29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #4517
    Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy de messze van még a tavasz.. és az is. hogy remélem az ED az idei tavaszra gondolt... :D
  • LeonSilver
    #4516


    Marhára tűkön ülök már, nagyon kívánom ezt a FC2-t!!!
    Hát nem csodálatos ??






  • Papa01 #4515
    @Sakkay: Gyere, bátran várunk szeretettel! :)
    @Dummy: Ezeket a ház szabályokat ki is teszem a weblapra, mert klasszak! :)
    @Riot: Van videók menüpont is már, ki is tettem az ominózus tegnapi harcot... Tényleg durva! :D Szépen belevezettél a földbe! :)
    Kár, hogy ma nem tudsz jönni... :(
  • RedRiot
    #4514
    Gyere csak, van még hely! RoF multizni csak így szervezetten érdemes, mert amúgy alig van pár szerver és az is üresen kong. TS meg nem árt ha van, mert beszélgetés nélkül unalmas a sok töltés. :)

    Én ma sajna nem tudok jönni mert elutaztunk, a szüleimtől írok most is.

    Ja, és örülök hogy egy hónap kihagyás után újra együtt a csapat és jönnek új tagok is.



  • DummyBoy
    #4513
    Persze hogy be lehet ...

    Fent a Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok között találsz infókat a csatlakozáshoz, TeamSpek -et érdemes feltenni akkor is ha nincs mikrofonod, max hallgatsz bennünket ...

    Ezek Dogfight meccsek, pár apró háziszabállyal ...

    Ikonok nincsennek és a motorvezérlés sem automatikus, erre fel kell készülni, szóval a Lobby-ban érdemes megnézni melyik oldalon ki mivel repül, hogy nehogy véletlen csapattársat kezdj el üldözni ...

    A levegőből indulunk, az AI gépek ekkor visszafordulnak egy Waypoint felé (piros kör ...) neked csak egyenesen kell repülni, középen van egy város, afelett szoktak menni a csaták :) Nem szabad az AI-t követni és elrepülni a Waypoint-ig, mert akkor a te géped is deaktiválódik!

    Érdemes a feldobható nyomjelzőket figyelni :) Általában első szemberepüléskor nem szoktunk tüzelni egymásra, ez egyfajta köszönésnek is felfogható, de legalább tuti beazonosíthatóak a gépek ...

    Valamint mindkét oldalon megtalálhatóak mindkét oldal gépei, ez főként azért van mert a többség német tipusokkal repül, szóval kicsit szokni kell ...

    De várunk szeretettel ... Ha kérdésed van akkor szólj :)
  • sakkay
    #4512
    Be lehet szállni hozzátok , vagy zártkörű repülés lesz? Még nem repültem multit, nem dogfight, hanem egy küldetés, és mindkét oldal humán..vagy? Nemtom' pontosan hogyan működik.
  • DummyBoy
    #4511
    Igazság szerint nem gond :) Csak kicsit pofátlanság lennem hogy egész nap melózik, én meg punnyadok itthon, és mikor hazajön, akkor meg nem lehet hozzám szólni xD
  • Gascan #4510
    megnyugvást ad, hogy akkor ez nem csak nálam jelent gondot :D
  • Papa01 #4509
    Jó reggelt mindenkinek!
    Rendi, akkor én is úgy tervezem be! :)
    A linket javítottam. :)
  • DummyBoy
    #4508
    Helló Urak!

    Köszi az estirepülést, ma megpróbálok kicsit gyúrni még :)

    Este 17 éss 18 között lenne nekem is a legjobb, 18.30 körül ér haza párom, addig oké vagyok ...
  • Fokker
    #4507
    ma este mindegy mikor, de max. 1 órát tudok repülni. 17.00-tól szabad vagyok.

    talán a "Hasznos infókért kattints ide" helyett lehetne "Multi beállítások" a link neve. így talán többen rákattintanak.
  • Papa01 #4506
    Megcsináltam, majd ha van időd nézd már meg, hogy jó így? :)
    Csináltam egy "Jó tudni" menüpontot is. Szerinted, szerintetek, mivel lenne m ég érdemes bővíteni, amit gyakran megkérdeznek?
  • Papa01 #4505
    Köszi szépen, Fokker, csinálom! :)
  • Fokker
    #4504
    így kell beállítani a Keverőpultot, hogy ne hallatszódjon vissza a játék hangja:


    Vezérlőpult/Hangok és audioeszközök/Speciális

    ez fog megjelenni:



    itt a Beállítások/Tulajdonságok-at kell megnyomni, a Keverőt Felvételre(vagy Inputra) állítani, alul az összes négyzetet bejelölni:



    majd OK, ennek kell megjelenni:



    itt a Mikrofonon és Felvételen kívül mindent el kell némítani! Meg kell keresni a Mikrofon vagy Rear Pink In alatt a speciális gombot, az előerősítést be kell kapcsolni.

