3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Thaddeus
    #856
    Ez azt jelenti, hogy nem célja a játék reklámozása, így "a termék jelen állapota nem tükrözi a véglegest" teszt ez, játszani ugyanúgy lehet :)
  • Thaddeus
    #855
  • Iceman
    #854
    @razyni Please check our announcement, this is not a gameplay test.
  • szergely83
    #853
    Ez kimarad bakker :/
  • Iceman
    #852
    Jó hír, ma megint teszt:

    Today's test will include two servers and run from 14:00 CET/GMT+1 until 18:00 CET/GMT+1.

  • KaBuTo666
    #851
    #847
    #848
    #850

    Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem az a legtisztább ha kipróbálom az összes classt a bétában.
  • Thaddeus
    #850
    Meno mondta, hogy lesz ilyen össze bétára vonatkozó kulcssorsolás náluk is, meg szerintem rengeteg kulcsot kifognak még osztani a béták előtt, szerintem nem kell aggódni.
  • BEAST #849
    Még azóta se kaptam meg a kulcsom, csak annyi választ kaptam pár napja, hogy ne aggódjak, majd valamikor küldik. :D
  • frango
    #848
    Ha még tavaly megjelenik EU-ban akkor én is befizetnék rá, de így inkább GW2. Koreain toltam 1 hónapot. Elején még nagyon tetszett, de a vége felé már nem annyira. Rohadt monotonok a questek és tök kihaltak a területek(a városok is).A zenék viszont nagyon tetszenek.

    Nekem a warrior volt e legkevésbé játszható. Kb. úgy éreztem magam, amikor warriorral játszottam, mintha egy wireless egérrel lőnék cs-ben. A zerker kegyetlen jó. Ruhák, fegyverek baromi jól néznek ki és tud csapatni nagyon. Archer is nagyon jó szerintem(FPS fíling).A legjobb a Lancer. Jó, lehet elfogult vagyok, mert általában tankozok,de az Aman Lancer, akkor is kegyetlen.
  • szergely83
    #847
    Preorder (jó az 5 eurós csomag is: extra itemek, béták +7 nap headstart).
  • KaBuTo666
    #846
    #843

    Ha logikusan gondolkodunk, akkor csak tápabb lehet.
    Amúgy a bétába még belehet jutni valamilyen úton módon vagy elkéstem. ? :D
  • Thaddeus
    #845
    Ja igen, ez mind level 7-ig érvényes :D Utána ki tudja mi lesz :D
  • Running
    #844
    7-es szintig jutottunk, de már úgy elemezzük a játékot, mintha 8 karaktert kimaxoltunk volna, gázok vagyunk tesa.
  • Thaddeus
    #843
    Kegyetlen jó, gyors, látványos, el tud ugrani, sebzése rendben van, támadásai (az alap is) területet sebez, hátránya a kevés hp és a light armor. Kb egy Drizzt Do'Urden :D
  • KaBuTo666
    #842
    Őszintén mikor elkezdtem nézni videókat erről a Tera Onlineről, akkor nekem is az Aion jutott eszembe de csak videók alapján mert sajnos nem Aionoztam. De ez a Tera érdekesnek tűnik, a világa nagyon tetszik így szerintem én is fizetek rá.

    --

    Nekem ami elsőre tetszik az a warrior, a két kezes kard stílus régi kedvenc. Aki kipróbálta az mondhatna pár szót róla, érdekelne a vélemény.
  • Running
    #841
    Az hát, de újra próbaidőn.
  • Thaddeus
    #840
    Én lvl 7-en megvertem warriorral egy ugyanolyan szintű mysticet és sorcerert is pvp. Kiráj vagyok uggye?
  • szergely83
    #839
    Sorcinak nagyon komoly AOE sebzése lesz, nyilván ez nem low lvl-en jön ki. Azonban elég jól balanszolva vannak a dps classok ilyen téren, x idő alatt közel azonos a bevitt sebzés eltérő játékstílus mellett.
  • szergely83
    #838
    Hát ha női segg = Aion, akkor teljesen egyetértek... Sőt, így átértékelve a fogalmat be kell valljam, szeretek Aionozni...
  • Running
    #837
    "Én tegnap high-elf sorcerer-t indítottam. Érdekes volt, hogy a sebzését nem vitték túlzásba, ez a későbbiek során is így lesz?"
    Erre valaki tud valamit?
  • Running
    #836
    Lehet nem a csaj karik seggét nézted...
  • szergely83
    #835
    Nekem az Aion az utolsó játék, ami eszembe jutna róla... szerencsére. De ezek szerint ilyen is van :D
  • frango
    #834
    Facepalm nem facepalm ez van. Amúgy a játék jó, csak az "élet" hiányzik belőle.
  • tarti19
    #833
    Igen másik böngészővel:d Királyság, holnap délután majd nekiesem, ha még tat valami móka:d
  • szergely83
    #832
    Tera és az Aion? /facepalm

