29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #4637
    OFF:
    Dummy, nem ezt a filmet említetted tegnap?
    Film
  • Solt
    #4636
  • Papa01 #4635
    Oks, szuper lesz jövő héten kint lesz az időpont! :)
  • Papa01 #4634
    Én csak akkor használok külső nézetet, ha már lezuhantam.. :D

    TS: Háát anélkül én tuti nem multiznék! :) A közös dumálások vannak olyan jók mint maga a repülés! :)
  • Richtofen
    #4633
    " a Padlock, ami egy gyári opció a RoF-ban, pont arra való, hogy automatikusan végig a célt követi a pilóta szeme"

    Számomra ez még egy fájó pont. Jobb szeretek full real beállításokkal menni. Az sem jön be, hogy max realizmus mellett is van külső nézet, ahol meg tudod nézni mit csinál az ellenfél. Persze ez ízlés dolga, de szerintem au egy nagyon fontos taktikai elem, hogy észrevétlenül meg tudod e közelíteni az ellenfelet. Így viszont ennek nincs jelentősége.

    Isten igazából a TS-t sem lenne szabad használni, hiszen fedélzeti rádió még tervben sem volt akkoriban ;)
  • Solt
    #4632
    Hú, de sok hsz született tegnap óta! :) De van kedvem, és csatlakozom is majd... :)
  • DummyBoy
    #4631
    Mégvalami ... most értem haza, 3x új üzenet, benne vagyunk a népszerű témákban ... Aszittem kijött a peccs xD
  • DummyBoy
    #4630
    Trekir és pedál témában sokan leírták a lényeget, egyvalamit azonban meg kell említeni.

    A pedál pl: igen jól jön célzáskor ... én anno DCS miatt csináltam a pedált, ott igen gáz úgy pontosan célozni, hogy előrenyomod, balradöntesz, balracsavarsz xD Ott qrva jó a pedál, pontosabban lehet vele célozni ...

    Tehát igenis segítenek ezek a dolgok hogy "jobb" pilóta legyen az ember, de a gyakorlást és tapasztalatot nem helyettesítik!

    Nekem van pedálom is, TIR-em is és Fokker mester így is leszed ... ez van ...
  • Gascan #4629
    amúgy a padlock hogy műxik.. nem kell hozzá valamit nyomni?
  • Papa01 #4628
    Köszi, nincs mit, reméljük, könnyebb lesz azoknak akik majd innentől kezdnek majd multizni! :)
  • Fokker
    #4627
    átnéztem, tökéletes! köszönöm a fárdozásaidat
  • Papa01 #4626
    Módosítva.
  • Papa01 #4625
    Nemrég frissítettem, lehet azért nem láthattad.. :)
  • Papa01 #4624
    Ez a tökéletes megfogalmazás! :) Mindjárt át is írom az oldalon!
  • Papa01 #4623
    Oké, örülök, hogy tetszik! :) Megtennéd, hogy átolvasgatod, ha időd engedi? Hátha van benne valami butaság... :)
  • Fokker
    #4622
    azért nem kell arra gondolni, hogy valakibe beleeresztesz egy sorozatot, utána nem lőhetsz még rá. addig lövöd, amíg akarod. ha látsz messziről egy leszálló gépet, arra már nem illik rátámadni.
  • Fokker
    #4621
    sajnos nincs respawn. olyankor nézni szoktuk, hogy küzdenek a többiek.

    #Papa: ez így most teljesen jó lett!
  • Papa01 #4620
    Sajnos, ha a betűszínt vagy a méret módosítom nem műkodik a onmouse over... :( Az aláhúzást alapból nem mutatja.. :(
  • Gascan #4619
    #

    Ha valakinek végzetesen megsérült a gépe, hagyjuk, hogy kényszerleszállást próbáljon meg. (Be is mondja az illető, hogy pl,"Leállt a motorom!")
    #

    A repülésnek akkor van vége, ha mindenki lezuhant, vagy ha már csak ugyanolyan oldalon repülnek gépek. Ekkor a fent lévők általában terepre leszállnak. (Nem megyünk vissza a reptérre.)

    :D efelett átsiklottam... szóval, ha megsérül a gép leszállok, azt megvárom mig a többiek végeznek igy vagy úgy ... :)
  • Gascan #4618
    igen.. ezt elolvastam

