Tera Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13
Nekem ez a videó tetszik, igaz elég kaotikus, de legalább tényleg igazi csatára emlékeztet.
#12
fizetõs, de egyenlõre még csak koreaiul van minden

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man\"

#11
kiiiiiiiibaszott jol néz ki

Bulykin
#10
várjuk😊

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi

gagax
#9
Hali !!! nagyon zsír játék 😄

Nem tom mikor jelenik meg vagy már megjelent de ezta videót talátam 😄

na pá

http://www.gametrailers.com/player/44764.html?ref=embedfeat

#8
simán király

gfreak
#7
tuti hogy nem...de talán lesz open beta xD

Racism is a weapon of mass destruction!

#6
ingyenes lesz?
BB7
#5
Ez szép! 😊
Atti12
#4
egész jónak néz ki.

Torzonborz
#3
ezt a nagy lób@szó kardot 😄

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Gubberx
#2

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#1
Bár még csak alpha állapotában van a játék, amint lesz valami bõvebb info kirakom 😊

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man\"