29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • V Domino #4677
    Hali Nuke!

    Dettó ugyanez van nálam is.Nekem is szinte újra kell tanulnom repülni az IL-2 után,a gépek szinte sarkon fordulnak,más előretartást kivánnak meg az alacsonyabb sebesség miatt stb.Másrészt nem nagyon érzem még zuhanásban meddig bírják ezek a vasak,ezt gyakran a szárnyam bánja.-)Szvsz ide is kell jópár óra,míg ráérez az ember,gyúrok én is.
  • RedRiot
    #4676
    Simán lefújom zöldre, persze. Agyalj a részleteken nyugodtan, aztán ha megvan dobj egy privit! :)
  • Papa01 #4675
    Nagyon szuper, köszönöm szépen a skin-t Riot!!! :)
    Annyit lehetne módisítani rajta, hogy a szárnya is zöld legyen? Olyan mit a törzsé.. :) Meg majd még holnap agyalok, rajta, oks? :)

    Sakkay, Richtofen: Remélem köv. alkalommal, jó sokan leszünk!

  • sakkay
    #4674
    Nem nagyon értem miért nem hallak benneteket a csatában. Pedig úgy töltöttem ki a listát ahogy a képen van. kivéve a papa nevét.
  • Richtofen
    #4673
    Ha lesz végle dedikált szerver és valaki csinál egy 24x7 szervert akkor több alkalom lesz gyakorolni. (Offline az AI nagyon kiszámítható és kiismerhető)
  • Richtofen
    #4672
    Tetszett a játék, köszi!

    Még sokat kell fejlődnöm. Il-2-ben már van pár(száz) órám, de itt még csak másodszor multiztam, 20 percet ;) Nem megy még a gépek azonosítása, és nem specializáltam még, minden gépet csak próbálgatok, úgyhogy egyiket sem repülöm valami jól. De majd idővel... :D
  • sakkay
    #4671
    Nagyon jó volt. Már várom a köv.
  • RedRiot
    #4670
    Papa prividet csekkold. :)
  • Papa01 #4669
    Jó kis mini röppenés volt Sakkay-val, ezúton is köszi!

    Sajnos az oldalon a TS IP címe rosszul volt megadva! Javítva!
  • Papa01 #4668
    Úristen mennyire kész vagyok... :D Bocsi Dummy... :)

    Szeró, TS-megy!
  • sakkay
    #4667
    ok.
  • Papa01 #4666
    :D
    jahh 10et akartam írni
  • DummyBoy
    #4665
    5 percre? xD De sajna nem tudok, van még egy kis meló aztán punny ...
  • Papa01 #4664
    Urak, 9-ig röppenne valaki? :)
  • DummyBoy
    #4663
    Na ja :) Mi sem egyszerre vettük meg őket :)

    Azért jó a 4 alapgép, mert gyakorlatilag az összes "nagy" kategóriát összefogják, így ki lehet tapasztalni, mi fekszik neked leginkább, és abba az irányba elindulni ...

    Az Alba a legfordulékonyabb - Turn and Burn, a SPAD a leggyorsabb, kifejezetten Boom and Zoom gép, a Nieuport az forgómotoros, a DVII ... az meg fordulékony is meg jó zuhanó is (Ezt olvastam valahol ...) ...

    Meg az itteni tapasztalatokra is lehet hagyatkozni, kinek mi jön be ...

    Én singleben ritkán kampányolok, ugyanis "érdekesek" a kampányküldik ...
    pl: 5 gépes kötelék ellen jön 2 enemy ... ésatöbbi ...

    Viszont vannak nagyon jó missionok a neten, azokat érdemes repülni!
    Meg ott az orosz rulett, azt képtelen vagyok megunni :)
    Van Quick dogfight generátor meg kampánygenerátor is a neten, meg vannak randomizált küldik is ...

