3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • kovalik
    #648
    Közben megtaláltam, nem néztem szét jobban ...
    Tehát szombat 15:00
  • kovalik
    #647
    A kódot megkaptam jön lefele a játék.Pontosan mikor, hánykor kezdődik a béta ?
  • Psychedelic #646
    Igen pont ez volt nekem, annyi hogy uj accot se tudtam csinali, mert arra se jött meg az e-mail. :D
  • MeoH #645
    Nalam is ez volt, nem tudtam bejelentkezni. FEnt vmi IDrol irogatott. Aztan csinaltam egy teljesen uj accot, es trial active :)
  • Psychedelic #644
    Ne nézzetek hülyének pls. Tudom miröl beszéltek ez nem az volt. :)
  • Psychedelic #643
    Nem, az volt, hogy nem fogadja el acc/passt, és ha nyomom hogy küldje el ujra, akkor kapok egy hibaüzenetet, hogy az nincs titkos kérdés megadva az acchoz, és nem tudja elküldeni.

    Viszont talán megoldódni látszik, most már csak e-mailre várok, de elég lassan megy a dolog.
  • Frosty01
    #642
    az nem titkos kérdés, hanem az acc emailedre kiküldenek egy megerősítő kódot... kb mint a netbanknál, ha beírod továbbenged. ennyi
  • Frosty01
    #641
    mindenféleképp le fogom sírni mindenféle búmat bánatomat ha végeztem a hétvégével (és magammal)
  • Jockey
    #640
    no, preorderrel elorendeltem..:)
    veszett mar mohacsnal tobb is oda..:p
  • menorel
    #639
    Titkos kérdést kér??? Ez pontosan hogyan jelentkezik? Nem lehet, hogy az Account Armorba futottál bele? Bekéri az user+pass-t, majd megjelenik egy újabb panel, ahol azt mondja, hogy unauthorizalt deviceról jelentkeztél be, amit előbb jóvá kell hagyni egy kóddal. Szóval nem valami ilyesmi jelenik meg?
  • Psychedelic #638
    Forumra siman belogolok, accounthoz nem enged, tudom hogy mit adtam meg passnak, szám nagybetü stb, mégse enged be.

    De amikor bétára regeltem, ott még nem kért titkos kérdést, ha most akarok regelni akkor már kéri. Viszont pass resetelni meg nem tudom anélkül. Ördögi kör.

    De hogy miért nem fogadja el a passt, azt nem tudom.
  • JulesC
    #637
    Emlékezz, a jelszónak tartalmaznia kellett Kis és nagybetűt és számot! Emellett, próbáld meg a fórum felhasználódat belogoltatni.
  • Psychedelic #636
    Nálam kiverték a biztosítékot, megjött az e-mailemre a sneak peek kód, még cpe teszt után járt, viszont nem tudok belogolni az accountomra, mert hogy rossz account vagy jelszó, persze a jelszó reset se megy, arra azt kapom, hogy az ID-hez nincs megadva secret question.

    Irtam supportnak, de válasz persze kitudja mikor lesz...

    A legjobb, hogy regeltem egy masik accot, mivel van még 1 sneak peek kódom, gondoltam majd hátha, de onnan meg órak óta nem jön meg az e-mail.
    Bosszantó a dolog, mert minden havernak sikerült már, én meg itt szarakodok vele.
  • Nuclearity
    #635
    azért érdekelne majd a hétvége után egy véleményezés akár pozitiv akár negativ, csakmert eddig nem volt túl jó véleményetek a játékról, árdekelne, hogy kiprobálás után hogy vélekedtek az "ugra bugráról"
  • 0Fritz0
    #634
    Ezeröccázért is be lehet kerülni a bétákba, a Digital Pre-Order Mini fünf juró.
  • Győri Devi
    #633
    Lesz OB. Én is majd csak ott fogom kipróbálni mert nem szeretek ilyen kulcs vadászattal szórakozni.
  • Tatyla
    #632
    most nézem ugyanannyi euróban nekünk mint az amcsiknak dollárban ezt a szopatást,na mindegy úgyis lemaradtam erről a kulcsosztásról is,pre-order vakon nálam nem fog menni az hótziher,de kicsit sokkalom a digital deluxért amúgy is az 50 ojrót...
  • Frosty01
    #631
    zsír, nagyon köszi megvan :)
  • Thaddeus
    #630
    Köszönöm szépen!
  • Powerman5000
    #629
    az lemaradt hogy ez a kulcs csak a mostani hétvégére szól (febr 4-5)
  • Powerman5000
    #628
    200 Ingyen kulcsot osztanak nem tudom mennyi van hátra de biztos gyorsan elfogy, csak egy kattintás, be is regisztráltam szóval biztos hogy nem fék.