    @trati19: a sneak peek óta nem volt elérhető az account, mivel kicsit túlterhelődött a rendszer. Most viszont elvileg mennie kell, már orvosolták a hibát a srácok :)
  • tarti19
    #831
    Sziasztok. Már 4 napja nem érem el az accountomat ergo a pre order kódot sem tudom élesíteni? Ez mindenkinél előfordul vagy csak nálam ilyen savanyú a helyzet?
    Állandó jelleggel a a karbantartási menüt dobja fel, amikor az accounrta kattintok...
  • frango
    #830
    Jó pár olyan hely van(lvl34-ig), ahol nekem is az volt a fejemben, hogy:Haha Aion...

    (Febr.9. 23:00-tól Febr.11. 01:00-ig lesz egy rövid teszt Family Guy Onlineban)
  • Nuclearity
    #829
    :DD
  • Egoraptor
    #828
    Játszottam 10 percet, megijedtem a ölj meg x mobot quest-től meg a gyűjts x darab y-t és hozd vissza cucctól aztán kiléptem.
  • Running
    #827
    Hát pl aionban is volt varázslóm, és ott kúrvajósegge volt a csajnak, amire rázúmolva közlekedtem.
  • Nuclearity
    #826
    aion érzés? mármint aion érzés mint új játék volt az is és végre játszhattál vele? vagy hogyan? Nekem semmilyen eddigi játékhoz fogható érzésem nem volt vele (hál istennek :P )
  • Torzonborz
    #825
    nick / email minek kell ehhez ?
  • Running
    #824
    Én tegnap high-elf sorcerer-t indítottam. Érdekes volt, hogy a sebzését nem vitték túlzásba, ez a későbbiek során is így lesz? Egyébként szép a játék, csak kicsit aion érzés kapott el. A harcrendszer jópofa, újdonság.
  • menorel
    #823
    Sziasztok, szeretnék megkérni mindenkit - aki részt vett a Functional Testen -, hogy egy rövid kérdőív kitöltésével számoljon be tapasztalatairól. Az eredmények összegezve lesznek és az olvasók mellett a kiadó is meg fogja kapni. Előre is köszönjük a részvételt. A surveyt itt találod meg: http://tera.variance.hu/2012/02/08/ertekeld-a-functional-testet/
  • Iceman
    #822
    Human berserker lvl 6, majd törlés és human slayer lvl 7.
    Hát nem is tudom, jónak jó volt, de annyira nem ájultam el tőle.
  • Győri Devi
    #821
    pont átaludtam :(
  • Thaddeus
    #820
    Aman warriort választottam, amit úgy is akartam. 3-an partyban mentünk és daráltunk. Nekem, mint közelharci kasztnak nagyon nagyon tetszett a játék, egy FPS után pont ilyenfajta, kissé lassabb harcmodor baromira bejött. Daráltam mint egy állat. Ha a GW2 megjelenése szeptember körül lesz, akkor benevezek rá!
  • Tatyla
    #819
    hátööö első benyomásra lehet mert nem jó fajt meg kasztot választottam valahogy nem jött át,irányítás új de nem nehéz sőt nagyon hangulatos de ezt mintha már láttam volna valahol nagyon sokat kell még bétáznom hogy tényleg amellett döntsek hogy megvegyem és havidíjat is fizessek olyasvalamiért ami sok más free szarban is majdnem ott van.level 6-ig jutottam egy mystic-el.

  • BEAST #818
    Sikerült karaktert csinálnom, ugráltam egy kicsit meg hadonásztam a kardommal. Boldogan halhatok meg. :D
  • menorel
    #817
    Részletek a ma esti Functional Test kapcsán : http://tera.variance.hu/2012/02/07/functional-test-ma-1800-2000-kozott/