    Apropó rulett ... bénáztam ma Rulettben, 2-3 gépnél nem jutottam tovább, volt olyan hogy az első szembejövő DVIII-as 2 lövésből felgyújtotta a motoromat ... Na mondom egy utolsót repülök, 2-3 gép még belefér ...
    Az ideg szétvert, 14 gép után kellett abbahagynom, bár már így is késésben voltam, csak azért hagytam abba, mert az uccsó DVIII-as szétlőtte a bal szárnymerevítésemet és szétjöttek a szárnyak (De még így is leszedtem a Fokkert és "letettem" a gépet :) )

    Bezzeg tegnap este nem ment így xD

    Valamint nézzétek meg a Fun Contest-et amit linkeltem, tök jó mission van hozzá ... Felszállás után követni kell a waypointokat és különböző feladatokat végrehajtani ... dogfight - bombázás (német gépekhez is van, gondolom ott géppuskázás van csak :) ) - konvoj vadászat (Itt pl nem szabad kilőni a mentőt ...) ésatöbbi :)
    Nem olyan pörgős mint a rulett, de jó nagyon ... bombáztam egy olyan mákosat, majd ha sikerül felteszem jutubra :)
  • Gascan #4662
    egyébként a szingli része milyen a játéknak? el lehet vele lenni? a kampányal mi a helyzet?

    Nem azzal van a gond, hogy meg kell venni a gépeket.. .nagyon szivesen fizetnék érte, mert a jó munkát én is becsülöm... csak ha nincs miből akkor nehéz :)
  • RedRiot
    #4661
    Jó lenne már kipróbálni... Eddig az volt a szép hogy minden gépnek volt valami háklija, amiért nem lehetett übergépnek nyilvánítani. (a'la Shitfire in Il2)

    OFF:
    Apropó Shitfire: ma olvastam az új Haditechnikában egy 109E - Spit MkI-II. összehasonlítást. A szerző a műszaki adatok alapján (felületi terhelés, motordinamika, szárnyprofilok elemzése) kihozta, hogy nem igaz hogy a Spit minden körülmények között jobban manőverező gép volt mint a 109-es, egyenlő ellenfelek voltak. Érdekes olvasmány.
    ON
  • DummyBoy
    #4660
    Valami olyasmit olvastam, hogy 2000 méter alatt vigyázni kell vele, nem lehet hajtani a motort csak adott fordulatig, mert valami történik, ami repülési szempontból nem egészséges sem a pilótának sem a gépnek ! xD

    (Azért ez a körmönfont fogalmazás, mert fingom sincs mi volt, csak hogy figyelni kell majd rá 2000 alatt xD)
  • RedRiot
    #4659
    OFF:
    Ezt a filmet ajánlottam, igen.
    ON
  • RedRiot
    #4658
    "... bár én félek egy picit az új Fokkertől ..."

    Attól én is. A D.VII jobban fordul mint a Spad és az SE. Ha még gyorsabb is lesz, akkor kész az übergép. Talán kis magasságban annyira nem jelentkeznek majd a nagy kompressziójú motor előnyei, ezért lombkorona szinten egy Camel elkaphatja a tökét. Persze majd meglátjuk hogy lesz lemodellezve.
  • Her Laca
    #4657
    Még a hangárajtóval is lehet jóóóóól repülni:)
  • DummyBoy
    #4656
    Nos, a SPAD 13 a leggyorsabban emelkedő gép és az egyik legjobb zuhanó ... Valamint elég híres is ... Az Alba DV - Fokker DVII is jó gépek ... bár ez a gyengébbik DVII-es, az erősebb most jön majd ...

    Elég jó a balansz a játékban, szóval ezekkel is simán lehet jó eredményeket elérni, csak meg kell tanulni használni őket ...

    Nincs olyan (jelenleg ... bár én félek egy picit az új Fokkertől ...) hogy űbergép ...

    És az 1500 forint nem sok, ha azt nézzük, hogy az IL-2 kivételével minden szimben fizetni kell az új gépekért ... FSX-ben pedig nem 1500-at ...

    Ennyit szerintem megér, hogy komolyan foglalkoznak vele, nem pedig összecsapják!
  • Papa01 #4655
    Az Alba és a Fokker VII-es, úgy gondolom jó gépek.
    Az üzlet politikával kapcsolatban szerintem a mai világba 1500 pénz nem nagy valami, nem sok lemondással jár.. :)
    És persze nem mindet kell megvenned, nyugodtan kérdezgess majd a típusokkal kapcsoltban, ha tudunk segítünk.

    Annyit talán el lehet mondani, hogy a német gépek a forduló harcot preferálják inkább, az Antant gépek pedig az energia harcot, bár ezekkel a gépekkel szerintem elég jó pilótának kell lenni ahhoz, hogy alkalmazni tudd.