    kulcs
  • menorel
    #627
    Este 6-kor (18:00) 15 db béta kulcsot sorsolunk ki a Variance: Tera Hungary fansiteon. A kulcsok az ehét végén megrendezésre kerülő Sneak-Peek eventre lesznek érvényesek. Részletes a blogon.
  • BoneDragon
    #626
    Egész jó lett
  • Thaddeus
    #625
    Preorder Trailer & them tits
  • Torzonborz
    #624
    áhh köszi na ezek biztos nem elfogultak :)
  • szergely83
    #623
    jah csak a frostshock link maradt le... :D

    link
  • szergely83
    #622
    Ezzel csak az a baj, hogy beszámolót olyanvalaki tud írni, aki próbálta is a játékot és aki próbálta, nos... elfogult lett :D
    Am ajánlom meno frostshock-on publikált terjedelmes írását, ha még nem találkoztál vele, nyilván "elfogult", viszont az fs! ilyen szinten teljesen független, így a kommentelők többsége sem fan-ként áll a témához.

    Ugyanakkor a tegnapi naptól él a preorder lehetősége, egyelőre még csak a digitális változatokra. Bővebb infó és előrendelés:
    http://community.tera-europe.com/preorder.html
  • Nuclearity
    #621
    Variance-on szétnéztél már? vagy youtubon pl? van 1-2 név akik ilyennel foglalkoznak (youtube-on) tehát ott garantáltan fogsz találni, de a variance-on is van bőven..
  • Torzonborz
    #620
    Hali !

    Tud vki olyan oldalt ahol viszonylag objektív ( tehát nem totálisan a játékba belebuzult fanok által írt ) béta beszámolók /vélemények vannak ?
  • menorel
    #619
    Valóban félreértettem. Elnézést ;)
  • Frosty01
    #618
    félreértesz, TS-en mi kapjuk az ívet :D
  • menorel
    #617
    Ha azt agymosásnak tekintjük, hogy egyik napról a másikra - minden különösebb előjel nélkül - fogta magát mz és csinált egy accountot, majd 1 hónap alatt atomra kockulva felhúzott két max szintű karaktert és emellett egyébként jókat instáztunk együtt... akkor igen, jól meg lett mosva az agya. Persze ez nálam inkább azt jelenti, hogy bejött neki a játék. De ez nyilván nézőpont kérdése.
  • Frosty01
    #616
    mz elvtársból omlik az agymosás, szóval nem csodálkoznék rajta ha finyak is nagy fan lenne D:
  • Nuclearity
    #615
    valahogy sosem gondoltam volna, hogy érdekel a játék (aion blogos hozzászólásaid miatt.) Bár igaz, hogy finyak is fikázza(ta) mint állat, és ő is közölte, hogy majd jön játszani vele (szintén az aion blogon) ^_^
  • Frosty01
    #614
    hát valahogy úgy...

    mindigis érdekesnek tartottam, de még eddig sosem nyűgözött le tulságosan. kipróbálni meg kipróbálnám ;)
  • Nuclearity
    #613
    dehát neked eleve az egész játék nem tetszett, akkor most hogy hogy? vagy csak kell valami "placeholder" GW2 ig ami nem Aion?
  • menorel
    #612
    Az már biztos, hogy lesz Open Beta, de itt a nyugati végeken nem annyira menő a ténylegesen open-open béta. Lásd Aionnál az EU OBT annyiból állt, hogy fellőttek még 4 szervert az addigi 4 CBT szerver mellé és kétszer annyian jutottak be, hogy ki tudják próbálni a játékot.

    A TERA-ról nagyon sok információ áll már most is rendelkezésre, megannyi videó, képek, beszámolók, itt a fejlécben is van sok-sok link, ahol érdemes szétnézni. Persze teljesen megértem, ha valaki nem akar kiadni 10-12k HUF-ot egy játékra mások véleménye alapján. A játék indulását követően minden bizonnyal itt is lesz trial vagy nyílt hétvége. Ha valaki bizalmatlan a játékkal szemben és nem jut be a bétákra, annak ott lesz lehetőségként a trial később.
  • Frosty01
    #611
    igen.
  • krisz073
    #610
    Mielőtt még nagyon egymásnak esne itt mindenki, kb. 10-12 MMO-nak van a doboza vagy CD Key-e a polcomon.Így valamennyire azért van valamicske fogalmam és tapasztalatom MMO terén.

    De mivel itt lesz jó pár újdonság más MMO-hoz képest, ezért keresem annak lehetőségét, hogy a vásárlás előtt valahogy kipróbálhassam!

    Open Beta persze elég lesz!
  • Nuclearity
    #609
    lesz open betája a játéknak ami általában mindenkinek elérhető, ha lesz ugyis értesülsz róla (ha érdekel és nyomonköveted az eseményeket a játékkal kapcsolatban) és akkor letöltöd, és kiprobálod, vagy az sem lesz elég?