hopp, új hírek.. :)
    ROF
  • Zair #4427
    Megint flood, bocs-megoldódott. A Neoqb-nél volt valami technikai probléma. Köszi mindenkinek!
  • Zair #4426
    Kösz Sanyo, küldtema priv.-ben. Azóta néztem, hogy a chronopay bizonylatán demo upgrade szerepel (viszont ugyanúgy a 8,7 EUR árral, szóval nem én csesztem el rendeléskor), nem pedig a Bundle B, szerintem emiatt akadhatott össze a rendszer.
  • Sanyo
    #4425
    Bundle ugyanúgy működik mint az egyedi gépek, fizettem már a chrono és paypallal is, mikor mi. Soha semmi gond nem volt.

    A levélre általában gyorsan válaszolnak, a support elég jó ennél a cégnél. :) Ha mégsem, küld át az infókat nekem, továbbítom az illetékesnek.
  • DummyBoy
    #4424
    Nekem nem volt gondom a chronoplay-el sosem, van Paypal accom is, de minden gépet így vettem, és mindig megkaptam simán ...

    Bár én sosem vettem Bundle-t ...
  • LeonSilver
    #4423
    Csinálj egy PayPal accountot, használd és könnyebb lesz az életed ;) Sokkal!
  • Zair #4422
    Bocs a flood miatt, szóval a pénz lement, a gépek továbbra sem repülhetőek/pipálhatóak stb. A visszaigazoló e-mail ettől a chronopay-től is jött meg a banktól is. A chronopay emailje végén azért oda van biggyesztve, hogy adjunk elegendő időt a tranzakció lebonyolításához, csak furcsának találom, hogy mindenki másnak azonnal sikerült, nekem meg tökölnek egy csomót. Ja, a kártya OTP-s dombornyomott, Mastercardos cucc. Nekem a vásárláshoz nem is engedett mást, mint ezt a Chronopayt. Valami holland cég.
  • Zair #4421
    Levonták, de sajnos semmi nem történik:(
    Mindegy, írtam nekik, valami majd csak lesz....
  • Fokker
    #4420
    szeressük :)
  • takoca
    #4419
    viszont eszméletlen jó :)
  • VO101 tvr
    #4418
    Ezt nem ide szántam. Kicsit OFF lett.
  • VO101 tvr
    #4417
    Mario Andretti a Lotus79-ben
    8:17-től. Ez egy szép elegáns kormánykezelés. Bekormányzáskor nyoma sincs rángatásnak.
  • Papa01 #4416
    Hááát, nem tudom... :) Ha szurkoló lenne, akkor azt mondom, oké. De egy riporternek szerintem tudnia kell, hogy hol a határ.. De ez csak egy vélemény.. :)
  • Sanyo
    #4415
    Levonták a számládról a manit? Ha igen, akkor nem lehet gond, ha nem akkor valamit elírták. A gépek azonnal repülhetőek a vásárlás után.
  • LeonSilver
    #4414
    Életemben egyszer bunyóztam ( egy haveromat kellett megvédenem ha már maga nem merte magát, qrva régen ) de én sem közvetítettem volna másképp.
  • Papa01 #4413
    Ez egy hatalmas OFF, de érdekelne a véleményetek...
    Engem dühít, ez a Léderert, soha nem is bírtam....

    Link
  • Richtofen
    #4412
    Ja és nálam azonnal repülhetők voltak a gépek.
  • Richtofen
    #4411
    A RoF oldalán ha bejelentkezel, és a Store-ra kattintasz, akkor kipipálhatók a megvett bundle gépei? Amit repülhetsz a játékban, amellett nincs pipa a webáruházban.
    Kaptál visszaigazolást a bankodtól a vásárlásról? Egyáltalán milyen visszaigazoló e-mail az, ami még a vásárlás adatainak megadása előtt készül?

    Én megvettem 3 bundlet is PayPalon keresztül, de erről a chronopayről nem hallottam.
  • Zair #4410
    Sziasztok, rendeltem a ROF oldalról egy bundle pack-et, ami a DR-I Fokkert és a Camel-t tartalmazza. Ez volt ma kb. 19:00-kor, de még nem tudok játszani egyik új géppel sem. Kaptam egy visszaigazoló emailt, ahol rámentem a http://www.chronopay.com/cs linkre, ahol megadtam a vásárláshoz szükséges adatokat, de nem történik semmi. Mit rontottam el? Vagy ez normális, hogy ilyenkor várni kell? Ha igen, mennyit?
  • sakkay
    #4409
    Köszi.
  • takoca
    #4408
    de hogy értsd is hogy ez miért jó:
    (és bocsánat az OFF-ért)

    a wiimote orrában egy infra kamera van, így nem zavarja a külső fény, csak a IR ledek fényét látja. Ennek köszönhetően meg hogy a cucc 100fps -t tud sokkal jobban használható a freetrack ezzel mint webcamerával.
    ON
  • LeonSilver
    #4407
    http://en.wikipedia.org/wiki/Wii_Remote
  • sakkay
    #4406
    Leírnátok röviden mi az a wiimote?
  • LeonSilver
    #4405
    Igazából a wiimote egy ragyogó alternatíva.Én (is) csak azért váltottam mert régóta terveztem, meglett rá a zseton és meguntam az ilyen szöszmötöléseket.
  • takoca
    #4404
    elhiszem :)

    de egyenlőre még elégedett vagyok vele, és a track árát most nem is áldoznám be
  • LeonSilver
    #4403
    Vagyunk itt egyen-ketten akik webkamerával kezdtük, wiimote-al folytattuk és most a gyári trekknél tartunk ;)
  • takoca
    #4402
    én wiimote -al használom és azzal tökéletes minden. Részben az erőforrás igénye is kisebb, + 100fps -t tud a webcamok 20-30fps helyett
  • takoca
    #4401
    Győzelem! megy a freetrack mint az álom!
    ez alapján: http://www.free-track.net/forum/index.php?showtopic=2206
    fogtam töröltem a freetracket, felraktam a trackir progit (mondjuk nem tudom hogy ez tényleg kell -e) újra raktam a freetracket és csont nélkül megy!

    thx!
  • f24sg
    #4400
    Heló!

    Komolyan ez van, hogy 8 szervert látok összesen, globálisan, azokon is úgy pang az élet, mint a pocsolyavíz?!
    Szomorú vagyok.
    MÁS: nálam a Freetrack durván szaggat játék alatt, úgy tűnik, a 3,1 GHz-s 2 magos Phenom II nem elég, hogy röccenésmentesen szimezzek. MS VX-1000-et használok, iI-2-n nincs gond vele. tapasztalt még valaki hasonló akadást? (4 GB RAM, x64 win7)
  • takoca
    #4399
    x52 megvan még?
  • LeonSilver
    #4398
    Nincs semmi beállítás ami a trekkhez tartozna.