    mi van olyankor, ha megsérül a gépem vagy lelőnek? újból spawnolok valahol? van lehetőség megszereltetni a gépet anélkül, hogy respawnolni kéne?
  • Papa01 #4617
    Ááá, igy meg a színt dobja el! :( Ha ráviszem az egeret!
  • Papa01 #4616
    Sikerült!!! :)
  • Papa01 #4615
    Köszi! :)
    Igen, úgy tapasztalom, hogy a link betűméretét nem módosítja, de még küzdök! :)
  • Fokker
    #4614
    na, kezd tökéletesedni a link. ennél nagyobb méretet meg letiltja az SG?
  • Papa01 #4613
    Mondjuk akkor Fokker-al repültél, nem Pfalz-al, úgy lehet fordítva lett volna! :D
    Az a gáz, ha valaki elém kerül, elkap a hév, meg izgulok is, és egyszerűen ész nélkül nyomom a tűz gombot!! :))
    Hát igen, rabja vagyok a ROF-nak! :)
  • Fokker
    #4612
    ne húzd le magad. emlékszem, amikor még delfinnel próbálkoztál, ahhoz képest amióta Pfalzzal repülsz, igencsak veszélyes lettél :) de komolyan. tegnap is menekülnöm kellett jópárszor, be is kaptam pár sorozatot.
  • Fokker
    #4611
    esetleg lehet úgy is, hogy a meglévő szöveget bővíted, vhogy így:

    Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok: ezen az oldalon

    az "ezen az oldalon" részt meg valami eltérő betűszínnel szedve. esetleg aláhúzva, és így a meglévő link szövegét bővíted csak.
  • Papa01 #4610
    Nahát, annyira bénán célzok, hogy akár a szememet is becsukhatnám.. :D Sajnos.
  • Fokker
    #4609
    igen, az a jó, amikor már rövid sorozatokkal operál az ember. akkor már halálpontosan lősz.
  • Papa01 #4608
    Nem kötözködsz! :)
    Tegnap megpróbáltam, de miután beillesztem a kódot, eldobja a link formázását! :((( Még ügyködöm rajta! :)
  • Papa01 #4607
    Oks, szuper! :) A jövőhéten egyeztetünk időpontot itt a fórumon!
  • Fokker
    #4606
    #Papa: bocs hogy megint kötözködök, de sztem alapvetően az a baj a felső linkkel, hogy nem látszik hogy az egy link. sztem egy csomóan átsiklanak felette, mert beleolvad a szövegbe, azt gondolják, hogy az SG fórum szól a "Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok"-ról. tehát: a végére oda kéne biggyeszteni hogy: ITT, ezt aláhúzni és u.akkora betűvel, esetleg sötétebb kék színnel. így látszana, hogy az egy link. vagy ami még jobb: ITT helyett "Ezen az oldalon" és u.úgy aláhúzni, és sötétebb kék színnel venni. betűméret lehet ugyanúgy nagy.
  • Her Laca
    #4605
    De :) MInap újra elkezdtem a Rof al repkedni. Rájöttem egy két dologra a tüzeléssel kapcsolatban,és már elég volt egy két sorozat ,hogy leessenek az ellenfelek.
  • Fokker
    #4604
    Állj. a Padlock, ami egy gyári opció a RoF-ban, pont arra való, hogy automatikusan végig a célt követi a pilóta szeme. egy gombnyomásra vált a következő ellenre, stb... én ezzel repülök, nincs TrackIR-em(és nem is lesz), és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. a TrackIR és a pedál NEM feltétele annak, hogy játssz, és annak meg főleg nem, hogy hány gépet lősz le. ez most nagyképűségnek fog látszani tőlem(pedig csak tényeket írok le): annak idején, amikor még Pfalzzal repültem, volt, hogy összejött a 11 Streak. ami azt jelenti, hogy multiban 11 légi győzelmem volt egyhuzamban úgy, hogy nem lőtt le senki. ahogy lelőttek, a Streak nullázódott. mindez pedál és Track nélkül.
  • Papa01 #4603
    Kinek a pap, kinek a papné! :)
    Laca, valamikor nem jössz újra repülni velünk is egy kicsit?
  • Her Laca
    #4602
    Nem lassabb:)) Én az X52 miniegerét axis nak engedélyeztem, és a hat swits et meg egérnek. Érzékenységet beállítottam,és pont olyan jól nézelődök vele mint egy egérrel. Többen kétségbe vonták már ,de hidd el nagyon jó:)
  • Papa01 #4601
    Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok linkre kattintva a jó ha tudod menüpontot, ha megnézed ott van szó egy csata lemeneteléről.... :)
  • Papa01 #4600
    Háát, szerintem a gomb az lassabb szerintem, mint a természetes fejmozgás. A gombnak az az előnye, hogy nincs holttér. :)
  • Papa01 #4599
    TrackIr-el is simán szem elől veszítheted az ellenfelet! Én pl tegnap, Fokker kollégát rendszeresen elvesztettem, Track ide vagy oda! :)
    A zöld dr VIII-asa úgy beleolvadt a zöldbe, hogy csak na. :)

    Track-nek talán hátránya az hogy van holt zónája, de szerintem nagyon szuper!

    A pedált viszont én egy picit előnynek érzem ha van, főleg ROF-nál.
  • Gascan #4598
    ez biztos igy van :D

    meg annyit akartam kerdezni, hogy milyen multiplayer missziok vannak?

    Hogy nez ki egy ilyen meccs? Van olyan amiben felszallsz, lelovod az ellent.. .aztan leszallsz.. .esetleg ha megserult a gep akkor haza tudsz menni megjavittatni?