    Erről VO101 tvr kollégát faggasd majd, ő eléggé jól alkalmazza ezt a taktikát . :)
  • Gascan #4654
    igen.. ez az aminek kevésbé örülök .... sunyi kis egy üzleti modellt alkalmaznak :D

    azért az alap négy géppel is lehet repülni.. vagy úgy van kitalálva a rendszer, hogy azzal lószarra se megyek a vásárolt gépek ellen?
  • Papa01 #4653
    Azt ugye tudod, hogy a gépek többségét, külön kell megvenned?
  • Gascan #4652
    na... sikerült belőnöm a Thrustmaster T16000M joystickomon a throttlecontrollt a csusztatás bigyóra..

    a demó missziót asszem 25x próbálkozás után tudtam fél sikerrel befejezni :) 4 ellenséges gépből az elsőt meg az utlsót tudtam lelőni ... a másik kettőnél meg annyit forogtam a föld fölött, hogy besokaltak és fűbe haraptak :)

    Lehet jövő héten meg is rendelem a galaxisnetről... kiváncsi vagyok ez a pickpak pointos izéjük, hogy műxik...

    ...remélem a szolgáltatás ára alatt nem azt értik, hogy 5400ft a játék, + 990 a kiszállitás + 790 a pickpak point szolgáltatás ... szal remélem a pickpack helyettesiti a házhozszállitást nem hozzáadódik
  • Papa01 #4651
    Azt hiszem ez a lényeg: :)[URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233011989&no=4638]#4638[/URL]
  • DummyBoy
    #4650
    Nem az ... Azok miatt van bent, akiknek nincs TIR vagy FT ... meg mivel van aki ahhoz szokott, ezért bent maradt ...

    Mindenkinek megvan a lehetősége hogy használja ... ezért túl nagy előnyt nem okoz ...

    Azután mindenki maga dönti el ... ha nem tetszik, akkor ne használd :)

  • sakkay
    #4649
    Azt hittem a padlock csak sima külső nézet. Tehát akkor ez az ,amikor automatán követi a beállított ellent??? Mert szerintem az azért nem túl reális...
  • Papa01 #4648
    Jaa, akkor oks!! :) Igen a vége felé tudtál felcsatlakozni! Hogy tetszett multiban a RoF? :)
  • Richtofen
    #4647
    Tegnap én voltam Nuke néven. Két bevetést reppentem, és mindkétszer lelőttetek :)
  • Papa01 #4646
    Tényég, Richtofen, Te repültél már velünk? :)
  • DummyBoy
    #4645
    Velkám indö klább! xD
  • Papa01 #4644
    Azért a TS kilövése, igencsak rontana a mókán... :)
  • Richtofen
    #4643
    A realizmus számomra maximálisan összeegyeztethető a lovagiasságal és a mókával ;)
  • Papa01 #4642
    Fokker kolléga lesz a Te embered, ő használja a Padlockot.. :)
  • Gascan #4641
    " a Padlock, ami egy gyári opció a RoF-ban, pont arra való, hogy automatikusan végig a célt követi a pilóta szeme"

    megmondaná valaki, hogy ehhez mit kell még tenni azon kivul, hogy bekapcsolom a nehézségi szinteknél?
  • Papa01 #4640

    Akkor, bocsi én emlékeztem rosszul, RedRiot kolléga mondta! :)
  • DummyBoy
    #4639
    Hmmm ... nem hiszem ... Én csak a Red Baron-t mondtam ... emlékeim szerint :)
  • DummyBoy
    #4638
    Azt azért jó tudni, hogy az itteni multik nem éppen a vérre menő csatározásokról szólnak xD

    Lehet nem realisztikus, de amennyi lovagias történetet olvastam a WWI történetében, az itt simán megvan xD

    Nemegyszer fordult elő pl: hogy bedugóztam, és a addig nem támadtak meg amíg ki nem hoztam ... vagy pl: 2 vs 1 esetén az egyik támadó kiszállt, és megvárta a végeredményt ...

    Vagy pl: hogy első találkozáskor nincs szembelövés ... és még sorolhatnám.

    Szóval az itteni multik nem 100%-ig realisztikusak ... Inkább arról szólnak, hogy jót szórakozzunk, beszélgessünk közben ...

    Sokkal inkább így játszom mint hajszolva a győzelmeket :)