    Teamspeak beállítások:







  • Papa01 #4503
    Jó kis röppenés volt Urak, köszi mindenkinek! :)
  • Gascan #4502
    headsetem az van szerencsere... szoktunk multiban jatszani gyakran - Arma 1 es 2-t peldaul, meg szinte egy szobaban elunk es ha a jatek melle hangot is akarok akkor jol jon a fulhallgato :)
  • Papa01 #4501
    Urak szeró, megy! :) Dummy várunk majd! :)
  • Fokker
    #4500
    én 22.00-ig biztosan. talán még utána is egy kicsit.
  • Fokker
    #4499
    de febr. 11-én multi közelében sem voltunk. nekem ezért fura.
  • DummyBoy
    #4498
    Húúú ... Meddig repültök ma?

    Én kutyaséta után tudok jönni ... 8.30 - 9 után ...
  • Fokker
    #4497
    nekem is majdnem olyan konfigom van mint neked, érdemes majd lejjebb venni a Landscape-et, mert valahogy multiban jobban eszi a vasat a játék. a net sztem is elég lesz. általában akkor van egy kis lag, amikor megizzad a VGA, vagy a Neoqb szervere vacakol. ez utóbbi szerencsére ritka.

    érdemes lesz TeamSpeaket használni, venni egy mikrofont a füles mellé, mert repülés közben csetelni nagyon szar dolog. egy 800 Ft-os Genius mikrofonom van, a célnak tökéletesen megfelel.
  • DummyBoy
    #4496
    Nekem is ezt írja xD
  • Papa01 #4495
    Szerintem nem lesz gond! :)
  • Gascan #4494
    az én gépem + 2mb/256 netkacsolat már megfelel az általad felvázolt keretnek?
  • Fokker
    #4493
    lag elég ritka, erős géppel és hibátlan kapcsolattal nincs.
  • Fokker
    #4492
    a fejlécben lévő "Hasznos infók" alatt megtalálod. kattints rá.
  • Gascan #4491
    hogy megy ennek a multija? milyen a ping a szervereken? lagg van?
  • Fokker
    #4490




  • Fokker
    #4489
    öngyuszis, meg cigisdobozos Awardom nekem is van(bibí). Dummy, nézd meg az Awards menüpontban mit ír róla? nekem azt, hogy 2010.02.11-én multiban vkinek megmentettem a seggét, ezért hálából adta nekem. a gáz az, hogy 11-én nem multiztunk! nem tudom hogy mi lehet. de mindjárt felrakom ide is.
  • Her Laca
    #4488
    Különben lehet venni saitek gázkart.itten van
  • Gascan #4487
    úgy szokom használni, hogy a joyt kitolom az asztal jobb szélére, a bill-t a ballra ... és igy összehangolva irányitom :)

    X52 tényleg jó.. kölcsön volt nekem is két hétre
  • DummyBoy
    #4486
    :)

    Nekem most X-52-esem van, de előtte Saitek Cyborg 3D USB-m volt, azon is oldalt van a gázkar ...

    Nem is igazán értettem ezt a T16000M-et, ez egy qrva jó joy, HALL sensor minden, de ilyen nehezen kezelhető "gázkart" ráapplikálni ...
  • Her Laca
    #4485
    Amikor ledobod ,tedd alá a kezed. Úgy lehet jobban kézre esik:))
    Komolyra fordítva.
    Minden olcsóbb joy kb így van megcsinálva. Ha olyat szeretnél aminek van külön gázkarja akkor biza kicsit mélyebben kell a zsebbe nyúlni.
    De adok egy tippet. Tedd az egér görgőre a gázt. Ocsó ,egyszerű és talán kézre is esik:))
  • Gascan #4484
    úgy értem nem esik kézre :)
  • Gascan #4483
    milyen joystickkal toljatok? lehet kulon throttle kontrolt venni? Mert egy hete vettem egy Thrustmaster T16000M-et .. es nincs kezben a throttle kontrolja..
  • DummyBoy
    #4482
    Ja, ha lenne olyan lehetőség hogy "Favourite enemy" akkor ott nekem tuti "DummyBoy" szerepelne xD
  • LeonSilver
    #4481
    AZt biztos az öngyik kapják ;)
  • DummyBoy
    #4480
    Én az uccsó közös repülés óta nem repültem jóformán ... szóval nem hiszem hogy ez probléma lenne :)

    A vicc, hogy tegnap este beléptem az első AI kergetése közben rommá törtem a Tevét ... majd kilépéskor nézem ... valami nem kerek ...

    Van egy új Award-om :) Egy öngyújtó :) Majd teszek fel róla képet :)
  • V Domino #4479
    Üdv Urak!

    Be lehet csatlakozni az esti reppenéshez?Kipróbálnám,milyen amikor egy humán lő szitává,és bár nem rég tolom,a levegőben már fennmaradok.:)
  • Gascan #4478
    ja.. a jóból sose adnak sokat :D